Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

...

jak sie prowadzi firme to nie ma miejsca na błędy

Co do założenia że nikt nie odzywa się na zebraniach. Po tym co się słyszy na zebraniach , jakie "mądrości " wypowiadają nie ma nawet sensu się wyrywać do odpowiedzi. Jakim cudem obniżenie współczynników nie sprawi że będziemy zarabiać mniej za ilości ponad normę i oczywiście jak większą stawka na umowie zagwarantuje tobie korzyści przebywania na zwolnieniu czy urlopie jeśli to jest wyliczane ze średniej przychodów a nie że stawki. Zastanawiam się czy oni naprawdę myślą że wszyscy w to uwierzą. Najlepiej Podnieść normatyw aby wyrównać tą podwyżkę jak to było ostatnio a nie zmieniać współczynniki.

X

Witam, jakie są opinie na temat pracy w Padmie na Brylantowej? Jakie stanowiska i jak wyglądają pensje?

Padma 3.0 c
@X

Teraz w padmie nie ma co się nastawiać na duże zarobki. Ciekawe czy na czyszczeniu wyjdzie te 3k

Lol
@X

W tej chwili lepiej w każdej innej firmie

Praca
@X

Ogólnie bardzo ciężka praca i atmosfera. Dużo donosicieli i plotkarzy. Trzeba bardzo uważać na wszystko. A zresztą gdyby było ok to nigdy nie szukaliby przez Radio5 ludzi do pracy.Kiedyś mogli przebierać w CV ale te czasy minęły bezpowrotnie.

Art
@X

Na teraz to w każdej innej firmie jest lepiej niż w pamie przez ich zmiany pod robienia pod górkę.

Perry
@X

Ogólnie porażka Nikt nic nie tłumaczy konkretnie jak ma być Postawią Cię na linii to stoisz na pierwszy dzień pracy Na drugi jak coś nie tak już krzyk na hali plecki (do ramek)żeby ktoś przywiózł Chodz spróbuj

Linia
@Perry

Tak tu niestety jest. Są ludzie którzy taką harówkę i atmosferę wytrzymują latami a są i tacy i ich jest coraz więcej co przychodzą i zaraz stąd uciekają albo w ogóle tu nie startują bo wiedzą że nie warto sobie psuć nerwów i zdrowia.Życzę Tobie wytrwałości .

Bolcobator

20 CV z Ukrainy było w skrzynce na 3.0 a kolejni w piątek już po badaniach. Lepiej tu już nie będzie. Uczcię się języków przydadzą się.

haha
@Bolcobator

ukraincy bardziej wybredni niz my nawet w wielu firmach gdzie lzejsza praca mowia ze ciezka

Nowa
@haha

To prawda ale przynajmniej wesoło będzie.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

padma

ale sie sypia wypowiedzenia zeby w pewnym momencie nie wyszla lawina bo jeden za drugim pojdzie

Miś
@padma

Ale już się sypią czy dopiero będą się sypać?

do mis
@Miś

sypia sie juz i to nawet z nienacka z dnia na dzien bywa

padma

dziwne kobiety co przychodza na produkcje i domagaja sie zeby za nie robil prace facet bo im wszystko za ciezko to z takimi pretensjami trzeba do meza isc to moze pozwoli siedziec w domu i utrzyma jak kocha i wogole dziwne ze pozwala pracowac na produkcji zawsze tez mozna isc do jakiejs pracy za 2 tys i tylko posiedziec

hehe

chyba na odwrot kto madry wezmie legata za zone lub meza co liczy ze malzonek bedzie wszystko robil

Kaśka
@padma

Człowieku , jak już zaczynasz pisać , to myśl. Stylistycznie do bani, błąd na błędzie interpunkcji nie wspomnę. Żenada.

qq

najlepsze to było to jak jedna grubaska wypowiadala sie na temat innej osoby grubej , taki zonk nie czuje w sobie zadnych kompleksow

?

czy kazdy dostaje notatke po l4 czy na to sa jakies normy tj jak dlugo , jak czesto ?

Hej
@?

Niektóre osoby chodzą często na zwolnienia, nie ma po miesiąc dwa i pracują, nie mają notatek za zwolnienie chorobowe. Nie wiem od czego to zależy.

Maly
@Hej

No właśnie od czego to zależy???

Jut
@Hej

Swoją drogą mogliby docenić tych którzy chodzą codziennie do pracy nawet gdy źle się czują ale chodzą i pracują i nie narzekają głośno

Ipp
@Jut

Jeżeli chcesz zarobić to twój obowiązek jest chodzenie do pracy i nikt ciebie nie będzie głaskał po główce za to że chodzisz do roboty.

Elllooo
@Hej

To chodź i ty. Boże ludzie wy na forum beczycie że jakieś nic nie warte upomnienia dostajecie.Nie dziwo że z wami obchodzą się jak z przedszkolakami. Ja już nie liczę ile w tej firmie dostałem notatek służbowych a i jak dostanę następną to mam na to wyrąbane.

ChceszSIeBic?
@Elllooo

Twoje nastawienie widac w pracy. Mam nadzieje, ze Cie zwolnia bo pewnie wiele osob przez Ciebie sie meczy bo udajesz jasnie Pana krolewicza i CO ON NIE MOZE, podaj swoje dane to pogadamy po pracy ;)

Elllooo
@ChceszSIeBic?

Prawda boli.I oczywiście tekst typu-Mam nadzieję że Cię zwolnią.W Padmie pełno ,,źyczliwych'' koleżanek i kolegów w pracy hehe

FTS
@ChceszSIeBic?

Tak ty ten słynny konfident , ja też mam WJ na te notatki niewiadomo za co .

Bolcobator

Oswajajcie się że już na 3.0 pozatrudniali Ukraińców także nie liczył bym na jakiekolwiek podwyżki.

Buba
@Bolcobator

Ciekawie będzie podczas audytów. Pani z BHP będzie pytać wszystkich beż wyjątku? Bo jak nie to trochę to chyba nie halo.

Dyro
@Bolcobator

Mało zarabiasz ???? Na jakim jesteś stanowisku że ci jeszcze mało,??????

Buba
@Dyro

Ty tak poważnie? A niby jaki jest powód że przyjadą do nas przyjaciele ze wschodu ?

haha
@Buba

niech zatrudnia tak wiecej ukraincow te to dopiero sie kłócą , a nie sa przyzwyczajeni do szybkiej pracy i wiele juz firm tez zwiedzili i wielu ukraincow popracuje troche i wraca spowrotem na ukraine bo spodziewali sie ze wciaz socjalizm, a tu akordowy kapitalizm , wiele firm zatrudnialo juz dawno i to z okolicznych miasteczek od Olecka po reszte z naszych okolic i niestety cały czas sa rotacje bywa ze bardziej sie cenia niz my rodacy.

Mik
@haha

Z tego co wiem i widziałem to Ukraińcy nie lubią się zbytnio przepracowywać.Więc może być całkiem ciekawie bo to nie jest normalna praca i tempo pracy a o atmosferze już nawet nie będę wspominał.

Mix
@Mik

Bo przez te ich podejście do pracownika i kombinatorstwa jak najwięcej kosztem pracownika to i Polacy nie chcą się zatrudniać w tej firmie , a kiedyś przychodzili do pracy gromadami .

Atmosfera
@Mix

Teraz tu jest strasznie.Nie polecam nikomu ale jak ktoś jest chętny i chce się przekonać czy to co piszą ludzie na tym forum o tej firmie jest prawdą czy fałszem to zapraszam.

@Atmosfera

najlepsze jest jak grubaska mowi o innym grubasku , a swojego sadła nie widzi

Away padmowski.
@hehe

Standard w Padmie.Wyzwiska i przezwiska. Obgadywanie, donoszenie i wzajemne uprzykrzanie sobie życia w pracy.Wiecznie mało i niedobrze.Nieprzestrzeganie przepisów BHP podczas pracy mimo że w zakładzie są osoby które się tym zajmują.Zwracają uwagę za znalezioną butelkę z wodą na stanowisku pracy podczas gdy na hali temperatura przekracza 30 stopni ale już jak Pani z audytu mija kobietę z paleciakiem załadowanym dużymi ramami ,która w pośpiechu wozi je na linie,to udaje że tego nie widzi albo nie chce widzieć.Buforowa te ciężkie palety ciąga całą zmianę paleciakiem na bufor i to jest normą w firmie gdzie niby są organizowane szkolenia BHP, ludzie są przepytywani z jakiś beznadziejnych regułek i zasad firmy IKEA które nijak się mają z obecną sytuacją w zakładzie.

Fiona

A kto to? Zdradź więcej szczegółów :-)

padma

niech poinformuja jak bedzie od nowego roku czy podwyzsza o 1zł stawki godzinowe bo placa minimalna caly czas jest podnoszona i wiele osob juz chce poki czas podjac inna prace bo niestety zarobki sa coraz nizsze idac w przyszlosc do wzrostu cen , a praca coraz ciezsza i coraz wieksze normy , kto ma kredyty duze to wspolczucie

Bezcelowe jest oczekiwanie na lepsze czasy.Powolutku i na spokojnie trzeba poszukać czegoś innego. No chyba że już nigdzie nie ma miejsc:)

._.

Premię już są? :)

@._.

slabe te premie

Kari
@._.

Tak już od tamtego poniedziałku

Ls
@padma

Sami niech robią za takie premie

pp
@Ls

a nawet jak za tyrke by byly lepsze premie bo normy sa podniesione szczegolnie na ciezkich dzialach coraz wiecej osob ma zamiar odejsc

Praca
@pp

Czy ktoś składał cv do Stolaru albo pracował w tej firmie????? Warto aplikować do tej firmy?????? Chodzi mi o zarobki a przede wszystkim atmosferę w pracy. Wiem tylko że dwie zmiany. Sporo ludzi odeszło z 3.0 może ktoś tam właśnie odszedł????

Yty
@Praca

Z Art też ludzie po odchodzą za te ich kombinatorstwa i się dorabianie na zwykłych pracownikach . Na ogłoszeniach znów chcą do pracy do padmy żeby pewnie znów w grudniu zwolnić . Stollar dobra firma musisz spróbować iść na rozmowę i się dowiesz co i jak .

....
@Yty

Bo firmie jest za dużo rządzących i tych niby od planowania , poprostu jest za dużo w firmie pasożytów którzy udają że pracują i jeden drugiego szukają przez całą zmianę i to ich praca a zarabiają nie mało kosztem szarego pracownika.

To prawda
@....

Kierownik albo brygadzista. To jest moje zdanie.Teraz jeden i drugi nudzi się w pracy a przecież nie o to chodzi..

abb

wiele osob ucieka w sluzby mundurowe z miejsca teraz placa na reke 3800zł , a w sektorze prywatnym norma tylko sie podnosi

:o

ile wynosi wynagrodzenie pracownika produkcji? i jaka jest najnizsza mozliwa premia?

Kononowicz

Witam jest ktoś z novigo ? Firma szuka wózkowego i zastanawiam się czy warto tam iść,ile tam zmian i na jakie $ można liczyć? Dziękuję ugółem i się trzymajcie się całe te

padma

od 2022 roku ma byc juz najnizsza krajowa 3tys zł brutto ,a więc zeby nie dopłacac z premii przydałaby sie stawka 18zł brutto , wszystko drozeje opłaty , ceny

Lizus
@padma

Na jednej ze zmian od ok. dwóch miesięcy nie ma brygadzisty i wszystko normalnie funkcjonuje. Ustawiacz który go niby zastępuje ma czas na wszystko. Po co w tej firmie tworzone są bezsensowne stanowiska pracy???? Ile osób mogłoby dostać podwyżkę gdyby nie trzeba było utrzymywać nic nie wnoszących i niewydajnych stanowisk pracy. Po co brygadzista który siedzi olbrzymią część zmiany z nosem w telefonie jak jest kierownik na zmianie?????Wszystko idzie w górę tylko nasze wypłaty stoją w miejscu a ostatnio poszły w dół a to tylko po to bo trzeba utrzymać miejsca pracy dla spacerowiczów??????

albo
@Lizus

w mroźni z balkonu zerkaja na produkcje tam klima chlodzi

Maska

Witam, czy ktoś może wytłumaczyć co dzieje Sie w firmie? Od 3tygodni robimy za najniższą, nikt nic nie wytłumaczył , żadnego zebrania, zaczyna Sie myślenie co to będzie, jakie będą wypłaty . . . A nowe auto na parkingu stoi . . .

Aew
@Maska

Jak to co będzie dalej trzeba będzie się zwolnić z tej firmy , nie dość że się zarabia samo podstawę to jeszcze się prują o jakieś maski . Firma by zaoszczędziła jakby nie było tyle tych z audytu i niewiadomo jeszcze tych innych co jeden drugiego szuka przez całą zmianę.

....
@Maska

My byliśmy poinformowani a jak ty nie słuchałeś to twoja strata.

Jak
@....

A od kogo Sie dowiedziałeś ? Prezes przyszedł, było zebranie? Czy od lidera? A może od kolegi z innej zmiany?

Em
@Aew

Jeżeli po urlopie też tak będzie to będę musiał w końcu zacząć leczyć mój chory od tej pracy kręgosłup. Więcej dostanę za siedzenie w domu niż przychodzenie do tej roboty na 3 zmiany za grosze.

@Em

szkoda lata na pot i najnizsza krajowa i 3 zmiany hehe

Siesiek
@Em

Swoje miejsce na mózg wylecz którego nie masz.

Padma Art

Ale pusto ostatnio na zmianach się robi. Od tego gorąca coraz więcej ludzi choruje.

@Padma Art

Dużo jest schorzeń odkąd nie ma 400+

Art
@Padma Art

Wcale nie jest pusto, jak ci gorąco to zmień pracę tam gdzie jest chłodno.

@Art

W porównaniu do tego co bylo wcześniej to jest pusto. Zależy jeszcze o jakim dziale mowa

Za co masz te 400 dostawać? w żadnej firmie nikt nie daje 400 zł za to że nie chodzisz do pracy. Się ciesz że masz pracę bo można zawsze ją stracić.

Buhaha

Nie muszą dawać 400. Ale niech sie nie dziwią że ludzie chodzą na zwolnienia bo oczywiście mają takie prawo. Wcześniej ludzie dla 400 przez caly rok nie myśleli o chorobowym.

@Buhaha

I odkladali swoje zabiegi i pracowali mimo bólu.(co jest idiotyczne) i to tylko dla pieniędzy...

Luzak

Haha chyba żartujesz. W BAT w Augustowie za każdą Niedzielę masz dodatek 200zl jedzenie za darmo, klimatyzacja, socjalne wypasione, jak jesteś w dobrej minifabryce to za każdego roku masz bonus od 10000 brutto wzwyż. Widzę że Padma to chora firma.

@Luzak

czemu wlasnie wielu augustowiakow przyjezdza tutaj zamiast w bat pracowac ? no chyba ze ktos juz pracowal i wyrzucili i nie ma powroty

Ju
@?

Masz w tym jakiś problem? Przeszkadza ci to? Może komuś zależy na pracy a nie tylko wydziwiac jak to ciężko i obgadywac każdego jak ty. A do Batu to idź dam pracować za 2300????i co z tego że mają bogaty socjal jak tyrasz cały tydzień

Pracuś

Niestety firma już dawno przestała szanować pracownika, jedynie jest i był wyzysk i było wiecznie mało. Czy firma sponsorując szpital czy teraz Blues Festival musiała zabrać premie ? Czy tak już wiecznie będzie kosztem pracownika? 20 audytów tylko aby uwalić pracownika za wszystko i za nic . Chora atmosfera!

@Pracuś

a czy przelozeni tez mniej teraz zarabiaja ?

lari
@Pracuś

Stresowa atmosfera, kombinatorstwo, kolesiostwo, fałszywce, kłamczuchy i d. po lize to podstawa w tej firmie.

,,,
@?

To ich się zapytaj to ci napewno powiedzą prawdę.

tak o
@lari

pracuje juz ladnych pare lat w tej firmie , pracowalo sie na pelnych obrotach liderek sobie podkrecal obroty predkosci i co zostal brygadzista , a co ja z tego mialem nic ? malo tego jeszcze gorzej mi sie trafilo po tym wszystkim dlatego dosc tej farsy nie bede dalej w tym uczestniczyc i pracowac na czyjes sukcesy i pieniadze bo i pieniedzy tez z tego wiekszych nie uzyskalem zarowno ja jak i reszta osob .

Jsj
@lari

Nie opłaca się pracować w Polsce ja rucham żonkę żyjemy z 500+ mam 28 lat i 5 dzieci jak na razie ale chcemy więcej na same dzieci mamy z rodzinnym 3300zł netto + 1500 zł z mopsu ma żona przed pierwszy rok na dzieci daje ponad 4300 zł następnie mieszkanie dostaliśmy z listy a inni biorą kredyty (usunięte przez administratora) wystarczy ruchać mieć dzieci i państwo pomaga nam mops daje pieniądze na obiady dzieciom a ja nie pracuje W Malowie płacil mi 2500 na same kanapki papierosy i dojazdy wychodziło 600 zł to na czysto 1800 nie opłaca się nocki i wgl wolę siedzieć albo dorywczo dorobić sobie niż pracować w tym gównie ludzie robią za grosze w Polsce nie opłaca się pracować

@Jsj

powoli sytuacja zmierza w podobienstwie do zachodu tj nierobstwa czyli siedzenia na ulicach i nierobieniu niczego i zycia bez pracy z dnia na dzien z zasilkow niech dadza ze 3 tys na reke to moge siedziec w domu

@hehe

no niestety coraz wiecej osob z firmy widac juz w innych firmach to moze sie ktoregos dnia posypac dosc lawinowo , postepowali roznie , zapewne osobom ktore krotko pracuja latwiej odejsc , ci starsi sie przyzwyczaili do pracy ale jak tylko sprobuja jeden za drugim odchodzic to mysle ze to pojdzie jak lawina jak zobacza ze ten i tamta osoba odchodzi to jeden za drugim beda

Zażenowany
@padma

Przestań biadolić i straszyć. Jak ci się nie podoba to droga wolna. Cz ęść z was jest mocna tylko w gębie i do wypisywania głupot na tym forum a jak przyjdzie co do czego to siedzicie cicho jak myszy pod miotłą i we wszystkim przytakujecie na zebraniach. Żenada.

Lol
@Zażenowany

To przestań czytać forum. Nie pasują tobie posty poszukaj sobie czegos innego. Ludzie mogą pisać o swoich przemysleniach dotyczacych firmy. A co do zebrań to kazdy wie dlaczego nikt na nich nic nie mówi...

pp

moze niebawem zaczna placic za nierobsttwo to bedziem siedziec

@pp

mogli mowic ze po urlopie nie bedzie nadal tydzien roboty

zz

przez 8 godz pier.. od rzeczy jak obłakany powinni narkotesty robic niektorym

zz
@zz

Pewnie Ribba , zmiana wiadomo jaka bo na dwóch innych kobiety są liderkami.

Haha
@zz

A które to te ulubienice

Haha

O kim mowa

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 593.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 567, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 444 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki