Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Waluś

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Walentego kocham Pxcw

miki
@Waluś

Na drzewo pawianie

Ona

Czy ktos wie ile dni mozna miec chorobowego zeby zalapac sie na 100procent trzynastki?

@Ona

Chyba do 7 dni. A co niezadowolona?

opos
@Tyryryry

Wypłata+13 to jakiś żart!

@opos

W tej firmie w uczciwy sposób nie zarobisz... musisz chodzić na L4 w miarę często to przynajmniej zaoszczędzisz na dojeździe... ciagle musisz robić na jakiegoś nieroba co ma w pompie innych

Błażej
@opos

Zawsze można zmienić pracę i spróbować swoich sił tam,gdzie mają"lepiej". No chyba,że brakuje kwalifikacji i wiedzy to wtedy pozostaje narzekanie na forum.

Ona
@Tyryryry

No szału nie ma

@Błażej

Blazej zwykły laczku, taki jesteś kozirko a jakie ty masz kwalifikacje? Duze wargi i głębokie gardło? Pierd*olone biuroweczki. Technolog? Pfff. Chyba gejolog.

Śrubowniczy
@Błażej

I kamieniami :)

Mechanik

Do wszystkich narzekających na pensje proponuje założyć własną działalność, zatrudnić ludzi i płacić im tyle ile byście chcieli zarobić w Phoenix Contact do tego utrzymać się na rynku i czerpać zysk. Nikt Wam nie każe pracować w tym miejscu przecież do około podobno jest lepiej. Przy okazji pozdrawiam ???? nie można wzroku oderwać

Mechanik
@Mechanik

*pięknego pudelka

Łowca
@Mechanik

D..id z kija Ci kapie na jej widok.

dexster

Dziękujemy za 13tą pensje, super

Ania.mala
@dexster

Ile dostaliscie w Tarnobrzegu?

@dexster

Tak ja też dziękuję bardzo. Cieszę się że ją mam.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Janek

Buhahahahahahhahahhahahahahhahaa jak ja lubię pośmiać się w piąteczek i sobotę z czarnychow z Phoenixa . Buhahahahahaha . Śmieszna pensja i jeszcze smiesnieksza 13.. buhaahahaha

puder
@Janek

I tu przyznam tobie rację( choć niechętnie ) bo każdy się żali ale jakby trzeba zastrajkować to nie ma nikogo!

Róża

Firma schodzi na psy

P.i.p.a.

Co to ma być tysiąc więcej niż co miesiąc to trzynastka to jakiś żart

Serbu
@P.i.p.a.

No to widocznie. Niedosyc ze nadgodzin nie robilas , to pewnie mnostwo chorobowego. Bo kto rzetelnie pracował ten jest zadowolony z premi rocznej. Pozdrawiam

Krysia

Co z paskami na emile zawsze były dzień przed

Mila
@Krysia

Narazie nie ma moze pozniej albo jutro dopiero ????

Nieznany
@Mila

Już są paski

To jak ile % trzynastki będzie

pcw
@123

Obilo mi sie o uszy, ze niewiadomo czy 13 w ogole bedzie, a Ty sie pytasz ile %?

@pcw

13 będzie na pewno

pusty nick

mamy dopłacić:D

@123

Rozmawiałem z prezesem i mówił że 13-stki nie będzie więc proszę się nie łudzić ????

Elf

Nie będzie. Pewne info.

Njkp

Bedzie 100%.

pyda

nie bedzie. buhahahahahahaha czarnuchy. 2100 zł pensji buhahahahahhaah

Michael
@456

Niezły dzbanek jesteś, premia roczna będzie...powiedź jak Co teraz w gębie?

Usaman
@456

Z prezesem ? Chyba spółdzielni mieszkaniowej buhahah. Bo w phoenix akurat 13 będzie - spokojnie

Irena
@Usaman

Chciałabym się zapytać, czy w organizowanych przez firmę szkoleniach mogą również brać udział szeregowi pracownicy? PHOENIX CONTACT w marcu planuje szkolenie z zakresu ochrony przed przepięciami obwodów zasilania nn oraz AKP, które będzie bezpłatne. Dlatego interesuje mnie, czy firma dba o kwalifikacje pracowników w podobny sposób.

Ilona
@Usaman

To potwierdzona informacja?

......
@456

Haha czytałam e mail Od prezesa że trzynastka będzie

@Michael

Aktualnie w gębie mam kapcia, wczoraj pochlałem ;0) A tak na serio, to specjalnie napisałem o 13 bo co roku ludzie jakby na głowę dostali, będzie, nie będzie itd. Pozdrawiam

Dzban

Buhahahhahaha. 2100 pensji. Buhahahahah W biedronczce 2600 zł do rączki, dwie zmiany, i prawie po doopie calaują. Buhahahhahaha czarnuchy

Vhvmmmmmm
@Dzban

Niestety masz racje... Pcx bylo KIEDYS dobra firma. Teraz schodzi na psy. Byle by nie dac pracownikom, Byle by zabrac. A my glupki pracujemy za ta smieszna wyplate. Ludzie maja nadzieje, ze sie polepszy. Nic sie nie polepszy! A kolejne glupie owieczki pchaja sie tu do pracy zwabieni super perspektywami.

@Vhvmmmmmm

Do tego przesunięcie bez sensu wolny ponuro i wtorek za sobotę i niedzielę

100kiloton

Paliwo już mamy drozsze jak Niemcy Prad tez pewnie bedzie drozszy Gaz to Ruscy od dawna maja do rozganiania komarów za free buahauauauuauuauuuuauaua!!! I zostaje oracć na premie dla kierowników I ta wasza zgoda i zachwalanie ścierwostawek Żenujace w h...

Tyk

Nie będzie żadnej 13stki lamusy. Nie wyrobilismy wskaźnika OTI. Dlatego Ch.. Bombki strzelił. Coraz gorzej.... Tfu, tfu. Spier..... Stąd

@Tyk

Nasza liderka odczytała meila od (usunięte przez administratora)że 13 stki beda wypłacane więc o co chodzi z tymi oszczerstwami że nie?

Beza
@Tyk

13 stka będzie i to 100% ;);)

Beza
@Kasia

Jak co roku ;);)

Elf
@Kasia

A ty z biurowca, że tak pucujesz? Z pewnych źródeł wiemy, że nie będzie 13....

Sw

13 jest i po co się nakrecałeś tyle dni i siałeś propagande

Wtryskowiec

Witam. Jakie warunki pracy na wtr? Warto aplikować? Pzdr.

Wili
@Wtryskowiec

Warto. Zobaczysz co to życie, brak weekendu (za dzień wolnego) oraz częsty brak premii i inne atrakcje.

Bolek wtr
@Wtryskowiec

Kilka lat temu w miarę ok A teraz to jest masakra

Irena
@Bolek wtr

Z Twojego wpisu wnioskuję, że już dłuższy czas jesteś zatrudniony w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska - mógłbyś więc nieco szerzej opisać zmiany, które nastąpiły w tym okresie? Firma na swojej stronie internetowej kreuje się na rodzinną firmę, która w sposób odpowiedzialny kształtuje przyszłość swoją i swoich pracowników. Taki obraz daje do zrozumienia, że dba o swoich podopiecznych. Dlaczego w takim razie w taki sposób postrzegasz warunki pracy? Dla osób zaglądających na forum będą to cenne wskazówki.

Obserwator
@Irena

Jeżeli chcesz zarabiać coraz mniej pieniędzy, weekendy za dzień wolny, zero możliwości spędzenia czasu z rodziną lub pójścia do kościoła się pomodlic, ponieważ trzeba iść w niedziele za dzień wolny w tygodniu, to zapraszamy :) Dodatkowo pracownicy produkcji w tej firmie są traktowani jak gorszy sort, oraz doświadczają brak szacunku od strony osób na wyższych stanowiskach. Prawda jest taka ze żadnemu z pracowników biurowych nie uszczupla się z portfela ponieważ maja stałe pensje a ludzi na produkcji można robić w wała bo przecież co to jest za człowiek. Pozdrawiam

@Irena

Firma kreuje taki wizerunek ale jej to nie wychodzi. Jest wręcz odwrotnie. Wyniki za wszelką cenę niestety cierpi na tym pracownik.

Pionu
@Wit

To w końcu powiedz ile Ty chcesz zarabiać w NT ? Firma WP jest wzorem co wy ludzie jeszcze chcecie ?Obraza,że firma dała tyle a inna dała tyle proszę się zastanowić ? Macie fajną firmę i co jeszcze chcecie a moźe ktoś napisze coć pozytywnego /co jest mnóstwo/

@Pionu

Musisz bardzo lizać (usunięte przez administratora) skoro tak piszesz i za to lizanie ci sporo płacą.

Wtryskowiec
@Wtryskowiec

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi na moje pytanie. Czyli pracuje się 8 godz z opcją pracy w niedzielę w zamian za dzień wolny w tygodniu. Czy wynagrodzenie zakładając,że skrojono premie zaczyna się od 3?

opos
@Pionu

Tak jest wzorem jak wydoić pracownika w tygodniu i zabrać mu weekend i mu za ten weekend nie zapłacić!

Róża

Co to za firma.Narpierw pozwalniala pracowników a teraz ogłoszenie dają że szukają ludzi.

@Róża

Dynamiczna, elastyczna. Dostosowuje się do rynku tylko szkoda że kosztem pracowników!

MP

13sta premia, to znaczy ile? Ile jest wypłacane w przypadku 100% frekwencji?

Pracownica

Trzynastka będzie i sto procent jak ktoś niewie.

Młody
@Pracownica

100procent dla wszystkich czy kwestia ile się miało L-4 ?

Pracownica
@Młody

Sto procent dla wszystkich :-)

Sretetete
@Pracownica

Za L4 obnizaja 13tke. Do 7dni nie biora nic, powyzej juz sa odejmowane jakies procenty.

Marco Polo

Czy orientuje się ktoś, co za akcję pojmania mieliśmy z 7/8 stycznia? Znów grasował przywłaszczacz metalu :)

Celna 5
@Marco Polo

Pan z czarnym Wasem okazał się 20 letnim (usunięte przez administratora) ;) mam nadzieję że wyruchal ta firmę tak jak ona rucha nas każdego dnia.

brylant
@Celna 5

Nie chcieli dać podwyżki to sobie dorabiał do wypłaty

Wyplata Dno ????

pusty nick
@pracownik

tak w Dino wyższa.

KTOSIU

Do mecenasa Czytałam Twój wpis i wierz mi że kto ma trochę oleju nie będzie zgłaszał żadnych nieprawidłowości bo wyleci z pracy. Tak było ze mną na chwilę obecną nie pracuję (fakt mam własną działalność), ale byłam jedną z pierwszych osób którym nie przedłużył kierownik umowy, bo zeznwalam w komisji do spraw pracowniczych

mec. zwlkp.
@KTOSIU

No to jak chcecie wyjaśnić te nieprawidłowości--to że zle dzieje się?Sami nie dacie rady.Prosze przemyśleć.I do dzieła.Czekam na te dobre zmiany w Waszej firmie odnośnie płacy, aby była godnie zapłacona za ciężką,uczciwą,wymagającą pracę.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Ogon

Ha ...ha...ha..... Debile!

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska