Opinie o stokrotka.pl - Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stokrotka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Lublin

Najgorsza firma jaka istnieje.. Wykorzystywanie pracowników, ciągłe (usunięte przez administratora)od regionalnego.. pracownicy robią jak roboty! Za mało pracownik,ale i tak trzeba sie starać bo regionalny pajac przecież premii noe dostanie.. zwalniają bez przyczyny! Co do regionalnego, Kamil Maj powinien byc wywalony dyscyplinarnie! Stosuje (usunięte przez administratora),drze się, klnie i wyzywa przez telefon! Czy nikt nie ma kontroli nad tym (usunięte przez administratora)??? Sklepy które maja go jako regionalnego, nie bójcie sie zgłaszać pajaca!! Nikt nie może Was tak traktować! Sprawę na pewno pociagne dalej..bo dość że firma w (usunięte przez administratora)wali za nocki z kasay,to wyobraża sobie zlote góry.. towaru w brud, ciągle przyjeżdża jedno i to samo..na.zmianach po 2-3 osoby..(usunięte przez administratora)sie idzie.. przychodzi audyt,bo przecież jedna osoba musi odjebac wszystko i co słychać od regionalnego?? CO SIE TAM ODPIERDALA? Panie Kamilu, zrobię wszystko aby dostał pan dyscyplinarke! Za złe traktowanie wszystkich pracownik, za kazdy sklep!

Nikt

Łukasz kierownik zmiana 2 albo coś z tym zrobisz bo znów Sylwia wozi tylko mięso Tomkowi z załadunków to nie jest fer wobec innych pracowników i proszę coś z tym zrobić

Pracownik stokrotki Pomorskie

Czy dyrekcja ma coś przeciwko jeśli rodzina jest zatrudniona na tym samym stanowisku ?? Np. Dział mięsny ale każda z nich pracuje na innej zmianie .W pobliżu w Stokrotkach pracuje matka z córką ,ojciec jest kierownikiem zatrudnił córkę a RKO zatrudniła teścia i na to Pani Dyrektor wyraziła zgodę ??? To ja już sama nic nie rozumiem gdzie to ma sens

Czy w Stokrotka występują paczki/bony świąteczne?

Tak ale tylko jeżeli wypełniłaś oświadczenie o sytuacji materialnej i wysokość zależy od przychodu.

Teresa

Serio?XD To na jak wysokie te bony można tu liczyć skoro takich formalności każą dopełniać?

Aleksandra

Dziwne. A są jakieś premie ogólnie? Jeśli tak, to możesz przedsawić system premiowy?

Czy jak zamienię sklep ,to dostane kartę sodexo na święta?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stokrotka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Samodzielny referent
Służba Cywilna
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży
Tutlo Sp. z o.o.
Klient klient

Nie polecam sklepu stokrotka w osieku Powiat Brodnicki wykorzystywanie pracowników zostają po godzinach pracy nigdy nie wyszli po 8 godzinach pracy jest za mało ekspedjętek szczególnie na stanowisku z wędlinami jedna ekspedjętka robi wszystko wykłada towar obsługuje klienta i sprząta brak słów na to wykorzystywanie .

@Klient klient

A wiadomo może coś na temat zdania samych pracownic odnośnie tego? Ktoś się w ogóle skarżył? Pytam, bo ciekawa jestem na ile jest to dla nich w takim razie znośne, bo kiedy była tam ostatnia rotacja? Cały czas są te same Panie?

Barabara

A inne markety nic nieają sobie do powiedzenia? Dyrektor czeka na opowieści z mchu i paproci. Dorohusk Kamień, Włodawska też mają za uszami o Rejowcu i Hribieszowie i panu Z mie wspomnę. Nie pozdrawiam

@Barabara

Oj będzie ciekawie. Umowy na czas określony się kończą a zapiep.... trzeba bedą propozycje nie do odrzucenia. Jak się do pracy starają to niema obiekcji co do czasu pracy , dzieci jest z kim zostawić. A po miesiącu idzie się na l4 bo dziecko chore a maż nie pracuje i niema z kim zostać, a potem płacz bo absencyjne szlag trafił. Mam nadzieję ze dyro się weźmie za te nieroby. Wstyd.

@Mimi

Duzo wiesz to pisz co i jak trzeba ukręcić te powiązania

@Barabara

Poczekam na rozwój sytuacji.. bo cierpią niewinni

@Mimi

To do póżniej. Będzie chyba ciekawie.

@Mimi

I co nic z tego nie będzie dopuki dyrektor się za to nieweżmie

@Jejsika

Spokojnie daj om myśleć i rozkminiać

@Mimi

No tak M. Też coś napomknęła że jest dziwnie.

Barabara

Już luz zwalnia się etat i chyba kierownica też tak że droga wolna. Wolę być nierobem niż lizusem.

Jejsika

Czekam na otwarcie sklepu w Białopole będę miała bliżej i spokojniej.

@Barabara

To co się dzieje w Markecie w Rejowcu to porażka .Kierownik wielki pan krzyczy , przeklina na swoje pracownice przy klientach. Wstyd i hańba . Dziwię się że jeszcze kto kolwiek chce tam pracować

Niki
@Mimi

Jaka ty mądra jesteś,a kierownictwo niby takie święte z waszych kadr nikt nie chodzi na zwolnienia.Też chodzicie na L4 ,a co gorsze siedzibę tam po kilka miesięcy udając że czekacie na zabieg z którego nici. Ale wam można i wam nie szkoda koleżanek.

Bobo
@Marek

Który rejowiec??

ELO
@Mimi

Podejrzewam, że mogłoby być ciekawie gdybyś skoczyła z poziomu swojego EGO na poziom swojego IQ

Gabi

Widzę dużo opinii o pracy jako sprzedawca, natomiast czy ktoś coś napisze o stanowisku młodszego specjalisty do obsługi klienta? Coś o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, o samej pracy?

@Gabi

Podczas rozmowy jest miło i przyjemnie. Życie podczas pracy i zadania to inna bajka. Nie polecam firmy i pracy w stokrotce. Pani B... (regionalna) nie pomocna. Same minusy.

@Nie

To czym tak mydlą oczy, że ludzie podpisują z nimi umowy? Jakies dobre zarobki proponują?

@Monika

Tego ma dwa różne oblicza. W ciągu miesiąca po otwarciu sklepu z pracy zrezygnowało przez nią 4 kierowników, 6 osób na L4

@Nie

Jak 4 kierowników? Z jednego sklepu? To oni się co tydzień zmieniali średnio czy jak?

@Teresa

Zatrudnionych jest 4 kierowników. Na nowo otwarty sklep. Po miesiącu wszystkie zrezygnowały.

Adrian
@Nie

Wow, serio aż tyle osób na raz zrezygnowało? Co się tam dzieje w takim razie? Weź coś więcej opowiedz.

@Nie

Ej no i co dalej, jak sytuacja aktualnie z tym wygląda?

dobradusza
@Monika

zmienia się tylko tyle, że trzeba pracować, a 99% co przychodzą do pracy nie maja na to kompletnie ochoty.

Marika

Dajcie żyć. Ludzie czytają i co sobie pomyślą? Sfrustrowane babsztyle zawiedzione że palić nie można kiedy się chce i przerwa krótka . Praca uszlachetnia

@Marika

U mnie cisza jak po śmierci organisty

@Barabara

Coś chyba drgnęło kierowicy regionalni jeżdżą i sie przygldają .

Pracownik ????
@Marika

Popieram też tak uważam że to że najwięcej mają do powiedzenia ci co najmniej robią najlepsze dla nich żeby nie zwracać uwagi przerwa co 10 minut na papierosa kawa ciasto i myślą że wyleją hejt na internecie tacy odważni powiedz w twarz pokaż odwagę kozak w necie...

były
@Pracownik ????

nie zgadzam sie

Nie polecam pracy w stokrotce. Dziwię się że nikt się jeszcze tzn góra nie zainteresowała tym że po miesiącu od otwarcia zrezygnowało z pracy 4 kierowników. Gratuluję pani B.... Jak bardzo można było się pomylić do ludzi. Było miło i słodko rozowo jak pani zatrudniała. Z całej ekipy po miesiącu 6 lub 7 osób na zwolnieniu lekarskim. Uciekajcie stamtąd. Po 3 osoby na zmianie, przy dobrym układzie 4 osoby. A regionalna wpada u cię opieprza od wejścia że jest nie zrobione. Supermarket, (usunięte przez administratora). Godziny pracy nigdzie nie zapisywane. Zapomnij że dostaniesz za nadgodziny zapłatę. Delegacji nie możesz wyprosić żeby zapłacili, bo pani nie ma czasu na rozliczenie. A ty masz mieć czas na wszystko. Nie polecam. Uciekajcie

Marcysia

Witam. Mam pytanie o pracę w Chełmie. Gdzie złożyć cv do pracy w stokrotce bo znajoma mówiła mi ,że zwalniają się dwa miejsca na stoisku mięsnym tylko w której stokrotce. Bo na z-cę kierownika to nie mam parcia

@Marcysia

Idz do której Ci bliżej. I zapytaj o kierownika a tam dostaniesz informację. A mi się wydaje że to chyba na Włodawskiej coś się zwalnia. Ale pytaj u żródła.

Polka
@Marcysia

Gdzie szukają zastępcy wiesz coś

Były pracownik Bełchatów

Odetchnełam z ulgą jak odeszłam zero stresu nerw i wogóle spokojniej.Pani Kierownik potrafiła po godzinie 6 dac znac że coś jest zle zrobione mimo tego ze pracownik miał wolne a nie daj boze do niej zadzwonic jak miała dzień wolny z ważnym zapytaniem.

Mimi

No cóż frustracja piszącej w imieniu załogi jest duża. Będzie dochodzenie i przenosiny może Żmudź będzie lepszą miejscówką.

Stokrotka

Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd!!!!! Kto to słyszał aby dawać 100 zł premii za nie chodzenie na zwolnienia przy pandemii. Zarząd powinien się wstydzić!!!!!!

reda
@Stokrotka

w kwietniu tylko kierownicy pójdą do pracy

@Stokrotka

Dla prezesów stówa to chyba wygoda, mieć a nie mieć? Pewno pracownicy będą chcieć?... Taaa bierzemy bo dają! nie wierzę stokrotka chce mi dać.....100zł Łał lecę do roboty! ???? KuWa stówa! A rachunki zapłaci mój kierownik albko jego przełożony Dyrektor! Nie macie Państwo świadomości Powagi sytuacji! Gratuluję matarialistości, Przykrość!

XXX
@reda

W REDZIE TO KIEROWNICZKA JEST DO WYMIANY. NICZYM SIE NIE PRZEJMUJE I ZAJMUJE . NIC NIE POTRAFI SIE DOWIEDZIEĆ ANI WYTŁUMACZYĆ

Dorota
@XXX

Byłam tylko na rozmowie o pracę i już dało się to wyczuć

Wasyl
@XXX

W Bydgoszczy na Glinkach również sami zastępcy aż 3i same głąby.Jedna świeża Gabrycha więcej kuma niż pozostałe ciemnoty ale za to paskuna wredota. Nikt jej nie cierpi. Karma wraca jak ona postępuje z ludźmi tak będzie i z nią.

wlasciciel

dokładnie

Ola

Dodaj że 100 zł ale brutto czyli 77 netto śmiech na sali

Stokrotka

Czy stokrotka ma coś takiego jak zakaz konkurencji? Czy mogę podjąć pracę w innym markecie na umowę zlecenie?

Ada

Gdzie anonimowo zgłosić nieprawidłowości i mobbing przez kierownika . Może jakiś numer? Szkoda mi tej pracy bo bardzo ją lubię ale mam dość przez kierowniczkę i jej przyjaciółki .

Paulina

zielona.skrzynka@stokrotka.pl Nie czekaj tylko zgłoś

Malina
@Paulina

Zielona skrzynka nic nie da tylko dziewczyna będzie miała przerabane.. To co idzie na zieloną skrzynkę w większości ląduje u dyrektorów i kierowników więc to nie ma tak że jest anonimowe. Byłoby zbyt pięknie

@Malina

Mirka 24.09.2020 13:07 Kochani mam pytanie,jak u was z urlopem? Ja pracuję we Wrocławiu i zaistniała taką sytuacją, że kierowniczka powstawiała nam urlopy dwa,trzy dni mimo że żadna nie chciała A odpowiedź była taka że to regionalny każe aby urlop za bieżący rok był wykorzystany do końca listopada.Na nasze protesty że urlop jest nasz i regionalny nie może tak robić nie otrzymałyśmy odpowiedzi,było to miesiąc temu.Jedna z koleżanek złożyła skargę do PIP owszem przyszły Panie na kontrolę i tyle z tego było że tej którą złożyła skargę kierowniczka podlożyła też.świnię i została zwolniona.A niby nie mówią że nie ujawniają personaliów skarżącego, i jesteśmy w kropce bo już wiemy że skargi nic nie dają.Bedziemy wdzięczna za jakąś podpowiedź co zrobić. TAKI WPIS ZNALAZLAM,I KOMU SKARGĘ ZŁOŻYĆ JAK REKA RĘKĘ MYJE

hans
@Malina

i tu są zgodzę. Tzw. Zielona skrzynka to pani z działu personalnego i nie rozwiązuje to żadnych problemów , bo sprawa zatrzymuje się w tym dziale . Równie dobrze można taką sprawę zgłosić do kierownika regionu lub dyrektora makroregionu i efekt będzie taki sam, czyli żaden

Gonia

W każdej pracy połowa twojego urlopu dysponuje pracodawca, kodeks pracy się klania

Czech
@Gonia

Normalna jesteś? Żadną częścią twojego urlopu nie dysponuje kierownik!!!!(usunięte przez administratora)

Reruśik

Co do urlopu - pracodawca ma prawo nim dysponować niestety. Mnie też się to nie podoba ale takie są fakty.

Ola
@Ada

Piszę na temat traktowania pracowników w Stokrotce w Sitańcu. Masakra kadra kierownicza straszna, wielka rewia mody traktują ludzi najgorzej jak tylko można poniewierają traktują jak psy. Jak można takich ludzi wybrać na kierowników żeby zarządzali ludźmi. Żenada dla firmy, że mają na stanowiskach takich ludzi porażka. Brak jakich kolwiek informacji zwrotnych brak szacunku dla pracowników.

Dewe
@Ada

PiP. Tu trzeba zgłosić, jest anonimowe

Hej, czy w firmie Stokrotka płacą za nadgodziny?

józek

W Stokrotce nadgodziny są za free !!!

Haha

Jeżeli zatrudniony jesteś przez stokrotkę to nie płacą nadgodzin dają wolne

Jupi
@Haha

U nas w stokrotce płacą

Mariusz
@Jupi

A ile konkretnie płacą za te nadgodziny? Stawka jest wtedy sporo wyższa niż normalnie?

Amelka

Hej, widzę że Stokrotka już ma sklep online. Ja jestem ciekawa, jak wygląda stąd zamawianie produktów z krótką datą przydatności - mięso, warzywa, owoce, jakieś sery, wędliny - czy to przyjeżdża świeże? Wiadomo że stacjonarnie to każdy sam sobie wybiera a tu ktoś pakuje, więc obawy chyba zasadne...

Mariusz

Wszedłem na stronę sklepu online stokrotka.pl i znalazłem informacje, że przy zakupach za 100 zł koszt dowozu wynosi 1 zł. Czy w każdym mieście jest taka promocja z dowozem, czy tylko w wybranych lokalizacjach? Kurier wnosi zakupy do domu bez względu na ich ilość i wagę? Ktoś już kupował przez internet i może podzielić się spostrzeżeniami?

ela
@Mariusz

przeczytaj że zrozumieniem

Pracownik lady serwisowej

Z tą panią lepiej nie zadzierać, najpierw cię wysłucha a później zrobi z ciebie ofiarę przy kierowniku.

Jacek

Proszę o informacje jak wygląda praca w Dziale Operacyjnym, Chodzi o stanowisko ds. wyposażenia sklepów. Ktoś ? coś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!