Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Róża

Ta firma schodzi na psy.

dick

Kiedy skoncza sie te popier....e niedziele w pracy? My nie chcemy pracowac w niedziele. Jestesmy katolikami i chcemy przestrzegac przykazan.- Pamietaj aby dzien swiety swiecic- Czy Wy tego nie rozumiecie???!!!

nolte

Ile zarabia brygadzista na wtryskowni, narzędziowni lub metalach? Netto oczywiście. Ma ktoś wiedzę?

Zygzak

Kiedy zostanie zniesione stanowisko Opiekuna? W firmie zostają starzy pracownicy, którzy nie potrzebują porad, gdyż znają dane artykuły. A jeśli kwestia sporna występuje wówczas udają się do kontroli bieżącej. Hajs trzepia za siedzenie i jedzenie po halach, a i jeszcze ploteczki

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

slough

Dno

Koko

Natalia

@Szczera, nie czerpię z tego żadnej przyjemności, jednak zauważ, że opinie osób, które wypowiadają się na forum są później czytane przez osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska. Dzięki temu mają jasny obraz tego, jak wygląda praca w tej firmie. @nie polecam tej pracy.., czytam dokładnie Wasze wpisy, ponieważ chcę, aby każdy z nich był merytoryczny i odpowiednio uzasadniony. W swoim komentarzu napisałaś o "13", która jest możliwa do wypracowania w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska. Możesz przedstawić, jak wyglądają warunki na otrzymanie tego bonusu do wynagrodzenia? @W ciazy, proszę, aby na forum nie podawać pełnych danych personalnych, czy to swoich, czy osób, które są związane z pracą w danej firmie. @Wolny, jak dobrze wnioskuję po Twoim komentarzu to obecnie w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska pracownicy mają wolne piątki? Od jak dawna jest wprowadzone takie zarządzenie?

One
@Natalia

Jak nie polecasz tej firmy to co cię interesują wolne piątki w tej firmie zajmij się swoimi sprawami.

Nowa
@Natalia

Nie ma trzynastki!!! To jest premia uznaniowa!!! W tej firmie często są takie sytuacje a prawdą jest to,że z pracownikiem nikt się nie liczy. Jesteś numerkiem na liscie.

kunta kinte
@Natalia

a Co Ciebie obchodza inni ludzie, którzy chcą sie zatrudnić? Niech sie sami pzrekonaja jak jest, sa osoby, które liżą rowy liderom i im sie zawsze bedzie podobac, bo liderzy z kolei im lizą i kółka wzajemnej masturbacji powstają, a są tacy których nie da sie przerobić w sposób zeby się ktoś przejmował praca nawet jak w niej nie jest, zrobi swoje co musi, 8h odwali żeby jakaś norma była i do wiedzenia. Płacą Ci za te wpisy, czy jesteś tak opętana przez firme ze życ poza praca nie mozesz bez niej i napierniczasz tu posty.

nie polecam tej pracy...
@Natalia

to zarzad decyduje ile procent i czy zyski byly takie aby podzielic sie z zaloga. Bylo juz tak ze z powodu kryzysu nie bylo 13

@Natalia

Witam.jak wygląda praca na magazynie w Warszawie?Jak naprawdę jest z premia?jaka atmosfera jest?dzieki za jakiekolwiek informacje

Dżony B. Good
@kunta kinte

Nie możesz wyciągać pochopnych wniosków. Natalia na pewno nie jest takim potworem jak go opisujesz. Podobnie rozmijasz się z prawdą sugerując rozpasanie seksualne w miejscu pracy. A przynajmniej niczego takiego nie można zaobserwować na którejkolwiek z hal. Pracownicy nie parzą się nawet na stołówce, o onanizmie nie wspominając. Być może wynika to z średniej wieku zatrudnionych i zaniechania bardziej aktywnych form współżycia. Oczywiście, nie kwestionuję funkcjonalności palarni i toalet, to zupełnie inna sprawa. Sądzę, że firmę stać na odrobinę przyzwoitości i powinni wstawić w tych miejscach automaty z prezerwatywami, zasobniki z żelami nawilżającymi. Wszak pracownicy zagraniczni mogą czuć się zagubieni w środowisku pracy Phoenix Contact.

Żółw

Żółwik

7days

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego jeden nieodpowiedzialny facet jeździ motorem po chodniku przy wjeździe i wyjeździe z pracy ?

Madzia
@7days

Bo lubi a ty taki świetny to go zatrzymajcie Wieś niaki

#############kalafior też#########????????

Głupia Madzia
@Madzia

Chciałbym widzieć ciebie wieśniaczko jak i czym jeździsz.

Świadek
@7days

Ten traktorzysta jeździ na tym chińskim cudzie technologicznym jakby był nawalony

Traktorzysta
@Świadek

Potwierdzam jeżdżę pod wpływem i co mi zrobicie

Ziomekzhuntersa
@7days

No widziałem jego popis umiejętności. Jednym słowem KUBICA, wali po chodnikach a na rondzie bokiem

zawiedziona!

art. zabrane do TARNOBRZEGU a w zamian nic nie dostalismy! mamy czekac i grzeczne byc!!!,rowno koszyczki poustawiane miec, pamietac zeby jeden maly metal nie spadl na podloge ,papierki od etykiet wyrzucac najlepiej po jednym,to produkcja czy co bo sie pogubilam?.... pracujmy jak w muzeum, moze docenia i dadza cos po audycie .....1 art. za te wszystkie zabrane troche malo panie kierowniku!!! ludzie chca pracy! i godnych zarobkow! kolejny kryzys, tym razem sami dolozyliscie oddajac art.na Tarnobrzeg efekt jak zawsze zwolnienia. piatki wolne,postojowe platne ale nie kazdy piatek !!! czy to ludzi wina ze ktos pracy nie zapewnil pracownikom ? ktos za to odpowiada i nie male pieniadze dostaje!!!

@zawiedziona!

Do roboty, tak właśnie układać porządnie pracować a nie fajeczki i olewanie, brud, spadło ktoś podniesie.

zawiedziona

pracuje rzetelnie !nie pale! a na koniec pracy sprzatam ! powagi sytuacji nie widzisz?

Andzia
@zawiedziona!

A to jeszcze nie koniec...z tego co wiem teraz beda zwalniac najwieksze lizodu.py z maszyn co kierownikom w d.upe wchodza. Ponoc lista juz jest. Nietykalne damesy nie jestescie chronione. Wyjdzie Wam teraz sciemnianie na chorobowym.

Artur
@Andzia

Skąd masz informację o tym, że rzekomo firma PHOENIX CONTACT Wielkopolska przygotowała listę osób do zwolnienia? Czy jest to potwierdzona informacja, czy tylko jakieś przypuszczenia? Jeżeli rzeczywiście tak ma być, to wiesz może dlaczego?

@Andzia

oj tak , powinny wylecieć te osoby co ściemniają na chorobowym a w rzeczywistości na wakacjach były.

Ciekawe
@ja

To w wakacje nie można chorować? Jak udowodnisz ,ze byli na wakacjach? Masz zdjecia?

Niema

Nie polecam pracy w Tej firmie . Jest to praca sezonowa ! Jak będzie trzeba to Cię zwolniąz dnia na dzień ... Moje sugestie dla PHOENIX CONTACT Wielkopolska: Zacząć szanować pracowników bo niedługo ich nie będzie w ogóle . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Postojowe dać pracownika a nie zwalniać

Pik

O co chodzi jak po zebraniu na 6 hali coś ciekawego

janeczkawtf
@Pik

spoko Prezes wreszcie wyszedl do ludzi

@janeczkawtf

I co ciekawego powiedział?

zawiedziona
@janeczkawtf

i co powiedział?.......że kryzysu nie widzi!!!! tragedia ludzi za ciemnych mają

Fix

No wszystkie osoby zwolnią biuro ochronę mechaników kierowników osoby sprzątające a ciebie zostawią żebyś mógł (usunięte przez administratora) firmę i się wypłakać bo nie będziesz sam umiał trafić do wyjścia

Podel
@Fix

Mnie nie trzeba prowadzić za rączkę tak jak ciebie już złożyłem wypowiedzenie a ty sobie (usunięte przez administratora) tkwij w tej firmie :)

Fix

Ciekawe dlaczego Tarnobrzeg sam nie ściąga sobie produkcji z Niemiec tylko biorą wszystko na gotowe z Nowy Tomyśl

Polityka Pis

Kto rozliczy ludzi winnych za złe planowanie produkcji po co te decyzje o nadgodzinach i zapychanie magazynów a teraz brak pracy wsty i hańba na całą Wielkopolske Panie wszyscy się śmieją z Pxcw dobre miejsce pracy bez żadnych konsekwencji błędów rządzących

Piotrekk
@Polityka Pis

Nie ogarniasz, że nie wszystko zależy od ludzi z Nowego Tomyśla? Wszystkie zlecania dostajemy z Niemiec, jeśli tam coś jest nie tak, to odbija się to na nas

podel

Jeba. firma phoenix contact ciekawe czy mechaników też będą zwalniać skoro nie ma pracy i nie będzie to po(usunięte przez administratora) ich aż tak dużo?

Złożyłem Wypowiedzenie

z facebooka "Mike Phoenix Solidarność" cytat: "UWAGA!!! OTRZYMUJEMY OD JAKIEGOŚ CZASU WIELE SYGNAŁÓW, ŻE WIELU NASZYCH PRACOWNIKÓW MA W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAMIAR ZAKOŃCZYĆ SWOJĄ PRZYGODĘ Z PxCW I ZWOLNIĆ SIĘ Z PRACY. Niestety to smutne zjawisko coraz bardziej potwierdza się w rzeczywistości. DLATEGO CHCIAŁBYM POPROSIĆ TAKIE OSOBY O KONTAKT, DOSŁOWNIE 5 MINUT CZASU NA PRZEDSTAWIENIE KILKU SZCZEGÓŁÓW I KRÓTKĄ ROZMOWĘ." o jejku już jest tak źle że tylu ucieka stamtąd ? a ten Mike to sojusznik czy lizus kierownictwa ? szkoda gadać.

Byleco
@Złożyłem Wypowiedzenie

Radzę zapoznać się z terminem „Związki Zawodowe” a potem komentować ;) a Mike to Pan właśnie ze Związków :)

Poleć kogoś
@Złożyłem Wypowiedzenie

A ludzie z hr też sie zwalniają ?

oppi
@Poleć kogoś

Nie tam brakuje ludzi tyle roboty :)

Poleć kogoś
@oppi

Ogladałem film ???? ,,poczekaj tylko sobie kawe zrobie"haha

bogaty robol
@Poleć kogoś

Też oglądałem ten pożal się Boże "film". Propaganda na najwyższym poziomie! A fragment z kawą majstersztyk!!! Panowie z biura zawsze mają czas na kawkę!! I to darmową, bo robol musi sobie kupić napój kawo podobny za swoje pieniążki. Ale to jest zrozumiałe,bo przecież ci na górze zarabiają takie grosze, że na kawę to już ich niestety nie stać.

robin
@bogaty robol

A jeszcze ci kierownik powie co na kawę macie czas? Za dużo was, że taki luz? Jak widzę ten film to mi się chce rzygać.

Bezsensu
@Złożyłem Wypowiedzenie

Związki Zawodowe? Kolejna największa bujda z możliwych zajmują się tematami które nie mają większego wpływu i związku z tym co się dzieje w zakładzie. Kiedyś może coś tam próbowały ale teraz (usunięte przez administratora).... Kasę biorą nie robią kompletnie nic oprócz mikrofali i expresu na stołówce... Brawo Wy takie genialne osiągnięcie. Aż żal być zapisanym do ZZ. Ale na szczęście ten błąd można naprawić. ;)

nic
@Bezsensu

Panu z ZZ i jego zastępcy pali się grunt pod nogami i ratują się czym mogą między innymi mikrofalami na stołówkach nie wiedząc, że jest już dawno za późno. Co zrobią strajk? Przecież nikt na niego nie pójdzie. Ludzie z pxcw mieli wesprzeć ludzi z Ikei to tylko dwoje pojechało to na własny strajk pójdą? Bzdura tu tak naprawdę nie ma solidarności wśród ludzi, zresztą nigdy nie było.

@robin

Jacy Kierownicy przecież tam nie ma żadnych ludzi którzy mogli by pełnić taką funkcję ci co byli to ich zwolnili

OGARNIJCIE SIE!
@Bezsensu

ZZ raczej nie miały z tym nic wspólnego. W tym projekcie było wiele osób z produkcji i adm! Firma robi coś fajnego a wam zawsze będzie źle! OGARNIJCIE SIE!

Konrad
@OGARNIJCIE SIE!

Nie miały bo nic nie robią

Kosmos
@robin

No a oni to co robią nic tylko durne rozkazy a może firma poszuka oszczędności i zwolnią parówki dla przykładu to reszta zacznie lepiej pracować

Dudek
@Bezsensu

ZZ nie bralo udzialu w remoncie stołowek.Na spotkaniach KZ jest wszystko omawiane i publikowane z czym idą do prezesa.Moze warto się zainteresowac.Cięzko jest teraz przy obecnych rzadach wynegocjować.I dobrze zauważyłes że brak solidarności w srod ludzi.Chcą tylko brać a nic wesprzeć.Więc takie potem podejście szefa do negocjacji.

Pytająca

Płac dalej skladki

Małolata

Fajna integracja było super dzięki zgredy

@Małolata

No niektórzy przesadzili

Żenada
@Małolata

90% wpisów jest negatywnych (reszta to pewnie hr-Y), same narzekania jak tu źle jak nie dobrze, a mimo to znajdują się wazeliniarze, którzy lecą na te śmieszne integracje lub rajdy, No bo gdzie się tak najedzą lub na piją praktycznie za darmo. Gdzie wasza godność, gdzie wasz honor? Narzekacie jeden na drugiego a mimo to razem idziecie chlać. Brak słów. Same fałszywe ryje. Nie pozdrawiam.

@Żenada

No właśnie a mały do teraz boli pozdrawiam dziewczyny

Aneta
@Młody lis

A mnie moja mała swędzi po integracji, boje się że kiłą mnie zarazili...

@Aneta

Super przez chwilę czułam się wyjątkowo jak słonecznik miałam buzię pełnom nasienia

Pytająca
@Żenada

A gdzie jest caryca z hr u, gdzie jej super miejsce pracy

Hvvbbb

Mialo nie byc juz zwolnień... I co?! Kolejne osoby leca... A to jeszcze nie koniec

Zaniepokojony

@Zaniepokojony

Pcc tez

Święty
@Hmmm

Zwalniać zwalniać może wreszcie się szaraki nauczą dbać o pracę a nie tylko spiski knuc i dogadywać za plecami

Artur
@Hvvbbb

Wiesz może, czym są spowodowane te zwolnienia, o których piszesz w swoim komentarzu? Jest to spowodowane jakimś kryzysem w firmie PHOENIX CONTACT Wielkopolska, czy raczej mają one związek z wydajnością i podejściem do pracy tych konkretnych osób?

Twojziomek
@Artur

Brak zleceń ziomeczku

@Artur

Słaba efektywność i wydajność. Udawanie tak się kończy

Zól

Fajnie mieć wolny weekend na odpoczynek od pracy. Człowiek zaraz inaczej funkcjonuje. Inny zapał do pracy, nawet chce się pracować a jak każą chodzić w weekendy to ludzie mają w (usunięte przez administratora) pracę i robią byle co, byle odwalić ten swój weekend w pracy. A niedzielna praca w (usunięte przez administratora) się obraca a Ci co kazali nam w nią pracować już są na wylocie a nas straszyli że nas pozwalniaja. Nie strasz, nie strasz bo się zesrasz. Widzicie, wszystko się odwraca także cwaniaki uważajcie. Dajcie ludziom odpocząć a efekty będą lepsze.

wtf
@Zól

co się odwraca?! teraz chodzimy w soboty i niedziele za dzień wolny!

Kurłakiedystobyło

A kto to ten papież i łuki ?

PodwładnyPapieża

Nie wiem skąd te info bo dzisiaj rozmawiałem z papieżem i nigdzie się nie wybiera. PLOTKA

Y
@PodwładnyPapieża

W tej firmie ludzie tylko tym żyją aż żal

go

ok

ala
@go

Zadzwonie jutro.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska