Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Agi

Ile podejrzewacie mogą dać podwyżki?

Janusz

Miał ktoś za mało wypłacone ???? Dlaczego tak się dzieje ?!

@Janusz

Proszę powiadomić o tym że bardzo zle dzieje się O.I.P.Poznań,niech przeprowadzą całego zakładu począwszy od WYŻSZEJ RANGI.Proszę nie bać się.Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

@mecenas z wlkp.

Proszę powiadomić o tym że bardzo zle dzieje się O.I.P.Poznań i przedstawić wszystkie argumenty negatywne-- niech przeprowadzą kontrole całego zakładu począwszy od WYŻSZEJ RANGI.Proszę nie bać się.Życzę powodzenia.Pozdrawiam.

Jaxxx

Niby Wielka firma a co robią. Oszukują jak mogą z wynagrodzeniami i nie tylko. Nagroda roczna czyli tzw trzynasta pensja miała być i co ? Gdzie jest? Nie ma firma pieniędzy i cisza. A znowu ogłoszenie o przyjmowaniu nowych pracowników i że wszystko oferują i nagrodę roczną i nie tylko . A pracownią co dawają? Nic.... Chore. Nie polecam tu pracować za te marne grosze.... i puste obietnice....

@Jaxxx

Jak byś nie wiedział to trzynastka jest wypłacana w lutym i co panikujesz.

Obuch
@4567

Wypłacą ci, bolca w pupala na śniadaniu.

Janusz
@Jaxxx

Tak z Ciekawości spotkał się ktoś w Dniu wypłaty Zapomogi z brakami monet ???Za mało wypłacone ! ?

Obuch

Ja pytam! Co to ma być, wszyscy biurowi plus 8 % podwyżki ?! Za co, kur..?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Co to mają być za śmieszne bony na Święta się pytam? Wszyscy płacimy na socjal, a więc z jakiej racji osoby, które ciągle chodzą w soboty do pracy, aby utrzymać rodzinę dostają mniej niż osoby z wyższą podstawą, które się obijają i mają wolne weekendy, bo przecież na imprezę trzeba pojechać... W ten sposób doceniacie ludzi, którzy stawiają się na każde wezwanie kiedy firma tego potrzebuje?

Ciekawy 1111
@ja

300 zł bonów bo naszarpalem nadgodzin cały zeszły rok....Co roku coraz mniejsze bony.

@ja

Wigilia Super ze firma organizuje dla pracowników tak wiele☺ Jedzenie bardzo dobre nie da się nic zarzucić, naprawdę dobrze doprawione . Muzyka fajna szkoda ze nie było paru kolęd chociaż zagranicznych. Ale było super Dzięki ????

@Ciekawy 1111

Firma się stara i może troszkę docenienie to co robi ciągła krytyka nie jest do końca sprawiedliwa. Super wigilia Dziękuję ☺

Abc
@Ciekawy 1111

Co to k.... ma być to jest po prostu żenada śmiechu warte takie ochłapy nam dali 300 zł jedna wielka porażka ośmieszyli się w (usunięte przez administratora) niech sobie wsadzą tę pieniądze..najmniej bonów w okolicy .

One
@Abc

Taka wielka firma sławna na całym świecie tak kierownicy twierdzą i takie ochłapy dali ludzią na święta wstyd powinno ich być nie wierzę że tyle nam dali po prostu nie wierzę żadna firma w okolicy tak mało nie dała pracowniką na święta wstyd i jeszcze raz wstyd.

One

W (usunięte przez administratora) z tą wigilią co mi po niej lepiej ludzią by dali ich socjalne pieniądze które im się należą a nie wigilie wielką robią po co to

Bolek wtr
@ja

Te bony to jest to co zabrali z premi wypłata tak okrojona masakra że za wcześniejszy miesiąc nie było bonów A wypłata była większa

@ja

Ciesz się że chociaz dostales te 300zl przynajmniej zatankujesz sobie samochód ( inne firmy np nic nie dają i ludzie nic nie mówią ) ile by wam (usunięte przez administratora) nie dali zawsze mało a jak by nie dali wgl to wtedy byś narzekał (usunięte przez administratora).

@Anonim

Śmieszą mnie ludzie, którzy cieszą się socjalem w tej firmie. Jaracie się pseudo wigilią, śmiesznymi bonami za które można zalać auto jeden raz. Bierzecie wszystko co podają na tacy bo za darmo, bo inne firmy tego nie dają bo tamto bo sramto. Patrzycie ciagle na innych. Skoro idziecie tym tokiem myślenia to gdyby inne firmy organizowały dowozy do pracy nadal pracowalibyscie tutaj? Chora mentalność bo za darmo. Są rzeczy cenniejsze od pieniądza. Niestety nie wiecie co to godność. Gdyby za ten śmieszny socjal trzeba było (usunięte przez administratora) gale to przynajmniej zaoszczedzilibyscie na jedzeniu bo ciagle mielibyście usta pełne :)

Bony mniejsze niz w zeszłym roku !!!!1

Dik
@Ciekawy 1111

A jak długo pracujesz w firmie

Dik
@Pompa

Jesli tak piszesz pewno jestes młody to twój pierwszy zaklad i (usunięte przez administratora) wiesz o zyciu i pracy chwyc szpadel przeżuc kilka ton zmoknij i tym podobne to docenisz prace a uwiesz nigdzie nie jest lekko

X
@ja

Ja się pytam gdzie mój socjal każdy daje tyle samo a dostaje różnie dlaczego rozdają moje pieniądze bo co bo ciężko pracuję od rana do wieczora i nie siedzę przed kompem i żyje ponad standard a drugi byle 8godzin i ciepłe kapcie to damy jej więcej bo ma mało a współ małżonek wykazuje najniższą krajową to też damy a co

@Dik

No widać ty januszu szpadel miałeś nie tylko w rękach ale chyba również gdzies jeszcze :) twierdzisz ze wiesz wszystko lepiej, jesteś typowym przykładem zwykłego laczka co za pare złotych zrobi wszystko. To nie jest moja pierwsza praca, znam prace u prywaciarzy i dlatego wiem czym jest godność ty niestety pewnie mimo doświadczenia nie znasz takiego słowa wiec liz dalej rowy skoro kopanie to szczyt twoich marnych ambicji pajacu.

??? Zawiedziona i rozczarowana
@Abc

Za to Ukraina dostała 550zl. Robić im się nie chce bo po co. Jest mało wypłaty za to bony mają większe. Wyszło na to że im mniej się angażujesz i zarabiasz tym więcej dostaniesz od firmy.

@ja

Ja już parę dni temu pisałam, że te ich bony to ochłapy,,, kiedyś to było coś a teraz WSTYD. Ciekawe na co idzie ten nasz socjal.

Xxx
@One

Za nasze pieniądze organizują wigilię po to, aby ludzie myśleli, jaka to supwr firma i dobry łaskawy pan prezesik... Pamietajcie to z naszych pieniędzy, a nie frimowych było... Po co jak nawet ani jednej kolendy tylko rockowe szarpanie w struny... Przypadek? Nieeee.... Raczej celowe z premedytacją działanie...

??? Zawiedziona i rozczarowana
@As

Na pracowników z Ukrainy i na tych którzy pracę mają w (usunięte przez administratora). Mało zarobią a dużo dostaną w bonach.....

Wtr
@Ciekawy 1111

Ja dostałem 150zl bo nadgodzin robiłem na maksa.

Brak słów
@??? Zawiedziona i rozczarowana

Cooooo!!!! Gdzie tu kur. wa sprawiedliwość. My Polacy mamy mniej niż po pi er do lo na Ukraina. Tak PXC cenisz swoich Polaków? Brawooo PXC

@Brak słów

Zaje..... racja nas mają za roboli i nikogo więcej co to ma być po tylu latach pracy mam zarabiać mniej to po prostu jest ku... nie wiary MASAKRA.

Wracaj do prywaciarza ;)

@Wtr

Ci co mieli takie niskie bony do ZZ maja iść bo progi do wypłacania są ustalone.Więc można to zmienić.

@beza

Beza Tobie godność nakazuje nadal klękać? :) typowy słonecznik :) usta pełne nasienia :) pudel z kablem od joya w du*pie :)) nie pozdrawiam.

Opos
@??? Zawiedziona i rozczarowana

Nie dosyć że im do czynszu dopłacają to jeszcze większe bony dostają?!!

ble
@Xxx

Poczytaj przepisy. Socjal to nie twoje pieniądze. Jak firma zatrudnia mniej niż 20 osób nie musi tworzyć funduszu socjalnego. Jak zatrudni 20stego to musi utworzyć fundusz, z własnych środków. Rozumiesz? Nie zaczyna odciągać z wypłat. Tylko musi wysmyczyć dodatkową kasę z zysku. I nie bez powodu nazywa się socjalny. A nie rozrywkowy, czy fundusz Wszystkim Po Równo. Czyli, że brane są pod uwagę kryteria socjalne, np. wysokość pensji czy liczba dzieci itp. Przewraca mi się jak co roku słyszę to samo gadanie: "żadna łaska to z naszych pieniędzy".

@Pompa

To na cholere narzekasz.Przekazuje ci rozwiązanie cepie.I pisz po polsku.nie musisz pisac na forum kim jestes i co sobie w (usunięte przez administratora) wkładasz ;);););)A JA POZDRAWIAM.

@Opos

Skoro bony dostali to są zatrudnieni przez PxCW to już im zakład nie dopłaca do czynszu.Tylko ciekawi mnie czy dochody męża wpisują jak ona np.tu a on na Ukrainie

Albatroska

Ty, a ty z biurowca jesteś ze tak bez wazelinki dajesz?

Ada
@ble

To jaki problem, aby ustawić progi tqk jak w Bero, czyli 800 / 780. Tylko w pxc są tqkie(usunięte przez administratora)

Montaz
@Ada

Nie miałabym nic przeciwko dostać nawet 300zl bonów,wolałabym mieć cały rok dobre wypłaty niż "nadrabiac" bonami..Bo to co ja dostałam więcej bonów nie wyrównuje naszych różnic w wypłatach także ;) Możemy się zamienic,dam wam te ponad 5 stów bonów ale za to niech ktoś odda swoje wypłaty w zamian za moje ;) Będę o wiele szczęśliwsza ;)

Lipi
@ja

Ludzie wy chyba jesteście po....ni ? Co wy chciecie ? Wam ciągle żle !Inne zakłady się jakoś układają z pracownikami a wam ciągle żle.W jednym z zakładów typu /Chifa ,Bero itp/naszego już mają dosyć ludzi we świadectwami pracy z firmy f.....x wiel'''''''ska pozdrawiam,

Elf

De bilu z biurowca.

Fifi

wigilia raz w roku a zyc musimy 12 miesięcy

Dusigrosz

Nie dojrze wypłaty przecięli zabierając nam premię to już nawet nic ukraść nie można bo cię złapią jak będziesz wynosił z firmy. Jak to zrobić teraz? Stanzeny jakoś żyją mają się dobrze, miedź płynie szeroką rzeką. Do narzędziowni też jeszcze moją szansa szczególnie Ci co robią zamówienie na zewnątrz, jak to możliwe że taka wysoka technologia a 3/4 idzie na zewnątrz do pseudo garażowych firmy za części dorabiane płacimy krocie. Czyżby kasa pod stołem wracała? jeszcze wtryskownia icc przydałoby się uszczelnić, bo tam też jest potencjał... Podobny jak narzędziowni

sekulorum
@Dusigrosz

Płotki połapane a grube Stare ryby chodzą i sie śmieją

Panie Poznański!!! Nie rozumiem jak można w dzisiejszych czasach dostać wypłatę w wysokości 2.100 zł? To jest śmiech prosto w twarz! Jak wyżyć za te pieniądze cały miesiąc? Nie wspomnę że jestem pracownikiem z wieloletnim stażem. Powinniśmy zarabiać 3000 bez nadgodzin to wtedy by nie było problemu z pozyskiwaniem nowego pracownika za te grosze w premi grupowej nikt wam nie przyjdzie! Zamiast dać nam zarobić to lepiej Ukrainę zatrudnić i opłacać im jeszcze mieszkanie a gdzie dla nas dopłaty do kredytów hipotecznych??????

kuba

Prezes jest u siebie.Można sie umówić i przekazać co boli.Na forum najlepiej ludzi pod k.... I czekac może kto inny ta sprawę załatwi.

Tak jest
@kuba

Za krotko chyba tu pracujesz. Tutaj można iść nawet do prezesa i powiedzieć co boli a on i tak nic nie zrobi bo tutaj ludzi się traktuje jak sile robocza . Zero szacunku do pracownika , traktują nas jak Ukrainę która za 5 zł jaja dadzą sobie ogolić. Chyba ze ktoś coś potrzebuje to nagle pracownik robi się niezastąpiony .

Artur

Firma PHOENIX CONTACT Wielkopolska oferuje dla pracowników z Ukrainy dodatki w postaci dopłaty do mieszkań? Jeżeli tak, to mógłbyś napisać, na jakiego rodzaju dodatki mogą liczyć pracownicy z Polski zatrudnieni u tego pracodawcy? Chętnie dowiem się, jak to wygląda.

sfinks

Czy to prawda że jak ktoś pali w Phoenixie to musi się odbijać kartą czy nie jak to jest? Jak idzie się palic to trzeba się odbić?

@sfinks

Nie trzeba... Przynajmniej jeszcze na to nie wpadli..

Kibel
@sfinks

Jesteś pod stałym monitoringiem. Zapalisz, to jesteś odnotowany. Buhahahhahaha.

@Kibel

Co za bzdury piszesz. Twoja sprawa ile wychodzisz razy na fajke, jezeli sie wyrabiasz... Oczywiscie wszystko w granicach rozsadku. Byle by nie co chwile znikac na pol godz. Jezeli szybkie fajki to nikt nie robi problemow.

Pati
@555

Popytaj i się dowiedz. Wychodzisz to jesteś odnotowany.

@Pati

Firma PHOENIX CONTACT Wielkopolska planuje wprowadzenie kontrolowanie osób, które wychodzą palić w trakcie godzin pracy? Skąd w ogóle taki pomysł na tego typu kontrolę? Jest to związane z tym, że pracownicy nadużywają tej możliwości? Chciałbym, aby ktoś z Was szczegółowo przedstawił, jak to wygląda.

szybki_lopez
@555

Znam jednego co od 15 lat połowę zmiany spędza na fajce i jest nie do ruszenia.

JA
@szybki_lopez

Nie wybrali nikogo bo nikt sensowny się nie zgłosił, rekrutacja trwa - zapraszam

seb
@szybki_lopez

a ty tylko pierdy roznosisz.patrzcna siebie

Co z tzw trzynastką ??

Stara wyga

Hej ludziska ciekawe co na bony dadzą znowu pewno słabo po 450 zł a w innych firmach dają już dawno po 1000 ale nie u nas lepiej wydać kasę na durne oprawy niż dac ludziom

Stara wyga
@Stara wyga

No dokładnie po co ten cyrk z Mikołajem i zabawą oni tego za darmo nie robią a za miast tego mógł byś kupić dzieciom coś lepszego na prezent

@Stara wyga

A gdzie daja takie duze bony?

@Stara wyga

W Bero nie ma podobno socjala.dostaja na świeta 500zł. ale pomniejszone o chorobowe :):). I nic wiecej.Zawsze możesz sie tam przenieść.Ale pewnie jakbyś tam pracował to tez byś narzekał.

Ipko

Kiel już parę lat dostaje po 1000zł i na święta wielkanocne też tylko mniej

meluna
@Ipko

W Amazonie to na święta daja każdemu po samochodzie, a tym najlepszym pracownikom to jeszcze sam dyrektor przynosi prezenty przebrany za Mikołaja. Tak mają super

Kty
@beza

To jak nie ma socjalu to te 500 zł to skąd biorą?

@Kty

Z kapitału pewnie.

@Ipko

Ale pewnie czegoś nie mają co my mamy.Kazda firma ma swoją politykę.Kazdy chce czymś zaimponować pracownikowi.A w Kielu jest chyba 1/5 pracowników co u nas też inna kasa do podziału.

Ed
@Stara wyga

Niektóre firmy nic nie dają a 1000 to troszkę chyba bujanie w obłokach. Firma oferuje duży socjal. Jestem zadowolony ze pracuje w Phoenix contact to dobra firma ☺

@Ed

Nie bujanie!!!! W kielu dają po 1000 i na Wielkanoc też coś. Tylko u nas odkąd tu pracuję (8lat) dają po 500zł, kiedyś to było "coś" a teraz to marne pięniadze. Mogli by sobie podarować te spotkania z gwiazdorem i dać ludzią więcej pieniędzy.

Pracuje w kielu
@As

Tyle to chyba tylko kierownikom dają pracuję w kielu 6 lat i w zyciu tyle nie dostałem. Jak czytam te wasze porównywanie do innych firm to zaczynam zastanawiać sie ludzie co wy macie w glowach. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, a wam nawet jakby po 1000 dali to byłoby malo. Zamiast wylewać swoje żale weźcie sie za robote.Zona oracuje w pxcw i nie narzeka- podobno najgłośniej gdaczą te kury ktore jaj nie znoszą tylko ciagle fajki kawki i podlizywanie sie liderowi. Zażenowany postawa pracownik pxcw pozdrawiam Chuck Norris

bolcownik
@Stara wyga

tobie za te farmazony dadzą kostkę smalcu i bolca w pupala na śniadaniu

Y
@bolcownik

Marzyciel

S
@Stara wyga

Pokaz mi firme ktora daje 1000 zl ??!

Jełopie
@S

Sam otwórz oczy

Sw

8 lat za dużo zwolnij się - dowidzenia

@Pracuje w kielu

Najchętniej bym ci podała z imienia i nazwiska osobę która pracuje w kielu i takie bony dostaje, ciemnoto!!! Ale nie mogę. Napiszę tylko tyle że pracuje na stanowisku brygadzisty. Dalej wierzcie sobie w to że PC jest takie chojne... (usunięte przez administratora)prawda! To co dają to ochłapy

Xxxx
@As

To frun do kiela a nie tutaj swoje zale wylewasz.

@As

Sprawdz ile wynosi socjal na jedna osobę.Jest określona pula.I policz ile dostajesz przez cały rok.

@beza

Jesteście w stanie napisać, czy firma PHOENIX CONTACT organizuje w tym roku spotkanie wigilijne dla wszystkich zatrudnionych pracowników, czy może każdy dział sam ustala sobie termin wigilijny? Ważne również, czy ewentualna wigilia odbywa się po pracy, czy może w jej trakcie? Ktoś jest w stanie precyzyjnie opisać, jak to wygląda?

@Artur

Wigilia będzie dla wszystkich w godzinach pracy

Kaja
@Stara wyga

Hej ludziska jak tam praca w TBG słyszałam, że szału nie ma i zwalniają tych co nie wyrabiają normy, to jak mogą dać na Święta więcej !! A po za tym słyszałam że porobiły się jakieś klitki i jedna podpieprza drugą a co inne mają jakieś mniemanie większe o sobie co to nie one.

Byly pracownikkk phoenix
@Kaja

(usunięte przez administratora) kazdy na kazdego !!!!! Nawet na liderow podpierdzilaja wyzej ! Kto mial uklady od poczatku jest kryty, a reszta co (usunięte przez administratora) nie lize bedzie do wylotu ! Od poczatku sa obsadzone stare wygi, ktorym nic nie zrobia!

W bero po 800zl dostali

kocik
@beza

Bezuniu droga mają w Bero socjal. Bo jak firma zatrudnia 20 ludzi i więcej to z mocy prawa musi ze swej kasy utworzyć socjal. Jeśli więc ktoś nic nie robi przez cały rok a na święta daje bony to to jest właśnie ich cały socjal.

Kibel
@Jack

Słyszałem, że po 1100 zł. Masakra, phoenix dla czaRnuchów

@kocik

No to ok.Czyli wczasów pod grusza nie maja i dofinansowań do kolonii dla dzieci i wycieczki dla pracowników,biletów itd.Stąd tak wysokie bony na świeta

Kliy
@Beza

Beza co ty za bzdury wygadujesz? W Bero brak socjalu ? A paczki które zrobili dla dzieciaków (chciała byś taką dostać) To oni biorą to z kapitału? A ostatnio pisałaś,że tam brak funduszu socjalnego ,przestań takie bzdury pisać chyba brak Ci elementarnej wiedzy na temat tej firmy.

@Kliy

Tak wyszlo z wypowiedzi ludzi pracujących w Bero.Pracuja tam A nie wiedzą.Wiec się nie podniecaj.

@Kliy

Głupoty gadają, nie przejmuj się tym.

Uuuuii
@As

Zmień Pracę Barania Łąko i Idzi do Kiela tam będziesz miała lepiej.

Fokus
@beza

I na co to wszystko na pokaz tylko żeby jak to jest pięknie i cudownie a te gazetki jak ładnie opisują aż żal zero prawdy papier wszystko przyjmie.dopchac się na taką wycieczkę świadczy cudem jadą przeważnie te same osoby. Jak braknie osób to e-maile przysyłają i co nie tylko ale jak jest komplecie to cicho sza . Wolał bym też nie mieć i dostać więcej i jechać z dziećmi tam gdzie ja bym chciał a nie to co mi firma dyktuje dosyć że wszędzie nos wtyka.!!!

Z poza
@Ed

Ja dostałem w mojej firmie 1300 zł na swieta, wierz mi są takie benefity.

szybki_lopez

Dlaczego od miesiąca firma nie może wybrać brygadzisty na dziale metali? I dlaczego dwa ogłoszenia na to stanowisko na pracuj.pl i na olx różnią znacznie się wymaganiami (np. uprawnienia SEP)?

kuba
@szybki_lopez

A kto by sie do mafii pchał ;);)

Nikoś

A ja Wam powiem, ze w marketach zarabiają więcej od nas. Nadgodziny płatne, niedziele wolne i dwie zmiany. Ten zakład sam sobie wyrabia złą opinie...

Kit z tym
@Nikoś

W Biedronce juz wiecej maja wyplaty niz My w Pcx... I nie gonia za zadnym absurdalnym akordem

Abc
@Nikoś

Ten zakład to od pewnego czasu jakieś wielkie nie porozumienie od kilku ładnych lat pracuję w tym obozie i teraz mam zarabiać coraz mniej ludzie do czego to dochodzi wszystko drożeje a my mamy zarabiać jakieś marne grosze po prostu żenada coraz gorzej w tym zakładzie.

@Abc

Pracujesz kilka lat wiec najwidoczniej akceptujesz taki stan rzeczy jaki jest aktulanie! !Lepiej jest żalic się na forum czy lepiej coś zrobić żeby było lepiej nikt tam na siłę cie nie trzyma jest dużo lepszych firm w okolicy ale trzeba Tylko chcieć coś zrobić w tym kierunku! !!!

Praco

Wypłata to nieporozumienie, i jeszcze za te pieniądze "bezczelnie" wymagają umiejętności. Gorzej niż w tej firmie to w Polsce nie ma ;)

Załamka
@Praco

Dokladnie masakra a nie wyplata.

Anty PIS
@Załamka

A w ilu firmach pracowałeś,że tak piszesz?

@Załamka

To po co tam pracujesz skoro taka wypłata? Trudno jest się zwolnić i poszukać innej pracy? Lepiej jest żalić się nad swoim losem? Chyba Nie! !!

Zniesmaczony

My w feniksie nie mamy wypłat tylko zapomogi!!! TRZEBA WRESZCIE TĄ SPRAWĘ PORUSZYĆ GŁOŚNO!!! BO OWSZEM FIRMA SIĘ ROZWIJA ALE WSZYSTKO NASZYM KOSZTEM!! CORAZ WIĘCEJ WYMAGAJĄ I CORAZ MNIEJ PŁACĄ !!! Tak NIE może być!!!! Kambinacje wiecznie co by tu zabrać co zamienić żeby jak najmniejsze wypłaty były!!! Masakra fenix popsuł się na maksa

@Zniesmaczony

Tak samo jak w firmie Groclin czy w firmie Pas-Opalenica dzieje się. Proszę powiadomić o tym że bardzo zle dzieje się O.I.P.Poznań,niech przeprowadzą kontrole całego zakładu począwszy od wyższej rangi.Proszę nie bać się,Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Ludo

Co z 13 pensja? Wiadomo cos?

Bolcownik

Buhahahahahahahahah 2100 zł, żenada. Niewolnicy. Buhahahahah

Ganger

Jaką opinie mozna wydać o firmie ktora proponuje żenujące stawki. Oczywiście że pracownicy próbują napisać ciepłe słowa, hehe, ale o czym? O najładniejszej choince? Ale czy to jest żałosne? Nie. Żałosne jest to że taki pracodawca sam się nie broni godną stawką a co za tym idzie dobrymi opiniami. Dla czego tego nie robi? Bo ma być tanio :) Oni uwazają że Wy jesteście tylko kosztem , Ty nie masz wpływu na sprzedaż Ty tylko umniejszasz wygenerowany zysk !!!!! Oczywiście nie mają problemu upi3rdolić Tobie pieniędzy jak tamci nie zrobią planu ale to osobna historia. Reasumując :) Phoenix Contact zaprasza do bytowania poziomie chlewa. Obrońcy dojazdów wagonikami za free czy miłośnicy corocznych imprez familijnych :) Jak wy wyglądacie ? Co najmniej śmiesznie buhbauhabuhabuhabuha Tam dymaj wyszczekańcu walczyć o swoje a nie tu szczekasz :) o akcje pracownicze sie upomnij o dodatek na święta o wakacje pod gruszą o pozyczkę bezzwrotną !!!!!! Ok muszę lecieć !!!!! tyle na dziś A Wam kochani, zyczę pracodawcy który zaoferuje takie stawki przy których przestaniecie być pałami a zaczniecie mysleć o przyszłości. Pozdrawiam

Zrezygnowana
@Ganger

Niby zakład produkcyjny a okazuje sie,ze zamiast produkowania części,mamy wypisywać coraz więcej kartek,czasami nawet dwóch takich samych i na dodatek wbijać tysiące najróżniejszych statusów w SUPER NOWYCH hydrach. Logiczne,nie ma co. A na dodatek za to jeszcze wprowadzą akord grupowy,człowiek nie moze wyrobic premii i miec godnej wypłaty. Ten zaklad zszedł na psy.

Brak słów
@Zrezygnowana

Teraz na dodatek odchodzisz od maszyny i po minucie jus hydra pali sie na czerwono,ze nie ma Ciebie przy maszynie. No to nawet do łazienki nie można wyjść,rozprostowac kręgosłupa,iść po wode,iść ważyć sztuki. Tutaj już jest odebrana nam godność.

Aga

Hej. Jak to z tym Tarnobrzegiem. Podobno zwolnili mnóstwo ludzi a teraz była rekrutacja. Opłaca się aplikować?! Podobno bardzo dobry socjal mają.

slough
@Aga

Szczerze? Co Ci z socjalu? Jeśli masz w miarę normalna prace z umową to nawet sie nie pchaj....kwas,syf,wszędobylskie podpier....... Phoenix to zakład pracy tymczasowej

FiksTbg
@slough

Jak się opierdzielasz to nic dziwnego ze ciebie wywala. Moim zdaniem jest ok! Pensja ok, socjal ok, kiesrasy spoko a i atmosfera na +

@FiksTbg

Buahahaha.....gadalam z ludźmi którzy tu pracowali, jeden trzyma palec w (usunięte przez administratora) drugiemu!!! Na magazynie mimo ze byl deficyt ludzki i tak gościa wywalili bo byl niewygodny. Tak traktują ludzi w TBG

Banek
@bylapxcwt

Po tym wpisie widze ze dobrze ze juz tam ciebie nie ma

@bylapxcwt

A co to znaczy że był niewygodny. I dla kogo

IRYS
@bylapxcwt

Aha. Czyli obsmarować firmę ale już bez argumentów na poparcie. Nie możesz odpowiedzieć Adze?

@IRYS

Te pytania juz nie do mnie.

@bylapxcwt

A do kogo jeśli to Ty piszesz. Znaczy coś wiesz.

@bylapxcwt

A do kogo? Ty napisałaś opinię to proszę uzasadnij ją.

@Aga

To pytanie do samego zainteresowanego. Ja tylko wiem ze wylecialam podobno za słabe wyniki. I tu sie pytam: Ok.80% to mało? W pierwszych miesiącach? To ile by oni chcieli????.... Wielkie otwarcie! Nawijaja makaro na uszy, proszą o zostanie dłużej ( ze niby nadgodziny ) co sie okazuje, nie będzie nadgodzin i tu cytuje " jedzenie i picie za darmo bylo". To ja sie pytam, po co z gęby (usunięte przez administratora) robic???? Nie trzeba bylo wprost ludziom powiedzieć???? Tylko kłamać??? Obiecywać???? Kierownik Zakładu mówi ludziom ze "nikt nie moze sie czuć pewnie i ze jeśli chce wymieni cala zaloge. "To chore! Godne potępienia! Tak sie nie robi. Od razu pokazuje ze firma nie daje ludziom poczucia stabilizacji. Człowiek sie stara a i tak cie wywala jeśli zechcą. Nie wiem czym podpadłam, ale chyba jako pracownik i człowiek zasługuje na to zeby znac prawdę, a nie jakies ściemy mi wciskać. Wiele ale to naprawde wiele osob miało gorsze wyniki a mimo to pracują nadal. Aga, wiec jeśli nie wiesz co naprawde jest grane,prosze Cie nie oceniaj.

Kiełbasa

Za je fajnie a ty bucu

parówka

Ile w tej śmieszne firmie zarabiacie czarnuchy? Ja na kasie 2500 zł do rączki, spokój, ładnie mówią dzień dobry, dwie zmiany, rabaty, do pracy 10 minut spacerkiem. Buhahahhahaha Dzbany.

zabson
@parówka

pracujesz w biedrze to co się phoenixem interesujesz?? Pracuj se gdzie chcesz, co nas to

Pati
@zabson

W takim celu abyś pewnie zrozumiał w jakim kołchozie je biesz, murzynie

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska