Opinie o EULEO Wierzytelności Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EULEO Wierzytelności Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EULEO Wierzytelności Sp. z o.o. w Kraków

Znalazłem starą ofertę dla specjalisty ds. monitoringu należności i nie wiem czy aplikować, bo oferta jest nieaktualna i nie bardzo wiem za jakie pieniądze miałbym pracować. Jeśli jest to praca na słuchawce to jest minimalna ilość telefonów do wykonania w ciągu dnia? Dajcie znać po jakim czasie dają ewentualnie umowę na stałe.

Jak dużo osób pracuje w EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.?

Timo Nowy wpis

Czy to pytanie jest opinią o pracodawcy? Jaki jest zadawania przez bota takich pytań?

Ile jest zmian w EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.?

Tata

Zmian jest 1245

Helena Nowy wpis
@Tata

Nie rozumiem? Jesteś w stanie normalnie odpisać? Śmiechu warte, serio.

takiSobie

Jak pracuje się teraz w tej firmie w windykacji? Normalne są relacje, czy dalej obwiniają i wina spada na pracowników ? Warto aplikować ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie EULEO Wierzytelności Sp. z o.o..

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.?

Wiarygodny

Tak są. 50% płaci pracownik, 50% pracodawca. Tak samo jak karty multisport, vat i podatek pracodawca reszte pracownik.

bardziej wiarygodny

Nie są organizowane żadne wyjazdy czy imprezy integracyjne, nie licząc Wigilii dla pracowników

Mała

Dla mnie OK.

Andro

Hej, mam takie pytanie, czy to prawda, że w euleo windykatorami terenowymi są ochroniarze z krakowskich pubów i dyskotek?

ktoś
@Andro

Nie. Gdzie takie głupoty usłyszałeś/aś?

Miłosierny
@Andro

#Andro: iemia jest płaska, a godzina ma 100 minut.

Giga
@Andro

@Andro, czy ty w Polsce mieszkasz czy w Rosji? Dyrdymały piszesz straszne.

Paulina

@Zmarnowana jakie zagrania poniżej pasa wobec pracowników masz na myśli?

Robson1

Jako klient korzystający z usług tej firmy, jestem bardzo zadowolony . Dobra skuteczność windykacji, bardzo indywidualne podejście i świetna obsługa klienta ,zawsze można wszystko bez problemu dogadać, załatwić, większość pracowników się nie zmienia więc chyba jest ok u nich z pracą. No i przede wszystkim niskie koszty współpracy - biorą prowizję za odzyskane pieniądze, sporo wcześniej angażują swoich środków , np, na swój koszt jeżdżą do dłużników , a na końcu odzyskują jeszcze od dłużnika koszty poniesione na ich wynagrodzenie. Jako klient polecam.

WHAT
@Robson1

To nie jest strona do zachwalania usług firmy tylko strona z opiniami o warunkach pracy!!! Wg mnie wpis do usunięcia przez administratora.

Tarik
@Robson1

Tania windykacja? windykacja z własnych środków? Mają jedne z najdroższych stawek w branży w dodatku biorą je z góry nie dając żadnej gwarancji czy odzyskają dług. Już lepiej skorzystać z Inkaso Hermański

Ron

Lokowanie? ;)

Ola
@WHAT

Pracowałam tam kilka lat i zdecydowanie miło będę je wspominać. Fajny zespół, pozytywnych ludzi. Dają czas na naukę i popełnianie błędów, co dla mnie było ważne, szczególnie, że na początku trudno było mi się wdrożyć.

ŚmiechNaSali
@Tarik

Ale głupoty piszesz. Widać, że nawet oferty nie znasz. Pewnie Hetmański zapłacił za krypto reklamę ;)

Tomas
@WHAT

Fakt. To niejest strona do wychwalania firmy. Ale firmę tworza ludzie. I właśnie o nich mowa. I ludzie odzwierciedlają jakość firmy. Pracowałem i znam ja. Polecam szczególnie dla młodych nowych stawiających na łapanie doświadczenia. Dobra trampolina do ozniejszej kariery.

janoswiecony
@Tarik

Jeśli chodzi o EULEO to mają normalne i rynkowe stawki, odzyskują koszty windykacji od dłużników od dawien dawna, w czasach w których nie działała jeszcze obecna ustawa o terminach i wielu nawet się nie śniło, że można te koszty odzyskiwać. I żeby było śmiesznie to współpracują dość ściśle na pewnym gruncie z Panem Hermańskim :)

kryptoreklama słabej firmy Inkaso Hermański

Były klient

Trzech cwaniaków stworzyło firmę i dzięki naiwności pracowników i ich ciężkiej pracy stworzyli sobie wygodny sposób na życie.W rozmowie z kontrahentami obiecują złote góry, później jest tylko ich prowizja a nie dobro wierzyciela. Ale każdy ma wolny wybór zarówno starający się tam o pracę jak i potencjalny klient - osobiście nie polecam

Darek
@Były klient

@Były Klient. Coś mi w Twojej opinii trzeszczy. "Jest tylko ich prowizja, a nie dobro wierzyciela". Z tego co wiem, pobierają prowizję od odzyskanych kwot, zatem chyba działają w interesie wierzyciela. Chyba, że wierzyciel ma jakieś inne cele niż odzyskanie długów. Z tego co mi wiadomo, odzyskują na wlasny koszt te właśnie prowizje (koszty windykacji). Może skontaktuj się z nimi, odzyskasz wszystko. I wyjaśnij proszę, co oznacza "dobro wierzyciela".

A
@Były klient

Bzdura. Nie widziałem bardziej rozsądnych i poukladanych osób i pracodawcow które zarządzają i dają pracę innym. Pracowałem tu miałem ciągły bezpośredni kontakt z właścicielami i życzyłbym każdemu mieć takie relacje jak w Euleo. Kiedyś nazywali się BGK CREDIT (od inicjalow nazwisk)

Halina

@Aga, czy możesz napisać jak długo trwała rozmowa i z ilu etapów się składała? Jakie pytania usłyszałaś podczas tej rozmowy? Czy posiadałaś już wcześniejsze doświadczenie w tej branży? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej. Szczególnie Ci, którzy zamierzają aplikować do firmy EULEO Wierzytelności.

Halina

@Alexa_mh, Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Forum GoWork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Wspomniałeś, że w EULEO zespół nie zmienia się od lat. To może być pozytywny sygnał dla potencjalnych kandydatów. Czy ktoś z Was uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej w ostatnim czasie? Jakie są Wasze wrażenia?

Aga
@Halina

Tak. Brałam udział w rekrutacji. Pracy co prawda nie dostałam, ale rozmowa kwalifikacyjna OK . Dali znać, że dziękują . W sumie normalna firma.

Alexa_mh

Witam. Współpracuje z EULEO drugi rok i mogę ich polecić, bo mam porównanie z kilkoma innymi firmami windykacyjnymi , które wcześniej obsługiwały naszą firmę i wypadały o wiele gorzej. Największe ich plusy to świetny kontakt z klientem , zawsze można zadzwonić do biura czy opiekuna i wszystko załatwić, poza tym wiemy wszystko co się dzieje w naszych sprawach , można sprawdzić online. Co do kosztów to warunki są partnerskie - płacimy prowizje i inne koszty sądowe po odzyskaniu , a potem jeszcze odzyskują nasze koszty od dłużników. Jeśli chodzi o EULEO jako pracodawce to większość ludzi z którymi współpracujemy nie zmienia się od lat, a przedstawiciel który do nas przyjeżdża sympatyczny i kompetentny, więc chyba nie jest tam najgorzej jeśli chodzi o pracę .

Halina

@Były klient, rozumiem, że byłeś klientem firmy EULEO Wierzytelności. Czy możesz napisać jakie dokładnie zastrzeżenia miałeś do firmy? Czy firma nie wywiązywała się z warunków umowy? Czy próbowałeś to wyjaśniać z firmą? Może zaistniały jakieś czynniki, na które firma nie miała po prostu wpływu. Czy ktoś z Was pracuje w firmie EULEO? Na jakie stanowiska można aplikować do tej firmy?

Halina

@Aldona, rozumiem, że pracujesz w EULEO Wierzytelności w Krakowie. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego pracodawcy? Jakie warunki oferuje? @Jan, a Ty pracujesz w EULEO Wierzytelności? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @WHAT, opinie od klientów firm również są ważne, bo także składają się na obraz firmy. Niemniej jednak masz rację - forum powinno służyć wymianie opinii głównie pochodzących od pracowników firm.

Zmarnowana

Zgadzam się z poprzednią opinią. Zarządzający firmą kierują się tylko wynikami. W trakcie kilkuletniej pracy byłam świadkiem wielu zagrań poniżej pasa. Większość nie dotyczyła mnie, ale ciężko to nawet obserwować. W tej firmie nie warto pracować, interes pracownika nie jest tutaj w ogóle istotny. PS W biurze nadal nie ma herbaty i kawy? Wstyd...

Aldona
@Zmarnowana

Na kawe i herbate nie ma, ale zarzad buja sie po konferencjach :(

Jan
@Aldona

@aldona Chyba dawno tej firmy nie odwiedzałaś.

Halina

@ktoś, czy pracujesz w EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jesteś zadowolony? Czy pracodawca oferuje jakieś dodatkowe benefity swoim pracownikom? @WHAT, masz rację, forum GoWork.pl służy do wymiany opinii o pracodawcach, ale każda opinia jest ważna, zarówno ta pochodząca od pracownika, jak i ta ze strony klienta - takie opinie również składają się na obraz firmy. Wpis nie jest niezgodny z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ), więc nie będzie usunięty z forum.

Miro

Z całą pewnością nie wszyscy mogą pracować w tej firmie. W odwecie chcecie oczernić firmę?

ktoś

dlaczego tu pracujesz w takim razie ?

czyzarzadniemacorobic
@ktoś

Bo mam blisko do Lidla. Nic innego mnie tu nie trzyma.

Lidl
@czyzarzadniemacorobic

Może warto karierę u nas w Lidlu rozpocząć zamiast cenny kapitał personalny marnować ? Dobrze płacimy, mamy pakiety socjalne i wyprawki dla dzieci. I bliżej do Lidla będzie.

Cotenzarządrobi?
@Lidl

A może lepiej kupić kawę i herbatę pracownikom?

rfcio

słaba firemka, zatrzymali się w rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o EULEO Wierzytelności Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EULEO Wierzytelności Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Bociana 22
    31-231 Kraków

EULEO Wierzytelności Sp. z o.o.