Opinie o Elmark w Ostróda

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elmark. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Elmark o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmark w Ostróda

gość

widzę że atmosfera w firmie znowu napięta jedni za drudzy przeciw a tak na marginesie do rozmówczyni-rozmówcy wyżej niestety pracować trzeba i musimy- pracujesz dla przyjemności czy dla pieniędzy większość z nas pracuje dla pieniędzy także przestań głupoty pisać że jak ktoś ma pracować bo musi to prędzej czy póżniej to wyleci -....zosia samosia

.....

Wszyscy pracodawcy operują kwotami brutto więc pewnie stąd te kwoty(i też nie wiadomo kiedy były aktualizowane na stronie, w końcu szef sam strony nie administruje)co jakiś czas są drobne podwyżki (w moim mieście to jest dobra pensja +możliwości dorobienia) , ja tam nie narzekam ,soboty płatne ,WYPŁATA ZAWSZE NA CZAS a jak plan wykonamy to i premia jest wyliczona i wypłacona w terminie, nie tak jak było za czasów (usunięte przez administratora)(pewnie celowo przeciągał bo się nie chciało policzyć a potem na szefa zwalał).Szef jest ok , co ma powiedzieć to powie ale jak coś obieca to się wywiązuje . Więc jeśli masz pracować bo musisz to lepiej nie wysyłaj bo wylecisz prędzej niż myślisz , tak jak w większości firmach.

wow
@.....

widzę , że firma poprostu idealna, pewnie ktos z firmy pisał hahahahahahhah

@.....

a na czym można dorobić jeżeli piszesz że jest taka możliwość ?

gość

mam pytanko powiedzcie proszę kto tam dłużej pracuje ,weszłem na stronę Elmarku i piszą że dla kasjera proponują 1800zł a kierownik 2500zł czy to prawda bo widzę że różne opinie piszecie i sam nie wiem gdzie prawda bo się zastanawiam może jednak bym wysłał cv-dzięki bardzo za odpowiedz.

??
@gość

dobre-faktycznie tak napisali ale nie licz na to, te wpisy są aby chyba ładnie wyglądało że firma porządna ,kierownik i sprzedawca to najniższa krajowa plus do ręki razem na rękę dostajesz kierownik 1800zł kasjer 1300zł i pamiętaj do ręki w tej firmie nie ma przelewów na konto pracownika a może i są ale pewnie zamiast 10-tego dostałbyś ,,może,,20-stego !!!no ale cóż pracować gdzieś trzeba także do dzieła Gościu!

wer
@??

najnizsza krajowa plus czasami premia, ale rzadko sie plan wykona, czasami mozesz dostac 4 zł premii, powaznie mowię, pozmieniało sie kiedys mozna bylo zarobić, ale teraz cienko, ale wypłata zawsze jest na czas

...
@wer

tak!!! to prawda plus do tego kupa nerwów i wiecznej krytyki i narzekanie !!!

Czy warto się wbić na kierownika sklepu w Morągu? Z pewnego źródła wiem, że niedługo może zwolnić się miejsce i tak się zastanawiam czy warto. W Ostródzie szukają ale nie chce mi się dojeżdżać.

kaboom
@Kasia

szczerze nie polecam, chyba, ze masz kryzys i parę miesiecy pracy Ci pomoże, sama widzisz jaka tam jest rotacja, a przecież nie zatrudniali pierwszych lepszych, poczytaj sobie komentarze powyżej i się zastanów, no chyba, że jesteś mistrzynią "miny pokerzysty"

Sprzedawca

Rekrutacja wydawała się miła, prosta i przyjemna, regionalny zapewniał, że nie będę dźwigać mebli, że moim zakresem obowiązków będzie robienie cen, sprzedaż i sprzątanie. Bardzo miła rozmowa aczkolwiek szkoda że na tym mile rzeczy związane z pracodawcą się skończyły.

Pytał mnie o wcześniejsze pracę, doświadczenie w handlu

kaboom

wiesz co , tego sie nie da opisać, to trzeba zobaczyć i poczuć, szef, jest w porządku, ale pracownicy, no może nie wszystkich oceniajmy tak samo, bo sa i normalni. ale taka obłuda i fałsz, między sob. (usunięte przez administratora)

Generalnie, to jak tam jest bo widze po wpisach , że nie ciekawie? pracowałem w meblach kilka ładnych lat i nie wiem czy wogole z nimi zaczynać? nadgodziny płacą? urlopy normalnie? jakies bony na święta?

heniek

A w Elmarku znowu straszonko czy wymiana w Suszu i Górowie. Na Gratce jest ogłoszenia na kierowników i sprzedawców, pewnie tłumy się zabijają

?

słuchaj nie unoszę się że elmark to jakbyś (BOGA) za uszy złapał pracuję już trochę wiem i widzę co się dzieje- tyle już się przeszło że gorzej być nie może ale jak mówię nie ma tragedii lubię tą pracę i tyle-nie rozumiem tylko dlaczego pracujesz i srasz w własne gniazdo bo atmosferę nie dość że szef psuje to jeszcze ty dorzucasz oliwy do ognia,piszcie sobie co uważacie ale jak macie problem -droga wolna ,a pamiętajcie faałsz też ma krótkie nogi !

junak

Ambitny jakiś się trafił, ale widać szczyt jego możliwości to praca w Elmarku. Napiszę tak, sama praca może nie była najgorsza, piszę tu o wykonywaniu obowiązków, ale jeżeli chodzi o całą tę otoczkę tj. postępowanie z ludźmi, kręcenie z urlopami itp. to już poniżej krytyki i godne pożałowania. I radzę nie uwznioślaj tak tej pracy bo kiedyś możesz zmienić zdanie, a że są gorsze firmy albo reprezentujące podobny poziom hmm.... no są i co z tego, o czym to świadczy? Dla mnie o tym, że ludzie się nie szanują pozwalając na takie traktowanie. To wszystko. Tacy "biznesmeni" jak pan [usunięte przez administratora] tylko to wykorzystują, prowadzą te swoje interesy poprzez oszukiwanie i wykorzystywanie ludzi, a tak naprawdę każdy sprzedaje swoją wiedzę, umiejętności i zdrowie, a to taki sam towar jak te całe meble sprzedawane w jego sklepach, choć uważam, że zdrowie jest cenniejsze.

Ala

- 2013-08-19 21:35:40 junak - 2013-08-16 19:48:52 Ala napisałaś wszystko o tej firmie, nic dodać nic ująć, widać właściciel nie ma pomysłu na dobre prosperowanie firmy, zatrudnia (usunięte przez administratora) które psują atmosferę, a tym samym powodują, że praca staje się bardzo nieprzyjemna. Widać w Polsce ten nasz kapitalizm, to taka wersja afrykańska, pracownik to nie człowiek tylko niewolnik, który powinien pracować za miskę przysłowiowego ryżu. Szkoda, że takich biznesmenów jest dużo w naszym kraju, stanowczo za dużo. Jednak są także i super pracodawcy, którzy cenią dobrą atmosferę pracy bo wiedzą, że to podnosi wydajność pracy, zadowolenie pracowników a co za tym idzie dobrą reklamę dla firmy. Niestety niektórym to ciężko jeszcze zrozumieć.ludzie co wy wiecie o pracy ,chyba co niektórzy to za dobrze mają- idzcie do takiego spożywczaka,lidla,carffura,biedronki itp to zobaczycie jaka to praca ciężka poczytajcie inne opinie o pracodawcach to zobaczycie że wszędzie tak jest, nie rozumiem jest tak żle wam w pracy droga wolna jest tyle ludzi poszukujących pracy i którzy się angażują w to co robią i cieszą -ja nie potrafił....pracować w firmie która ma więcej minusów niż plusów uważam że jest jakaś szuja co psuje całą atmosferę w firmie ale właśnie przyjdzie kyska na matyska, kier.rejonu był -żle nie ma go- to teraz szef zły ,i tak ciągle coś może zastanówcie się czy wy macie ochotę w elmarku pracować pozdrawiam wszystkich chcąć utrzymać stanowisko pracy- trzeba czasami pomóc i wytrzymać ten trudny okres dla wszystkich a nie wypisywać i psuć atmosferę sobie (bo jednak pracujesz) i innym !!!! .Chcesz pomóc? Pracuj 3 godz. dziennie gratis dla szefa, poproś o umowę na 1/2 etatu a pracuj jak na całym, idź na fikcyjny dwutygodniowy urlop bezpłatny (ale w tym czasie przychodź do pracy), lekarz dał ci zwolnienie bo jesteś chory - przyjdź do pracy :) Musimy wytrzymać ten trudny okres, nie? P.S. Krótko chyba pracujesz w Elmarku więc ci podpowiem: trudny okres to będziesz miał jak szef wróci z wczasów i zrobi objazdówkę po sklepach :) Kto doświadczył (a pewnie niewielu takich zostało) ten wie hehe.

?

junak

Kolego najpierw radzę się trochę podszkolić w pisowni języka ojczystego, a tak po za tym skoro nie mam powodów by dobrze pisać o tej firmie, a pozostały mi po niej tylko złe doświadczenia, to dzielę się z nimi na forum, aby Ci, którzy kiedykolwiek zechcą tam pracować najpierw się głęboko zastanowili czy warto, więc się nie podniecaj. Po ma potem jedna czy druga osoba przeżyć głębokie rozczarowanie. Ponadto ten gość, którego zwolniono uważał święcie, że wszyscy sprzedawcy to dno, wg swojego mniemania uważał, że tylko on jest najbardziej zaangażowany, uczciwy etc., etc., więc te swoje dywagacje kogo powinni się zwolnić a kogo nie schowaj sobie w stringi. Ponadto ktoś naprawdę mądry stworzył internet, bo przynajmniej ludzie mogą się dowiedzieć kto jest dziadem a kto nie.

kobalt

Wszyscy sprzedawcy są zatrudniani na tej samej zasadzie. Ale [usunięte przez administratora] zmienia zasady co 1-2 miesiące. Co innego naobiecują przy podpisywaniu umowy a co innego późniejsza rzeczywistość. Stawki kierowników różnią się o 100 zł w zależności ilu mają sprzedawców. I pamiętaj: w tej firmie nie ma zasad. Jest kolesiostwo, lizusostwo i [usunięte przez administratora].

kobalt

Ostróda, Morąg, Orneta, Górowo Iławieckie, Susz, Prabuty, Gronowo Górne - 7 sklepów w każdym taki sam syf.

ala.malutka93

Nowe listy obecności bez wpisywania godzin przepracowanych. Podpisujesz, że byłaś w pracy ale nie ma śladu od której do której godziny. Kolejny sposób by wydoić pracowników :)

ala.malutka93

Było zgłoszenie do PIP jednak bez jakiegokolwiek odzewu. Przynajmniej u nas w sklepie żadnej kontroli nie było. Może PIP "olał" sprawę bo zgłoszenie bylo anonimowe. Nie podałem nazwiska, bo chociaż praca upodlająca wręcz, ale zawsze to praca. A w mojej mieścinie o nią ciężko.

Zaglądam tu często czytając wpisy i niestety w 90% to się zgadza, a powyższy wpis odzwierciedla to w 100%, sam słyszałem jak w moim sklepie kierowniczka do R. jechała po innych sklepach, trochę to nie w porządku uważam, jak można mówić, że specjalnie wyciągniemy sprzedaż, żeby inne sklepy zbierały [usunięte przez moderatora]..., przez grzeczność nie wymienię epitetów, które padały pod adresem innych sklepów.

[usunięte przez moderatora] pracuję w Elmarku i wyobraż sobie, ze kierowniczka jest ok, robimy to co trzeba, jesteśmy doceniani,pracę szanujemy,pracowałem kiedyś w fabryce i wiem co to ciezka praca, wiec tu w sklepie meblowym jest naprawdę luz, a wy wezcie się za prace, a nie obijacie sie i wiecznie narzekacie,

rafcio

Ciekawe te opinie, jeżeli to prawda w choć 1% to cieszę się, że tam nie pracuję, choć składałem CV do sklepu w Morągu. Niby kierowniczka, z wyglądu jej nie przypominająca, jakaś nabzdyczona, nieprzyjemna i niesympatyczna, cieszę, że się nie odezwali bo i tak bym odmówił, chociażby ze względu na współpracę z tą panią, a moje pierwsze wrażnie zwykle jest trafne.

Zostaw merytoryczną opinię o Elmark - Ostróda

• Jak się pracuje w Elmark?

Zobacz opinie na temat firmy Elmark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmark?

Kandydaci do pracy w Elmark napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmark