Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Totalne dno

Kosmos. Ktos mi wyjasni o co chodzi z akordem grupowym ? Z jakiej racji mam mieć taką samą wypłatę jak inni ? Jeżeli jedni na hali mają wydajności po 140% a inni po 80,90 ? Chore,żenada. Mam pracować na kogoś kto ma wszystko w (usunięte przez administratora) i wychodzi sobie na fajeczki a i tak będzie miał premię ..

Totalne dno
@Totalne dno

Tak zakład dziękuję pracownikom którzy się starają i wyrabiają najlepsze normy przez dlugi czas,a wcale ich wielu nie zostało .. Teraz juz wszyscy będą sobie olewali firmę skoro i tak nie będą mieli za ciężką pracę godnej wypłaty.

Miki

Chciałbym napisać, że zaproszenie na wigilię zespołu rockowego, który nie zagrał nawet jednej kolędy, było tak samo na miejscu jak występ kapeli disco polo na pogrzebie. Gratuluję pomysłu! Btw. Myślę, że dzieci ze szkoły muzycznej wystąpiłyby za darmo, byłoby taniej i bardziej świątecznie.

Xxx
@Miki

Ale wiesz szanowne grono ukraińskich przyjacieli by sie obraziło... Nie ma co wylewac żalów juz za rok bedzie wigilia po ukraińsku... Ta byla przejściowa

POLSKA
@Xxx

Przepraszam bardzo ale to jest nasza Polska ziemia. Więc Ukraińcy muszą słuchać naszych kolęd, jak im się to nie podoba to baj baj.

O la Boga

Super 80euro bonu wow starczy mi na wódkę i zakąski dzięki bardzo

Czar prysł

Osoba pod kryptonimem NIKODEM DYZMA - to Stachu ( ten zarośniety ) - ten zaopatrujący produkcję w towar ! Fałszywiec !

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Realistka94

potrzebują ludzi do pracy oferta caly czas widnieje na olx ?

@Realistka94

Ludzi za głupich maja.Ludzi zwalniają z produkcji zwalniają a do biur przyjmują co za debilizm.

@Róża

Zaciekawiło mnie to dlaczego widnieje oferta agencji skoro oni tylko Ukraińców zatrudniaja

@Realistka94

Jaka praca i za ile

Produkcja i brak stawki

Ziutek
@Róża

a co ma piernik do wiatraka?

Róża

Firma to jeden cyrk i manipulanci pracownikami

Róża

Dostaniemy marne grosze na święta.Chyba naj mniej niż w innych zakładach.Ludzie obudzić się trzeba

Beza
@Róża

Po co wprowadzasz zamieszanie.Każdy dostanie według ,,widełek"jak co roku. A jak chcesz coś zrobic to konkretnie pisz a nie podjudzasz.Wesołych Swiąt.

Asiek

Hejka :) Czy dojeżdża ktoś własnym autem do fenixa koło zdrovity na zmianę B i miałby wolne miejsce żeby można było się zabrać? Oczywiście dorzutka do paliwa :)

To js

Firma"śmiechu warte". Zakazy,nakazy,rozliczanie a do tego tajemnice,plotki i niedomowienia. Nikt nie ma odwagi przyjść do pracowników i powiedzieć wprost. Jedna firma a co dział to co innego. Jedni robią nadgodziny drudzy nie. Jedni wybijają się na przerwę drudzy nie. Jedni mogą wejść na halę za pięć (ani sekundy wcześniej ) i wyjść punktualnie o pełnej godzinie a drudzy siedzą na stanowisku wcześniej a za pięć to już dawno przy drzwiach stoją. Tu jest chyba kilka firm w jednej. A jeszcze do tego ktoś sobie wymyślił ze 21 grudzień ma być wolny i będziemy to odrabiać. A czy ktoś nas pytał o zdanie? Co jest do szykowania juz w piatek? ???? Wielu osobom nie przeszkadżałoby iść w piątek. Co niektórzy na pokrycie świat musieli wziąść urlop bezpłatny i zapewne woleli by to odpracowac niż na siłę wydluzac weekend. A związki zawodowe to już całkiem nie wiem po co są chyba tylko do organizacji wycieczek. Pozdrawiam wszystkich wytrwałych

@To js

Chyba krótko tu pracujesz że dopiero teraz zauważyłeś że co dział to inna firma ;)Każdy kierownik inaczej rządzi na swoim ogródku. Do piątku 21 grudnia jest sporo czasu.Może coś się wyjaśni.Nie którzy sami sie godzą na coś bo sie boją odezwać.A potem na produkcje i na związki narzekać.Na forum każdy mądry.Na zebraniach mało kto dziub otworzy a potem do ZZ latają i 100 pytań.Ludzie tu pracują czy dzieci.A wycieczki bardzo fajne.Polecam.;)

@beza

A od czego są ZZ?

@Sw

Od dobrych warunków pracy i płacy z tego co wyczytałam.Ale jak każdy pewnie wie zawsze ktoś niezadowolony sie znajdzie. Bo każdy chciałby być traktowany indywidualnie.A tak sie nie da bo sa jeszcze przepisy.

@beza

Warunki pracy w tej firmie były i są od pierwszego dnia jak jesteśmy na Celnego a ZZ jeszcze nie było a co do płac to mają g... o do gadania.

@Sw

Gdzieś wisialy ich dokonania i troche tam było.A do kasy to prawda ale nie do końca.

wolnaodwielkopolski

Witam wszystkich chciałam tylko powiedzieć że od czerwca nie pracuje w tej firmie i jest mi z tym bardzo dobrze . Nie martwię się już czy coś zrobię źle i ktoś poleci na skargę do kierownika nie oglądam i nie słyszę już tej zawiści tego kłamstwa między pracownikami . Nie raz przychodziła z pracy z płaczem do domu z czasem uodpornilam się na zachowania ludzi oczywiście niektórych . Były te fajne chwilę poznałam multum dobrych życzliwych osób jednak takie osoby nigdy nie były awansowany przez górę za to pupilki i kapusie tak i to najbardziej wkurzalo . Pozdrowionka

Nikodem Dyzma

Kolega magazynu towarzysz kastivajef stara dobra szkoła z... co byś nie zrobił i co byś zrobił to cię podpier... Fajna atmosfera nie polecam

@Nikodem Dyzma

Jak ci się nie podoba to się zwolnij bo przez takich ludzi ja ty który miesza i próbuje wprowadzić złą atmosferę pracuje się gorzej. Masz problem idz do przełożonego a nie popłakujesz na forum

Wolny

Ale jaja

Stoperan

A mi znowu chce się (usunięte przez administratora) Sorry... Wiem, nie jest to merytoryczna sugestia ale co zrobić... (usunięte przez administratora) rządzi:0)

Sunsxxx

Firma nie oferuje nic ,a już napewno nie rozwinięcia skrzydeł chyba ze po 3 miesiacach próbnego w innej firmie z wypowiedzeniem w ręce od Pxcw

santa claus

Zapytałem o pracę i zarobki brygadzistów i mój wpis został usunięty. Cenzura jak PRLu!!!

goraczka w pracy!
@santa claus

nie on pierwszy i nie ostatni...

goraczka w pracy!

zwolnili tych ktorzy mieli chorobowe, niska wydajnosc i komu umowa sie konczy a strasza juz wszystkich !!! rozmowy trwaja kto jakim jest pracownikiem! ocena indywidualna a niby grupowa praca,to w koncu jak? podobno mialo byc wszystko jedno kto jaki art.robi a tu wcale nie! pracownicy z doswiadczeniem wieloletnim na rozmowy sa brani ze maja sie poprawic bo jak nie to trzeba bedzie sie pożegnac. ... a wiec drodzy pracownicy nie chorowac tylko z goraczka do pracy. wydajnosc poprawic czyli +8 godzin bez wbijania sie w czytnik. a jak dzieci chore to nie na opieke oddajmy nasze pociechy do domu dziecka . zaklad pracy jest wazny ,ale ten zaklad jest najwazniejszy!!!jeszcze nigdy nikt nie przyznal sie do bledow,do zlego zachowania i traktowania ludzi zle w tym zakladzie.wstyd

why?

dlaczego usuwacie wpisy? pytalem, jak dlugo jeszcze bedziemy chodzic do pracy w niedziele? jestesmy katolikami i chcemy ten dzien swietowac. przykazanie mowi aby dzien swiety swiecic. czy nikt tego nie rozumie?

Szczery

Taka wola Boga

@why?

Wpisy mogą być usunięte w przypadku, kiedy łamią regulamin obowiązujący na forum gowork.pl. Przed dodaniem wpisu warto zapoznać się z regulaminem, aby uniknąć sytuacji, że administrator usuwa nasz wpis po weryfikacji jego prawidłowości. Wracając do tego, co napisałeś o pracy w firmie PHOENIX CONTACT to zastanawia mnie, czy jest obowiązek pracować w każdą niedzielę, czy np. tylko jedną w miesiącu? Sprecyzuj, proszę, jak to wygląda.

Bigearl
@why?

Yyyyyy czemu to tutaj piszesz? liczysz na odpowiedź? Przeciez tutaj nikt ci nie odpowie

santa claus
@why?

Ale nikt ci nie broni katolu iść do kościoła. Możesz nawet być talibem i rozłożyć dywanik na stołówce. Pxcw to muli kulti, róbta co chceta. A pytanie jeszcze do cenzorów: dlaczego usuwacie wpisy bez wulgaryzmów i bez nazwisk???

Ble

Kupię mi się chce... Do jutra. Idę s ta ć bo się zesrasz ta m. Dobranoc

@Ble

Nie bardzo rozumiem, co chciałeś przekazać swoim komentarzem na temat pracy w firmie PHOENIX CONTACT. Zechciej wyjaśnić, co miał on wnieść do tematu? Proszę, aby wypowiadać się na tematy związane z tym miejscem pracy w sposób kulturalny i sensowny. Takie wypowiedzi nie są merytoryczne i pomocne dla czytelników tego wątku.

świrnik
@Artur

chodzi o to, że on chciał abyś mu zrobił kawe

Doberman
@Ble

jak wypłaty koledzy i koleżanki? ☺

Młody
@Doberman

Super dzięki bardzo

Ktoś
@Doberman

Bez nadgodzin wypłata mniejsza o 800zł trochę boli kiepska sytuacja w jaką weszła firma... I to świadomie... oczywistym było że po górce przyjdzie dołek ale zarząd wziął sobie na cel zwiększenie mocy przerobowych i przerobił wszystko zamiast przygotować się na gorszy okres... a teraz zwalnia ludzi... ciekaw jestem kogo będą zatrudniać w momencie gdy ludzie się zraża jeszcze bardziej ( już przecież pracowników dowożą autobusy z okolicy i zatrudniani są obywatele Ukrainy) a znów przyjdzie górka... bardzo krótkowzroczna postawa nastawiona na tu i teraz zamiast tworzenia zaplecza które pozwoliło by na stabilność w działaniu zakładu Pozdrawiam Ktoś

@Ktoś

Sugerujesz, że firma PHOENIX CONTACT Wielkopolska ma teraz gorszy okres? Znasz może powody tego, dlaczego tak się dzieje? Wspominasz również o tym, że firma zaczęła zwalniać ludzi. Wiesz może, czy przy zwolnieniach firma patrzy na staż pracowników, czy może inne czynniki wpływają na to, że akurat ta osoba zostanie wytypowana do zwolnienia? Zachęcam, abyś napisał, jak to szczegółowo wygląda. @123, zechciej nam proszę powiedzieć, jaki związek ma to z pracą w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Prawnik
@Artur

Za zwolnienia grupowe trzeba płacić odprawy pół roczne czy tak się dzieje

Ktoś
@Artur

Odbyło się oficjalne spotkanie z prezesem odnośnie niepokojącej sytuacji w firmie na którym padły słowa o których wspominam we wcześniejszej wypowiedzi. Oficjalnych czynników wpływających na to kto zostanie zwolniony nikt nie podał a przynajmniej taka informacja do mnie nie dotarła a z moich obserwacji wynika że w pierwszej kolejności zostały zwolnione osoby które nie wyrabiały normy oraz którym kończyły się umowy (współpraca nie została przedłożona) unikając w ten sposób wypłacania odprawy za zwolnienia grupowe. Pozdrawiam Ktoś

Dudek
@Prawnik

Nie można zaliczyć tego do zwolnień grupowych gdyż firma nie zwolniła 10%pracowników. A wysokość odpraw zalęży od stażu pracy.Najwięcej to chyba 3 miesięczne. Tak mówi papcio Google.

why?

Głosowalem na PIS który chce zakazu pracy w niedziele, wiec może kiedyś się tego doczekam... a niedziela, to niedziela-święto, czas dla rodziny, dzieci, odpoczynek a nie czas pracy. W tygodniu wszyscy pracują wiec w niedziele powinno czas poświecic się najbliższym bo życie tak szybko ucieka... Nie spędzmy życia tylko w pracy... Pozdrawiam tych którzy tego nie rozumieją...

bajbaj
@why?

A to nie doczytałeś programu PIS ze zrozumieniem. PIS chce zakazu handlu w niedzielę. Zakazu handlu - nie zakazu pracy. Nie chodzi o Ciebie i o te miliony, które w niedzielę starają się wyrobić normę. Oczywiście nie chodzi też o te tysiące które pracują w handlu. Handlowcy dostali wolne tylko dlatego żeby te miliony klientów nie chodziły po sklepach w niedzielę (jeśli akurat nie siedzą w PxCW). Właśnie tak. Masz siedzieć w niedzielę w robocie, a jak masz wolną niedzielę to masz się zająć rodziną, np. pójść w jakieś odświętne miejsce, które nie jest sklepem. Właśnie masz się nauczyć tłumaczyć dzieciom dlaczego na poniedziałek na śniadanie do szkoły będzie kiepski obkład. No. Policz sobie ile osób np. w Tomyślu pracuje w niedzielę a ile z nich pracuje w handlu. W następnych wyborach oczywiście idź głosować na PIS, bo dużo zrobili. Ale nie głosuj dlatego, że chcą żebyś nie pracował w niedzielę.

Dudek
@why?

Przecież niedziela pracująca przypada co kilka tygodni na osobę.A ty chodzisz w każdą?

Dobre

Dlaczego w polsce jest tak mało łabędzi?Bo cyganie szybciej po chleb dopływają!

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska