Opinie o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BI-ES Polska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BI-ES Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BI-ES Polska w Iława Niecała 9 lok. U1

Strażak

Pożar był w biesie.Współczucia właścicielom. hip hip hurrra, hip hip hurrra. Naprawdę współczuję.

nowy

Mozecie podac namiar do Darka?

były pracownik - 2013-04-01 11:48:15 ludzie wiem że ta Firma to lipa ale jak chcecie gdzie indziej to były Dyrektor Tymiński zatrudnia do swojej nowej Firmy ludzi, tylko sprawcie że tam też niezła organizacja. Wybierajcie gdzie................................................ Dobrze, że Darek Tyminski odszedł, bo już chłop prawie zawał miał.

Przedstawiciel Handlowy

rekrutacja trwała 5 może 10 min, decyzja po godzinie z powodu braku zainteresowanych

jak się pan nazywa, skąd pan zna firmę, ile chciałby pan zarabiać.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
były z iławy

Cyganka - 2013-02-25 07:07:27 Byłymi pracownikami jesteśmy np. dlatego, że firma nie potrafiła wypłacić ciężko zarobionych pieniędzy (mowa tu o premii) , a jak już wypłacała to nie tyle, co trzeba i z bardzo dużym opóźnieniem nawet 2 miesiące. Myślę, że ten powód jest wystarczający.no za nasze pieniądze zafundował sobie helikopter. człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy

rekrutowany

Ludzie ta Firma to niezła ściema szczególnie na etapie rekrutacji-oszukują w żywe oczy juz na pierwszym etapie. Powiedzie mi czy te niby wielkie HR mają zakodowane żeby takie ściemy mówić,nawet gubią się w opisie pracy na stanowiskach sprzedażowych. Na koniec bylem i dziele się spostrzeżeniami dlatego wogóle nie polecam tej Firmy.

zorro XXL

Feel weź ty się ogarnij! Wiem, że niektórzy nudzą się na maxa i smarują tu bzdury ale widzę, że ty bijesz wszystkich na głowy :) Widać jak potrafisz o siebie zadbać skoro szukasz tego rodzaju "atrakcji". Nara

feel

o fajnie! To ja sie chetnie zatrudnie, zbiore dowody jak mnie traktują a potem pozwe ich przed sądem w Londynie o odszkodowanie, compensation itd.-bedą płakać:) Ja potrafie o siebie zadbać, a pracować moge-ale mam mieć płacone za 36,5-40h max w tygodniu-i godziny wiecej i nie jakies marne minimalne coś?

Cyganka

zorro XXL

do Zorro nawet nie chce ci się poczytać poprzednich postów to o czym można z tobą gadać?

zorro

skąd ciągła rotacja na stanowisku kieownika magazynu w Bi-esie w Ilawie? ciągle widze ich ogłoszenie z Iławy-niech ktos opisze jak sie pracuje w Iławie , ja chetnie poczytam....

ziom

Zwolnili tego ostatniego RKSa z Krakowa? Chyba [usunięte przez moderatora] ma na imię.

zizi

Rekrutacja to walka RKSa o pozyskanie kogokolwiek - tak to wygląda z boku patrząc. Czy ktoś wie co się dzieje z RKSem ze śląska , którego zwolnił Piotrowski?

www

hehe koleś trzymaj sie tego co masz bo wyrwać to Ty możesz ale zaproszenie na wariograf który jest za scianą jakby wyszedł jakiś kwas... współczuje ludziom pracującym w siedzibie tej "JEDNOOSOBOWEJ" firmy.

Nie Ty pierwsza i nie ostatnia zapewne :) Podstawowa zasada to poznać wszystkie szczegóły podczas rozmowy rekrutacyjnej. Oni mówią tylko to co jest im na rękę. Pozostałe kwestie są pomijane. Oczywiście jest to celowe działanie. Poza tym wszystko zmienia się z dnia na dzień. Dziś obowiązują zasady, które w dniu jutrzejszym już są nieaktualne. Ktoś kto Cię rekrutował wcale nie musiał kłamać. Mógł przekazać informacje jakie do "wczoraj" obowiązywały, bo sam nie miał pojęcia, że coś się zmieniło. Rekrutował Cię któryś z RKS? Czy z działu HR?

prawie zatrudniona juz

ludzie miałam nie pisać ale mówię poinformuje inne kandydatki. Firma od samego poczatku oszukuje już na pierwszej rekrutacji a kończąc na wizycie w Iławie. Nie polecam tej Firmy nawet ludzią bez pracy /jak pracodawca z zalożenia mydli oczy każdemu rekrutowanym na stanowiska sprzedażowe. Oszukali mnie do tego stopnia że pojechałam i wróciłam bez umowy i narzedzi pracy.

pracownik magazynu

Jeśli masz pracę to lepiej odpuść sobie oferty pracy na magazynie w tej firmie. Nawet jeśli rozważasz stanowisko kierownika (rozumiem, że w chwili obecnej jesteś magazynierem i byłby to jakiś awans) to jest to tzw "gorący stołek". Może zarobisz 300zł więcej niż obecnie ale 300zł x 3m-ce to daje marne 900zł więcej, a później znów musisz się rozglądać za nową pracą ;) Atmosfera jak w całej firmie. Poczytaj od początku temat to ci się rozjaśni.

zainteresowany parca w magazynie Bi-es

dzieki za odpowiedz pracowniku magazynu ale wiesz to nie do konca jest tak, bo ja mam prace i zarabiam 1700netto/na łape i jestem ciekaw czy w Iławie wyrwal bym wiecej ...? pracy fizycznej cieżkiej to ja sie akurat nie boje , bardziej mnie interesuje jak atmosfera na magazynie, czemu tak czesto w Bi-es zmieniaja Kierownika magazynu ?? czy tak mało im płacą, ze sami odchodzą, czy jak? jakbyscie mogli cos wiecej napisac o tym jak jest na magazynie w Bi-es to ja bym był bardzooooooo wdzieczny... chodzi mi tez o zarobki, ile zasuwając tam mozna zarobic...i skad taka duza rotacja na stanowisku kiera mag

pracownik magazynu

Na pewno na magazynie pracuje się ciężko ;) Jak chcesz żeby było lekko (fizycznie) to zatrudnij się w biurze. Chociaż w biurze dla niektórych też jest za ciężko :) Ogólnie żeby wiedzieć jak jest naprawdę to trzeba się przekonać na własnej skórze. Jak nie masz pracy to co Ci przeszkadza spróbować? Będzie źle to podziękujesz i poszukasz sobie nowej pracy :-B

jak na magazynie w Iławie

moze ktos opisac jak sie pracuje na magazynie w Bi-es ? jak z zarobkami?

Zostaw merytoryczną opinię o BI-ES Polska - Iława

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BI-ES Polska?

Kandydaci do pracy w BI-ES Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BI-ES Polska
1.9/5 Na podstawie 119 ocen.

BI-ES Polska