Opinie o Polipol Chojnice w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polipol Chojnice. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polipol Chojnice o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipol Chojnice w Chojnice

Wredna Su#a

A i zapomniałam dodać, że gdy by nie to że dawaja tam premie bo tylko to trzyma tam ludzi, którzy tam pracują zarabiali by mniej niż najniższą krajowa. Średni zarobek po pół roku gnojenia i trudu to 2700! Firma roku.

Hanna
@Afam

Są tutaj jakieś przejrzyste zasady przyznawania premii czy co miesiąc nie wiadomo na co można liczyć? Napisałeś, że za frekwencję dostaje się premie, są jeszcze jakieś inne czynniki, które na nią wpływają?

Trefl

Brak miejsc parkingowych na drugą zmianę trzeba dalej auto zostawiać wzdłuż ulicy i nawet 200metrow dalej

To jak z tym busem jest, każdy chętny może z niego korzystać, bez względy na to, czy ma do pracy na pierwszą, czy na drugą zmianę? I jak zgłaszać w firmie jakieś swoje pomysły, by weszły w życie, jak ten Twój z rozpoczynaniem 2 zmiany 15-minut później?

Widzę, że spełniam wymogi na elektryka. Znam zagadnienia elektryczne, umiem pracować w zespole, mogę robić na dwie zmiany i radzę sobie z obsługą i serwisowaniem napędów elektrycznych. Ile więc mogą zapłacić w tej firmie za pracę dla nich?

Czy w Polipol Chojnice możliwa jest praca na podstawie B2B?

Trefl

Olga
@Trefl

ale ogolnie to firma ma parking dla pracownikow, taki darmowy?

Genowefa
@Olga

Strasznie ciasny i maly większym autem się nie da zaparkować

@Genowefa

Oni w zasadzie nie mają na to wpływu? bo skoro tak to w okolicy i tak by nie mieli niczego do wykupienia żeby ludziom to jakoś udogodnić? na wspólny zorganizowany transport nie ma szans?

@Maria

Ludzie sami organizuje sobie transport jednym autem jeździ parę osób a co najmniej dwóch

@Olo

no tak ale bus by podjechał i odjechał... A tak dla przypomnienia to ile osób tu pracuje?

Pracownik Nowy wpis
@Trefl

Nie ma gdzie zaparkować przed drugą zmianą i nikogo to nie interesuje zapisywaniu na busy ale sprawa ucichła gdzie parkować ochrona ciągle wzywa przestawić auta czemu drugą zmiana nie może rozpoczynać pracy 15 min później i po problemie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Polipol Chojnice?

Andżela

A dlaczego? Jakieś konkretne powody? Bo mnie ciekawi ta praca, a najbardziej, to jak wygląda umowa. Dają umowę o pracę, czy inną formę? Pod tym kątem warto przyjśc do firmy?

Arturo

One są z góry narzucane, czy uzgadniane z pracownikami, którzy mają je realizować, a tym samym najlepiej wiedzą, czy i na ile są wykonalne? Dasz znać, czy od nich zależy premia i ile tu płacą? Z tego, co tu czytałem, premia jest kwartalna i wynosi 10% podstawy. To prawda?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polipol Chojnice? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Technolog

Witam, @Pracodawca widnieje od niedawna ogłoszenie na stanowisko technologa. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć po krotce jak wyglada praca na tym stanowisku? Czy jest to duży dział, w jakich godzinach się tam pracuje, czy jest możliwość rozwoju/awansu, czy jest to praca dla osoby z doświadczeniem w branży czy jest możliwość przyuczenia. Pozdrawiam.

Wiola

Bogaty pakiet socjalny, czyli co jest w tym pakiecie? Jakieś świadczenia, czy jakieś bony, rzeczy? Chodzi mi głównie o to, bo widziałam ogłoszenie dla Stolarza. Czy można z tego pakietu korzystać od pierwszego dnia pracy??

Edyta

Super, że piszą pracownicy na forum, bo to cenna wiedza. Ale czy można poznać szczegóły? Bo ten wpis jest mega ogólny. A ja chciałabym wiedzieć, coś więcej, o co chodzi autorowi? Dlaczego właściciel miałby sam jeździć, a co z pracownikami? Szczegóły?

@Edyta

Proszę zapytać obecnych kierowców ja na szczęście poszukałem co innego. Na wypłatę ledwo 7.5 tysiąca złotych za jazdę w podwójnej obsadzie i rozładunkach ręcznych czy to jest normalne? Meble są ciężkie, trzeba użerać się na magazynach na których też jesteśmy traktowani jak (usunięte przez administratora) i najgorsze zło. To jest po prostu (usunięte przez administratora)i nic więcej, nie przespane nocki bo trzeba jechać, kierowca przemęczony bo nie dosyć że jazda nocą to jeszcze cały dzień rozładunkow jak nie dwa dni do tego wywóz 3 tury za 100zl brutto przecież to jeden wielki śmiech... Dzień urlopu plus minus 120zl co to ma być? Aż strach iść na ten urlop bo nie wiesz czy starczy Tobie na kredyty i rachunki jak przyjdzie dzień wypłaty. Dlatego że jeżeli nie zmieni swojego postępowania to nie będzie rąk do pracy, co chwilę mają ogłoszenie wystawione przypadek? Nie sądzę jak jest dobrze w firmie to kierowcy się nie zwalniają a tutaj jest na odwrót.

Bolololo
@Były

Sama prawda tylko zapomniałeś dodać żeby tyle zarobić trzeba stać poza granicami kraju i pilnować samochodu, zamiast jechać do domu taki bezsensowny system naliczania wynagrodzenia, a za urlop by płacili normalnie jakby od całości wynagrodzenia opłacali składki ZUS, Praca dla ludzi o mocnych nerwach i dyspozycyjnych od niedzieli do soboty bo nigdy nic nie wiadomo.

Weronika
@Bolololo

A to jak się jeździ wewnątrz kraju to zarabia się mniej? Czy to chodzi o fakt stania na granicach a stosunku spędzonego czasu? Jak to się ma do wynagrodzenia?

@Weronika

Jakby to grzecznie powiedzieć wychodzi na to że delegacja liczy się od granicy więc czas przejazdu do granicy tak jakby się nie liczy, dla mnie jest to bez sensu. 8500 można zarobić w pojedynczej obsadzie także zarobki są tragiczne.

Agata
@Były

Ale na rękę? Przy jak długich trasach tak w ogóle? Bo to różnica do Niemiec jechać, a do Hiszpanii tak przykładowo. W ogóle flota jest w dobrym stanie? Da radę tak daleko jeździć bez większych problemów?

@Agata

Zresztą proszę sobie spojrzeć na stronę polipol kiedy nie wejdziesz to szukają kierowcy dobra firma kierowców nie szuka...

@Były

Jeśli się rozwija i powiększa flotę to dobrzy kierowcy zawsze są mile widziani :) Jak długo zazwyczaj pracują tu nowi ludzie, szybko zmieniają się te osoby?

Kier

@Pracodawca zapraszamy Pana prezesa J do spania w kabinie przy 30 stopniach celsjusza, w nocy spać nie idzie a za dnia tym bardziej. Czas najwyższy chociaż trochę pomyśleć o komforcie kierowców i założyć klimatyzację postojowe, my wiemy że lato jest tylko 2 razy miesiącu ale są też inne dni przy których w kabinie mamy ponad 30 st. Prezes ma klimatyzację w biurze więc może tego nie odczuje..

Jadzia
@Kier

Właśnie ciekawe czy rozmawialiście już o tym? Czy tylko tutaj piszecie o tej klimie? Kierownictwo nie byłoby skłonne tego załatwić? A reszta warunków jest ok? Dobrze płacą tutaj?

Kier

Zapomnij oszczędności pan prezes nie pozwala, czepia się o wszystko także unikać tej firmy jak ognia.

@Jadzia

Temat był poruszany pan prezes stwierdził że lato jest dwa miesiące w roku. Koszt założenia klimatyzacji postojowej przy nowych autach to jest znikomy koszt. Płacą średnio z naciskiem na mało za jazdę w podwójnej obsadzie dostajesz tyle co byś poszedł jeździć sam do tego ręczne rozładunki mebli, nocki nie przespane dużo by wymieniać...

Polaczek czarny robol

Caly ten polipol pl i zagranica to czysty wyzysk polaczka przez bogatego hrabie niemca , groszowki placa polaczkowi a ten sie cieszy jak glupi , to samo białorus fabryka wiezniowie polityczni pracuja za darmo , cieszcie sie dalej z tej pracy na pałace niemca . Czy biuro czy produkcja to jeden wielki wyzysk i (usunięte przez administratora) szukaja za darmo zeby jeszcze dopłacac do tej marnej

Ewelina
@Polaczek czarny robol

Ile płacą dokładnie Polakom, każdy naród ma inne wynagrodzenie za tę samą pracę? A podwyżki raz na jakiś czas dają czy pensja stoi w miejscu? Daj znać czy płacą jeszcze premie dodatkowe lub inne benefity.

Edward

Praca za mniej niż najniższa krajowa plus premia zawsze okrojona norma zadaniowa astronomiczna gdyby nie premia nie było by najniższej cały miesiąc przepracowany i wydajność powyżej 100 %

Elżbieta
@Edward

Na jakiej umowie takie warunki? Jakieś zlecenie to jest? Stawka jest godzinowa? Możesz napisać za co są te potrącenia co piszesz?

@Wredna Su#a

A ta premia to ile w końcu wynosi, bo się w sumie nie dowiedziałam? 400-500 pln?

Wredna su#a.
@Maria

To zależy.... Premia jest kwartalna.. i wynosi 10 procent od wynagrodzenia.

@Wredna su#a.

A rozumiem, ale z sumy z kwartału prawda? To teoretycznie tysiąc może wlecieć czy źle rozumiem?

@Maria

Z miejsca .Tysiąca premi to jeszcze niki nie widział chyba że zsumujesz premie z dwóch kwartałów

Afam
@Wredna Su#a

Już nawet teraz nawet dają ale zanizane premię pełnej po Nowym roku nigdy nie otrzymałem przy 100procent frekwencji a pracy przybyło dużo więcej

Hanna
@Afam

Przyszły pracownik?

Jakie są aktualnie zarobki jako tapicer ?

Izabela
@Przyszły pracownik?

A to aktualnie jest jakaś oferta? Nawet nie wiedziałam, bo żadnej zakładki na stronie nawet nie mają, jak tak patrzę. Wybacz za odpowiadanie pytaniem na pytanie, ale też mi zależy.

Ok
@Przyszły pracownik?

To zależy ile kapletow wypoczynkowych zrobisz trzeba (usunięte przez administratora) pracowałem w polipolu

Elżbieta

A co takiego się zarzuca tym kierowcom? Jeździcie na stałych trasach czy różnie? Wypłata na czas? Dobrze płacą?

Jak wygląda ścieżka kariery w Polipol Chojnice? Czy trudno jest zdobyć awans?

Były

Jak jesteś krewnym jakiejś osoby co zajmuje jakieś stanowisko to idzie jak po maśle w przeciwnym razie do emerytury zwykły robotnik

Wiktoria
@Były

Czemu tak to wygląda? Ktoś na ten temat rozmawiał z szefostwem? Jaka była jego reakcja?

Wredna Su#a

Wiecie ludzie co... Tam co się dzieje, to jedna wielka (usunięte przez administratora) Naobiecywali złote góry, a po 3 miesiącach wyszło szydło z wora. Trzeba(usunięte przez administratora)Nocki tam to jest jeden wielki kibel. A kierownik jeden jest spoko a drugi w h*ja wali, lazi po hali, wciska meble, nawet jak nie skończyłeś swoich to masz zrobić nawet zostać po godzinach, brak szacunku do pracowników! Wszędzie pracujcie, ale nie tam. Człowiek nie może iść normalnie na przerwę, zjeść jak człowiek bo obawia się że nie zdąży mebli zrobić. Mało tego to jeden wielki (usunięte przez administratora) dla taniej siły roboczej, pełno obcokrajowców że dogadać się nie idzie... To tyle w temacie. Nie pozdrawiam

Bos

Człowiek się meczy, chodzi na 3 zmiany, haruje jak (usunięte przez administratora) a co z tego ma? Zero wsparcia, zero motywacji do pracy, ciągły stres przez przełożonego, który nie ma kompetencji na swoje stanowisko. Ludzie w biurach to jedna wielka rodzina i to dosłownie bo każdy to tam brat, wujek, ciocia, szwagier. U góry ręka, rękę myje. Ci na dole pracownicy dla biora czyli kierowników i przełożonych to tania siła robocza i zwykle pionki. Nigdy nikomu bym nie polecił tego zakładu. Dziwne ze ludzie sobie tak tam pozwalają robić po 12h, dodatkowo w sobotę i czasem w niedziele na nockę. Nie polecam

JAN

PO ODJĘCIU PREMII ZA FREKWENCJĘ I KWARTALNEJ NAJNIŻSZA KRAJOWA WYDAJNOŚĆ PRZESZŁO 110% I NOCKI

@JAN

To prawda

@Olo

Po odjęciu? Odebranie nagrody zmotywowało tu ludzi czy źle zrozumiałam?

Genowefa
@JAN

Wystarczy w okresie wakacyjnym zachorować i już traci się fundusz socjalny czy jest to zgodne z przepisami?

@Maria

Ta premię traci się np za cztery dni chorobowego

@Olo

Na miesiąc czy na kwartał?

Edward

Wypłata za lipiec 2022 bez chorobowego 2700 to chyba coś nie tak za trzy zmiany i akord i ciagle mało do tego koszt dojazdów ciężko pracować i chleba nie jeść

Za chorobowe w okresie wakacyjnym zabierają fundusz socjalny czy jest to zgodne z prawem i co na to związki zawodowe

Iza

Czy firma Polipol zwraca za dojazd? Jak tak to jaka stawka

Jan
@Iza

Zwraca powyżej 20 km ds równi i równiejsi

Olga
@Jan

a to nie wynika z jakiegos kodeksu pracy ze dopiero od jakiejs odleglosci placa i moze to nie ich wina?

gość
@Jan

to wynika z zakładowego regulaminu. Inne firmy nie dofinansują pracownikowi żadnej kwoty za dojazd do pracy

Kolo
@Iza

Powyżej 20 km

Zostaw merytoryczną opinię o Polipol Chojnice - Chojnice

• Jak się pracuje w Polipol Chojnice?

Zobacz opinie na temat firmy Polipol Chojnice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipol Chojnice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipol Chojnice
1.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Zakładowa 1
    89-600 Chojnice