Opinie o Polipol Chojnice w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polipol Chojnice. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polipol Chojnice o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipol Chojnice w Chojnice

Lidia

@Zakompleksiony, czy Twoja opinia dotyczy tylko Twojego stanowiska pracy, czy wszystkich? Może napiszesz coś na temat możliwości rozwoju zawodowego, szkoleń oraz benefitów. Czy są one dostępne dla pracowników? @Tornado, dlaczego tak uważasz? Uzasadnij swoją opinię oraz poprzyj argumentami. @Hh, w związku z tym, że jest to forum publiczne to każdy ma prawo się wypowiedzieć w sposób zgodny z regulaminem. Zachęcam do podzielenia się informacjami odnośnie aktualnych ofert pracy. Czy takie obecnie są oraz jakie? W jaki sposób przebiega proces rekrutacyjny oraz w ilu etapach? Wszystkie informacje będą przydatne.

Tornado
@Lidia

Kasa na czas , paczki socjale , mozliwosc rozwijania sie . Nie umialem tapicerki teraz utapiceruje wszystko.. samochod dom wszystko mam a to dlatego ze mam dobra wyplate. 8 h pracy ide do domu. Prosze Pani Lidio..

czerwony
@Tornado

Co wysoki social? :P

Foka
@czerwony

Zly masz socjalczlowieku ? 550 na święta plus paczki i 360 na wakacje.. miec a nie miec na ziemi nie lezy.

@Foka

Co, to dużo? Są firmy, gdzie social to druga wypłata.

Tobiasz
@H

Panie h proszę powiedzieć jaki zaklad daje druga wyplate w postaci socjala w Chojnicach to złożę poklon w twoja strone?? Trzecia pensja tylko w urzędach raczej. Zaklad polipol meble placi dobre pieniadze.

@Tobiasz

Dlaczego brać pod uwagę tylko zakłady w Chojnicach? Mentalność niewolnika.

Krzys
@H

Zadowolony z pracy w polipol meble. Ciezko ale, wiem za co pracuje. Mam dobra pensje a nie charuje jak osial za 2000 tysiace... byle oby. Tam mam fajna kaske. I bede sie tego trzymal bo nigdzie nie zarobie ponad 4 tysiace . A w tym miesiacu wycisnalem 5400 . Polecam !

@Krzys

"W tym miesiacu" Czyli już do 18 kwietnia?

Czarus
@H

Glupka z siebie robisz h chyba wiadomo o co gosciowi chodzilo.. ludzie sa puste jak bembenki ...

@Czarus

Co się pusysz czaruś?

@Foka

Czyli 75zl miesięcznie. Jeśli dla Ciebie to jest dużo to współczuję.

Lidia

@Igor, czy to oznacza, że ten dział oferuje w ocenie pracowników korzystniejsze warunki zatrudnienia, a może obowiązki nie są ciężkie? Wypowiedziałbyś się w tej kwestii? Na pewno zainteresuje ona te osoby, które mają kwalifikacje pasujące do tego obszaru Polipol Chojnice.

Gutek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Warto starać się?

Emil
@Gutek

Zależy od działu.

@Emil

Polipol zaludniony. Szczegolnie na tapicerni... ale zawsze mozna sprobowac aplikowac.

Irek

Słyszałem, że Polipol ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

Karol
@Irek

Warto. Ale musisz wiedziec , ze trzeba pracowac, jak nie chcesz nie aplikuj. A gwarantowane zadowolenie z firmy i wyplaty jezeli chcesz zarabiac.

stolarz
@Karol

ci co piszą kosmiczne kwoty to pojedyncze przypadki brutto z premią kwartalna a normalnie zapierdzilasz jak nienormalny i 3000 nie zobaczysz z sobotami i niedzielami

@stolarz

Stolarz jeszcze nie miales wyplaty z niedziela wiec co za go... wypisujesz. Poczekaj i zobaczysz. Stary nie wiesz ile ludzie maja w portfelu wiec nie wypisuj ze to sa sporadyczne osoby. Zadowolony pracownik

jan
@Tomek

miałem i sięgnełem szczytu 3 tyś

@jan

Tak jak lecisz na akordzie tak masz. Sprawa wisi tylko w twoich rekach.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polipol Chojnice? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Ida

Mam pytanie w jakich godzinach pracują ludzie w biurze w polipolu?

kokos
@Ida

8-16

Bandziorek

Było by ok, gdyby nie te nocki i ogólna ciasnota.

L
@Bandziorek

Gdyby byla wieksza hala zapewne byly by dwie zmiany

Janusz

Odnosnie konkursu , jedno wielkie oszustwo i nieporozumienie.. jak mozna bylo w trakcie trwania zmienic regulamin.. liczyla sie ilosc lajkow a prace ktore mialy ponad 500 ponad 700 nie dostaly nagrody... to jest w porządku . ? Nie dziwi mnie fakt ze ludzie zwalniaja sie i narzekaja na zaklad pracy polipol meble jak nawet w takich sytuacjach potrafią czlowieka oszukac. A prace z kupionymi lajkami ? To sie nazywa wygrana .. brawo dla dzieci co rysowaly same prace ... a nie dla ludzi co oszukali tak jak zaklad oszukal dzieci z ilością duza lajkow.

iga
@Janusz

Janusz ma rację wygraly prace zrobione przez rodziców i kupione lajki

@Janusz

Zgadzam sie, to jedno wielkie oszustwo. Jak tak mozna.. wygrywa rodzic i dzieci ktore oszukaly...Ale zaklad to ladnie rozegral ! W trakcie konkursu zmienil zasady gry , chodzilo mu tylko o zbicie ogladalnosci na stronie , zwyczajny marketing. Brak slow. I szkoda dzieci co same sie meczyly

Sebik
@Janusz

..odnośnie konkursu to z tego co wiem od początku było zapisane w regulaminie że: cyt "§ 4. Ocena prac konkursowych 4. Jury pod uwagę weźmie wartość artystyczną i ilość polubień oddanych na poszczególne prace." więc niepotrzebne są tu teraz gorzkie żale a na przyszłość czytanie ze zrozumieniem :)

@Ania

Jakie zasady gry były zmienione?

Hh
@H

Ciekawe kto sie wypowiada...

Janusz
@Janusz

Oczywiście ze bylo zmienione bo jak pisalo ze beda brane lajki pod uwage ,to lajki pod uwage. Ogarneli jakies babki co mialy zeza i daly nagrody dziecia ktore same tej pracy nie wykonaly. A byly takie śliczne rysunki dzieci.. szkoda ich..

@Janusz

Nie było napisane, że lajki są decydujące.

Zakompleksiony

Hej! pracuję w zakładzie dokładnie drugi miesiąc i powiem wprost szczyt marzeń nieroba który chce mieć pieniądze za nic może to nie jest ale jak chcesz jesteś pracowity to naprawdę zarobisz. Nie bez powodu mówią że wypłaty w Polipolu są wyższe jak gdzie indziej. A do tych co uważają że robota ciężka, proszę zatrudnić się na budowie skoro wasze wymagania nie pozwalają wam na pracę w takim zakładzie pracy jakim jest Polipol. Proszę pójść do Seko czy do innej podobnej firmy to zobaczymy czy również każdy będzie taki mądry. Sprawa jest prosta jak chcesz mieć za co żyć gdzie spać i czym pomykać po mieście to musisz pracować i zarabiać. A Polipol daje pewne zatrudnienie i pewny zarobek na konto. Pozdrawiam Pracowników Polipolu i nie pozdrawiam nierobów

Tornado
@Zakompleksiony

Prawdziwe slowa, najlepszy zaklad w. Miescie i kasa wymarzona..

Olew

Wierszyk dla szefostwa!! Może bajka długa, ale.... jakże prawdziwa. Miłego dnia! Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do firmy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkowała dużo i czuła się potrzebna, i szczęśliwa. Szef lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli może ona wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Po jakimś czasie okazało się, że karaluch potrzebuje sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz … Zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystywać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i… Zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu …! Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Cykada, potrzebowała też komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu … Doszło do tego, że dział, w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy są nerwowi… W tym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “ W dziale jest przerost zatrudnienia …” Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż “wykazywała brak motywacji i negatywną postawę”.

Kolo

. wierszyki jan brzechwa

Track

Olew chlopie ogarnij sie, ciagle wypisujesz tu jakies glupoty, az tak sie skrzywdzono w tym zakladzie, daj juz chlopie spokoj bo nudny sie robisz.

ona

Podwyżki były, ale dla ludzi pracujących fizycznie na produkcji. Tzw administracja nie dostała nic. Poza tym nie podoba mi się atmosfera tego zakładu, a pracuję w tzw "administracji".

Iga
@ona

Nie narzekajcie , w biurach macie miód.

@Iga

Ja z tzw "biura". Podobają mi się pracownice z Polipolu, ale tylko Ukrainki. Ładne dziewczyny.

Stary
@(:

To se weź Ukrainke one czekaja na Polaka :)

@(:

Polskie dziewczyny najpiekniejsze ! Ale o gustach sie nie dyskutuje ..

kazik

praca strasznie ciężka ludzie zapierniczają jak nie normalni i slowa majstrów jak nie zrobisz astronomicznej normy to wypad jeden na drugiego donosi a pensja to niecałe 2 tyś plus premia frekfencyjna okolo 260zł jak dwa dni w miesiącu nie przyjdziesz np chorobowe to jej nie ma soboty pracujące zaczynasz pracę 15-20min przed czasem a kończysz jak się wyrobisz nieraz 10-20 minut po praca nerwowa bo dużo elementów ciągle brakuje

Dawny pracownik
@kazik

Dobrze mówisz Kazik, to wszystko prawda. Akord a pensja 2 tś. żenada. Majstrowie psychicznie wykończą człowieka. T zwykłe buraki

Ziomek
@Dawny pracownik

Haha haha śmiac się chce następny Nie rób się odezwał. Kask a dobra nie słuchac bzdur

@Ziomek

Pewnie ze nie sluchac bzdur. Majstry wykonuja swoja robote, patrzec na nich jak na ludzi a nie jak na kosmitow. Mozna normalnie z nimi pogadac, nikt w mo. Ci nie da. Pensja na czas i dobre pieniadze bo az 4500 tysiaca . A robic trzeba w kazdym zakladzie. Jak nie robisz to nawet ze sklepu cie wypiepsza. Pozdro

D.D

Nie polecam pracy w Polipolu czysty wyzysk pracowników praca na trzy zmiany za 2 tyś to absurd praca stresowa kierownictwo do bani na niczym się nie znają .Jak masz 80% wydajności to dla nich jest ok a jak 140% to żle bo za dużo zarobisz a przecież jest akord No pewnie są dziobaki którzy włażą (usunięte przez administratora)nic złego nie powiedzą

Hak
@D.D

Za dwa tysiace chlopie to sie chyba nie nadajesz do pracy akordowej

Kolega
@D.D

Ja polecam prace w polipolu. Jestem zadowolony, jak dla mnie najlepszy zaklad w CHOJNICACH. I nikomu w d. Nie wchodze . Robie swoje , pensja na czas, ladna pensja. Za 8 h pracy. Luksus. Nie jak tam gdzie poprzednio pracowalem . Polecam

Prawda

Uważam żeby dobrze by się robiło w polipolu ale trzeba mieć plecy bo inaczej nie ma szans tam długo po pracować ponieważ psycha wam padnie , wiem bo robię u mnie na dziale cały czas cisną mnie ,a pupile leżą ,a ja muszę na nich zapiedalać :D

jaś
@Prawda

nikt nie leży jest akord ile zrobisz tyle masz i jest to bardzo dobra kaska

@jaś

Jak se dasz tak masz. Pupile leza tam nikt nie lezy kazdy pracuje za lezenie nie placa tylko za wykonana robote. Ja nie mam tam zadnej rodziny procz dwoch kuzynow ktorzy zasuwaja na tapicerni i to znaczy ze mam plecy ?? Mam tak samo jak kazdy musze robic swoje zeby kaska sie zgadzala.. i jestem zadowolony. A plecow nie mam.. to znaczy mam stylu HA !

Olew

W tej firmie rządzi mamona, pogoń , za nią .ludzi traktuje się jak robotów , bez szacunku i poczucia godności . Władza zakładu jest ślepa jak Temida , na to co się dzieje w zakładzie , w którym brakuje empatii i głucha na to co się do niej mówi ..pytanie właściwe to kto właściwie jest szefem w firmie Panie Prezesie,bo mam wrażenie , że nie Pan!!!Jedno na co liczę to na to , że karma wraca . Piosenka Zakładu na dni Polipolu mówiła o przyjaznym Zakładzie , ludziach życzliwych i że tu można zarobić ŻART! Może warto by było zrobić sonde,zapytać co się dzieje naprawdę , dlaczego odchodzi tylu kierowców , kto jest i co przyczyną ...dlaczego ludzie się zwalniają ..jeszcze trochę i nie będzie miał kto pracować!!!!

Hahhxn
@Olew

Z wielkim szacunkiem , ale jak ktos ma ręce do pracy zarobi kase, nawet kobiety ladne maja pieniądze. A piosenka o Zakładzie fajna. Rytmiczna. Moje dziecko tancowalo do niej na drzwiach otawartych. Moze troche prZeslodzone. Ale zarobić mozna w tym zakladzie. Ludzie sa wredni ale jak robisz swoje dostaniesz swoje. Lepiej tam sie z nikim nie przyjaznic bo przyjazni nie ma. Ale zaklad dobrym zakladem... i co do atmosfery ... atmosfere tworza ludzie..

@Olew

ludzie wy jesteście głusi i ślepi...zapierdalacie i tylko o pensji myslecie , dla was tak jak dla tej cholernej świty liczy sie kasa....dlaczego brakuje ludzi do pracy w Polipolu, dlaczego odchodzą kierowcy , dlaczego warsztat stracił swoich pracowników (usunięte przez administratora) otwórzcie oczy ...to wina kierownicwta i prezesa...teraz ukrainców zatrudniają , ciekawe na jak długo ? Bedzie wyzysk i oni tez się zbuntują !!!!Jeszcze jak będą pracowali z tak mało zyczliwymi ludźmi , ktorzy widzą swój koniec nosa!

Oleeeeolaalalaa
@Olew

Znakazl sie Mickiewicz . Albo lepiej jasnowidz . Nikt nic nie ma do ukraincow , jak chca niech pracuja . A nie jak Pan Olew narzeka .

@Olew

Pisze wypociny i zale, nie chce mu sie pracowac wcale , ale kase chcialby miec i merolem bujac sie ... pimpimpimpim

Dobrykolega
@Olew

Jojojo , lepiej bic brawo komus kto stwozyl badziewny filmik ostatni tapicer , szczyt glupoty, niz bic brawo dziewczynie ktora tak naprawde zaspiewala z dobrego serca piosenke dla zakladu, powinniscie sie cieszyc ze ktos reprezentuje wasz zaklad .. w koncu w nim pracujecie . Niz opisywac ze piosenka jest zartem . Moze rodzinnej atmosfery to nie ma... zreszta nuta spoko i nic zlego nia nie reprezentuje.. dokladniej wsluchac sie w tekst i spiewa o tapicerach.. a nie idzie zarobic? jasne ze idzie tylko checi .

Ziomek
@Dobrykolega

To prawda.

Owerloczka
@Ziomek

Bo ludzie glupote podziwiaja a poważne rzeczy wysmiewaja.. dziewczyna ma fajny glos.. i jest naprawde w porządku ... zasuwala jak dziki reks na owerloku. I zawsze jak mogla pomogla. Bez sensu nazywac cos zartem , przeciez to tylko piosenka.. zgadzam sie z kolega powyzej.

Wojtek
@Owerloczka

Praca jak praca, w Polsce to rzadkosc miec mozliwosc tak ladnie zarobic...

andrzej

praca dobra jest akord i 5000zl -6000zl można spoko zarobić a jak ktoś nie chce zasuwać to płacze że zarobi 3000zl z ogonkiem

Kolega
@andrzej

Zgadzam siesię 5300 na raczke, ci co nie zasuwaja narzekaja ja zasuwam 8 h i co mam to mam . Ale 8 h i jakie pieniadze Wole pomeczyc sie 8 h za taka kase niz je.... po 12 lub wiecej za mniej . A juz nawet tego nie odczuwam , tylko jak przyjdzie weekend i mam zastoj w palcach , ale mija

Gosia

Ja osobiscie nie chcialabym zeby ten zaklad upadl i mu tego w ogole nie zycze, bo ladnie by podskoczylo u nas bezrobocie, a co z ludzmi ktorzy maja pozyczki na mieszkania domy itp.. wiadomo swiat na jednym zakladzie sie nie skonczy , ale tam wiadomo ze na cos cie stac , co trzy miesiace masz kwartalna i wiesz ze mozesz wtedy cos sobie kupic... paczki dla moich dzieci rowniez mam.. 500 socjala na swieta razem z mezem 1000 zl . I swieta jak talalala. Wiec ja mowie nie... mimo zasuwanki nie chcialabym stracic pracy.

ania
@Gosia

bierz pożyczki a w życiu różnie bywa będziesz zapierniczala jak nienormalna choroba Ciebie dopadnie lepiej uzbierać kaskę i wtedy można kupić bez odsetek mieszkanie lub dom

Kolezanka
@ania

chyba jak masz bogatych rodzicow to bedzie cie stac na mieszkanie ... co ty tu kolezanko piszesz. Chyba nie wiesz w jakim swiecie zyjesz. Ja wole zapier... i miec niz zerowac na rodzinie albo sama za marna pensje najniższej nie odloze. A tam moge sobie zarobic. I Nawet dostac kredyt jedynie na 10 lat albo mieszkanie bo na to mnie stac zeby oddac z wyplaty. ;)

ania
@Kolezanka

co ty tu koleżanko piszesz ja za cztery lata pracy w spokojna praca w niemczech kupiłam sobie ladne mieszkanie a od rodziców nigdy nic nie dostałam i na pomoc rodziny nigby nie liczę

Halinka
@ania

Za granica ..my zyjemy w polsce ; D tu jest mowa o polskich pieniadzach. Ale na Polskie to zaklad polipol ladne pieniadze placi.

Halinka
@ania

Za granica... my jesteśmy w polsce.. ktos chyba nie umie tego odroznic. Na poslkie polipol placi ladne pieniądze

Gangsta
@Halinka

Co mi po zagranicy, bylem wrocilem i gdzie do polipolu

adam
@Gangsta

w Niemczech liczy się czy znasz dobrze język czy nie pracujesz u polaka i jaki fach posiadasz np hydraulik spawacz stolarz itp i pracuje się spokojnie bez wariactwa i nerwów

@adam

Jak trafisz zarabiasz , jak nie trafisz idz na smietnik, najbezpieczniej w swoim kraju wsrod bliskich i przyjaciol. Wole zarabiac 4000 tysiace niz, gnac za kasa za granica... a najbardziej smiesza mnie osoby ktore porownuja pensje w polsce z pensjami zagaranica.. jakby nie patrzec . Gdybys byl niemcem masz 3 tys euro ... jestes polakiem dxielisz razy 4 i uwazasz ze jestes bogiem. A tam tez trzeba zyc za cos, chate tez oplacic. Dajcie spokoj. Gratulacje ludzia co sie za ta " wspaniala" za granica udalo.. ja za pensje z polipolu przezyje miesiac i jeszcze odloze , stac mnie zeby zonie cos kupic, zeby dziecko mialo jedzenie.. nic innego mi nie trzeba .

Pozdro
@Adam

Mnoza razy 4 : D jak jestes singlem badz nie masz rodziny za granica zyjesz jak krol.. majac rodzine . Tez zarobisz ale jak mowizz jak trafisz. Zreszta tu wyslac tam przezyc. Niemiec faktycznie ma 3 tys euro to patrzy na to jak my na 3 tysiace zlote . On musi poradzic se za 3 tys euro bo tam sa euro a my tu za 3 tys zlote. Proste. Tylko Polacy za granica patrza na euraki z wielkimi galami zs odrazu palac zbuduja . A zycie nie jest kolorowe . Nawet jak siedzisz tam. Nie ma stresu ?? Dziwne ... za granica odczuwalem wiekszy niepokoj niz tutaj.

ogniomistrz
@Pozdro

fajna praca w polipolu i 4,5 tyś zgarniasz a z żoną to prawie 10000zł żyjesz za trzy kafle a reszta twoja

Leon
@ogniomistrz

Po takich komentarzach widac ze z glowa dobrze to ludzie nie maja.

Leon
@Leon

Chodzi mi oczywiscie o ciebie ogniomistrzu.. zastanow sie czy zyjesz na powaznie czy dla jaj

kolo
@Leon

ci co nie zasuwają to narzekają

Paulina

Czytam te komentarze i jestem pelna podziwu dla ludzi, ktorzy ciagle tylko narzekaja krytykuja a co zrobilibyscie bez pracy, chcialam isc do pracy i zapytac sie o opinie, lecz widze ze wiekszosc ludzi nie umie sie konkretnie wypowiedzieć tylko urzadza sobie jaja... chyba zrezygnuje bo zwazywszy na wypowiedzi niektorych osób to strach isc do pracy nie przez prace tylko przez glupote ludzka. Moja koleżanka ktora pracuje na szwalni powiedziała mi ze ludzie sa brzydkie a praca spoko.. może faktycznie zmiencie podejscie do samych siebie. Teraz aktualnie pracuje w innej firmie , gdzie tyle nie placa a co pracowac musze tak musze , rece rowniez mnie bola.. od dziwgania i krojenia. Ale chcialabym za to dostac tyle pieniedzy a nie rypac za 1700 z groszem . Z tym ze musze przemyslec czy warto sie wkopac wsrod ludzi ktorzy z siebie ciagle drwia. Jedna Pani sie tu ladnie wypowiedziala ... pozatym z tego co sie nasluchalam to pracownikow z polipolu na wiele stac. Kiedys bylam swiadkiem idac z, pracy jak jedna druga kobiete obgadywala " patrz kupila sobie nowy samochod " tez sobie kup... katastrofa.. ukrucic tam wszystkim moze sie ogarna i poczuja ze pracowac ciezko mozna za mniejsze pieniadze .. ciekawe co wtedy powiedza.

@Paulina

Chcesz prawde, to patrz na komentarze ktore pisza ludzie z takimi sumami jak ponad 4 badz ponad 3 z tym ze takie pieniadze maja faceci , kobiety raczej mniej chodz nie wiem moja pensja wynosila 2400 , jestem na krojeniu. Praca 8 h od pon do piatku zdarzaja sie soboty i 12 ale teraz juz sporadycznie. Praca jak praca pracowac musisz zeby zarobic, jest to akord wiec na poczatku duzo sobie nie wyobrazaj wszystko z czasem , masz paczki dla dzieci na swieta, socjale wynksza 500 z groszem. Przestoj 3 tygodnie. Wiec wakacje masz. Potem na swieta wielkanocne dawali 300 ale teraz daja to na wakacje. Chyba ze w tym roku cos sie zmieni. A na ludzi nie zwracaj uwagi rob swoje i nie dykutuj najlepiej z nikim. Chyba ze o pogodzie. Sa ludzie fajni i sa tacy co swoja mimika juz pokazuja z biczem nie podchodz , tacy co zazdroszcza ci nawet sznurowek kolorowych w trampkach . A na glu. Wypowiedzi nie zwracaj uwagi , widac kto pajacuje a kto pisze prawde. Ja na swoja robote nie narzekam ale uwaga sa nocki 3 zmiany. Narzekac nie moge bo kase na czas mam.

Kumpel

ciekawe kto to pisze chyba jakis kierownik lub majster , bo na pewno nie szary pracownik, ktory jest wyzyskiwany , wobec , ktorego stosuje sie mobingg, a prezes jest gluchy na głosy pracowników fizycznych , dla niego liczy sie tylko kasa, kasa, ale i tak wróci krzywda do was ..w kościele w pierwszej ławce , a za skóra diabła ...żenada!! prezesie obudx sie , pogadaj z ludźmi , posłuchaj i wyciągnij wnuioski..chyba człowieka wykształconego stac na myslenie prawda?! Zadać prosze sobie pyrtanie czy to lojalne żeby pracownik zarabiała 2500-3000 a ich poniżający kierowncy czy majstrowie jeszcze raz tyle , a może ich wymienic , niech popracuja na ich etatach a ci na tych ..zobaczymy wtedy!!! Podziwiam , że tu jeszcze nie ma zgłoszenia o mobingg , ale rozumie ludzie wola odejśc jak dyskutowac z małokumatymi!

Alfred
@Kumpel

Kierownicy i prezesi nie maja czasu raczej na dyskusje po forach internetowych. Tak uwazam. Jak widac sa osoby które sa mimo ciezkiej pracy zadowoleni z wyplat. Z tego co pisza mozna zarobic pieniadze. I nie jak ty tu piszesz dwa trzy tylko wiecej . Jestem pracownikiem zakladu polipol i nie spotkalem sie z mobingiem .. najpierw zastanowmy sie co to mobbing kolego..

Zazenowany
@Alfred

Trochę slabe tak na forum obrażać człowieka i wyzywac publicznie :/ ciekawe czy prywatnie znasz czlowieka ze az tak dobrze wiesz jaki jest.... mega slabe . :/

Zazenowany

Odpowiedz do kumpel

Kumpel
@Alfred

nie ma mobinggu..ha, ha?? To chyba ślepy jesteś ....do jakiej grupy się zaliczasz? Ja mobinggu doznałem na własnej osobie!! A co do zarobku ..zgadzam się , że zarobisz więcej , (usunięte przez administratora) jak motorek , przyjeżdzając wczesniej do pracy i przygotowując sie do pracy...jedno co dobre w tej dążącej do upadłości firmie to to , że pensja wpływa na czas!!

Alfred
@Kumpel

Bardzo mi przykro kumpel. Pensja na czas Paczki dla dzieci Socjale Możliwość zarobienia kasy .

Kumpelkumpla

Dlaczego uwazasz , ze kazdy szary pracownik ma miec zdanie takie jak masz ty ? I ma zarabiac tak jak najwidoczniej ty ? Przeciez tam jest akord, kazdy pracuje indywidualnie albo w grupie na swoja wyplate... nie ma tych samych pensji.

Zostaw merytoryczną opinię o Polipol Chojnice - Chojnice

• Jak się pracuje w Polipol Chojnice?

Zobacz opinie na temat firmy Polipol Chojnice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipol Chojnice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipol Chojnice
1.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Zakładowa 1
    89-600 Chojnice