BOB-ROLLO

Rumia

Opinie o BOB-ROLLO

studynt 2012-04-21 19:43
firma kicha niepchal bym sie tam pracowalem przez 1/2 roku duzo obiecuja a malo daja pozdro
Zorro 2012-04-21 19:52
Bagno
Bagno 2014-01-16 09:35
(usunięte przez administratora)niepolecam nikomu !!!!!
ziki 2014-07-29 17:38
Jako klient unikałbym ich bo strasznie przycinają na cenach
obiektyw 2014-10-22 15:32
firma solidna, można dogadać się co do ceny, oferują duże rabaty. polecam.
obcy 2015-01-02 14:22
akord za grosze i sami (usunięte przez administratora)
horny 2015-03-12 16:54
ogólna chała panowie B bracia to pracownikow maja za szmaty i traktują ludzi jak bydło liczy sie kasa i rodzinka kibel omijac szerokim łukiem .
pracownik 2015-04-16 17:26
jak sie nic nie umie to trudno oczekiwac od razu kokosow. specjalisci zarabiaja tu sporo
pracownik 2015-04-16 17:29
studynt, obcy i lesniczy, sadzac po sposobie wypowiedzi to ta sama osoba. tak ci zalezy na oczernianiu firmy? konkurencja?
hamer 2015-09-10 10:17
@kotek dostałem ofertę pracy na montażach,możesz mi coś więcej powiedzieć?
Keram 2015-09-11 18:02
Dostałem od nich ofertę pracy na montażach, możesz mi coć więcej powiedzieć na temat tej firmy? Dzieki
Franciszek 2015-11-03 21:34
Wykwalifikowani zarabiają tam dużo pieniędzy, oczywiste, że zaczynając tam pracę nie będzie się zarabiało nie wiadomo ile. Jest umowa, ubezpieczenie, wypłaty w terminie. Jak robi się coś porządnie, bez "cwaniakowania" praca jest naprawdę w porządku!
Polecam!
AH 2016-02-02 16:16
Obecnie poszukują montażysty z komunikatywnym Szwedzkim
KOT 2016-05-05 17:49
W Bobrollo pracuje się na akord, podobno za granicą można wyciągnąć nawet do 6k, ale to podobno i jest to cały m-c za granicą. Byłem tam na rozmowie ale warunki mnie nie satysfakcjonowały bo praca u nich oznaczała ciągłe wyjazdy.
lolus 2016-05-10 21:17
Za granicą @KOT zawsze wyciągniesz lepsze pieniądze. Ale normalnie też nie jest źle, te 3000 netto to jest absolutne minimum jakie można zarobić właśnie w tej firmie
Hanna 2017-04-12 10:07
Na stronie internetowej firma publikuje aktualne oferty pracy: http://www.bobrollo.com.pl/23/oferta-pracy Które stanowisko Was zainteresowało?
dexter 2017-08-19 14:59
Dobrze zarabiają szefowie, synowie obu szefów, specjaliści których jest garstka, kilka osób z produkcji i ci których lubi szefostwo. Reszta pracuje na akord bazujący na najniższej krajowej. Jeśli zlecenia montażystów są słabe i oparte na demontażu starych okien, obróbce okien, malowaniu, a nie na czystym montażu dużej ilości metrów to ich zarobki są naprawdę marne. 3000 netto to absolutny max i to przy założeniu, że pracują około 200 godzin miesięcznie. Akord na produkcji też powoduje, że jeśli szef nie ma zleceń to pracownicy zarabiają najniższą krajową. Nie ma tragedii, ale dobre czasy w Bob Rollo już się skończyły, bo ktoś musi ponieść koszty zakupu maszyn i hali. Firma nie daje rady konkurencji i bierze zlecenia, których nie chce konkurencja jak np. montaże na dużych wysokościach albo wymagające czasochłonnej obróbki, ale skoro płacą na akord więc koszty czasochłonnych prac biorą na klatę pracownicy, a nie właściciele. Ogólnie napewno można powiedzieć, że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje się wiele, ale szybko prawda wychodzi na jaw. Przykład? Kierownik mówi, że 3000-3500 netto to absolutne minimum, a okazuje się, że to jedna z lepszych wypłat.
Zostaw swoją opinię o BOB-ROLLO - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BOB-ROLLO