logo Stokrotka

Opinie o Stokrotka

anonim 2009-02-11 19:46:13
bardzo marne zarobki
NELI78 2009-10-27 10:48:28
MOIM ZDANIEM TO POWINNI WKOŃCU ZABRAĆ SIĘ ZA TYŁKI [usunięte przez moderatora] WE WIĘKSZOŚCI SKLEPACH JEST [usunięte przez moderatora].JEST TO SGŁASZANE DO KADR A ONI NIC NIE ROBIĄ W TYM KIERUNKU.LUDZIE SĄ PONIŻANI I ZASTRASZANI.TAM JAK SIĘ IDZIE DO PRACY TO ZE STRACHEM.KOSZMAR
ANONIM 2009-10-27 10:52:31
NIE POLECAM PRACY W STOKROTCE W KWIDZYNIE TAM JEST STOSOWANY[usunięte przez moderatora]LUDZI MA ZA NIC POMIATA NIMI.JEDNEGO DNIA MASZ PRACE A NASTĘPNEGO TO JUŻ CZEKA WUPOWIEDZENIE.
ja 2010-01-20 22:51:49
witam.Mam pytanie ,zaproponowano mi prace w stokrotce na stanowisku kierownika w Szczecinie ,czy mozecie mi powiedziec jak tam jest?Jakie jest wynagrodzenie?A ile zarabia tam z-ca kierownika?Dziekuje bardzo.
eliza6 2010-09-21 09:51:21
Zgadzam się absolutnie z tą wypowiedzią!!!!!Osobiście pracuje w jednym z sieci STOKROTKA w Lublinie i jest koszmar-mianowicie [usunięte przez moderatora] z jedna swoja [usunięte przez moderatora] ma Ciebie za wielkie [usunięte przez moderatora],drze za przeproszeniem RYJA,jak sie prosi urlop na żadanie lub opiekę nad dzieckiem to twierdzi że to nie przedszkole,uważa nas pracowników za [usunięte przez moderatora].W końcu się zbiorę i nagram wszystko na tel i pójdę do odpowiedniej instytucji
werwa 2013-12-29 20:00:23
Ludzie weźcie się w garść od tego jest PIP zadzwońcie przejdźcie się do nich osobiście, szkoda waszych nerwów i zdrowia.Skoro pozwalacie to was tak traktują.
AA1 2014-02-12 15:58:18
A co ci mają(usunięte przez administratora)powiedzieć? Skąd mają wiedzieć ześ nie z kontroli?(usunięte przez administratora)
Michu 2015-02-07 01:13:37
Tajemniczy klient sprawdza jak pracownicy realizują założenia firmy przy obsłudze klienta. Poza tym sprawdzane są rzeczy takie jak czas obsługi, wiedza pracownika czy czystość. Wiele kiepskich opinii słyszałem o Stokrotce, pracownicy zwykle w negatywnym tonie wypowiadają się na temat przełożonych i warunków pracy, a tutaj jak?
bombel 2015-05-14 17:24:35
Powiem jedno jak najdalej od Stokrotki Można dzieci straszyć nie ucz sie to za karę pójdziesz pracować do Stokrotki
byly pracownik 2016-08-22 10:40:34
osoby z wyzszym wyksztalceniem na kasie a osoby na stanowisku kierowniczym max srednie po znajomosci chyba otrzymuja te stanowiska heh jestem szczesliwym człowiekiem ze juz nie pracuje w stokrotce :)Jak sie stamtad zwolnilam poczulam sie wolna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robienie robotow z ludzi Dzien dobry siateczke ? Jak klient bedzie potrzebowal sam sobie ja wezmie !Teraz mam mozliwosc pracy na stanowisku adekwatnym do mojego wyksztalcenia bo tam nic bym nie osiagnela
anka 2016-09-04 14:24:50
jak masz takie ambicje o wykształcenie wyższe to przecież nie musisz siedzieć na kasie, przecież tak wiele rekrutacji jest teraz od firmy że szukają zastępców kieropwników sklepów że możesz mieć lepiej coś
xxx 2016-11-30 18:06:02
tragiczne warunki pracy,wymagania mega wygórowane od pracowników,straszenie zwolnieniami i zastraszanie,brak przekazu informacji ze strony kierownictwa a pozniej mega pretensje ze pracownik czegos nie wiedział.Urlopy przydzielane odgornie bez pytania pracownikow czy je chca w danym terminie
Zostaw swoją opinię o Stokrotka - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka