Opinie o BIG INVEST w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BIG INVEST. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie BIG INVEST o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIG INVEST w Warszawa

poległ Nowy wpis

@sine urozmaiceniem bym tego nie nazwała :P Urozmaicić to można sobie życie dla przyjhemności. A tu po prostu masz większe pieniądze, które możesz przeznaczyc na różne cele, jak np wakacje, remont, itp.

Anonim Nowy wpis

Poczekam aż cię prezes ze słomą w butach spuści to zobaczymy jak bedziesz piał

Ivo Nowy wpis

Miernoty zawsze na wszystkich narzekają,jak byście mieli troszkę polotu byście tu nie klikali - młodzi pasywni dekownicy. Firma BIG jest firma dla ludzi zdolnych i wybitnych a nie na wsiowych malkontentów.

Tez ex Nowy wpis

Generalnie potwierdzam. Praca dla tego pana to gwarantowane pasmo porażek i frustracji. Zdecydowanie nie polecam pracy dla tego pana w żadnej z jego firm

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BIG INVEST spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ExPracownik

Witam. Pracowałem w tej firmie i szczerze nie polecam - jest dużo innych firm - lepiej pracować na stacji benzynowej, bo człowiek jest spokojny o przyszłość. Jak zamykali 1. ze spółek czułem się jak szczur na tonącym statku - nagle wszyscy zaczęli o tym "szeptać" i szukać pracy w innym miejscu lub składać sobie propozycje współpracy itd. Szkoda mi kolegów i koleżanek z pracy, bo wszyscy zostali na chodniku bez perspektyw - tam jesteś mrówką ale pracujesz za marne, marne pieniądze. Co tu więcej pisać - nie polecam!

po co w ogóle te pytania, skoro firma nie planuje z pewnością nowych rekrutacji? :)

poki co dzialalnosc wcale nie jest zamykana, owszem jedna ze spolek zostaje rozwiazane bo wlasciciel zmienil kolejny raz koncepcje dzialanosci. firma big invest to ze wszystkich spolek jakie on posiada jeden wielki eksperyment -ale sa inne jego firmy, ktore calkiem niezle sobie radza

heh, a kuzyn sam internetu nie umie przeszukac? to sie on na pewno nie nadaje ani do big ani nigdzie do pracy

firma kończy swoją działalność więc nie masz co wysyłać...zresztą nie ma się co dziwić przy takim nastawieniu prezesa...

Przeczytaj powyższe posty to bedziesz wiedział dlaczego jest taka rotacja. Nic wiecej nie trzeba pisac.

aaaa

Pracowałam w tej firmie, dokladnie moge potwierdzic powyzsze, poczatki wygladaja łądnie, potem wchodzi sie w swiat ukladow i zmian wizji firmy Pana Dyrektora. Kilku pracownikow jest noszonych jak w lektyce, a cala reszta pomiatana. Duza rotacja

w 100% zgoda z poprzednią opinią. Ten człowiek nie ma po prostu wizji tego co chce robic, ludzie są wymieniani jak garderoba i tak tez są traktowani. Najpierw obiecuje złote góry a potem szybka zmiana kursu i out. Szczerze NIE POLECAM

Firma często werbuje nowych pracowników z innych firm proponując im konkurencyjne warunki, które niestety szybko są weryfikowane przez realia pracy w firmie, nie dotyczy to jedynie pracowników niższego szczebla, lecz przede wszystkim osoby z obejmujące wysokie stanowiska. W 80% pracownicy Ci są szybko zwalniani, ponieważ jak już wcześniej wpisy sugerowały rotacja jest ogromna. Firma notorycznie zmienia swoje plany działania i rynki na które ma zamiar wejść. Nie jest to również firma w której ktokolwiek zrobi karierę, wszystkie decyzje podejmuje jedna i ta sama osoba, czyli standard jeśli chodzi o pracę u "prywaciarza".

szczerze odradzam prace dla tego pana. jest to czlowiek zupelnie niewiarygodny i nieprzewidywalny. Nie panuje nad emocjami, pomiata ludzmi. Nie wazne co obieca - lepiej omijaj ta firme (i inne tego pana) szerokim lukiem

xxx

Widać, że Ty jesteś sfrustrowana (usunięte przez administratora)

Oregano

Czy rzeczywiście jest tak źle? Kiedyś miałem przyjemność pracy w innej firmie p. BIG i nie było tak strasznie. Rzeczywiście ma On różne humory, które czasem napsują trochę krwi, ale czy w wielu firmach tak nie jest?

Kate

A co chcesz wiedzieć? Na pytania mogę Ci odpowiedzieć. Firma BIG Invest ma ładne foldery i sfrustowanych pracowników po których jak po łysej kobyle wyżywa się B.I.G. Bogdan Ignacy Gutkowski. Nie ma pracowników, którzy mają jakiś dłuższy staż pracy.

fryza

mozesz napisac cos wiecej? albo zostawic jakis namiar do siebie?

Kate

Szczerze odradzam. Omijajć firmę szerokim łukiem. Żałuję, że wcześniej nikt nie zamieścił opinii na jej temat. Olbrzymia rotacja. Wymienia się więcej niż połowę załogi podczas roku.(usunięte przez administratora). Jeśli ktoś lubi takie przygody, lubi krótko spać z uwagi na stres - to dla niego.

Zostaw merytoryczną opinię o BIG INVEST - Warszawa

BIG INVEST
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Domaniewska 17/19 lok. 133
    02-663 Warszawa