Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

dość tego

Niech sobie prezes ze swoją świtą pracują na czterobrygadówkach sami w soboty nie przychodzą do pracy tacy są zmęczeni w kieszeni co miesiąc tysiące a głupi robole (usunięte przez administratora) bo Niemcy muszą 4 miliardy osiągnąć Euro w tym roku do pracy rodacy a związki jak zwykle nic głupia mina do złej gry nie wspomnę już o radzie pracowniczej nie dosyć że prezes ma ich gdzieś to tak nie są wstanie pomóc innym

Tu jest POLSKA
@dość tego

Święta prawda. ZZ do bani i rada tak samo. Pracujemy we firmie niemieckiej ale naszym prezesem,kierownictwem w PXC wielkopolska w Polsce to Polacy i zamiast być prawdziwym Polakiem i być za nami to wolą lizać wiadomo co niemcą. Gdzie tu Polska??? Na dodatek wolą Ukrainę zatrudnić niż swoich rodaków. Chifa pod tym względem jest lepsza,bo tam na miejscu pierwszym do zatrudnienia są Polacy A nie Ukraina. W Chifie nie pracuje Ukraina. Masakra.

Młody
@Tu jest POLSKA

Brawo :-) brawo dawaj dawaj jeszcze trochę

Prawda
@dość tego

Zmień umowę o pracę na umowę o dzieło i odrazu ci kasa przybędzie . Ci na wiejskiej zabierają ci 50 % wypłaty , glosujesz na tych co ci zabierają to co się dziwisz że co raz mniej zarabiasz . Na jesień możesz to zmienić . nie ma coś takiego jak zjeść ciastko i mieć ciastko.

Śmieszne te wpisy
@dość tego

Śmiech na sali. Czuję, że prezes po przeczytaniu tego wpisu da wszystkim podwyżki i obniży normy. Nygusy weźcie się z pracę,a nie na forum narzekać :-)

Hakuna matata

Misiek
@Tu jest POLSKA

Idź do Chify po szczęście

Dział Metali

Czy to normalne że dzisiaj na portalu praca ukazało się ogłoszenie na: - Brygadzista w dziale metali - Przecież to już pół roku rekrutacji!!! Czy dział HR powinien się sam dyscyplinarnie zwolnić? TAK!

Leon
@Dział Metali

Jestem za. Niedlugo dzieci z przedszkola beda tam zatrudniac. I na start odrazu stanowisko kierownika hehe dzial 10 osob z czego 8 to kierownicy. Absurd...

O nie nie nie

Wypłaty to jakaś tragedia. Myślałem że ruszy jakiś strajk bo to nieporozumienie co się robi w tej firmie. Czas na nową robotę.

Tragedia
@O nie nie nie

Dokładnie!!

A co lubiałeś?

Klo
@O nie nie nie

Jaki strajk ? To najlepszy zakład !!!!!!!! jak masz problem to wypad!!!!!!

Yogibubu

Nie polecam działu Narzędziownia To co tam sie dzieje to jest jakies przedszkole , wywalają ludzi za glupie jakies notatki ( za jedzenie, za uzywanie tel, za to ze na przerwie jestes 5 min dłużej, za to ze na xxx zlecen odbijesz jedno zle np.) Nie da sie tam pracowac , zero szacunku dla pracownika , kierownictwo i biala armia to jedne wielkie qrestwo

Kurt Kombajn
@Yogibubu

Odkąd pewna osoba jest "kierownikiem" i obstawiła się "liderami donosicielstwa" oderwanymi granatem od pługa lub krowy (byka?), to zwolniło się 75% fachowców przez kilka lat. Upadek narzędziowni jest widoczny od pewnego czasu. Tak trzymać, może w końcu ktoś decyzyjny to zauważy.

Rumcajs
@Kurt Kombajn

Owy "kierownik" to chyba myśli że jest na wykładach, ale w podstawówce i dzieciom uwagi do dzienniczka wypisuje. Niby człowiek z wykształceniem "lekarskim", a jak narazie to nie widzę kompletnie żadnej pozytywnej zmiany na plus na wydziale, a wręcz odwrotnie, atmosfera pracy poleciała na łeb na szyję.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

niewiadomo

hej. o co chodzi z tymi zoltymi kamizelkami na produkcji?

Czika

Kurczaki

S.

Praca za miskę ryżu.

StrazakSam

Ta firma jest żałosna a zarobki jeszcze gorsze

KUBA

WITAM WSZYSTKICH. BENEFIT MEDYCZNY SIĘ PODOBA

SuperStar
@KUBA

No spoko fajnie ze moge dzieciaki w to wlaczyc

Lubie w d
@SuperStar

Raptem, aż 40 wniosków dopiero wpłynęło. Będzie opieka jak jasny ..uj!

SuperStar
@Lubie w d

Typowe cebulactwo, znowu czegos fajnego nie będzie przez postawe ala Janusz :(

@KUBA

o dostaniu benefitu możemy tylko pomarzyć. 900 osób to fikcja. Zastanawia fakt,że administracji nikt nie ograniczał ilości osób. I jeszcze dostali pakiet o wiele ciekawszy i bogatszy. No ale im się należy,bo oni są z innej gliny. Lepsi. Dopłata do okularów też tylko dla biur mimo ,że mają opiekę medyczną o której robol może pomarzyć. Ale w tej firmie zawsze byli ci lepsi i ci do roboty. Ktoś musi sfinansować dodatki dla jaśnie państwa.

Ruda
@robol

Z tego co wiem administracja tez miala limity osob zeby ruszylo a pakiety porownywalam i sa podobne

@Ruda

Ja też jestem podobny do Belmonda!!! A jednak różnica.

As
@robol

Rozumiem że te 900 osób to jakiś % z tych 1500 które mogły skorzystać? Ciekawe czy firma brała pod uwagę to, że pracuje tu wiele małżeństw i logiczne jest to, że nie będą brać osobnych pakietów tylko jeden rodzinny i tak z rzekomych dwóch pracowników robi nam się jeden.... Zresztą firma się ma to gdzieś. Zaproponowała to (w formie dopłaty) zamiast podwyżki a teraz nie będzie musiała płacić ani jednego, ani drugiego, bo ludzie są głupi!!! Żal im 40zł

apip
@robol

My jesteśmy z tego drugiego sortu...

@As

Małżeństwa to raz. Dochodzą ci co pracują mniej niż 2 lata . I jakbyś nie liczył 900 osób nie zbierzesz. A potem powiedzą, że chcieli dać!!! (usunięte przez administratora)

Onaja

Przepraszam czy mógłby ktoś z Panstwa udzielić mi odpowiedzi na pytanie jak się pracuje w tej firmie jakie są wynagrodzenia a szczególnie chodzi mi o ICC? ( bodajże)

@Onaja

Chodzi mi Tarnobrzeg

O la Boga

Ale wypłata hohoho

Megg
@O la Boga

czas rozglądać sie za czymś nowym?

Tragedia
@O la Boga

Wypłata to jakaś kpina.. Praca w trybie 3 zmianowym a wypłata to tragedia.. Czy w tej firmie coś się zmieni?

DżonyBilbao

I jak tam robonie? Mata co robić?

wkurzony dzony

Kiedy zostaną w końcu odwrócone zmiany? nocka- popołudnie-rano? (usunięte przez administratora) Czy ktoś normalny w końcu zajmie się tą sprawą?

Cholerny maruda
@wkurzony dzony

Normalny? W tej pracy chyba nie ma normalnych osób które zrozumiałyby że to wyszłoby wszystkim na dobre oczywiście możemy podziękować za to wszystko połowie firmy która zatrzymała się w średniowieczu wraz z zarobkami

Babol
@wkurzony dzony

Dokładnie tak jak mówisz dzony ???? W wielu firmach jest stosowany taki układ zmian czyli nocka-popołudnie -rano i wszyscy są zadowoleni a przede wszystkim wypoczęci na rannych zmianach a nie chodzą jak zombie ???? A później że robota nie idzie ! Jak ma iść jak wszyscy są tak niewyspani ze tylko liczą czas żeby z tamtąd (usunięte przez administratora) do domu. Firma powinna bez zgody pracowników zastosować taki układ na okres próbny (2-3 miesiące ) i później zrobić głosowanie / ankietę czy praciwniką to odpowiada a nie przed zmianą. Może niektóre „PANIUSIE” zdały by sobie sprawę ze to dla ich dobra i że wcale to nie jest złe . A takie (usunięte przez administratora) i zakładanie z góry ze będzie źle chociaż nigdy nie chodziły w takim trybie pracy jest chore !!!

gruba loszka
@Babol

Powinna jedna z drugą dostać zawał albo wylew to może by zmądrzały. Dziwię się też że pracodawca nie dba o zdrowie pracowników. Przecież to z korzyścią dla wszystkich. Proszę popatrzeć jak ludzie na rannych zmianach wyglądaja - ziewają, nie wyspani, zmęczeni i ani im myśleć o pracy. Byle odje..ć 8h a resztę (usunięte przez administratora). kurłaaaaaaaa........wrrrrrr

Ojciec Mateusz
@gruba loszka

Wszystkie loszki i paniusie które twardo stoją za tym żeby w firmie było coraz gorzej a nie lepiej !!! Przywołujemy was do porządku !! Ogarnijcie się (usunięte przez administratora) w końcu i pozwólcie sobie pomóc !!!!!!!

Hif
@Ojciec Mateusz

Wtedy wyspane będą miały siłę na ćwiczenia i gubienie tłuszczu z bebzola i posladow!

Potłuczony łeb
@wkurzony dzony

Raz na rannej zmianie (usunięte przez administratora) tak w stół ze przez trzy dni nie wiedziałem jak się nazywam!!!

Bangladesz
@wkurzony dzony

Kurłaaaa, spać mi się chce

max
@wkurzony dzony

potwierdzam, ludzie mają zaburzenia koncentracji, uwagi i świadomości. mówię do pracowników a oni albo nie rozumieją poleceń albo wykonują nie to co trzeba dramat.

Buhaha
@wkurzony dzony

Na szczęście jest to forum. Przeczytałem te wszystkie wpisy i zmienię Wam tryb pracy. Pozdrawiam Prezes

Lidia mizia
@Buhaha

Nareszcie. Jesteś (usunięte przez administratora) Buziaki przytulanki :0)

R
@wkurzony dzony

A po (usunięte przez administratora) po to żebyś się wyspał po imprezie

OMG
@R

Nie po uj tylko po to żeby człowiek normalnie funkcjonował w pracy. Zależy mi tez na moim zdrowiu bo to one najbardziej na tym cierpi. Ja padniesz na twarz i poważnie zachorujesz to zakład Cię oleje. Zdrowie mamy jedno i trzeba o nie dbać. Więc zanim coś napiszesz bez sensu to zastanów się co w życiu jest najważniejsze.

max
@wkurzony dzony

przy poprzedniej ankiecie na ten temat zarząd stwierdził, że za mało osób się wypowiedziało, w związku z czym nie będzie takiej kolejności zmian. pozdrawiam z ICC.

@max

Jak ludzie mieli się wypowiedzieć jak np. na logistykę ankiety nie dotarły. To znaczy może dotarły ale nie do roboli.

Xyz
@max

No to trzeba ankietę nową przeprowadzić albo odwrócić zmiany tak jak wspomniał babol/ na 2-3 miesiące/ Ja chcę pracować i być zdrowy i chce jak najszybciej żeby odwrócili zmiany gdyż po przeczytaniu jak zmiany wpływają na człowieka to normalnie obawiam się bardzo o moje zdrowie.

WTR - DC
@Xyz

Niema co czekać, musimy działa, jeszcze raz ankieta dla całego zakładu w Nowym Tomyślu

@wkurzony dzony

No Zwiazki Zawodowe, halo!!! Czas ruszyc du.. i wziąć się za tą sprawę!!! Przecież wy nic nie robicie!!! Nygusy!!! tylko kasę co miesiąc bierzecie a nic nie załatwiacie. Trzeba wymienić związkowców bo to gapy są i nic nie umieją wynegocjować. Pilnie trzeba odwrócić zmiany!!! do roboty!!!

@123

Ankieta była przeprowadzana 3 razy. 4 raz zrób sam bo widzę że działacz z ciebie wielki. Tylko szkoda że tu. Pozdrawiam.

Gapy
@Jack

No to właśnie świadczy o Was, gapy nic więcej. Po to jestescie. Do roboty bo narazie nic nie załatwiliśmy. Bierzecie pieniążki więc w końcu zacznijcie ogarniać.

@gruba loszka

Ludzie chodzą odwrotnie na zmiany i też narzekają ...i ziewają i odliczają czas do wyjścia. Widocznie większości jednak taki system odpowiada .

@Hif

Ciekawa jestem jak Ty wyglądasz ...albo za 20 lat jak będziesz wyglądał ???????? Tylko wyśmiewać się potraficie a w domu matka o balkoniku chodzi przez otyłość . Wstydźcie się !!!

@OMG

Zawsze możesz zmienić pracę i chodzić wspak !!

@Gapy

Przyjdz.Pogadamy.Bardzo cenimy pomysły innych. Pozdrawiam.

@max

a to ci akurat teraz odpowiem u nas w firmie dziewczyny sie nie zgodzily bo musialy by w poludnie w soboty pracowc

Peppa
@Xxxd

Moja mama to super kobieta koleżanko

@Jack

3 razy jak do nas na dział nigdy nie dotarła???

@aga

Jak jest system 1,2,3 to i tak chodzą w sobotę jak jest dużo pracy.to nie ma znaczenia.jest przerwa 24 godzinna zgodna z prawem

gość
@123

Związki mają (usunięte przez administratora) do gadania

@gość

Duzo ludzi nie zgodziło się na zamianę zmian gdyz maja w domu też ustawione zmiany z mężem/żoną.

Co się dzieje w tym zakładzie to szok gdzie jest granica wytrzymałości precz z łysy m łbem od rządzenia

2+2=22?

Po około 4 miesiącach rekrutacji na stanowisko brygadzisty w dziale metali i wybraniu dwóch zewnętrznych (podobno) kandydatów, w czwartek 28.03 ukazało się nowe ogłoszenie na... brygadzistę w dziale metali! Rozumie ktoś o co kaman?

Jaaa

Witam.jak jest z praca w Machowie?są przyjęcia?no i jaka atmosfera?

bylapxcwt
@Jaaa

Porażka, firma nie daje poczucia stabilizacji pracownikom. Kierownik zakładu sam powiedział otwarcie do wszystkich ,że nikt nie może czuć się pewnie i że ma zielone światło żeby wymienić całą załogę jak będzie trzeba. Szczerze? Na Twoim miejscu Pilkington (tu masz przynajmniej stałą pracę ), albo kierunek Mielec. Pozdrawiam

@bylapxcwt

Takie bajki to wiesz gdzie se wsadz ... Pracuje tam i nigdy nie słyszałam takich slow!

bylapxcwt

A ja bardzo dobrze to pamietam. To bylo na spotkaniu po wprowadzeniu premii grupowych. Stalismy w kacie kolo bramy mechanikow.

realistka
@bylapxcwt

Ja też nie pamietam! Idz bajki opowiadac do przedszkola

@Jaaa

Hej hej No słuch są że lisek już najlepsze kury dusił tak że atmosfera super

Który to lider?

@Onaja

gwiazda jak u nas

@aga

wiecej kierownikow niz pracownikow

Czyli kto?

gość
@bylapxcwt

Prawda i jeszcze raz prawda..... Pracowałam tam jakiś czas..... porażka.....wolę w kamieniołomie robić

Jedna z nas

A słyszeliście o akcji odzieży roboczej A dokładnie o spodniach dla pracowników produkcji? Żenada totalna . Przecież to będzie istny kabaret pod każdym względem-przebierania,prania,sortowania ,noszenia. Pod namiotem w takiej temperaturze jak na hali zawsze jest gorąco. A więc nastawmy się na jeszcze większy smród . A kierownictwo i Panie z biura w spodniczkach różnej długości ????

@Jedna z nas

Jaka żenada? Wam baby zawsze coś nie pasuje. Jak wprowadzili koszulki było żle, buty tez było gadane a teraz wszyscy chodząi jest dobrze. Teraz znowu trzeba nażekac, nie? Właśnie bardzo dobrze ze wszyscy będą tak samo wyglądać i to bez gadania a nie się lansować i na nockach nawet koszulek nie zmieniać bo przecież trzeba cyce pokazać...

@Jedna z nas

Na wielu działach mężczyźni noszą i muszą nosić ubrania robocze i żyją, a kobiety na montażu znowu mają problem.że prać sortować przebierać....

Gumisiowy sok

Czego więcej trzeba nowe dziewczyny zostały zatrudnione te które miały szczęście i siedziały na korzystnych stanowiskach cieszą się praca a te które przez 3 miesiące walczymy o80- 90 procent zostały odesłane z kwitkiem po co aby dziewczyny z icc miały co robić ok 10 z nich przechodzi na pcc pytam się po co aby znów uczyć i wdrażać nowe osoby tracić czas na naukę i po 3 miesiącach przyjąć nowe osoby to czysty brak logiki pizdrawiam

Dobrypracownik100
@Gumisiowy sok

Na co przyjmują skoro za chwilę zwalniają

Gumisiowy sok
@Dobrypracownik100

Właśnie tutaj dostrzegamy brak logiki w prowadzeniu firmy tylko szkoda tych dziewczyn

Eugenisuz

Wkoncu dali Opieke Medyczna! Szkoda ze tak pozno dobrze ze chociaz pakiet duzy

Wykończona

(usunięte przez administratora) Nie zdziwcie się jak tu za chwilę nie będzie miał kto pracować! Robić coraz więcej za mniejsze pieniądze i mówić, że trzeba podwyższyć efektywność? Śmieszne! Zero motywacji do pracy!

@Wykończona

Co jest przyczyną że firma tak drastycznie zmieniła się w stosunku do pracowników produkcji? Rozliczenia grupowe,,, nie dopracowane, a co za tym idzie wypłaty 2 tys a praca na 3 zmiany... Szkodliwe...już nie jest wypłacane,nagle stało się nie szkodliwe,,,

Czak
@111

Pracujmy na 50 zobaczymy co Niemcy na to może się zainteresują

Zdemotywowany
@111

Jak to stwierdziło kierownictwo, premia która kiedyś była wypłacana to anomalia :O ludzie przyzwyczaili się do dobrego, a teraz jest zdziwienie... Ale czy normalne jest to ,że po wprowadzeniu premii grupowej zarabiamy 1000zl mniej ? Brak słów, naprawdę nie chce się tu przychodzić, nie dziwię się, że ludzie nie chcą robić więcej, bo za takie pieniądze to nikomu nie zależy na wyższej efektywności...

NieKowal

Słyszałem że na CNC na narzędziowni można 3800 netto wyciągnąć. Prawda to?

Alojzy Bąbel
@NieKowal

3700 to minimum kolego praktycznie sama podstawa :-)

Palcóweczka

Buhahahajaja

Ciapciarapcia
@NieKowal

To akurat prawda, a na 2-gim poziomie to i nawet sporo więcej.

@Alojzy Bąbel

u nas tez sie nie zle zarabialo .. ale to koniec wszystkie op. zostaly usuniete

@aga

teraz ani premi ani nic nie mamy

@aga

dzieci nie pchajcie sie do tej roboty bo nie ma przyszlosci

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska