Opinie o BOB-ROLLO w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BOB-ROLLO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BOB-ROLLO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BOB-ROLLO w Rumia

Mateusz Nowy wpis

Pracownicy od montażu okien tragedia. Gruby palący papierosy ma się za nie wiadomo kogo , udaje wielkiego fachure , inni tak samo. Pracujesz z nimi w zespole to zero jakiejś chęci współpracy czy nauki z ich strony. Wiecznie szukaja pracownika bo nikt normalny nie chce tam pracować. Za te marne pieniądze i atmosferę w ekipie do montażu okien firmie za pomysłowość kim się otaczają i jaką opinię sobie wyrabiają od lat. Wiecznie to trwać nie będzie bo ludzie słuchają i widzą.

klientka Nowy wpis

Pracownicy firmy posiadają zero profesjonalizmu, zero wyobraźni, pan od pomiarów słabo zorientowany w swojej dziedzinie. Okna zostały źle wymierzone, za małe. Po zamontowaniu okien na piętrze okazało się, że między ramą a strukturą miejscami nawet wypłynęła pianka montażowa. Różnica między nimi a oknami parteru wynosiła 6 cm. Zgłosiliśmy reklamację. Przyjechał przełożony i oczywiście nie uznał błędu. Wmawiał nam, że okna są prawidłowo wymierzone i osadzone. Nie wykazał chęci ani nie podjął negocjacji, aby rozwiązać problem. Po wizycie w biurze, przedstawiciel firmy zaproponował poszerzenie profili okien specjalną listwą. Zgodziliśmy się na to, choć nadal rażą nas te błędy. Zostały przez to zmniejszone wewnętrzne wnęki okienne. Nie polecamy Bob Rollo, bo oprócz nieprofesjonalności jest drogą firmą.

Czy w BOB-ROLLO wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

????

Na wstępie nie miłe Panie w dziale handlowym, na hali Koń,, Waldek'' który wiecznie biega i mu nic nie pasuje. Na produkcji brakuje ludzi. Montazysci ciągle narzekają (starsi, z nadwagą, brak kultury). Nie polecam, ciężko znaleźć gorsza firmę

bambaryła
@????

:-D nic dodać, nic ująć. Na montażystów nie patrz, bo to inna kategoria ludzi. Nikt ich tam nie trawi. Co bystrzejszy, który się u nas pojawia to znika, bo z takimi pajacami ciężko pracować. W większości lubią zaglądać do kieliszka, a z główkami też nie za dobrze u nich i to wcale nie jest żart. Na produkcji trzeba robić swoje i robota wcale nie jest zła; od 7 do 15 zrobić swoje i jest OK. Kierownik zawsze musi kręcić nosem, bo taka jego działka, zwłaszcza, że w większości pracuje z ludźmi ułomnymi (nie urażając chorych). Dziwne, że koń wogóle wytrzymuje jeszcze nerwowo. Ogólnie myślę, że są dużo dużo gorsze firmy i przede wszystkim mniej płacą. W firmie jest duża moda na narzekanie. Ludzie chłoną te klimaty jak gąbka i po pół roku zaczynają robić to co te stare lamusy od montażów. Prawda jest taka, że jest wiele osób z bardzo długim stażem. Gdyby było tak źle jak opowiadają to nie siedzieliby w firmie. Ogólnie w skali do 5: pracodawcę oceniam na 4, bo z kasą wszystko się zgadza, ale atmosferę na hali oceniam na max 2-3, atmosfera u montażystów to max 1. Wiele opinii poniżej wziętych z (usunięte przez administratora) Mało konkretów, dużo bajeczek i płaczków.

Adrian
@bambaryła

Masz w dalszym ciągu aktualne informacje związane z pracą w firmie BOB-ROLLO? Chciałbym wiedzieć, czy godziny pracy nie uległy zmianie i dalej pracujemy od 7 do 15? Z góry dziękuję za pomoc w tym zakresie.

Były
@Adrian

Adrian daj sobie spokój i nie marnuj czasu na pracę w takiej firmie gdzie pracodawca poniża pracowników. Jedyny + to pensja na czas oraz 2 pączki w tłusty czwartek ( chyba że nie zjedziesz z roboty to możesz i nawet na nie się nie załapać )

bobo Nowy wpis
@bambaryła

pracowalem na produkcji w innej firmie, ciezki kawal chleba, przypuszczam ze tutaj to samo, jaka stawka? powyzej 17 zl na start czy taka? ile godzin pracy 8 czy 10? od 6 rano? jak soboty? najpierw umowa zlecenie i potem proszenie sie o umowe o prace jak w kazdym miejscu? w poprzedniej firmie bylo tak samo jak opisane, do tego widze ze ogloszenie pojawia sie regularnie co 3 miesiace wiec przypuszczam ze rotacja duza prosba do osob co pracuja o swoje opinie dzieki

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BOB-ROLLO? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Firma rzetelna, solidna. Pracowało się miło. Owszem zawsze pojawiają się sytuacje stresowe ale ogólnie wspominam pozytywnie. Stolarka okienna solidna (mam u siebie w domu), serwis super, ceny dobre. Szefowie ludzcy;) jedyne 'ale' to niewielka pensja... Ale to było kilka lat temu.

Jak wygląda ścieżka awansu w BOB-ROLLO?

wąski

Jaka ścieżka ?

Użytkownik okien

Trzeba sprawdzic pana który robi wymiary bo się u nas pomylił i zamontować drzwi musieliśmy bez ocieplenia. Po za tym na regulację przyjechali bez problemu. Okna w zimie otwierają się dobrze ale latem już chacza. Mam ramy koloru białego więc raczej rama latem się nie nagrzewa mocno . Oceniam ich na 4

Hanna

Czy są na forum aktualni pracownicy? Jak wygląda sytuacja w firmie w tym momencie? Firma BOB-ROLLO poszukuje pracowników: http://www.bobrollo.com.pl/23/oferta-pracy dlatego na forum zaglądają osoby zainteresowane pracą w poszukiwaniu świeżych informacji o firmie BOB-ROLLO. Są tu osoby, które mogą się wypowiedzieć na temat tych stanowisk i czy warto aplikować?

Hanna

@Czarny co masz na myśli? Są jakieś romanse w pracy? Nikt nie zwraca na to uwagi? Może trzeba to przełożonym zgłosić, co się dzieje w firmie?

Czarny

Firma może i solidna,stolarka okienna nawet i dobra, jednak najlepiej specjalizują się w rozbijaniu małżeństw i rodzin :(

Hanna

@dexter czyli w umowie nie masz podanych szczegółów odnośnie wynagrodzenia? Jaki rodzaj akordu praktykuje się w BOB-ROLLO? Oni teraz szukają 3 osób na stanowiska: pomocnik montażysty stolarki okiennej, specjalista ds. marketingu, specjalista ds. handlu zagranicznego. Czy masz jakieś informacje jak wygląda praca takich specjalistów i jaki dostają rodzaj umowy?

dexter

Dobrze zarabiają szefowie, synowie obu szefów, specjaliści których jest garstka, kilka osób z produkcji i ci których lubi szefostwo. Reszta pracuje na akord bazujący na najniższej krajowej. Jeśli zlecenia montażystów są słabe i oparte na demontażu starych okien, obróbce okien, malowaniu, a nie na czystym montażu dużej ilości metrów to ich zarobki są naprawdę marne. 3000 netto to absolutny max i to przy założeniu, że pracują około 200 godzin miesięcznie. Akord na produkcji też powoduje, że jeśli szef nie ma zleceń to pracownicy zarabiają najniższą krajową. Nie ma tragedii, ale dobre czasy w Bob Rollo już się skończyły, bo ktoś musi ponieść koszty zakupu maszyn i hali. Firma nie daje rady konkurencji i bierze zlecenia, których nie chce konkurencja jak np. montaże na dużych wysokościach albo wymagające czasochłonnej obróbki, ale skoro płacą na akord więc koszty czasochłonnych prac biorą na klatę pracownicy, a nie właściciele. Ogólnie napewno można powiedzieć, że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje się wiele, ale szybko prawda wychodzi na jaw. Przykład? Kierownik mówi, że 3000-3500 netto to absolutne minimum, a okazuje się, że to jedna z lepszych wypłat.

Hanna

Na stronie internetowej firma publikuje aktualne oferty pracy: http://www.bobrollo.com.pl/23/oferta-pracy Które stanowisko Was zainteresowało?

lolus

Za granicą @KOT zawsze wyciągniesz lepsze pieniądze. Ale normalnie też nie jest źle, te 3000 netto to jest absolutne minimum jakie można zarobić właśnie w tej firmie

KOT

W Bobrollo pracuje się na akord, podobno za granicą można wyciągnąć nawet do 6k, ale to podobno i jest to cały m-c za granicą. Byłem tam na rozmowie ale warunki mnie nie satysfakcjonowały bo praca u nich oznaczała ciągłe wyjazdy.

AH

Obecnie poszukują montażysty z komunikatywnym Szwedzkim

Franciszek

Wykwalifikowani zarabiają tam dużo pieniędzy, oczywiste, że zaczynając tam pracę nie będzie się zarabiało nie wiadomo ile. Jest umowa, ubezpieczenie, wypłaty w terminie. Jak robi się coś porządnie, bez "cwaniakowania" praca jest naprawdę w porządku! Polecam!

hamer

@kotek dostałem ofertę pracy na montażach,możesz mi coś więcej powiedzieć?

horny

ogólna chała panowie B bracia to pracownikow maja za szmaty i traktują ludzi jak bydło liczy sie kasa i rodzinka kibel omijac szerokim łukiem .

Keram
@horny

Dostałem od nich ofertę pracy na montażach, możesz mi coć więcej powiedzieć na temat tej firmy? Dzieki

obcy

akord za grosze i sami (usunięte przez administratora)

@obcy

studynt, obcy i lesniczy, sadzac po sposobie wypowiedzi to ta sama osoba. tak ci zalezy na oczernianiu firmy? konkurencja?

Zostaw merytoryczną opinię o BOB-ROLLO - Rumia

• Jak się pracuje w BOB-ROLLO?

Zobacz opinie na temat firmy BOB-ROLLO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BOB-ROLLO