Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Obowiązkiem pracodawcy jest dbanie o pracowników w czasie upałów . Prawem pracodawcy jest także skrócenie czasu pracy podczas upału. Prosze wiec przemyslec bo i skoro tez nie ma pracy na całe 8h wiec mozna by było pozwolic pracownikom wczesniej konczyc prace np po 4-6 godz umozliwic wyjscie do domu .

Gorąco

No wiesz co tu za posiadanie przy sobie butelki z wodą pitną można zostać ukaranym a Tobie jeszcze się marzy krótszy dzień w pracy hehe.

@Gorąco

no teraz nie ma zarobku z premii wiec dla samej stawki dla osob w szarych koszulkach nie oplaca sie pracowac ,moze operatorom , liderom itd tak... niech mowia czy bedzie przestojowe czy jak , a nie ludzie codzien pytaja i codzien niewiadoma czy isc do innej pracy bo coraz wiecej osob chce zrezygnowac bez czekania

Jjj
@padma

Powinni zrobić zebranie i poinformować ludzi na czym się stoi. Ludzie mają rodziny ,opłaty a nie będą robić za najniższą krajową.

Kpina
@padma

No trochę słabo. Takie pieniądze jak tu bez premii to można zarobić wszędzie. A nie jak parobek na polu stać upoconym za grosze plus trzy zmiany.

nono
@Kpina

przy takim upale to nawet norme ciezko sie robi , wiatrakow by mogli wiecej dokupic zeby ludzie o wiatraki sie nie klocili ,to zaden koszt dla tak duzej firmy , jedno jest pewne dla najnizszej krajowej to nawet sie nie chce przychodzic i robic , a przy bezplatnym urlopie to i wyjdzie mniej , o kredytach nawet nie ma co mowic , nawet sa ogloszenia do biur za najnizsza krajowa to nie chca ludzie pracowac . Czy firme byłoby stac chociaz na lipiec 2 tyg dac przestojowego do urlopu i byłoby miesiac wolnego ?

Sali
@nono

To wyjdzie cały miesiąc wolnego i można sobie dorobić pieniędzy.

Tom
@nono

To nie jest wina firmy ze teraz robimy za najniższą ale dwa tygodnie przestojowego do urlopu by się przydało żeby dorobić gdzie indziej i jakoś by się wszystkie opłaty zrobiło.

hmm
@Tom

no to jest wlasnie zarzadzanie firma gromadzenie wiekszej ilosci materialow do produkcji , a gdy ich braknie i braku mozliwosci dalszych dostaw wiekszych szybka reakcja i juz myslenie o przezbrojeniu sie na cos innego w tym czasie

?

czy wogole kierownictwo wie jakich pracownikow maja u siebie z jakimi umiejetnosciami ?

Edi
@?

A czy tu jesteś normalny ?

@
@Edi

oni szukaja nieraz operatorow od barberanow po inne maszyny na liniach a nieraz maja pod reka wielu pracownikow ktorzy kiedys wykonywali rozne tego typu obslugge maszyn

?

co z tymi nierownymi stawkami na liniach ? nawet i 1,50 na h ?

A
@?

Ojej to zapraszamy na czyszczenie hehe

ojej
@A

no wlasnie a na czyszczeniu masz taka sama stawke jak twoja kolezanka obok czyszczaca czy tez kolezanka ma o 1,5zl wiecej ?

Buhaha
@ojej

Chyba nie wszyscy maja po rowno...

@A

My na czyszczeniu mamy mniej

ile masz ?

hmm

skad sie biora wogole pewne niektore osoby ktore codzien w firmie prowadza działania zaczepne innych osob ? i to tak potrafia zaczepiac az do wyczerpania cierpliwosci az dojdzie do odwetu slownego i pozniej problem

Pppp
@hmm

Może się komuś podobasz hehehehe. Idź na skargę do HR hehehehr

@hmm

Na czyszczeniu są takie kobiety że wiecznie im nie pasuje, szczują za plecami, obrabiają słownie. Siebie za to nie widzą. Chodzi taka jak dyrektorka po chali i tylko plotki zbiera. Czyszczenie powinno być zlikwidowane.

Tak to prawda

@hmm

Też się zastanawiam że takie osoby jeszcze pracują??

@Pozytywny

dla jednej krzykliwej i awanturniczej konczy sie umowa to ucichla na razie i jak pewnie przedluza znow sie zacznie

Janusz Nosacz
@hmm

Takich bladzi pełno w każdej firmie. U nas też są

p 3.0
@3.0

w zakladzie jest juz wiekszoc kobiet na klejeniu i na liniach i od tego sie zaczyna są spokojne fajne dziewczyny i chwala im za to ale są i takie kobiety , ze codzien robia jakis problem , probuja rzadzic , jak goraczki dostaje to az piana z ust leci i rzuca sie niech eliminuja takie królewny

@p 3.0

Ojej ale macie źle. Wszędzie spokojne i fajne dziewczyny tylko na czyszczeniu zołzy hehe. A może chodzi o to że te królewny nie dają wam byle chłamu wrzucić na paletę, nie dają wam kleić tzw.(usunięte przez administratora) bo u Was nie mówię że u wszystkich ale u większości hehe to liczy się tylko zarobek i ilości a o jakość to niech czyszcząca się martwi. Ale jak wyeleminują takie królewny to ramki z Biedronki będą mogły z powodzeniem jakościowo konkurować z ramkami z Ikei. A Tobie wali piana z ust i dostajesz gorączki bo nie możesz kleić bubla hehehe.

@3.0

a ja powiem, ze na czyszczeniu sa tez i mile fajne dziewczyny i tak samo przychodza na linie nieraz zastepowac i tez jest fajnie kulturalnie nie slychac zadnych krzyków , wisków , pisków . I wogóle pozdrawiam wszystkie mile , fajne dziewczyny.

@hmm

Mało mogą to się biorą,, pracujemy na wszystkich , więc trzeba to zwalczyć nie dajesz rady odpuść zmień stanowisko ,????

Też się za się zastanawiam Jaj można ,A

@hmm

Też się zastanawiam, ale nie jesteś lepszy!¡!

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

pyt

Czy mozliwe by były nawet urlopy bezplatne na czas braku pracy ? wiele osob mogloby w tym czasie dodatkowa prace sobie wykonywac

padma

jak sa duze limity a i czesto wogole nie ma co robic moze by przestojowe bylo mozliwe na wakacje ?

Ko

Przestojowe jest mitem

info

od nowego roku płaca min ma wynosic juz 3tys zł brutto

Lol
@info

To nic nie zmienia

Do zmiany BE

Co tam za dyktatura na lini się zaczyna? Która linia jest nr 1 teraz i która po urlopie będzie rozwiązana?

Buhaha
@Do zmiany BE

Od kiedy?

?

na czym polega rola brygadzisty w tej firmie ? bo tak u mnie na zmianie to tak on sobie tu pochodzi tam pochodzi sobie tu pogada sie posmieje to tam , a wydawalo sie ze powinien sie interesowac problemami produkcyjnymi i sprawami pracowniczymi ? mowisz cos do niego to on udaje ze slyszy i idzie w zapomnienie, moze mu kupic jakis notes zeby zapisywal sobie ?

Art padma
@?

Teraz kiedy jest mniej produkcji po co dwóch ustawiaczy na klejeniu co mają ustawiać dobrze ogarnięty ustawiacz sam to zrobi A firma płaci A ustawiacz stoi na telefonie przy biurku razem z brygadzista A dwóch ustawiaczy , po co stanowisko brygadzisty kiedy tylko robi plan produkcji na zmianę, A resztę czasu spędza na patrzenie ,w monitor A jak jest jakiś problem to leci do kierownika A sam się boi podjąć decyzję pozdrawiam brygadzistow nic nie robic A brać kasę

Arta
@Art padma

Ustawiacze prawie całą zmianę z brygadzistą spędzają przy biurku na pogawędkach i patrzeniu w telefon . Na przerwę jak idą to mają prawie czterdzieści minut przerwy.

Zal
@?

Z tym daje radę to nieco przesadziłaś, bo najczęściej obrywają osoby stojące w parach, a nikt za nikogo nie chce pracować.

opinia
@Zal

chyba brygadzisci nie sa potrzebni

@?

Brygadzista jest od prześladowania i nękania osob/osoby oraz obrabiania du**kobietom. Chyba trzeba dziąsła podrapać bo ewidentnie swędzą....

Er
@Anonim

Art zm A napewno?

To
@Arta

No tak przeważnie na art zm A nieroby , bo w pracy mają jak w senatorium .

Błąd
@To

Chyba jak w sanatorium.

Art
@To

Tu jedni tyrają a drudzy nie robią praktycznie nic.

art
@Anonim

Niech zrobią rotacje dla brygadzistów po miesiącu na innej zmianie i wtedy zobaczą jak jest .

Z
@Arta

I nikt tym się nie interesuje a się interesują maseczkami i kurzem na pojemnikach od śmieci. A legactwo pieniądze dalej za nic nie robienie dostają.

To wiadomo art zm a

@?

Nie ma i dają radę , więc wyciągnijcie wnioski

padma

ciekawe, podwyzki dostali wszyscy Ci dla ktorych ze stawki wychodzilo ponizej min krajowej , jak i Ci ktorzy mieli juz dosc duze stawki i czesto sowite premie i tak teraz dodadtkowo bywa ze jedni maja pracy i jeszcze do tego premie , a inni marnie , tylko ciezka robota i male pieniadze .

Padma Art
@padma

Z tego wniosek taki że na niektórych działach broń Boże się wykazywać i się starać bo nigdy ale to nigdy nie dostanie się tam podwyżki co najwyżej normy jeszcze bardziej podniosą hehehe. Taka polityka firmy.

Aaaaaaaaa
@Padma Art

Nie narzekajcie tu na forum tylko idźcie po podwyżkę albo poruszcie ten problem na zebraniu. Widocznie wiedzą komu mogą płacić grosze i ta lub te osoby nigdy nie upomną się o więcej a komu muszą zapłacić więcej kosztem tych którym wiecznie wszystko pasuje a po kątach narzekają.

@Padma Art

Nie ma co się starać , podwyżki były ,nic jest z nami

Linia

Może i praca spoko ale za to lider Lini na zmianie B nie do zniesienia.. Nie można z nią w ogóle się dogadać jak z typowa blondynka. Myśli że mam zawsze rację a tak naprawdę (usunięte przez administratora)się zna na czym kolwiek. Kierownik też zachowuje się jak (usunięte przez administratora) Pytasz go o cokolwiek jedyne co zawsze potrafi odpowiedzieć to " nie wiem".

3.0

prosze hr zrobic ankiety i wyciagnac wnioski i konsekwencje

@3.0

Jakie wnioski i konsekwencje?????? Padma słynie z nierównego traktowania pracowników i bardzo ciężkiej atmosfery pracy. Jest na to tylko jedna rada: Albo się z tym godzisz, zaciskasz zęby i pracujesz dalej albo szukasz nowej pracy.

... 3.0
@3.0

nierowne traktowanie ? w kodeksie pracy jest od tego artykul . Prosze Pani Dyrektor sprawdzic stawki pracowikow na tej samej linii jak nieraz odbiegaja wziac brygadziste , kierownika i zapytac o co to chodzi ?

padma

gdzie jest regulamin podwyzek bo podobno takowy jest ? czy to trzeba przez 3 mies czy ile jak grzecznie sie zachowawywac ?

?

kiedy bedzie prezes w firmie ?

Idźcie do Animexu, fajne zapachy, wysokie premie i bez płaczu że ktoś za mało zarabia chociaż socjal dobry. Tam wszyscy będziecie zapierniczac za 2500 na czysto i nikt nikomu na ręce nie będzie patrzył. Jak zarabiacie więcej panienki to skończcie te pisanie tylko oddawajcie konkretne pytania dotyczące zakładu. Praca to praca a że widzicie czasem że inny dział ma lepiej to znaczy że chwilę przed zapierdalal za trzech i ma kilkanaście sekund wolnego. Powiem o firmie że jeśli chodzi o pracę po wysłaniu CV odzywają się, Rozmowa badania na miejscu, BHP płatne zazwyczaj w piątek,potem pierwszy dzień pracy w poniedziałek. Nie ma na co narzekać bo nawet jak się ma 15/h plus premie i tak zarobimy więcej niż zwykły kasjer w sklepie

No ale jakim kosztem????? To już zapewne się tobie nie liczy. Ludzie roboty. I czy taka harówka ma sens????? +Bo to nie jest normalna praca a o atmosferze już nawet wspominać nie będę bo wstyd.

Pop

Chyba 15 brutto, my dokładamy ze swojej premii wydajnościowej aby wyszła najniższa krajowa!!!

Odp

No to się porobiło. Będziemy pracować za najniższa krajową. Super

opp

Zanim sie wypowiesz troche pomysl bo w drobiarskich nawet ukraincy nie chca pracowac ciagle tam rotacje i porozmawiaj z ukraincami tam pracujacymi jak rowniez z innych zakladow oni juz maja wieksze wymagania niz Polacy i wola nawet wrocic do siebie i miec mniej niz tu tyrac za troche wiecej . W firmie jak masz 15zł brutto na godzine to masz np w maju 152 godz do wypracownia to z samych godzin masz 2280zł brutto , gdzie minimalne wynagrodzenie 2800zł brutto to teraz sobie policz ile jeszcze z premii musisz dorobic ponad 500zł do najnizszej krajowej , co dział inne wysokosci premii bywa ze trzeba na niektorych ciezko pracowac ,a premii mniej jak gdzies za stanie

Gp

Nie odzywają się po wysłaniu cv

Gagarin

Dobrze ze w końcu robi sie porządek. Szkoda że wielu fajnych ludzi odeszlo z firmy. Za późno. Pozdrowienia dla dur 3.0

@Gagarin

jaki tam porzadek , kto to teraz zaszlosci te naprawi , na produkcji tak sie wymieszalo ludzi przez odejscia itd , atmosfera zła , niesprawiedliwosci itd ... w tej firmie tak juz bywa takie fatum chyba ze co jakis czas musi interweniowac az prezes

Lizus
@hehe

Polecam zmianę B na Arcie. Najspokojniejsza i najbardziej zgrana zmiana. Nowi powinni pytać o możliwość pracy na tej zmianie. Wyjątkowa pod każdym względem hehe.

Czyszczenie
@Lizus

Zgrana? O czym ty mówisz?A to nie o tej zmianie ostatnio głośno było?

Wsw
@Czyszczenie

Głośno o zmianie B?????? Pierwsze słyszę???? Ciekawe z jakiego powodu????? U nich zawsze najspokojniej.

Elf
@Wsw

Z powodu super ustawiaczki

Bubu
@Elf

Ale w końcu nastał spokój. Ktoś sam się skompromitował i pogrążył co wyszło wszystkim na dobre a i o zmianie B przez to ucichło.

@Elf

Nowa pani Ustawiacz zm. B tylko wywozi palety ,na tym polega jej praca jako ustawiacz??

@Bubu

Na zmianie B jest potrzebne wielkie bum żeby było dobrze????

Zm B
@Obserwator

Jedno bum już zrobili. Usunęli cię ze stanowiska z kożyścią dla wszystkich.

A B
@Obserwator

Robi wszystko to czego nie robiła poprzednia. Jest pracowitą i pomocną osobą. Przede wszystkim odnosi się do wszystkich z szacunkiem. Nie poniża ludzi, nie mąci i nie psuje atmosfery w grupie a to najważniejsze moim zdaniem.

@A B

Jest cudowna ,zajmuje się tym co nie powinna ,atmosfera jest nie mów nikomu ????,czekamy na dalszy ciąg wydarzeń,od kiedy pani Ustawiacz czyści albo poprawia rameczki jest taka cudowna cud miód orzeszki ????

Jad

Ha ha dziękuję

@A B

Powinnaś spojrzeć na siebie , fajnie jest kogoś oczerniać ,sama na pewno nie jesteś bez winy, atmosferę pasujecie sami , więc nie rzucajcie winy na innych , świat jest piękny

@Obserwator

No tak twoim zdaniem nie powinna zajmować się pracą tylko zajmować się zbieraniem plotek z całej hali, szczuciem ludzi kierownikiem i skłócaniu otoczenia. Na szczęście dla nas, nie bierze z Ciebie przykładu. Minęło trochę czasu a Ty dalej mącisz i nie możesz pogodzić się z porażką. Nie pasuje Tobie ustawiaczka albo zmiana to zmień otoczenie. Są gunary i kurnik o linii już nie wspomnę, ale tam choćbyś i ciągała na raz po trzy palety to też Ciebie nie chcą bo wiedzą że jesteś złym człowiekiem.

Kle
@Obserwator

Kończ waść, wstydu oszczędź.

Linia

Ha ha wszyscy wiedzą że to ty jesteś ,cały czas dają szansę jak długo mam nadzieję że HR zrobi porządek ,na jaki obszar nie pujdzie to nie zadowolona ,????????na linii kapryśna ????

Czyszczenie

Same zbieracie płoty i się na kręcące ,nie każda jest idealna ,jak nie pasuje pani to czas na zmiany ???? przedszkole, przyjdzie czas że trafi na panią i co wtedy¿??? To tylko pracą nie macie innego życiu ????

padma

Gratulacje wysylali wczesniej na urlopy jak było co robic, a teraz co trzeba przychodzic i niskie premie bo ledwo planu starcza na caly tydzien . To jak niski plan plan na caly tydzien to rozpisaliby plan z tygodnia calego na 3 dni zeby mozna bylo wiecej zarobic , a 2 dni urlopu wypisac na koniec tygodnia.

Jaja
@padma

No piątki mogli by dać wolne skoro i tak produkcja uboga , trzeba jechać na najniższej prędkości linii żeby później nie siedzieć bez sensu.

aaa

a rotacje na wieszakach ?

gosc
@aaa

najpierw musi 100% zalogi spelniac pewne kryteria bo kiedy sa takie ogniwa ze predzej pojedzie furmanka niz bmw to zastanow sie czemu ta rotacja mialaby sluzyc- jesli masz pojecie o czym mowie to zrozumiesz mpja przeslanke..

a
@gosc

ktore stanowiska sa az tak trudne i skomplikowane ?

@a

moze czyszczenie wieszakow ?

@padma

to z bhp nakazane i maja byc rotacje a np na czyszczenie to zadna filozofia ?

Pozytywnie

Zarabiam 3500-4100 w szarej koszulce nie na żadnym klejeniu czy coś a wy?

@Pozytywnie

Ciekawe...

To ja podziekuje za taka podwyżkę. Bede zarabial mniej niz wczesniej haha

hehe

to jak w rzadzie tu dadza tam zabiora gdzie indziej podatek jakis wymysla , tak dac , a bokiem podebrac zeby naród sie nie kapnął

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki