Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Mn

Co tam słychać na icc?

Medyk

Marzenia o 4 euro brutto z drobnymi to choroba ludzi w wieku poprodukcyjnym. Ich najłatwiej wykorzystać. I nic nikomu nie powiedzą, nie napiszą, bo praca w Phoenix Contact to wstyd. To piętno podobne do znaków wypalanych wielbłądom.

Natalia

@Laik, przedstawisz w sposób bardziej szczegółowy, Twoje spostrzeżenia odnośnie pracy w firmie PHOENIX CONTACT? Jak długo pracujesz, już w tej firmie? I czy umowa, którą otrzymałaś jest już na stałe? Podziel się, proszę swoim zdaniem na temat pracy w tym miejscu. @BrakSłów, proszę Cię o to, abyś odpowiednio uzasadnił zarzut mobbingu jaki podniosłeś w swoim komentarzu odnośnie brygadzistek w firmie PHOENIX CONTACT. Czy rzeczywiście w firmie tej występują zjawiska poniżania, wyśmiewania się z pracowników? Odczułeś, kiedyś poniżenie przez kierownictwo tej firmy? Uzasadnij, proszę, swój zarzut względem firmy.

Trefniś Pan
@Natalia

@Natalia! Ty chyba jesteś botem, który zadaje pytania ułożone tematycznie. Czynnik ludzki już dawno zaangażowałby się wobec kolejnych obrazków podobnych do siebie, obrazków lekceważenia ludzi i naruszania ich praw, zarówno obywatelskich jak i tych ściśle pracowniczych.

wolny
@Trefniś Pan

Kiepsko jarzysz. Natalia to HR-ka.

Lilka

Hej wszystkim , mam takie pytanie czy ktoś mógłby mi napisać jak jest w tej firmie tylko w Tarnobrzegu , jakie sa zmiany zarobki i ogólnie czy warto się tam zatrudnić ? Ps. Jak coś podam e-maila żeby nie pisać publicznie Z gory za kazde info dziekuje :)

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Kaśka ^^

Warto przyjść do tej pracy ? jak atmosfera, czy nie wyrzuca mnie po okresie próbnym? a jak z nadgodzinami? i ile moznacza mniej więcej zarobić jak pójdę 2-3 soboty np ?

Ohoooo
@Kaśka ^^

Będziesz na produkcji, czyli jak Beduin, zero wolnych sobót i niedziel. To forum pisze, jak naprawdę jest więc jak masz możliwość to (usunięte przez administratora) póki czas. Myślę że to kwestia czasu jak ludzie sami zrezygnują z tej pracy. Pozdrawiam czułe ????

Siemanko co tam ciekawego słychać na dziale IFC jakieś nowości

Paweł Dżamper

Ile Zarabia początkujący monter WTR?

Inny
@Paweł Dżamper

Mega piekiel ????

Rozczarowana

Nie polecam pracay w tej firmie. Co do chmielowa nie przedłużają umów. Po 3 miesiącu wypad i nawet nie podają przyczyny. Zatrudniają mnóstwo osób z za Wisły, bez doświadczenia. Kobiety całe życie w sadach nagle łoł praca. Mają gdzieś że komuś zależy, olewają prace nie wyrabiają normy nie chce im się. Zobaczymy kierowniczki z Nowego Tomyśla jak przyjdą zbiory jabłek i połowa kadry będzie na horobowym. Co znowu naciągnięcie obietnicami ludzi i zatrudniacie na 3 miesiące. Jeszcze raz nie polecam chyba że chcesz zwiedzić Nowy Tomyśl bo tam cię wyślą na niby szkolenie a musisz zapier... na ich normy, a potem i tak ci nawet nie podziękują.

Ana
@Rozczarowana

Potwierdzam, w Machowie każdy dba o siebie. Nie polecam, nie przedłużają umów to fakt dobrych pracowników wypierdzielają po 3 miesiącach.

@Ana

Też nie polecam pracy w Machowie nie przedłużają umów i po 3 miesiącach aut i uwazajcie na trenerki bo jak nie lizesz (usunięte przez administratora) to do widzenia.Szkoda poswieconego czasu i zostawiania rodziny na jakis Nowy Tomysl darujcie sobie tą robotę jak nie chcecie rozczarowania

Yach

Nowy Tomyśl w niczym nie ustępuje ;)

zadowolone
@Rozczarowana

nieprawda, nikomu tak o bez powodu nie podziękowali, każdy wie dlaczego a przynajmniej powinien :) większość osob dostala umowe, nielicznym nie zostala przedluzona! norma moze nie jest bez znaczenia ale na pewno nie byla najwazniejsza przy przedluzaniu umowy poniewaz kazdy mial podobna, pracuje sie z innymi osobami wiec jesli ktos nie potrafi sie z nikim dogadac to takie sa konsekwencje. tyle w temacie

zz
@zadowolone

nono jak nie lizesz....

Rodzio
@zadowolone

większość zdała na duży mózg buahaahahhaaahaha!!! araby w biało-czerwonych fufajach kibicują za firankami z Czarnego Lądu. Brakuje tylko przerwy na bicie czołem bezpośrednio na północ. Kurnik przybity do kilku zdewaluowanych kogutów i zorientowany na jałmużnę niemieckiego złomiarza.

Do Rodzia
@Rodzio

Co za bełkot.

fanatyk
@Do Rodzia

lajkuje bez gumy

Laik
@Rozczarowana

A mi się podoba praca. Dostałam przedłużenie umowy, mimo że normy nie wyrabiam. Nikt mnie nie zmusza do nadgodzin a wręcz miejsca na nadgodziny są ograniczone i raz usłyszałam, że lista jest już pełna... Także nie każda opinia tutejsza jest taka prawdziwa jakby niektórzy chcieli ;)

Jam
@Ana

Dobrych? Gdyby powywalali dobrych to by nikt tu nie pracował. Ostatnia osoba, o której słyszałam to po 3 miesiącach wyrabiała normę w okolicach 30%. Bez przesady, że firma wywala za nic

Oskar
@Jam

70 proc. po dwóch tygodniach i finito. A poniżej 50 proc. to sam nie rozumiem :)

Róża

Ja się pytam jak można zmuszać pracownika do nadgodzin .My też mamy domy i rodziny nie tylko kierownictwo.

Ty
@Róża

Ja się pytam jak można zmuszać ludzi do pracy w niedzielę! Czy my jesteśmy Beduinami? (usunięte przez administratora)

Jam
@Róża

Ktoś kogoś zmuszał? Mówimy o Tbg? Z tego co widzę to chętni są, tylko roboty nie ma - a to brakuje części, a to brakuje zleceń.. a to miejsca ograniczone..

Ty

Pytam jeszcze raz, jak można zmuszać ludzi do pracy w niedzielę? Czy my jesteśmy Beduinami???

Pasikonik
@Ty

Wypisywanie żali na forum na pewno odmieni sytuację. Jesteś śmieszny gościu. PIP to toleruje więc będziecie chodzić.

Bucik
@Ty

A może PIP nic nie wie?

Jak tak źle to zgłosicie,PIP c
@Bucik

Dobrze, że jest te forum,dzięki temu na pewno się dowiedzą...

mecenas z wlkp.
@Jak tak źle to zgłosicie,PIP c

Dowiedziałem się od przedsiębiorców -moich kolegów że w waszej firmie w feniks-contakt wlkp. zle się dzieje,zgłoście wszystkie negatywne uwagi na temat pracy i szefostwa jak was -pracowników traktują do O.I.P.Poznań-poproście aby jak najszybciej zadziałali --od tego przecież są,a ci co najwyżej siedzą na stołkach zatrzęsą się.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Monia
@Jak tak źle to zgłosicie,PIP c

Firma manipuluje równoważnym czasem pracy który nie jest całkowicie wprowadzony. Poczytać. Potem głupoty pisać. Pozdrawiam.

Bb

Witam. A moze wypowie sie ktos z dzialu konstrukcji? Jaka atmosfera, zarobki?

konstr
@Bb

Jest spoko. Ale dzialow troche jest. O ktory konkretnie Ci chodzi?

@konstr

Formy wtryskowe/ programowanie CAM

@Bb

Ktoś mógłby się jeszcze wypowiedziec?

Infernal
@Bb

Kierownik mógłby się wypowiedzieć, ale ktoś musi pomóc.

Leser

A ja się pytam kto wymyślił karty na które są robione przelewy wczasy pod grusza, bony na święta? ... Jeszcze człowiek musi czekać za swoimi pieniędzmi ????????

@Leser

A jak są wypłacane wczasy bo jakoś z wypłata nie weszły na kartę

Ja pierdziele brak słów
@Róża

Dwa dni po wyplacie powinny być, teraz podobno maja taki (usunięte przez administratora) ze przedłuży się do tygodnia bądź 2 ????????????????

Wazelina

Psychika siada w tej firmie. Liderka i brygadzistka jak się uwezmą na kogoś to nie ma zmiłuj się, chyba że liżesz im cztery litery i szarpiesz wszystkie nadgodziny żeby one mogły mieć premie. Ukraincy będą lepiej traktowani przez nie bo walą nadgodzin od (usunięte przez administratora) a.

ICC W3
@Wazelina

Czy to prawda, że ostatnio jedna z dziewczyn miała próbę samobójczą przez liderkę właśnie? Podobno prokuratura już działa w tej sprawie.

Xxx
@ICC W3

Prawda. Bardzo dobrze, że niektóre fakty ujrzały światło dzienne i wyszły na większy zasięg! Przeniesienia na IFC wstrzymane, bo prezes w ogóle nie wiedział o pomyśle, iż cała Ukraina miała zająć całe W3. Ciekawe... Dlaczego niektóre osoby mogą decydować o tym gdzie chcą zostać i na jakim stanowisku??? Co z tymi co wyboru nie mieli i poddali się "rotacji"? Związki Zawodowe- jaki jest Wasz stosunek do przedstawionej sytuacji?! DYSKRYMINACJA!

Monia
@Xxx

Sprawa jest na tapecie

@Wazelina

Jak się patrzy na nie które osoby to niedobrze się robi Żeby mieć dobry artykuł to w (usunięte przez administratora) by liderce wlazła

Natalia

@Lola, dziękuję za Twoją kolejną odpowiedź odnośnie pracy w firmie PHOENIX CONTACT. Czy możesz jeszcze podzielić się informacją na temat możliwości rozwoju zawodowego pracując w tej firmie? Czy pracodawca organizował dla swoich pracowników szkolenia podnoszące ich kwalifikacje? Napisz, proszę, coś na ten temat.

Życzliwa

Dostałam się na dział IFC, ale na wstępie jestem przerażona sytuacja jaka się tutaj dzieje. Czy jest ktoś w stanie coś więcej mi opowiedzieć o tym dziale?

bulba
@Życzliwa

Oj tak... Uciekaj stamtąd!

@Życzliwa

A ja się szczerzę dziwie że pomimo tylu negatywnych opinii ktoś się jednak decyduje na pracę w tej firmie. Szczerze ? To było moje najgorsze 6 miesięcy życia w tych murach. Ciągle rozregulowany organizm od cotygodniowych zmian godzin pracy, nerwy o to żeby było ładne zlecenie aby się wyrobić bo codziennie to jedna wielka loteria, oraz cotygodniowe nadgodziny.

@Lola

A i nadgodziny mamy zupewnić dobrowolne a nie bezprawnie zaplanowane jak wy i mamy limit do nadgodzin tj 24 max wiec jak nie znasz firmy nie oceniaj bo akurat miałem tą nieprzyjemność pracować w phenix wiec wiem czTm to śmierdzi

@Chifa

Nie wiem o co tobie się rozchodzi bo wypowiadam się o phoenix a nie o chifie więc co mam nie znać i nie oceniać ? ogarnij się.

Natalia

PHOENIX CONTACT Wielkopolska poszukuje do Działu Budowy Maszyn osoby na stanowisku Programisty- Automatyka. Firma oferuje szeroki pakiet socjalny i elastyczne godziny pracy. Czy ktoś pracuje na podobnym stanowisku i chciałby podzielić się doświadczeniem z nim związanym?

Tin tin
@Natalia

Tak elastyczne ze rozciagaja sie od poniedzialku do niedzieli

Exjob
@Tin tin

@tin tin Dobrze powiedziane ;D

Natalia

@Lola, na jakim typie umowy byłaś zatrudniona w PHOENIX CONTACT Wielkopolska? Jak długo nie pracujesz w firmie? Czy oprócz stałego wynagrodzenia, były zapewnione dodatkowe profity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej? Czy istniał pakiet socjalny i co obejmował?

@Natalia

Umowa agencyjna przedłużana co tydzień albo co miesiąc , więc to był dodatkowy stres. Pracowałam do końca ubiegłego roku, w momencie odejścia próbowali mnie zostawić mamiąc umową bezpośrednio przez firmę ale podziękowałam. Te pieniądze (zresztą jakie pieniądze) nie byly warte tego stresu, braku praktycznie życia towarzyskiego bo człowiek był ciągle zmęczony. Teraz pracuje na jedną zmianę od pn do pt i mam jeden wielki spokój.

Chifowiec
@Lola

Szkoda ze teraz wylewacie zale na forum zamiast odezwac sie w trakcie oracy robicie z phoenixa jeden wielki oboz a porownajcie nas z bero z chifa itp gdzie nadgodziny maja praktycznie za free a zarobki ponizej 2000;/ pozakladajcie wszyscy swoje firmy j sami sibie badzcie szefami wtedy kazdy bd zadowolony

Kika
@Chifowiec

Ja właśnie tak zrobiłam. I jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu.

@Chifowiec

Lola chyba u wąż phenix zarabiać 200zl bo ja w chifie samej podstawy mam 3000zl a do tego dochodzą 3 premię a nadgodziny mamy płatne 100%wiec co miesiąc ponad 4 tys mam i do tego konfort psychiczny i praca w miłym zespole a nie w obozie z mobingiem

Miki
@Chifa

Haha 4000 w chifie no jeb.. am... A że ludzie się ciągle zwalniają i uciekają do phoenix to o tym cisza.

@Miki

MIKI wiesz ze się zwalniają to się zwalniają i zawsze będą się zwalniać i tak jak od was z Phoenix się zwalniają i przychodzą do nas. Taka jest prawda ba jaki dział tRawicz na jedbym zarobisz 2000zl a na drugim 4000zl

Zly obserwator

Masakra z tymi autobusami. Szanujcie troche ludzi... Oki 5 min nikogo nie zbawi ale sam fakt. Jak bedzie padac to na dworze bo autobus zamkniety? Chore... I tak jak kierowca otworzy drzwi to bedzie walka o miejsca jak na tych filmikach z promocji w lidlu...

AA
@Zly obserwator

Sami sobie to zgotowaliście jedna osoba odbijała karty za kilka osób reszta zajmował miejsce w autobusie i sprawa się typa.

Śmieszne
@Zly obserwator

I bardzo dobrze. Nikt nie zmoknie bo z hali możecie wyjść 5 po . A jak w deszczu stoicie na fajce lub na plotkach to jes ok. Autobus i tak rusza 15 po. Więc o co chodzi? Róbcie tak dalej to całkowicie wam zlikwidują autobusy. I to by było najlepsze rozwiązanie. Bo nie doś że firma wam daje darmowy dojast to jeszcze wam źle.

Tobi
@Śmieszne

To co z tego ze daje? Jak nie dadza to nikt by w tym kaukazie nie robił. I co z tego ze ktos sie wczesniej odbijal. Jestesmy ludzmi a nie podludkami, ktorych mozna tak kontrolowac. I tak ludzie 5 po beda sie taranowac byle zajac miejsce. Jest tyle rzeczy ktore mozna w tej firmie poprawic to zawsze jest wszystko robione z drugiej strony... A ten wyscig szczurow juz sie robi chory. Tylko kontrola w tej firmie i wymagania zeby pracowac jak roboty. Brygadzistki czuja sie jak krole zycia. Naprawde to jest chore , ze nie liczy sie czlowiek tylko jakies akordy , normy itp. Ludzie za pare srebrnikow chodza w soboty nawet na popoludnie , rezygnujac w ten sposob z zycia rodzinnego i odpoczynku. Serio pieniadze nie sa najwazniejsze w zyciu

@Tobi

Ludzie siedzicie w pracy 8 godz. Jak postoi się 15 minut to nogi nie odlecą, zresztą jeśli wam tak źle to nie musicie jeździć autobusem. Ja się cieszę że mam dojazd a nogi jakoś mi nie odpadły mimo że stoję.

uk
@Zly obserwator

Ludzie stoją pod czytnikiem już od za 10 np 14.00 to i te 5 minut poczekają.

Ja pierdziele co za człowiek
@uk

boli cię to?

ip

A co na to wszystko nasi statyści czyli związki zawodowe?

Majki

Pracuje tam moja dziewczyna ,,, brygadzistki sa nie normalne dbaja o swoja (usunięte przez administratora) byle by jak najwiecej towaru wypchnac nic nie robic a kase i premie zwijac , robia wszyscy pod gorke juz nawet ukraincow maja za lepszych niz polakow w polsce .. dlaczego ? bo polacy juz nie chca robic za te marne grosze na tych pseudo kierownikow ! dziewczyna jest wyjebana psychicznie naszczescie szuka innej pracy bo takiej jak ta to nie ma mowy zeby tam siedziala , wole nawet zeby nie pracowala tylko w domu siedziala niz byla tak wykonczona ... w dodatku podejscie do czlowieka .. czlowiek ma robic (usunięte przez administratora) i nie miec swojego zycia . nadgodziny ? obowiazkowe a dojazd skoro autobusy sa o wyznaczonej porze ?na wlasna reke bo autobusy leca na zmiany co 8 godz a jak kaza ci zostac 12 ? to najlepiej rower i jechac 30 km rowerem ! gdzie PIP ? gdzie inne organy do ktorych kobiety zzglaszaja swoje uwagi ?!!!???

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska