Opinie o Polipol Chojnice w Chojnice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polipol Chojnice. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polipol Chojnice o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polipol Chojnice w Chojnice

jan

Kiedy firma kończy postój i wracacie do pracy

PRACOWNIK

W związku z zagrożeniem koronawirusem zabrano wszystkie dystrybutory wody do śniadania jest tylko wrzątek którego nie można pić ludzie zapierniczają w pocie czoła i pozostaje tylko woda w kranie

Xxc
@PRACOWNIK

Nie przesadzaj,dobrze że coś robią z zaistniałą sytuacją...płaczesz o wodę to kup sobie baniak z Lidla 5 litrowy,kosztuje niecałe 2 zł.martw się epidemia a nie wodą,nie ma suszy w Polsce żeby było jej brak.

@Xxc

Za 2 zł to ja mam chleb dla siebie i dla rodziny a nie dodatkowo na wodę która zakład powinien zaopatrzyć dla pracowników. Wszyscy mamy rodziny na utrzymaniu, kredyty rachunki do płacenia itp niektórzy wiążą ledwo koniec z końcem wiesz to głupio nie gadaj! Dla niektórych to głupie 2 zł na wodę a dla innych 2 zł na chleb! A kokosów nie ma na wypłatę chyba że robisz w biurze albo jesteś jakimś kierownikiem że tak mówisz!

Biuro i kokosy. Śmieszne. Chyba, że ci z technologii. To może tak.

No oni to napewno mają. Krzywdy sobie nie dadzą zrobić nie nie. Tylko produkcyjni zawsze dostają najgorzej

Patrol

Może trzeba zwrócić uwagę kierownictwu? Po co obrażać ludzi,

@Patrol

Kierownictwu? Hehe dobre sobie pracuje tu ponad 10 lat i dla pracownika jeszcze nic na lepsze nie zostało wymyślone heh a jak zwrócisz uwagę kierownictwu jak mówisz to tak samo jakbyś gadał ze ściana heh powiesz majstrowi a majster Ci powie idź do kierownika pójdziesz do kierownika a kierownik ci powie ze nie wchodzi w kompetencje i decyzję majstra haha i koło się zamyka. Nie nie teraz już nawet wody do picia nie ma bo szkoda kasy na mineralke w butelkach dla ludzi. Szkoda gadać nie robię tam od wczoraj dużo widziałem i słyszałem i przeżyłem w tym zakładzie jak ktoś robi tam ponad 10 lat to wie o czym mówię. Mógłbym niezła książkę napisać o tym zakładzie i mega artykuł w gazecie! Ale grunt to "rodzinna atmosfera" hehe

Witam. Jestem ciekawy kiedy te barany pójdą po rozum do głowy i zamkną zakład w związku z epidemia?! W zakładzie nie ma żadnej prewencji i ochrony pracowników! Każą myc ręce a na cały zakład gdzie pracuje masa ludzi dali jeden dozownik z płynem dezynfekującym! Śmiech na sali! Kierowcy którzy przyjeżdżają z trasy nie mają prawa wejścia na zakład ale co z tego jak i tak ktoś do niego musi podejść z zakładu po papiery bądź też wręczyć papiery na dalszą trasę. Ludzie wchodzi zakaz skupisk ludzi powyżej 50 osób! Gdzie na jednej zmianie robi 4/5 razy więcej osób! Ministerstwo zdrowia każe unikać skupisk ludzkich i trzymać się minimum 3 metry od siebie a w zakładzie wszyscy na kupie jak muchy w gow... ie a co drugi kicha i kaszle bo przecież szkoda stracić premii frekwencyjnej!!! (usunięte przez administratora) goni idiotę w tym zakładzie a dla kadry liczy się tylko robienie kasy a nie ludzie!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polipol Chojnice? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
czesiek

Witam odnosnie Polipolu nie polecam nikomu wyrzysk wole pic wode i chleb suchy nigdy do Polipolu poszisza na olx ze zarobisz chyba garba poz

Kok

A gdzie trzeba zdac rzeczy jak się rezygnuje z pracy? I od ktorej godziny mogę to załatwić?

Królowie z tapicerni
@Kok

Zabierz obiegówke (taki kwitek) od kierownika i idź na magazyn techniczny zdać sprzęt. Muszą tą obiegówkę podpisać.

Bartosz

Firma ma dobre opinie w internecie, ludziom dobrze się pracuje więc nie piszcie jakichś bzdur!

Stefan
@Bartosz

Masz dobrą opinię o pracy w firmie. Wiesz może, czy są przyjmowani studenci na płatne staże lub praktyki i później mogą liczyć na trwałe zatrudnienie?

Ona

Jak wygląda praca w kadrach, dyrekcja w porządku, jakie zarobki

Ludzie to sie robi smieszne wychodzi na to że w Polipolu sami alkocholicy którzy są pod ochroną spójrzcie na siebie a potem oczerniajcie innych zle wam możecie sie zwolnić.

Znajomy

Spokojnie polipol to bardzo dobra firma. Nie ma pijakow. Są osoby co lubią sobie popic ale to każdy. Ogólnie osoby co piją powinny być natychmiast cofniete do domu. Oczywiście Ci wczorajsi. O to chodzi. A koleś poniżej Pracowałem. Pracowałem. Tam nadają się tylko ludzie do pracy co naprawdę wykazują chęć. Nie takie co po paru miesiącach zrezygnują bo myślą że dostaną w Ch. Kasy... Trzeba się wprawić i pomeczyc wtedy dopiero kasa wpływa!

Aleksandra
@Znajomy

Znajomy, napisz czy praca jest ciężka fizycznie i czy jest szansa zatrudnienia się bez doświadczenia?

Hej! Czytałam ogłoszenie Matexu ze Starczanowa k. Nekli na olx - szukają TAPICERÓW, proponują NOWE MIESZKANIA!!! Co Wy na to??? Ja CV złożę na pewno :)

Czesław
@Ewa

Jak to wygląda u Ciebie, dostałaś już odpowiedź z firmy? Daj znać jak wyglądał proces rekrutacyjny, takie informacje przydadzą się na pewno potencjalnym kandydatom.

@Czesław

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

Avek

Pytanko, ile zarabiają uczniowie na Tapicerni?

Aleksandra
@Avek

Niestety, nie wiem jaka konkretnie stawka jest oferowana uczniom w firmie Polipol Chojnice, jednak mam nadzieję, że ktoś na forum udzieli nam odpowiedzi na to pytanie. Co sprawiło, że zainteresowała Cię firma Polipol Chojnice? Czy słyszałeś dobre opinie na ich temat?

Chętnadopracy

Witam, Pracowałam kiedyś w tej firmie, jakie kształtują się teraz zarobki na wydziale szwalni / rozkroju waty przy 100% akordu?

iwona
@Chętnadopracy

Około 2,5 tyś a w tym 400 zł za frekwencję jest jeszcze kwartalna około 500zł warunkiem jej otrzymania jest 100% obecności w kwartale

roman
@iwona

pare dni chorobowego i wypłata 2 tyś praca ciężka

S. S.

Witam, mam pytanie odnośnie pracy za kierowcę. Czy polipol przyjmuje i na jakie zarobki można liczyć. Pozdrawiam.

stary pracownik

za cały przepracowany miesiąc pracy wydajność 100% 2600zł nie wiem skąd takie opinie o kosmicznych zarobkach

olek
@stary pracownik

odliczyć z tego frekfencję 400zł to ile wychodzi

Pracowałem na stolarni na materacach jest wyzysk i niech ludzie nie opowiadaja głupoty że wnormalnych godzinach zarabia się 3tyś zł a pan władek chodzi na gazie a majster go kryje igdzie tu o chrona z alkomatem a pan marcin m.z stolarni szuflady gnębi nowych pracowników ma przyzwolenie majstra

Oko krojowni

Twierdzę, że na szwalni, krojowni i overlocku są takie osoby, które mają plecy u swoich brygadzistów, majstrów. Takie osoby nic nie robią, mogą się obijac, a Ty musisz za nich robić. A takie komentarze o piciu w pracy piszą osoby które same nie dają rady w polipolu, więc wkoncu moze czas sie zwolnić? :d

Upszejmy
@Oko krojowni

Oko krojenia jaka ksywa widać czym się zajmujesz. Może tak lepiej samemu pomyśleć o zw.? Bo jak te pupilki jak to nazywasz zasiada niedługo na pionkach majstrow kajotow bo nikt wieki nie pracuje wkoncu się szefostwo pozmienia to wtedy będziesz miała czasami. Upszejmy

@Oko krojowni

"Trudne sprawy" - kolejny odcinek.

Lol

Dokładnie teraz poszło na pupilow . I znowu 'picie w pracy' jak o tym nie było tutaj mowy. Co za ludzie. Nie osmieszajmy siebie. Nie osmieszajmy zakładu. Bo jak po podstawówce. Niedługo zamiast robić wyjdzie zmiana na zmianę i będziemy robić zapasy na tyle zakładu xD

służący

nie o wiry

Haha
@służący

Temat dla Uwagi.

Koleżanka

Drodzy Państwo a żeby coś powiedzieć o pracy w Polipolu trzeba by zjeść beczkę soli. Bywało różnie. Pracuję już 20 lat tej firmie . Warunki pracy poprawily sie. Jest duża zmiana ale nie do końca. Wielkim uciażeniem jest brak klimatyzacji w letnie miesiące. Tam po prostu jest sauna. Jak wiadomo mamy pracę akordową więc ciężko pracuje a nawet myśli się w tych warunkach .Kierownictwo udaję że nie ma problemu. Nie wiem dlaczego tak prosperujacy zaklad nie może zalożyc klimatyzacji. Owszem założono wiatraki. Wielki niewypał. Jednym one pasują bo nie wieje na nich drugim zaś ewidentnie przeszkadza więc wyłączają. Gdyby one były ruchome i mieszały to powietrze to ok. ale niestety. Czasami mam wrażenie że oprócz dobrego stroju niektórzy ludzie nie myślą,nie ujmując nikomu. Ludzie i atmosfera w zakładzie stawia wiele do życzenia.......Ale to innym razem????

Zezmiany

Nikt nie mówił o całej zmianie. I nikt nie napisał że ktoś pije w pracy tylko że przychodzi wczorajszy. Nauka czytania się kłania. Pozatym bez sensu drazyc temat już jest nudny ludzie. Czas na pracę za 5 h. Nie róbmy z siebie ofiar. Jestem trzezwa chodzę prosto i mam głowę wysoko i mnie to lotto a jestem z zielonej. Nie mam sobie nic do zarzucenia więc nie powinnam się wypowiadać ale co chwilę coś nowego. Warto zająć się życiem. A (usunięte przez administratora)ami. Ludzi dużo, wszystkiego nie ukryjesz. I jestem z sercem z Panią Brygadzistka niech ona zrobi porządek na overloku i krojeniu. Bo niektórych pracowników warto wyprostować. I wiem że to wiesz. I z góry przepraszam za szczerość kobietki ale na dole jest trochę racji. A teraz odpoczynek i do roboty.

@Zezmiany

Z góry mówię że nie chodzi mi o" picie " tylko o funkcjonowanie zmiany. W tym jest dużo racji kobietki. Czas się wziąc za robotę. A teraz odpoczynek.

Teżzezmiany
@Zezmiany

O całej zmianie nie tylko co druga..."kobiety alkoholiczki" tak jest napisane co druga czyli połowa kobiet.Niektore szwaczki także należałoby wyprostować, tapicerow stolarzy itd i nie tylko z zielonej zmiany na każdym dziale i zmianie niektórym się trochę w głowach (usunięte przez administratora).Nie daj się dziewczyno obrażać.!!

@Teżzezmiany

Ludzie tam obrażają się codziennie i codziennie ktoś na kogoś gada. Nie ma tam świętych osób. Zrozum to.. A że wypadło że ktoś komuś nacisnąl na odcisk. Trudno. Spójrz jak piszą niżej o dyrektorze pracowniki. To jest ponizenie. Które zasługuje na nagane. Tak naprawdę ty czy nawet ja obrazilismy kogoś mówiąc o nim. Dlatego dla mnie ta akcja to tylko potwierdzenie że pora się za siebie wziąć. Lubię swoją pracę lubię ją wykonywać ale my robimy tu teraz największy szum. Po co to komu. I tak już nikt tego nie czyta. Tylko my tu siedzimy. Dużo widać gołym okiem. Mamy fajnego majstra który jest dla nas wporzadku a same nie umiemy się porozumieć!!!

@Zezmiany

I ja nie daje się obrażać bo mnie nikt nie obraził bo ja nie przychodziłam wczorajsza do pracy więc jak mam czuć się obrazona gdyż nie jest to o mnie. Ale to wszystko uświadomiło mi że jesteśmy dla siebie mega nie fer. Zamiast zająć się praca zarobić trochę pieniędzy to ciągle jakieś akcje ciągle ktoś na kogoś gada i patrzy coraz gorzej!!! Zamiast się jakoś dogadać,!!! Wszystkie zmiany jakoś że sobą grają a my zawistne bo ta ma o jeden komplet lepszy!!!! Po cholere to!!!

Ija
@Zezmiany

No teraz kłótnia między koleżankami HEHEHE. No wszystkich by trzeba było wyprostować. Ale co do czego to potrafimy swoje pokazać. NA ZMIANIE. A co dopiero do osób spoza zmiany. Zamiast uśmiechu wilczy sznek. Wrrr. Chore, ma rację jak nie zapomnę a mogę zapomnieć poklaszcze dziś jej. Przy wszystkich bo nie wiem która to koleżanka. Ale poklaszcze serio bo ma dużo racji.. Albo nie poklaszcze bo może lepiej być anonimem xD Do zoba

Pewnapani

Ogarnijcie się ludzie na zielonej zmianie nigdy nie było żadnego picia. Większość kobiet wie kto to na pisał gościu sam nie stroni od alkoholu pijaczyna jeden. W życiu mu nie wyszło to wypisuje bzdury.

Kolezanka

Pojechalyscie same sobie. piszą o was że jesteście słabe. Każda inna zmiana funkcjonuje a wy takie coś. . Dyrektor chce dobrego imienia firmy a wy to niszczycie.. Za robotę się wziąć. Szkoda że inne kobiety ze zmiany obrywaja za was też..

Zostaw merytoryczną opinię o Polipol Chojnice - Chojnice

• Jak się pracuje w Polipol Chojnice?

Zobacz opinie na temat firmy Polipol Chojnice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polipol Chojnice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polipol Chojnice
1.6/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Zakładowa 1
    89-600 Chojnice