Opinie o stokrotka.pl - Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Stokrotka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Lublin

Do kierownikow!

DO KIEROWNIÓW Nowy wpis07.12.2019 16:32 Firma firmą, ale Wasze zachowanie tzn. tych którzy powinni czuwać nad przestrzeganiem prawa pracy jest skandaliczne. Jesteście winni, że pracujemy w atmosferze mobbingu, bo to Wy nastawiacie tych pracowników z którymi się kolegujecie przeciwko tym, których nie lubicie. To Wy ponosicie winę, za nierówny podział pracy. To was powinno się prześladować a nie osoby, które pracują zgodnie z Wasza wolą na kasie czy na innym stanowisku. Pomiatacie pracownikami, którzy pracują wolniej na tych stanowiskach do których nie maja predyspozycji. Nie rozróżniacie pracownika zaangażowanego w pracę od zwykłego leniucha stojącego po kątach i rozsiewającego plotki. Nie znacie kodeksu pracy ani podstawowych zasad funkcjonowania sklepu. Oszukujecie pracowników. Źle wprowadzacie nadgodziny i zwolnienia lekarskie. Buntujecie pracowników przeciwko sobie. Nie przekazujecie pracy pracownikom w prawidłowy sposób. Zaniżacie poczucie własnej wartości pracownika. Zarzucacie pracownikowi, który pracuje idealnie na kasie, że nie robi nic a często nawet wmawiacie,że pracuje powoli. Wmawiacie pracownikom lubianym przez klientów, że są nielubiani. Spójrzcie na Wasze zachowanie. czy nie jest skandaliczne.

tyraczka
@Teresa

a to nie wiesz, ze w tej firmie wszystkie srodki do mycia sa pod wydział? Nie widziałas jakie śmieszne ilości ścierek,druciaków.płynów do mycia,reczników jednorazowych itp. przyjeżdża i to ma wystarczyc na cały miesiąc?.Scierka po jednym dniu uzywania nadaje sie do wywalenia ale nie mozna,bo nastepnego dnia nie bedziesz miała czym umyc ani zetrzeć .U mnie same kupujemy za swoje, żeby miec, rozumiesz to?.

Janek

STOKROTKA nie polecam.najgorszy pracodawca najgorszy kierownik najgorsza atmosfera, wykorzystują pracownika praca po nocach baz dodatkowych profitów. Katastrofa

@Anja

Nocki platne wszyscy mają tyle samo a w tej stoktotce na której opinii jesteś ją raptem 4 w miesiącu i tu milionów nie zarobisz pewnie pomyliły ci się stokrotki bo w tej od 2 lat chodzą tylko 2 dziewczyny na gazetkę więc to jest 4 w miesiącu..szukaj gdzie indziej sensacji

Papatki

Ta firma to porażka.znam pracę w handlu.przepracowalam wiele lat w sklepie,ale to co tam się wyprawia w ,,stokrotce,, to nie można nazwać praca tylko wyzyskiem.jedna osoba robi robotę za trzech,kasa,towarowanie i jeszcze sprzątanie sklepu śmierdzącym mopem albo woda w maszynie która ma już chyba miesiąc .kierowniczka to abstrakcja,wyrachowanie i zero szacunku do drugiej osoby.rozmawiajac z pracownikiem nie zwraca uwagi na to co się mówi do niej i w arogancki sposób rozmawia z kimś przez telefon. Nie polecam nikomu tej firmy. Rotacja jest lepsza niż w amazonie.co tydzień ktoś nowy.

Qdi
@Papatki

Dodam praca gazetki do 2 w nocy 12 godzin pracy liczenie Towaru do około .24.00 12 godzin w pracy wyzysk jak ni wiem może wreszcie odpowiednią firma się tym zajmnie premia śmieszna wyzysk i to jak (usunięte przez administratora).maja pracowników Masakra Litewska firma i tak rzadza w Polsce

Rozmowa o pracę dość dziwna. Ubiegam się o pracę kasjera sprzedawcy, a przepytywana byłam, jakbym miała zostać szefem dużej korporacji. Opowiadanie, jak bardzo dużo ludzi ubiega się o to stanowisko i patrzenie z wyższością sprawiło, że mocno zastanawiam się, czy warto tam iść

Xxx
@Kasia

Zastanów się. Ja pracowałam w stokrocie dość długo. Nie polecam! Nie będziesz tylko kasjerka,ale również magazynierem i sprzątaczka. Szkoda czasu i zdrowia na tą firmę . Plus audyty i regionalni, którzy ciągle czepiają się dosłownie wszystkiego. Pozdrawiam

@Xxx

No mnie trochę zdziwiły pytania, czy pracowałabym na stoisku z mięsem. Gdy ze zdziwieniem odpowiedziałam, że przecież szukają osobno pracowników do owego stoiska to pani zaczęła się śmiać, że w stokrotce nie ma podziału obowiązków

Bk
@Kasia

A do której Stokrotki to było? Nr, ulica?

Bk
@Kasia

Z tego co wiem, jest podział obowiązków. Kto powiedzmy pracuje na kasie i na sali, ma dodatki jeśli pracuje przeszkolony na mięsie. Dodatkiwa umowa czy porozumienie.

Fela Nowy wpis
@Kasia

Raczej szukaj pracy w innym miejscu , pracowałam w tym (usunięte przez administratora)

Do kierownikow!

Aska30
@Do kierownikow!

To jest największy problem stokrotki, nieodpowiednie osoby na stanowiskach kierowniczych, pracowałam w stokrotce, roboty dużo, mało osób zatrudnionych, ale ekipa super ???? niestety kierownik robił wszystko by ludzie byli skłóceni, wmawiał nam że jesteśmy beznadziejni i nic nie umiemy, zmieniłam pracę , wiem ile jestem warta, szkoda że regionalne nic nie robią mimo skarg na pseudo kierownikow

Prawda
@Aska30

Regionalni to porażka tej firmy. Może nie wszyscy ale to co jest teraz w naszym reginie powinna zostać zdegradowana w trybie natychmiastowym.

wlasciciel
@Do kierownikow!

ludzie mobilizujmy się niech każdy pisze anonimowo na zieloną skrzynkwe

223ok
@Do kierownikow!

Wow wow wow serio aż strach tam do roboty iść ,a właśnie miałam propozycje ,niezle....????

@Do kierownikow!

Hey masz racje zgadzam sie z toba co napisales ja pracowalam po okresie probny nie mam umowy ok rozumiem wiem ze byli tam osoby co nagadali na mnie a glownem sa ciesze sie ze tam nie pracuje choc fajnie mi sie tam pracowalo ale nie z tymi ludzmi sama bylam nie raz I dawalam rade wlasnie ludzie sa wredni chamsku sie zachowuja ale coz takie zycie karma wraca .nikt nic nie chcial powiedziec za co mi nie przedluzyli umowy szkoda ze po 3miesiacach bym sobie innej szukala potraktowali mnie jak zuzyta baterie i na smieci bedzie nastepna ciezko tak nie wiedziec za co I czemu pozdrawiam

Aga
@Do kierownikow!

Serio? A jak kierownicy zapier*ja za kasjerow i za panie na mięsie to jest ok? Pracują na sklepie i ogarniaja biuro i robią za magazyniera to nie widzi tego kasjer??!! W mojej pracy nie spotkałam się żeby kierownik leżał i nic nie robił. Niech każdy rozlicza się ze swojej pracy a nie ocenia innych

Nie
@Aga

Dokładnie tak było, miałam to samo, zapierdziel, 3 osoby na zmianie i nagle wpada regionalna i jeszcze opieprz że malo pieczywa, warzyw itp. Ja do ogarnięcia biuro, towar i lataj do kasy co chwilę bo kasjerzy nie wyszkoleni (nowo otwarty sklep). Ogólnie firma porażka, regionalna zamiast pomagać odsyła cię żebyś dzwonić do swojego Marketu szkoleniowego. Po miesiącu od otwarcia 6 osób na zwolnieniu lekarskim. Nie do szkolony personel a oczekiwania regionalnej jakbyś już wszystko wiedziała. Nie polecam firmy.

@223ok

Nie idź tam. Jeśli możesz to trzymaj się od tego pracodawcy z daleka. Zakupów też tam nie polecam a hot dogów tym bardziej.

@Ania

A z tymi hot dogami to co niby jest nie tak? I ciekawa jestem z jakiego powodu tak odradzasz, bo rozumiem, że to z własnego doświadczenia?

Młoda

Pracowałam w tej firmie i zgadzam się z tą opinią w 100%

Zofia
@Do kierownikow!

To wciąż aktualny problem. Nie rozumiem, dlaczego RKO i dyrektorzy nie dostrzegają tego problemu? Przecież to właśnie takie zachowanie kierowników destabilizuje pracę, ponieważ ludzie odchodzą nie z pracy, tylko od toksycznych ludzi. Dlaczego nikt nie powie głośno, że za mobbing w pracy grożą kary? Tyle się mówi o depresji, a właśnie większość odchodzących robi to z powodu udręki i poniżania przez pseudo - kierowników. Ci ostatni, to w większości kundle, nieudacznicy z kompleksami. W zasadzie są na tych stanowiskach dzięki.... lizusostwu. Nie lubią tego u innych, ale sami stosują taką taktykę.

Iska
@223ok

Jeśli możesz to nie idź tam do pracy. To był największy błąd mojego życia, trzech latach spędzonych w tej pracy ,teraz leczę się u psychologa i na nerwice.

Iska
@Teresa

Hot dogi, opiekacze myte samą woda i brudną ścierką, stare zaschnięte sosy, mrożone bułki i mięso. Chyba już nie będę dalej wymieniać.... chociaż regały od bułek też myte ścierką brudną i zamaitane zmiotką do podłogi.

@Iska

a to pracownik sam nie decyduje czym co czyści? bo teraz to się zastanawiam nad tym, że raczej wprost nie mówią, żeby taką ściereczką myć. Nie można prosić wprost o odpowiednie narzędzia do pracy? Ktoś pytał?

Izabela
@Iska

Mogę zapytać, co jednak sprawiło, że pracowałaś tam aż trzy lata? Jakiś powód chyba musiał być, skoro mimo takich warunków, o których wspominasz dawałaś radę.

Magada
@Do kierownikow!

Kierownicy sami wykańczają psychicznie pracowników. Niech w końcu inspekcja pracy się weźmie za tą gównianą stokrotke.

Ania M
@Do kierownikow!

Tą pseudo firme powinni zamknąć,dlaczego inspekcja pracy się nic nie robi w sprawie wykorzystywania i teroru psychicznego w stokrotce. Na jeden supermarket jest na zmianie dwie osoby, jedna jest na ciągle na kasie a druga sama na sklepie i dodatkowo na kasie. Nie pracujcie tam.

tyraczka Nowy wpis

Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Pracuje w stokrotce od stosunkowo niedawna bo 2 msc. I to co się tu dzieje to jakiś dramat. Przychodzimy do pracy na nocki, a po nocce na 2 zmianę. Niedziele handlowe 12h. Nocki też często około 10h. Wyzysk pracownika, ciągłe pretensje, że za mało, za wolno. Co najgorsze, pracownik traktowany jest jak (usunięte przez administratora) Klientom jakoś nie zagląda się do reklamówek z zakupami z innych sklepów. A pracownikom codziennie rewizja torebek. Nawet jak przynoszę papierosy własne, kupione w innym sklepie muszę mieć na to paragon. Żenada totalna. Dlaczego godzimy się na takie traktowanie? Pracownik traktowany jak (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam takiej pracy.

Zainteresowana praca

Witajcie , ile ja rękę zarabia zastępca kierownika , bo słyszałam różne opinie i to kwestia niby dogadania się z regionalnym kierownikiem to prawda ? Jeżeli tak to dlaczego nie ma stałej kwoty , Bo jak tak to trochę nie fer.

Była Kierowniczka Nowy wpis
@Zainteresowana praca

Niewiele więcej niż kasjer, może że 300zl , ale pracy masz dużo więcej bo dochodzą ci jeszcze papiery i użeranie się z klientami jak ktoś poprosi o kierownika... Uciekaj gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, najgorszy pracodawca na rynku pracy . Co do pensji to są widełki które może ci zaoferować regionalny, jak cię lubi to masz więcej jak cię nie lubi masz mniej, a jak nie jesteś z awansu tylko z zewnątrz to masz albo najmniej albo po środku. Powtórzę jeszcze raz NIE WARTO, UCIEKAJ Z TEGO (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stokrotka, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janek

nela
@Janek

Fałszywy kierownik to jest dopiero problem. .. Pracujesz uczciwie a on myśli całymi dniami ze swoim zastępcą jak cię wyrzuć dyscyplinarnie z pracy. SZOK

@Janek

Też nie polecam pracy, kierownicy uważają pracowników za (usunięte przez administratora) którym 100 razy trzba mówić i powtarzać, ciągłe pretensje i (usunięte przez administratora)kierownictwo. Wyzysk, (usunięte przez administratora), niska płaca, poniżanie,

@nela

Jak im się nudzi i nie mają nic do roboty to knują za plecami. Nie polecam pracy w stokrotce

@Janek

Zgadzam się w 100 procentach, nierówne traktowanie pracowników tym co dłużej pracują wolno mieć telefon przy sobie i robić na odwal się a nowych pracowników się upomina, krytykuje i pogania by szybciej i dokladniej robili chociaż się starają to i tak źle

Justyna
@Janek

Mam pytanie czy manka to nie jest specjalnie robione przez firmę? Ściągają z wypłaty a ponoć za podstawą krajową nie mogą ściągnąć z wypłaty. Ja mam codziennie manka liczę się po dwa razy, resztę sprawdzam zanim wydam a i tak później kierownik mnie rozlicza to jest manko.

Www
@Janek

Kierownictwo to wyższa kasta.Zachowują się jak Bogowie no bo są kierownikami. Tworzą fatalną atmosferę.Zatrudniają swoich donosicieli,którzy przesiadują w biurze lub na fajce z nimi.Albo mają swoich ulubieńców. Kierownicy niewiele robią bo fajki,komóreczka, ploteczki i przy okazji narzekając ile to pracy mają.Jednemu dając tyle zadań o mało się nie zesra, a drugi tyle o ile.Stokrotka nie kontroluje ich zachowań już podchodzących pod...

Anja
@Janek

Zgadzam się w 100% jedno wielkie (usunięte przez administratora).I wykorzystywanie pracownika. Nocki miały być płatne dodatkowo a okazuje się że nie dla każdego. Jednym słowem Nie polecam pracy w Stokrotce.

@Anja

x

Najgorszy możliwy supermarket, jeśli macie możliwość to składajcie cv gdziekolwiek indziej. Kolesiostwo, siedzenie na(usunięte przez administratora)i picie kawusi u zastępców, kierowników i regionalnych, a ty haruj jak (usunięte przez administratora) za najniższą krajową. Nudzi im się i wymyślają plotki żeby skłócać pracowników i mącić. Lecą po kosztach i zatrudniają jak najmniej osób i dają jak najmniej osób na zmiany, jak tak dalej pójdzie to zaraz na sklepie zostanie jeden pracownik który będzie biegał między mięsem a kasą. Radź sobie sam, wyszkól się sam, bo nikt ci tam nic nie pokaże ani nie pomoże, tańcz jak ci zagrają, bo co pięć minut zmieniają się zasady, i jeszcze znoś z pokorą nękanie, bo żeby dostać posadę na górze trzeba być chyba niestabilnym psychicznie. Pewnie płaczą co noc jak bardzo by chcieli cię naparzać batami, a nie mogą. Jak jesteś zatrudniony na umowie stokrotkowej to dostaniesz parę groszy przed świętami (oczywiście do wydania tylko w stokrotce), ale lubią trzymać ludzi kilka lat na śmieciówce gdzie nie dostaniesz złamanego grosza, żeby nie poszli na chorobowe i nie mieli urlopów, a oni mogli cię zwolnić z dnia na dzień. A ty obejdź się smakiem jak szósty dzień z rzędu(usunięte przez administratora)jak mrówka z towarem a kierownik sobie robi zakupy bożonarodzeniowe za pięć stów. Ciecie z ochrony zatrudnione tylko do podglądania pracowników żeby szukać pretekstów do zwolnienia, a kasjerki mają jednocześnie siedzieć na kasie, szukać złodziei na sklepie, sprzątać kible, pracować na mięsie i najlepiej żeby zrobiły jeszcze robotę w biurze. Audyty i tajemniczy klient jeżdżą co pięć minut i sprawdzają czy się wystarczająco szeroko uśmiechasz i czy nie masz plamki na koszulce, szkoda że w (usunięte przez administratora)mają normy godzinowe, dźwigania, czy pracownicy mają umowy i czy chociażby chodzą na przerwy, bo nie zawsze się zdarza. O drugiej przerwie kiedy pracujesz 12 godzin zapomnij. Wysyłają towar z krótką datą przydatności a potem winią pracowników za to że sklep ma straty. Ciągłe straszenie zwolnieniami, dyscyplinarkami i naganami. Opcje awansu żadne jeśli nie wchodzisz kierownikom w (usunięte przez administratora)lub nie znacie się z podstawówki, chyba że jesteście chętni do wykonywania obowiązków kierownika za (usunięte przez administratora)grosz na umowie kasjerki z nic niewartym aneksem. No i oczywiście najlepiej żebyście zawsze byli pod telefonem, gotowi do pracy i nie mieli żadnych planów ani życia poza Najświętszą Stokrotką. Co roku "anonimowe" ankiety w których możesz zaproponować zmiany w pracy sklepu, to proszę bardzo: tu nic nie pomoże, Stokrotki trzeba zaorać i posadzić na nich ziemniaki, może chociaż wtedy nie będą musieli ich sprowadzać z Egiptu

Klient

Witam robiłem zakupy w stokrotce w Drobinie ale przestałem mięso stare wędliny obślizgłe a pracownicy co niektóre mile a reszta nie przyjemna kiedyś na ladzie była pani bardzo fajna ale nie widziałem jej już od dłuższego czasu teraz wolę iść do biedronki ja k do stokrotki z całego serca nie polecam

Czy w Stokrotka zatrudniani są obcokrajowcy?

Lila

Traktowanie pracowników jak mało kumatych gorszych sortem.Zatrudnianie swoich.Segregowanie pracowników na lepszych i gorszych(czyli jeden pracuje za dwóch ,a inny prawie wcale),pozwalanie na niektóre zachowania ,dziwne teksty oraz klienci...To rzeczywistość.

Luśka

Pracowałam w Stokrotce jako zastępca pani Barbara kierownik regionalny powinien zostać usunięty że stanowiska jest nie obliczalna żąda rzeczy nie możliwych ja bym powiedziała że podchodzi to pod (usunięte przez administratora) przez tą panią bardzo dużo pracowników się zwolniło albo się leczy przez nią człowiek nawet w domu nie może odpocząć bo ciągle coś nie tak wcześniej mieliśmy inna regionalna kobieta do rany przyłóż zawsze mozna było zadzwonić jak był problem i zawsze pomogła jeszcze trochę I będą się sypały pozwy przeciwko pani Barbary

Mała Madzia
@Luśka

Ja pracowałam w Kraśniku w jednej z stokrotek na Mickiewicza tam kierowniczka główna ciągle ma pierwsze zmiany rzadko jest na drugich ciągle ma jakieś urlopy kilku dniowe a jak jest ciągle się czepia ale nie że wszystkich ma swoich ulubieńców jej siostrzeniec ciągle robi pierwsze zmiany jej syn też aby łaził po sklepie robi bo robi ale nie pomaga innym tak samo są ulubieńcy pani kierownik która ciągle w biurze na (usunięte przez administratora) siedzi kawka i jedyne co w tej firmie obgadywanie innych i szykanowanie drugiej osoby na drugą niektóre osoby mają cały miesiąc drugą zmianę a jej ulubieńcy pierwsze magazynierzy na 1 zmianach nie na drugich a jak na drugiej raz na miesiąc jeden dzień i to z główna kierowniczka na zmianie jest nie fer magazynier powinien robić też drugie zmiany a najlepsze jest jest na mięsnym taka Marzenka to ją słychać na całym sklepie jak się odzywa itd na kasie ją słychać nawet to klienci mówili że ona jest nie miła i niekulturalna ale ona może być na magazynie co drugie słowo to przekleństwo ale ona nadal pracuje bo takich ludzi lepiej a mnie z dnia na dzień wywaliła bo nowa osoba miała przyjść bo znajomości ciągle ludzi tam brakuje ale zatrudnić nie bo koszta bo kierowniczka by może miała mniej kasy śmiech nie dość że pierdzi w Stołek krzyczy o to i o to się czepia ale swoich (usunięte przez administratora)już mniej a grupa na massanger jakieś pierdoły wstawia magazynier a ty nie możesz nic telefonu a on gadać może przez telefon jak inne osoby ale ty nie możesz nawet mieć przy sobie a oni mogą i grafik jest niezprawdliwy bo są osoby ciągle robią 2 zmiany no kurde

Papatki

Adrian
@Papatki

Ech, słabo ;/ A ile płacą? Jest lepiej niż w innych sklepach tego typu?

Poczta

Dokładnie. Masz rację

dobradusza
@Papatki

można po prostu umyć i wysuszyć mopa albo wymieniać wodę w maszynie ale to widać nie ma pani kompetencji. Ten wpis jest serio zabawny :)

@dobradusza

Tzn., no jeśli ten mop byłby dosłowne zużyty to raczej samo umycie by nie pomogło? Tu nie chodzi po prostu o brak odpowiednich narzędzi pracy?

Mira
@Papatki

Mnie denerwuję w tej firmie, że (usunięte przez administratora) kierownikom, wziętych z (usunięte przez administratora) wolno wszystko kawusia w trakcie pracy prywatne rozmowy a zwykłej kasjerce 15 min musi straszyć na śniadanie, kawę ,zakupy śniadaniowe. Po południu się nie wychodzi o 14 30 ale rano to już o 6 trza być zalogowanym na kasie. (usunięte przez administratora) Zadroszczę tym którzy już nie muszą tam pracować

Irka
@Mira

Masz rację w sklepie w którym pracuje zamykają szatnie i socjalny, przychodząc na drugą zmianę nie ma gdzie zostawić jedzenia tylko trza chodzić po sklepie szukać kierownika albo czekać aż łaskawie otworzy. Jest coraz gorzej i coraz gorzej tratują ludzi .

Wera
@Mira

Stokortka to najgorszy pracodawca, harówka w dzień w dzień ,jedna osoba robi za czterech innych. Jak na dużym sklepie Supermarket może być dwie osoby na zmianie w ciągu tych ośmiu godzin na dwie osoby kierowniczka zleciła 6 różnych zadań, gdzie w między czasie jedna osoba chodziła na kase

@Irka

Przez 8 gdzin w jedn dzień, byłam sama na sklepie, na zegarku wyszło mi 2 tysiące szalonych kalorii

Qdi

Zibi

W Sklepie Stokrotka 664 w Lublinie ul. Al. Warszawska 61A w ciągu krótkiego czasu już dwukrotnie próbowano mnie oszukać przy kasie ; pierwszy rak na 50 i drugi na 5 złotych. Celem zwrotu pieniędzy konieczna była interwencja kierowniczki sklepu, która nawet nie przeprosiła. Stwierdziła, że ona nie ma za co przepraszać gdyż nie pracuje "na kasie". Straciliście klienta. Innych ostrzegam aby sprawdzali paragony .

Rzeszów

Witam Pojawiło się nowe o ogłoszenie o pracę jako kierowca stokrtoki katgoria B i C i zastanwiam się warto składać. Tego co obserwuje ogłoszenie pojawia się co miesiąc, to znaczy że musi byc coś nie tak. Moze ktoś ma widzę lub doświadczenie jak wygląda praca jako kierowca

Luk
@Rzeszów

Kolego w Rzeszowie otwierają nowy magazyn i dlatego szukają kierowców

Rabiosa
@Luk

Tak właśnie się zastanawiam czy oni szukają (usunięte przez administratora)czy kierowców doświadczonych? Bo tego co mi wiadomo to szukają za najniższą krajową, bo jak powiedziałem że chce mieć na rękę 4000zł to od razu byli zdziwieni że dlaczego tak dużo. Będą mieć duży problem żeby znaleźć kierowców za taką pensje.

Pracowałem 2 tygodnie
@Rabiosa

(usunięte przez administratora) mówią że brutto 5800 a okazuje się że nie ta kwota tylko 4000 tys plus jakieś premie ogólnie to kierownictwo nie do końca jest szczere z pracownikiem jeździłem 2 tygodnie rozmawiałem z kierowcami nikt tam nie idzie na ten rzeszów wręcz przeciwnie oni się cieszą że mają jakieś odprawy i że się to kończy na Tarnobrzegu ja ich osobiście odebrałem tak że oni są zmęczeni tą firmą i tą pracą tam nie ma dnia bez problemów dla nowego ok biorą jak leci złapać trochę doświadczenia ok tam są kierowcy mega doświadczeni ale też trochę powiedzieli co niektórzy ja sobie dałem spokój ale możesz próbować pozdrawiam kilku fajnych chłopaków na Tarnobrzega

Rabiosa
@Pracowałem 2 tygodnie

Tego co się dowiedziałem że transport ich odbywa się jako pod wykonawca. Czyli mam rozumieć że stokrotka nie posiada swojego taboru kierowców oraz ciężarówek?

Damian R

Stokrotka jako pracodawca to żenada, odbyte dwie rozmowy o prace i mieli dać znać albo tak albo nie i zero kontaktu. Widać danie konkretnej informacji ich przerasta. Szkoda tracić czasu i paliwa na to badziewie. Ludzi mają głęboko w poważaniu.

@Iksińska
@Damian R

Dla mnie podejście osób szkolących jest mega nie fajne … kierowniczkami zostają młode laski gdzie nie traktują cię czasem nie w porządku . Nie każdy przyswoi wiedzę tak szybko … tylko tego nie rozumieją . Każdy człowiek jest inny i ktoś się stresuje , czasem coś nie wyjdzie . Ale tobie nie wolno się stresować . Psychicznie wykańcza mnie ta praca … a najgorsze jest to co w sumie w każdej pracy…. Obrabianie (usunięte przez administratora) i patrzenie na Ciebie z góry jak na ułomnego człowieka..

Czy mozna pracować rodzinnie?

iwcia1423

W stokrotce w Białej koło Radzynia kierowniczka stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników . Robi wszystko aby się każdy jej bał.I nic jej nie można zrobić.

@Dys

Nie polecam stokrotka w dysie Kierownictwo zwłaszcza kierowniczka główna nie nadaje się na to stanowisko Wykorzystywanie pracowników zmiany ciągłe zmiany grafików Czy nad nią niema nikogo ? Czy nikt nie widzi co się tu dzieje ? Siedzi jak święta krowa cala zmiane inni muszą (usunięte przez administratora) brakuje rak do pracy Ciągłe czepianie ze za wolno ze za mało zrobione Pracownicy zwalniają się bo mają dosyc Regionalny przyjezdza na kawkę jak gdyby nigdy nic udaje ze nic nie widzi (usunięte przez administratora)od czasu do czasu jakiegos pracownika i tyle jego Czy to tak powinno wyglądać?

Była pracownica
@@Dys

Podzielam ta opinie, kierowniczka Katarzyna traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym, rotacja pracowników jest tak duża że to głowa mała, ludzie stale odchodzą bo z tą kobietą nie da się wytrzymać, jak ktoś jest chory to straszy ze nie przedłuży umowy, jak się pójdzie na zwolnienie, jak już dojdzie do l4 to są szantaże i wypisywanie dziwnych smsow, krzyki, obrażanie, straszenie, no i układziki.. Koleżaneczki kierowniczki mają jak ryby w wodzie, a cała reszta musi (usunięte przez administratora) i zgarnia nie raz pretensje za nie swoje obowiązki, dużo można by wymieniać, ta kobieta nie nadaje się do pracy z ludźmi..

Na jakie benefity można liczyć w Stokrotka?

@stokrotkq

Praca sama w sobie nie jest zła jednak podpinam się do wyższych opinii dotyczących kierownictwa. Jest umowa o prace na kasie ale i tak trzeba pracować na wszystkich stanowiskach, po wypowiedzeniu słów „nie wiem co trzeba ty robić, nie zostałam przeszkolona jeszcze” i próbie zdobycia jakiejś wiedzy na następny dzień zostajesz skarcony za to ze nie pomogłeś. Ogólnie panujący mobbing ze strony kierownictwa i ich koleżanek. Często padają słowa „co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie” od starszych pracowników i kierownictwa. Straszą zwolnieniem z zakładu oraz padają słowa „na twoje miejsce jest pierdyliard innych osób”. Są to sytuacje które można by było rozwiązać poprzez zwyczajna prostą rozmowę, bo dużo problemów wychodzi poprzez niezrozumienie jednej osoby z druga. Prace oceniam 1/5

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Stokrotka?

Jak siedzisz cicho to jest dobrze i cie będą lubię. Natomiast będziesz upominać się o swoje prawa to będziesz najgorszym. Jak śmiałeś się upominać to co Ci się należy. Regionalni Jak o dyrektorzy mają w (usunięte przez administratora) pracowników gdzie wykonują (usunięte przez administratora) obowiązki mała kasa a pracy za 10. Podlasie nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!