Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Natalia

@wku*****, rozumiem Twoje zdenerwowanie, jednak nie można w taki sposób wyrażać swoich frustracji związanych z sytuacją w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska, ponieważ swoją wypowiedzią łamiesz regulamin forum, który jasno mówi o tym, że zabrania się używania słów wulgarnych https://www.gowork.pl/regulamin @Urlopowicz, jak obecnie wygląda Twoja sytuacja? Sprawa została w końcu rozwiązana? @Weronika, czyli jak rozumiem w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska nie ma takiego pracownika, który zrealizowałby wymaganą ilość w tak krótkim czasie? @obserwator., licząc wraz z nadgodzinami, które wypracowuje pracownik w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska to, jak wygląda średnio dzienna ilość godzin pracy na rzecz firmy? Jesteś w stanie to jakoś policzyć? @Racjonalista, była jakaś sytuacja, gdzie osoby, które zgłosiły się na wolne stanowisko pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska dostały decyzję odmowną, co do zatrudnienia w firmie? Rozumiem, że Twoi znajomi bezskutecznie próbowali się dostać do pracy w tej firmie? Opisz szczegółowo, jak to wyglądało.

@Natalia

Akurat w przypadku tego zadania wątpię. Są zlecenia z dużym czasem które człowiek skończy szybko a są z małym czasem które są trudniejsze - zupełny brak logiki w tym czasami. Natomiast pracownicy różnie sobie z tym radzą, naginając rzeczywistość. Wbijają się na tak zwany LOM (średnia zakładowa) jeżeli jakieś zlecenie na to pozwala i w tym czasie lecą inne zlecenia. Potem zaczynają się kwiatki że ktoś wyrabia się na 160-200 procent a w konsekwencji czasy na zleceniach są cięte. To jest paranoja i nikt z tym nic nie robi. Dlatego wolałam odejść.

@Natalia

Tak dostałem wczasy pod gruszą na kartę edenred.

Racjonalista

Szczerze, to nie rozumiem. Nikt was nie zmusza do pracy w tym zakładzie i równie dobrze można wyjechać za pracą do Poznania, Niemiec, czy założyć własną działalność. A skoro wolicie swoje żale wypisywać na forach, to świadczy o waszej ambicji. Gdybym nie nawidził swojego miejsca pracy, to dawno bym się zwolnił. Co do zastrzeżeń, to jedynie mam do HR-ów. Niby kogoś szukają, ale nie szukają - mogę wywnioskować, to po kilku znajomych.

@Racjonalista

Nikt nikogo nie zmusza ale to nie znaczy że skoro już wybraliśmy taką a nie inną pracę to mamy znosić to co się tam wyprawia. Sam swoje żale wylewasz na temat HR więc o co Ci chodzi ?

kolo

Nareszcie tą dziurę na wjeździe załatali!!!!!!

ola
@kolo

No właśnie bo związki zawodowe obiecały załatwić tą sprawę i nic nie zdziałali w tym temacie czyli nic nowego.

wkurwieni

Widzicie jak zależy im na wizerunku zakładu porządnego Kierasa zwalniają a (usunięte przez administratora) zostają żądzą nami ludzie nie wiadomo z skąd (usunięte przez administratora) się znający, najbardziej lubiany i w porządku z kierowników zostaje po 10 latach wyrzucony a ten co go wyrzuca to kawał (usunięte przez administratora) i fałszywego gnoja to na takich ludziach nasza firma będzie opierać swoją reputację którą i tak ma kiepską to są nasze filary kierownicy (usunięte przez administratora) i zastraszający to jest to nic się nie zmienia Prezesie czy ty się chociaż orientujesz co się dzieje w naszym zakładzie bo mamy wrażenie że nie poprzedni pan Prezes potrafił rozmawiać Ty nie albo też masz wszystko w tyłku liczy się mamona i tępa kadra kierownicza to jest podstawa tego zakładu

Pionello
@wkurwieni

bzdurki :)

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Leszno
nie polecam tej pracy..

ten zalkad po tylu latach pracy doprowadza do szału,nie chce sie przychodzic codziennie pełno nowych młodych mega madrych nie umiejacych mowić dzien dobry.... zatrudnionych na bog wie do czego stanowiskach,ktorych nikt nie przedstawia i nie informuje pracownikow prod. bo po co nam to,straszenie i niesprecyzowane oczekiwania wyrabiać sie czy nie wyrabiac- to odnosnie rozmow z osobami ktore sie za dobrze wyrabiaja,weryfikacja przez panie liderki na podstawie odbic na'' M'' smieszne to wszystko, straszenie notatkami sluzbowymi itp.a te panie liderki co jedna to lepsza,wchodzimy na grupowe a jaka to grupa bedzie??? czy dobra sie okaze skoro liderką zalezy glownie na rywalizowaniu która lepiej wypadnie przed kierownikiem!!!!nie ma wspolpracy wcale!!!i checi do pracy a bylo w miare znośnie bo slodko to tylko kilkanascie lat temu ''na wiklinie''i prezez nie byl taki jak teraz! byl dla ludzi, szanowal kazdego na kazdym szczeblu !!!

Natalia

@Róża, możesz napisać coś więcej o rzekomym zmuszaniu pracowników zatrudnionych w firmie PHOENIX CONTACT do pracy w godzinach nadliczbowych? W jaki sposób pracownik może odebrać te godziny przepracowane nadprogramowo? Napisz szczegółowo jak to wygląda. @Urutur, w swoim komentarzu zawarłeś informację odnośnie tego, iż według Ciebie pracownicy z Ukrainy zatrudnieni w firmie PHOENIX CONTACT posiadają większe prawa od pracowników z Polski. Mógłbyś przybliżyć o jakich dokładnie przywilejach wspominasz? Co konkretnie według Ciebie lepszego przysługuje tym pracownikom w firmie PHOENIX CONTACT.

@Natalia

Na tym forum już tyle razy temat przymuszania do nadgodzin był poruszany że szok. Po krotce, już w pierwszym dniu dowiedziałem się że do pracy przychodzić trzeba w każdą sobotę, płacą za tą sobotę 100% więcej więc nie oddają dnia wolnego. Natomiast nie ma opcji żeby nie chodzić. W każdą sobotę oraz tzw. szóstą nockę, dochodzi do tego że ludzie żeby nie przyjść muszą wymyślać niestworzone historie bo oczywiście z nieprzyjścia w sobotę trzeba się jeszcze tłumaczyć. Niech mi nikt nie mówi że te nadgodziny nie są planowane, bo są ciągle. Wystarczy popytać wśród starszych stażem pracowników. Od jakiś dwóch lat nie mieli co niektórzy wolnych weekendów. Ja pracowała pół roku i niestety też w każdą sobotę (oprócz tych kiedy w piątek było się na drugiej zmianie) i tzw szóstą nockę z piątku na sobotę byłam zawsze.

oli
@Natalia

Ze swojej strony dodam, że nadgodziny są obowiązkowe przez co brak prawdziwych weekendów a co za tym idzie wypoczynku od pracy. Co do wypoczynku to pracownik polski ma na umowie na stałe 10 dni (plus cztery dni na żądanie i opieka, bo reszta to z łaską) urlopu letniego w terminie najczęściej wylosowanym lub jak idzie się dogadać to w takim jakim chce, natomiast pracownicy ukraińscy dzięki temu, że mają umowy miesięczne itp po prostu robią sobie przerwę tak długą jak im się podoba. Wracają z urlopu "letniego" po miesiącu lub nawet dwu i nie mówię tu o wyjeździe w celu przedłużenia wizy. Po takim czasie to rzeczywiście można wrócić wypoczętym a nie jak my po 10 dniach. Idąc dalej wolne w tygodniu dla Polaka tak pod warunkiem, że sobie załatwi zastępstwo a pracownik ukraiński ma kiedy chce i tyle dni ile chce. Za nadgodziny w sobotę dobrze, że jest 100% płatne, ponieważ podstawowe wynagrodzenie jest słabe.

kaja
@Natalia

siedzą w jednym i tym samym miejscu , a my musimy tam siadać gdzie jeszcze miejsce jest .a nie daj boże coś im powiesz . dostają prace na której mogą się ładnie wyrobić, no a my ta resztę

obserwator.
@Natalia

ludzie robia nadgodziny ,bo to jedyny dodatek, ktory pozostał wyplacany do wypłaty!!!! nie ma wyjscia zeby zarobic trzeba chodzic ,w okresie urlopowym wrecz zmusza sie ludzi!!!! mimo ze ktos odmowi, bo tez ma prawo odpoczac- to slyszy sie od liderow ze sa obowiazkowe,kierownik pisal mail i tak ma byc!!!premi brak wiec nadgodziny ratuja wyplate!!!!! tylko jakim kosztem !!!!zdrowia i rodziny!!!!

Natalia

@J, czemu kierujesz pod adresem firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska takie zarzuty, lecz w żaden sposób ich nie uzasadniasz? Możesz napisać, dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swoją wypowiedź, ponieważ na chwilę obecną jest mało merytoryczna. @Urlopowicz, te Twoje 3 wizyty w kadrach firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska były związane z przypomnieniem o wypłacie tego dodatku, czy musiałeś wypełnić jakieś dodatkowe dokumenty, aby otrzymać ten dodatek do wynagrodzenia? @Weronika, zakładając, że nie byłoby problemów, które związane były z brakiem niektórych elementów, aby wyrobić się w czasie to, czy postawione zlecenie jest do zrealizowania w takim czasie?

@Natalia

3 wizyty w kadrach były powodem tego że mijał dzień w którym miały zostać przelane pieniądze a ich nie było to na drugi dzień odwiedzałem kadry i dostawałem nową odpowiedz że jutro lub pojutrze na pewno będą i tak 3 razy.

@Natalia

Niestety nie jest to i tak do zrealizowania w takim czasie. Czasy są niestety mocno przycięte.

Weronika

Pracowałam dwa tygodnie na IFC i już spieszę mówić dlaczego. Bałagan. Dostałam zlecenie, 25 kabli z zawrotnym czasem wyprodukowania 27 minut. Myślę sobie bułka z masłem, dam radę. No ale po wbiciu się na zlecenie zaczęła się zabawa. A to brakuje takiej śrubki i nikt nie wie gdzie jest. Nigdzie nie ma odpowiedniego PATG i nikt nie wie kiedy będzie. Wyszło też że potrzebna jest rozczesywarka do ekranów która oczywiście jest już zajęta i tak z 27 minut zrobiła się cudowna godzina biegania i nerwów. Chromolę taką robotę i wam też radzę.

@Weronika

Oczywiście już nie pracuje :) Nigdy więcej pracy w takim zakładzie, gdzie lider nic nie wie i w zasadzie nie wiadomo po co tam jest skoro w niczym nie może pomóc.

Yvbvvb

Kiedy beda wyplacone wczasy pod grusza? Mialy byc z wyplata ale nic nie ma.

@Yvbvvb

Ja dostałem po 7 dniach od wypłaty i po 3 wizytach w kadrach ???? pieniądze wpłynęły na kartę.

Nikolaus

Witam czy to prawda że jest wstrzymana rekrutacja i nie przyjmują do was do firmy podpowiedzcie jak się dostać na rozmowe rekrutacyjną jestem zainteresoany pracą w tej firmie a oni mnie olewają już któryś raz. Co robić ?

Wolny
@Nikolaus

Dać sobie spokój. Unikniesz największego błędu w życiu!

Nikolaus
@Wolny

Tylko że ja jestem zainteresowany pracą w tej firmie.

wolny
@Nikolaus

No to podziwiam!!! Jak sam piszesz firma olewa Cię kolejny raz a Ty dalej chcesz tam pracować!? Gratuluję samozaparcia!

Wypowiedzenie o prace Jak gdzie złożyć

Lola

Chrzanić to zrób jak ja, odszedłem z dnia na dzień.

@Lola

@Lola jaki miałeś okres wypowiedzenia na umowie? Nie pociągnęli do odpowiedzialności za porzucenie pracy?

@Marek

Nie. Pracowałem w okresie kiedy bawili się w umowy tygodniowe, miesięczne itd po prostu poczekałem aż umowa tygodniowa dobiegnie końca i zakończyłem współpracę. Oczywiście potem były telefony że umowa jest przedłużona automatycznie i nie muszą mieć mojego podpisu. A ja powiedziałem że nic nie podpisywałem i już nie wrócę do tego miejsca. Grzecznie poprosiłem o wystawienie świadectwa pracy i wysłanie tego na mój adres domowy, bo tak mi zaszli za skórę że nawet po świadectwo nie chciało mi się fatygować. Jeżeli oni wtedy mogli w taki sposób podchodzić do pracownika stresując go przedłużaniem umów raz w tygodniu to Ja im zrobiłem to samo.

Tomasz

Ja bym uważał, odeszłem z dnia na dzień i mi zrobili porzucenie pracy. Wpis na swuadevtwie itp a jak poszedlem do innej firmy j szef dzwonil w celu weryfikacji dlaczego to mu powiedzieli ze sie wyrabialem i ucieklem bez slowa- co racja to racja ale no lepiej zlozyc normalne wypo i po problemie przyjmuja bez problemu.

Natalia

@Dawid, skąd u Ciebie stwierdzenie odnośnie rzekomego mobbingu stosowanego przez kierowników względem liderów? Jesteś w stanie podać jakieś przykłady, które definiowały by to pojęcie? @Uczciwa pracownica, o jakim handlu piszesz? Ktoś z pracowników łamie regulamin pracy, który obowiązuje w zakładzie? Z czym związany jest Twój komentarz? Przedstaw jaśniej opisane kwestie. @Ciekawe, wypowiedź w takim tonie i słownictwie nie powinna pojawić się na forum gowork.pl, ponieważ łamie obowiązujący regulamin forum https://www.gowork.pl/regulamin Na przyszłość postaraj się używać słów, które nie są wulgarne i obraźliwe. @Wolny, przedstaw swoją opinię o pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska w sposób bardziej zrozumiały, ponieważ na chwilę obecną w żaden sposób nie uzasadniłeś swojego wpisu, który jest mało merytoryczny.

Jabol

"Dobry obserwator"! Co tam nowego na logistyce? Jak tam nowy młody" pracownik"? Synuś?

BrakSłów

Nie polecam ! Najgorszy zakład w Nowym Tomyślu . Po pierwsze -Dobra rada kontrolujcie pracowników przed obecnością narkotyków!!! Chłopcy w szatniach w szafeczkach ładnie mają tego!!! Co drugi naćpany chodzi !!! Jak nie amfetaminą to zielsko palą... Handel idzie na całym zakładzie .... Gdzie kierownictwo!!!* Dziewczyny nic nie lepsze !!! Co głupio Ci czytając to!!!! One również przyćpane!!!!! Następna sprawa to jedno wielkie kurestw*... Zero szacunku !!!! Brygadzistki!!!!!! Każda z nich prawie mają sprawy o moobing!!! Jak tacy ludzie mogą nadal kierować ludźmi!!!! Co układy z kierownictwem?!?! Nie można w taki sposób traktować ludzi... OGARNIJCIE (usunięte przez administratora) W KOŃCU Ps Możesz (usunięte przez administratora) a i tak zrobią z Tobą co chcą. .

Róża

Jak tacy ludzie mogą kierować ludźmi . wszystkie brygadzistki powinny być zdegradowane na linie i pracować na akord

Robert
@BrakSłów

Oj tak zapach zioła i to przeważnie na nockach w palarni Ifc to norma.

@Robert

Skąd wy wiecie jak pachnie zioło przecież to nie legalne.. co was boli ze ktoś pali zioło w Niemczech można wypić piwo w pracy w Holandii zapalić trawę.. żyjemy w zaściankowym kraju gdzie każdy każdego by podje*** przecież to jego decyzja i on będzie musiał się borykać z problemami jakie z tej decyzji wynikają ale dajmy ludziom podejmować decyzje (nawet te złe w naszym mniemaniu) bo chcą nie chcąc ograniczymy nasza wolność do zera.. zajmijmy się tym ze ta firma to kolos na glinianych nogach gdzie przerośnięta biurokracja przegania się w wymyślaniu co rusz nowych absurdów.. żaden prywatny właściciel by sobie na to nie pozwolił bo straty w ludziach (wyszkoleni pracownicy odchodzą) i finansowe są ogromne.. a to odbija się tylko na szarym pracowniku spada morale wynagrodzenie ucinają pojawia się wypalenie zawodowe dodajmy do tego mobbing na pracownikach (bo przecież musi być wszystko zrobione i ktoś winny być musi jeśli jest inaczej) a to tylko wierzchołek góry lodowej.. nie szukajmy problemu tam gdzie go nie ma każdy jest dorosły palenie trawy najwyżej wykończy (usunięte przez administratora) ale mobbing człowieka który jest Bogu ducha winny.. myślmy szerzej zależy nam chyba na tym by pracowało nam się lepiej a nie po pracy w domu nachodziły myśli ze jutro znów trzeba iść do tej parszywej roboty Pozdrawiam Ktoś

Ciekawe
@BrakSłów

niestety ale to Prawda zawsze Kierownik pójdzie za brygadzista ch u J wie Czemu :/ ....

Dik
@BrakSłów

Jestes jebniety widac ze to twoja pierwsza praca

Lekarz
@Ktoś

W tym zakładzie jest naj więcej ludzi ,którzy chorują na nad ciśnienie, z powodu stresu .

Gubernator
@Lekarz

Najwięcej jest tam kobiet cierpiących jak żona Mandeli w tydzień po jego wyjściu na wolność :)

@Ktoś

A na jakim ty świecie żyjesz żeby nie wiedzieć jak pachnie konopia indyjska ? Jak chcesz się przekonać to zapraszam na ifc na nockę wyjdź sobie do palarni i się zaciągnij. Chlew a nie zakład pracy. Pluje na was.

@Mac

Przepraszam za niezrozumiałą dla Ciebie ironię w pierwszym zdaniu. Postaram się na przyszłość zwracać sie jak do 4 latka.. I powiem to jeszcze raz niech sobie palą co chcą nic Ci do tego ich sprawa oni będą mieć z tym problem i ponosić konsekwencje z tym związane.. Proponuje zająć się własnym czubkiem nosa bo nikt idealny nie jest... Pozdrawiam Ktoś

@Ktoś

Uwielbiam mądrali którzy wszędzie muszą ironizować, czujesz się lepszy przez to ? Nie nie będą sobie robić co chcą i palić co chcą bo Ja sobie nie życzę żeby przy mnie ktoś ćpał albo naćpany przy mnie pracował. Także Ktosiu idealny może sam ćpasz i dlatego tak wszystko ci obojętne ? A może nie będzie Ci przeszkadzać jak jakiś ćpun wjedzie ci w zadek wózkiem. Niby taki mądry ale wszystko mu obojętne. Brak wyobraźni, albo umysł 4 latka właśnie.

@Mac

Bawi mnie to jak ludzie nie mający kszty pojęcia o czym mówią zabierają głos i rzadają od innych określonych zachowań.. Masz prawo czuć się z tym niekomfortowo i nic po za tym każdy ma wolną wolę i nie można narzucać jej innym nie mówiąc już o jej ograniczaniu według własnego uznania bo sędzią nie jesteś... A jesli tak bardzo przeszkadza Ci atmosfera w pracy nikt nie zabroni Ci jej zmienić masz do tego prawo i decyzja należy do Ciebie nikt też nie będzie Ci takiej decyzji narzucać ze masz się zwolnić.. i tu się różnimy bo Ty wymagasz czegoś od innych co nie leży w Twoich kompetencjach.. Nie potrzebuje używek żeby w pełni korzystać z życia co nie znaczy że nie próbowałem.. uważam ze to nie rozsądne korzystać z nich w pracy ale jeśli ktoś chce nic mi do tego robi to co za uważa za stosowne dopóki nie wpływa to na mnie np w postaci agresji.. wypadki w pracy się zdarzają i bez używek.. jeśli ktoś we mnie wjedzie wtedy należy sprawdzić czy był pod ich wpływem czy nie i tu zaczyna się odpowiedzialność bo jeżdżąc np wózkiem należy zdawać sobie sprawę że taka sytuacja może się stać ale nie musi a konsekwencje takiego zdarzenia będą o wiele większe i mogą być skaza na opini do końca życia ale przecież każdy jest kowalem swojego losu i niech tak zostanie! Pozdrawiam Ktoś

@Ktoś

Już nie pracuje i to od dłuższego czasu w tej firmie, a pojęcie mam bo nie jedno widziałem i czułem. Między innymi dzięki takim osobom mnie już tam nie ma. Ja wymagam ? Jak sam zauważyłeś to miejsce pracy i nie powinno być takie zachowanie tolerowane absolutnie przez nikogo, od produkcyjnych aż po kierownictwo. Ja mam prawo w miejscu pracy czuć się bezpiecznie i komfortowo natomiast ćpun nie ma prawa brać narkotyków w miejscu pracy, niech sobie to robi prywatnie w domu. Nigdy nie wiadomo jak ktoś zachowa się po narkotykach/dopalaczach to jest loteria. A Ja do pracy nie przychodzę grać w lotto tylko pracować. Ja sprawę zgłosiłem i się z firmy zwolniłem bo problem był cały czas i nic z tym nic nie robił. Sami kształtujemy miejsce w którym pracujemy i albo zgadzamy się i tolerujemy takie draństwo albo zmieniamy miejsce pracy jeżeli jedna, dwie uwagi nie pomagają. Kończę wątek.

Dawid

Kierownicy mobbingują liderów, liderzy się potem wyżywają na produkcyjnych a produkcyjni żrą się między sobą. Obgadywanie na porządku dziennym. Lepiej spakować manatki i szukać roboty w innym miejscu.

Leon

Witam , jakie są zarobki na produkcji na okresie próbnym ? Jaka atmosfera ? Czytam opinię i trochę to przeraża czy naprawdę tak jest źle w tej firmie???

Ooo
@Leon

Tak!

@Leon

Moja pierwsza wypłata w lipcu ubiegłego roku zaczynałem od 10 lipca, w sierpniu dostałem 1430 zł. Był to niepełny miesiąc, ale później wcale nie było lepiej. Maks jaki zarobiłem to 2100 na rękę a tak to przeważnie 1600, 1700. Kokosów nie ma. Wyrobić się też było ciężko bo często w okresie jakim pracowałem brakowało części albo w ogóle zleceń.

Ktoś słyszał za co zwolnili kierownika T.K?

Ooo
@3739192

No właśnie. Tomek to super kierownik. Co się stało? Bardzo dobry był dla ludzi, normalny, nie wyniosły, szkoda go. Tomek, znajdziesz lepszą pracę, nie ma tego złego, co na dobre nie wyjdzie. Trzymaj się kierowniku, powodzenia życzę!!!

@Ooo

Sam sobie odpowiedziałeś. Widocznie był za dobry dla ludzi więc ....

Ex-pracownica
@Ooo

Z jakiego działu był Tomek?

Załamani
@Ex-pracownica

ICC. Wspaniały kierownik. Był dla ludzi, normalny. Jestem w ogromnym szoku. Musiał komuś tam wyżej przeszkadzać. Kierowniku nasz kochany wracaj.

Natalia

Drodzy użytkownicy bardzo proszę, aby wypowiadać się oraz zwracać do siebie w sposób bardziej kulturalny, a przede wszystkim bez wyzwisk, obrażania i naśmiewania z innych. Rozumiem, że w wielu aspektach pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska, możecie mieć inne zdanie oraz różnić się od siebie, ale zawsze należy wypowiadać się z należytym szacunkiem do siebie. Ktoś z Was może w sposób szczegółowy wyjaśnić, tę kwestię miejsc w samochodzie pracowniczym? Są one przypisane bezpośrednio do pracownika, czy siadamy wedle wolnych miejsc? Ponieważ widzę, że jest zażarta dyskusja na ten temat, więc proszę o sprecyzowanie.

Róża

Proszę zwrócić uwagę na busa który jedzie na Miedzichowo.Panie które nim jadą myślą że to ich prywatny samochód kierowca też.Po pracy obowiązkowo jest wjazd na stację po piwko.Kazda pani ma swoje miejsce nie wolno nikomu usiąść bo to jej miejsce.Jak się nie podoba to niech jadą swoimi samochodami.To jest zakładowy bus i każdy może jechać i usiąść gdzie chce.Moze by się przydało zmienić kierowcę który nie pozwoli na takie numery tych pań

Men
@Róża

Róża zazdrości bo jej na piwo nie wołają????Co kogo obchodzi co ludzie po pracy robią.Mogą nawet sex grupowy uprawiać i co z tego.

Dobermanik
@Róża

Droga Pani Różo daję sprostowanie jest to bus do Trzciela a nie do Miedzichowa. Jesli nie ma Pani ciekawszego zycia prywatnego to ma Pani mozliwosc wnikania do tego co kto robi i o ktorej godzinie. Zalecam zakupu notesika i dlugopisu do spisywania swych spostrzeżeń. Moze powstac całkiem niezła opowieść. Jeśli Pani jeździ tym busem a szczerze w to wątpię to zalecam przesiadkę do autobusu kierunek Lwówek. Kierowca na MEDAL pozdrawiam

Oburzona
@Róża

Nikt na moim miejscu nie będzie siadał i koniec.

hihi
@Oburzona

A siedz sobie, niech Ci ta piz.. jeszcze bardziej urośnie.

@Oburzona

Wykupiłaś sobie to miejsce ? Następnym razem kop w du.. i pojedziesz na stojąco, skoro taka mądra jesteś w internecie, to zobaczymy jaka mądra będziesz w autobusie. Zachowujecie się jak bydło, identyfikatory trzyma jedna osoba a reszta leci do autobusu jak na złamanie karku, oczywiście w biegu trzymając faje w ustach. Już trzy raz przegoniłem spod czytnika osoby z kilkoma kartami w ręku i będę to robił jeszcze wiele razy i gdzieś mam czy będziecie nie odbite czy się spóźnicie na autobus. Ja mam czas.

Oburzona
@Dawid

Możecie próbować ja i tak będę siedziała na swoim miejscu bo należy mi się jak psu zupa niech sobie nowe siadają gdzie indziej. Jestem pewna że nikt mi nic nie powie w autobusie

@Oburzona

Ale Ja nic nie będę mówił. Szkoda gadania.

@Oburzona

Chcę zauwazyc iz to nie jest Pani miejsce. No chyba to jest Pani prywatne auto.

Ohoooo
@Oburzona

Widać, że dziewczę z wioski... Go... ci się należy, to jest firmowy bus a nie Twój. Boszeeeee, co za wiocha. Trzeba chyba kierownictwo poinformować i tej sytuacji ... jak psu micha- ahahahshahaaaaa

@Ohoooo

Kierownictwo wie i nic z tym nie robi, dlatego Ja sam będę w kolejce obserwował kto ile ma kart czytnikowych w ręku. To samo na hali, koleżanki wybijają się za koleżanki powodując sztuczną kolejkę do terminala. Lider widzi i tak nic nie robi. Więc grzecznie będę wyrywał karty z ręki i zanosił do biura kierownika jako znalezione !

wolny
@Oburzona

Wieśniara to nie pochodzenie, tylko stan umysłu. U ciebie o rozumie ciężko mówić. Jak słucham i czytam takie wieśniary to jestem za wprowadzeniem opłat za dowóz do pracy. Wtedy będziesz mogła siadać gdzie chcesz.Jak ktoś ma coś za darmo to myśli,że mu się to należy. Wiem, że nie zrozumiesz.

Natalia

@Trefniś Pan, moim zadaniem, jest uzyskanie jak najwięcej merytorycznych i cennych informacji na temat pracy w firmie PHOENIX CONTACT. Każda informacja jest cenna dla osób, które rozważają podjęcie zatrudnienia u tego pracodawcy. Dlatego, poruszam kwestie związane z pracą w tym miejscu, aby każdy z czytających użytkowników, mógł bez problemu odnaleźć odpowiedzi na te pytania. @ICC W3, możesz przybliżyć, to co napisałeś o rzekomym mobbingu, ze strony tej osoby? Było rzeczywiście jakieś zgłoszenie, potrafisz uzasadnić swoją opinię w tym temacie? @Ktoś, Ty również w swoim komentarzu poruszasz kwestię rzekomego mobbingu, jaki według Ciebie ma miejsce w tym miejscu pracy. Przypominam, iż jest to forum publiczne i tak poważne zarzuty powinny być odpowiednio uargumentowane. Przedstaw, proszę, czy, aby na pewno takie zjawisko występuje w tej firmie. @wolny, informuje, iż nie jestem w żaden sposób związana z pracą w firmie PHOENIX CONTACT. Moim zadaniem, jest uzyskać jak najwięcej informacji o tej firmie, oraz o obecnej sytuacji jaka tam panuje. Tak więc, mogłoby się wydawać, że jestem w jakiś sposób powiązana z pracodawcą, jednak w rzeczywistości to nie ma miejsca.

Urutur

To jest masakra co się dzieje w tej firmie a zwłaszcza na icc kierownicy gnają do roboty w soboty i niedziele ... Ukraina ma większe przywileje niż Polacy jakim prawem? A takim że kierownictwo woli zwolnić 1 Polaka i zatrudnić 2 Ukraińców. A co do tego to firma płaci im za mieszkania? Jak tak to czemu nam nie dopłacają co my jesteśmy jacyś gorsi? Czy co ? Nie rozumiem tego w dziale icc prawie nie ma mechaników? A czemu? Komu by się chciało chodzic do pracy w weekendy za marne grosze? A zwłaszcza w niedzielę za dzień wolny skandal!!

Ukrainka
@Urutur

Polacy oraz ukraińcy pracujący bezpośrednio przez Phoenix dostają kartę multisport zamiast opłaty za mieszkania.

Miki
@Ukrainka

A od kiedy karta multisport jest za darmo?! Wolałabym 300 zl co miesiąc dopłaty do mieszkania za free

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska