logo PADMA ART Sp. z o.o.

PADMA ART Sp. z o.o.

Suwałki

Opinie o PADMA ART Sp. z o.o.

marcin 2017-06-18 01:28
droga Olivio nawet w socjalizmie nie zarabiało sie wszedzie tyle samo , na liniach chyba najgorzej bo tam grupa ludzi jest i wystarczy ze sa jakies lewusy lub oporniki i jest ciezko zarobic . Za staż nie ma stawek , stawki powinny byc za umiejetnosci . W tej firmie to dziwne podejscie kazdy kto krzyczy na zebraniu to zaraz ich sluchaja zamiast sluchac ludzi co maja cos madrego do powiedzenia . Doszlo do tego ze na liniach zarabiaja wszyscy tyle samo wydolny czy niewydolny , jakas pani nic nie potrafi ale do powiedzenia ma najwiecej i co miesiac zgarnia do portfela tą sama kase i jeszcze mowi ci co masz robic . Co do premii za ramki powinna zostac ustalona max premia jaka mozna uzyskac miesiecznie bo kazdego dnia roznie bywa nawet ze wzgledu na awarie.
ja 2017-06-18 08:54
Moim zdaniem kontrola jakości powinna tak samo odpowiadać finansowo za odpad jak i pracownicy produkcji. Z jakiej racji? Bo jak barberan robi listwę to się lenią przejść i zobaczyć co na stojaki leci, tylko sobie pogaduszki prowadzą, a później robią zatrzymania bo listwa wadliwa. W sumie chyba praca kontrolera jakości nie powinna polegać na czepianiu się klejarz, a na tym żeby problem wyłapać na tyle wcześniej aby na kolejnych etapach odpadu było jak najmniej.
witold 2017-06-18 21:08
a operatorzy poszczególnych stanowisk nie zauważają co produkują? czy wiedzą jak powinien wyglądać produkt? czy w waszym zakładzie dużo jest osób zajmujących się kontrolą? jak to wygląda u was w firmie? czy macie jakieś szkolenia stanowiskowe?
karol 2017-06-18 23:14
ale co tu szkolić zbijanie ramki ? w tej firmie naprawde nie ma trudnych skomplikowanych prac , przeciez tej ramki nie zbija maszyna CNC . Mało tego jest ustawiacz . Po prostu przychodzi nowy pracownik to lider powinien wyjasnic jak ramka powinna byc prawidlowo zszyta , co dyskwalifikuje , ale nie postawia na drugi dzien czy nawet tydzien i młody nazbija i poki nie zatrzymaja to ok tzn ze ida takie. Z odpadem jest taki problem ze ten co go wyprodukowal nie chce tego wyrzucac bo to jest liczone jak odpad i jako sztuka do jego wyniku wiec zawszze lepiej wcisnac bo moze przejsc bo ktos nie zauwazy .
pracownica 2017-06-18 23:16
przyjdzcie na plecki zobaczcie ile tam odpadu w kontenerze
Tsa 2017-06-19 11:14
Niech wozkowym na produkcji takze zaplaca jak magazynierom gorsi nie sa i przedewszystkim zeby nie wozmpwy produkcyjny to wszyscy stoja pilarze klejarze i linie... Dajcie tez im zarobic a nie tylko magazynierom daliscie premie
zosia 2017-06-19 16:28
liderka M. nie interesuje się tym co się dzieje na linii,najlepiej idzie siedzenie przy biurku i rozmowy telefoniczne.Ale oczywiście nikt tego nie widzi:)
Nick 2017-06-19 18:28
Wszyscy widza...wszyscy ktorych ma pod soba
E.z. 2017-06-19 19:54
Ludzie, przyczepiliście się jednej liderki, bo co! Bo stara się normalnie z ludźmi żyć, bo nie jest chamska i arogancka. Myślicie, że ma ona tak wesoło, jak musi wasze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kryć, jak wam czegoś się nie chce. Wy nie musicie tłumaczyć się dla kierownika, idziecie do domu, i macie wszystko w nosie, A ona już tak nie ma. Po roku czasu pracy na stanowisku lidera, jak można powiedzieć o kimś, że nic nie umie. Sama musiała się nauczyć wszystkiego, bo nikt jej nie pomagał. Zastanówcie się, co wyposujecie, jak macie tyle odwagi wypisywać, to podejdźcie do liderki, i z nią osobiście porozmawiajcie, ona nie siedzi bez sensu na telefonie, i nie załatwia swoich prywatnych spraw, tylko sprawy służbowe. Pomyślcie trochę, zanim oczernicie czyjś tyłek, wręcz patrzcie na swój jak wy pracujecie.
Troll 2017-06-19 20:16
Poparcie?!!! Przecież kierownik tylko zleca robote dla lidera a on ma sie martwic jak to zrobić. Zaluj ze nie widziałeś jak opieprza liderów bo jakis baran zrobił cos nie tak.
Colo 2017-06-19 20:27
To podejdź i zobacz co robi skoro tak Cię w oczy to kluje. Bo z tego co widzialem i sie orientowalem to raczej robi tak zeby dla was bylo dobrze. Brawa dla liderki za podejście .
Nina 2017-06-20 07:37
Kierownikiem jest J.K za to pani M to równa babka chociaż potrafi być ostra.
Tomek 2017-06-20 09:25
Wiesz co mialem okazję z nia pracować i powiem ci tylko tyle ze równa babka chociaż potrafi się czepiac. Po za tym nie mialbym nic przeciwko żeby byc pod nią???? ! Naprawde nic ...
edii 2017-06-20 12:02

A na lustrach to nawet wiatrak lalom postawili zeby im makijaż nie spłyną
b 2017-06-20 13:18
Może do pogadania to i równa babka. Bylem dużo razy odrabiać na linii Luster i Ribbie . Powiem tyle ,ze jest zauważalne jak pracuje lider na lustrach. Ona nie siedzi,pomaga na linii. Jej ludzie ja chwalą. Czyli jednak można,tylko trzeba chcieć.
... 2017-06-20 23:27
Panie Prezesie firma płaci nie najgorsze pieniadze od produkcji po samą górę , tylko po co trzymać niewydolnych ludzi bez kwalifikacji i kompetencji ? Zeby stworzyc dobra firme trzeba skupic sie na fachowej kadrze . W tej firmie wszystko trwa latami od technologi po park maszynowy i wszelkie zmiany, po co to tak ? Nalezy podziekować i zatrudnic ludzi , którzy to zrobia sprawnie i szybko jak nalezy .
Obserwator 2017-06-20 23:28
Kurcze wszyscy tak dają na liderów.. A jak był wybór poszukiwano na to stanowisko to było brak chętnych!! Taka lajtowa praca i co?? Jestem ciekawa jakby tak kierownicy i liderzy o pracownikach zaczęli się wypowiada kto jaki, jak wygląda jak pracuje też by taka dyskusja była?? Może Ci co bronią mają dobre zdanie o tych wyżej to lizusy ale mamy do nich szacunek!! A te oszczerstwa i głupoty co tu są wpisywane to nikt pracowity i dobrze wykonujący pracę nie wypisuje. Bo takich beznadziejnych problemów nie ma i przede wszystkim się interesuje sobą a nie innymi!! Wiec do Roboty a nie za głupoty!!!!!
pracownica 2017-06-20 23:35
czytniki kodow to chyba juz rok czasu uruchamiają hehe
Colo 2017-06-21 07:14
Brawo!!! Dobrze powiedziane. Czemu chętnych na liderow to nie widać skoro nic nie robią i taką kasę mają za to? Weźcie sie do roboty a nie za pisanie glupot!!!!
Tomek 2017-06-21 07:36
Wiesz co jak byla jedna linia to pracowala jak kazdy na linii. Teraz oprocz zajmowania sie organizacją , zielonymi, kontrolą jakosci poleceniami kierownika i glupimi pomyslami marlenki nadal próbuje chciaz na chwilę pracowac na lini. A widac ze czas i bieżące problemy nie pozwalają. I tak sie dziwię ze daje radę .
padma 2017-06-21 08:37
gdyby mieli zle sami by odchodzili z funkcji lidera na zwykleg pracownika ale zaden lider tak nie chce trzymaja sie kurczowo
men 2017-06-21 13:18
Organizacja?zielonymi? Zielonym mowi ile czego trzeba zrobic na zmiane i koniec jej roboty
B 2017-06-21 15:09
Nie pisz głupot !!!Zielonymi się zajmuję?hahahaha. Przyszlismy to postawiła na stanowisko i nic nie wytłumaczyła. A potem jak zrobilismy coś złego to na nas bylo i opie.....szala.
Ramka 2017-06-21 21:20
Zmiana B z Padma Art najlepsza bo nikt na nikogo nie donosi.
pablo 2017-06-21 23:18
W firmie trzeba zrobic porządek nie trzymac słabeuszy , ludzi którzy nie radza i ciagle cos wymyslaja ze za ciezko i oczekuja ze ktos bedzie pomagać i tyrac za nich . Jesli ktoś nie daje rady niech idzie pracować do kiosku czy na ochrone i tam czy stary czy mlody leniwy moze siedziec az do bólu zadu. Dosżło do tego juz ze pieniadze chca wszyscy brać takie same , ale jak przyjdzie pracowac to tu za ciezko , tam to nie daje rady , tego nie umie . Za duzo zatrudniono kobiet i potem tylko lamenty ze ona kobieta i tu za ciezko , tu za duzy ciezar , ona tego nie bedzie robic bo to praca dla mezczyzny
Troll 2017-06-22 07:02
Jakoś nie zauwazylem żeby was strasznie opiepszala raczej potem naprawia wasze błędy do których kazdy ma zresztą prawo. Za to widzę ze dla was nie można zwrocic uwagi bo zaraz ksiezniczki wielce obrazone.
Pracownica 2017-06-22 18:22
Ty ,,pracuś,, i donosiciel zakładowy trochę się hamuj z tym donoszeniem i stwierdzaniu kogo zwolnić a kogo zostawić bo ty tych ludzi nie zatrudniałeś i ty ich zwalniać nie będziesz tchórzu jeden.
K 2017-06-22 18:33
A skad ty to wszystko wiesz niby kto jak sie zachowuje? Ze nie opierdziela ze sie obrazaja pracujesz na fiskbo z nimi wszystkimi czy jestes gdzies indziej i takie masz wnioski z dalekiej obserwacji?
Troll 2017-06-22 20:25
Wyobraź sobie że pracuję.
Wróżbita Maciej 2017-06-22 20:41
Hahaha obrońca się znalazł. Powinieneś rzucić swoją robotę i zostać adwokatem, albo jeszcze lepiej wróżbitą skoro wszystko wiesz, co kto zrobił, co nie zrobił, co powiedział, co pomyślał. Hahaha
K 2017-06-22 21:12
No watpie ze na fiskbo pracujesz...
Troll 2017-06-23 08:08
Chyba cie ponioslo troche. Mówię to co widzę. A co kto mysli to jego sprawa. Jak ci cos nie pasuje to podejdź i powiedz o co ci chodzi co ci nie pasuje na spokojnie. To tylko czlowiek . skoro ty masz prawo do błędów to drugi czlowiek też. A tak dla ścisłości to nie jestem zadnym obrońcą i jesli mi cos nie pasuje to mówię o tym do liderki. O dziwo jak porozmawiasz na spokojnie i mówisz jak z czlowiekiem a nie naskakujesz za byle co z pretensjami wiecej zdzialasz. Jesli ty zrobisz błąd to widzisz ze cie opiepsza ale jak ona zrobi cos nie po twojej mysli to jedziesz jak po psie. Ty patrzysz zeby tobie pasowało a ona musi patrzeć zeby pasowalo wszystkim. A wszystkim nie dopasujesz. A wiem co mówię bo kiedys bylem na jej miejscu i wiem jak to jest jak bronisz swoich ludzi bo cos tam a w nagrode twoi ludzie jadą po tobie i nie powtórzę tego. Kierownik i góra jadą liderowi a ludzie sobie jadą tez liderowi. Nie warto dla ludzi bo sie nie odwdzięczą tym samym. Może lepiej zapytaj czy chce sie zamienić z toba. Ciekawy jestem co ci odpowie.
Colo 2017-06-23 08:22
Mówi do was i do operatora. Jakiekolwoek problemy zglaszaja operatorzy a jak nie dziala to kazdy od siebie powinien. I kazdego ma wysluchac. Zachodzi na druga linie jest tak samo. Oprócz tego musi zgrac wszystko z liderem pil i klejarek bo nie ma buforow z kontola jakosci bo zawsze cos wyskoczy. Z kierownikiem bo moze są rzeczy wazne i wazniejsze z magazynierami bo trzeba sie zorientować czy cos jest czy nie ma. Ale w sumie to nic nie robi tylko na telefonie siedzi albo przy biurku i wiersze pisze i kase bierze za nic nie robienie. Zastanówcie so za brednie wypisujecie! Bo aż zal czytac!
Wróżbita Maciej 2017-06-23 12:58
Czytam Twoje wypowiedzi, które piszesz pod kilkoma nick'ami na temat swojej ukochanej pani Lider i nie mogę wyjść z podziwu. Masz ogromne szczęście, że możesz pracować z tak cudowną i wspaniałą osobą jaką jest Pani Lider M. Hahaha
Wróżbita Maciej 2017-06-23 13:10
Ach gdyby nie nasza kochana Pani Lider... Co by to było? Trzeba Bogu dziękować, że mamy w swojej drużynie tak znakomitą postać godną naśladowania. Jeszcze raz głośno, wyraźnie i z uśmiechem na ustach: DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY!!! DZIĘKUJEMY!!!
padma 2017-06-23 13:17
ach jaka znakkomita postac skoro tak chwalisz nie masz obaw zeby sie przedstawic , no ale juz nie o to chodzi tu kierownik powinien zobaczyc sam jak jest i ewentualnie ocenic bo i ludzie tez lubia kierowac liderem szczegolnie kobiety co kto ma robic i gdzie kogo wyslac oczywiscie one same damy w tym czasie by sobie staly lub siedzialy
Bravo 2017-06-23 16:03
Czytam co tu wypisujecie i wniosek nasuwa się sam. Najpierw wyżwaliście się na Łysym i panu Ł. Zabrakło Łysego to teraz trzeba znaleźć inny obiekt nienawiści bo będzie nudno przecież.
Madzia 2017-06-23 21:04
A najwięcej TO wypisuje tutaj na tą liderke ta osoba co była na zmianie u Łysego, i wtedy na niego wypisywala. A teraz jest na zmianie u tej że Pani Lider i na nią wypisuje. Jak nie wiecie kto to to rozgladnijcie się w koło.
padma 2017-06-23 22:39
a ja pracuje juz 5 lat i jeszcze nie spotkałem sie zeby jakis lider zrezygnował z liderowania , maja dobre pieniadze i obijanie sie i jeszcze pogadaja i posmieja sie z ludzi
3.0 2017-06-23 23:05
Zgadzam się. Linia idzie a oni stoją i się śmieją,że robimy jak konie.
3.0 2017-06-23 23:20
w dodatku wielu z nich nie umie liderowac zarzadzac linia ale sa liderami juz dlugi czas , zeby ludzie nie zglaszxali takich spraw jak opieprzanie sie operatorow to do dzis by stali bo liderzy takich spraw nie widzieli
Zmiany 2017-06-24 00:37
NADCHODZI PANI DOMINIKA...
3.0 2017-06-24 16:00
Od czego ta Pani Dominika? To jakaś nowa liderka?
pilarz c 2017-06-24 16:14
Pani Dominika to prawa ręka pana prezesa. Bardzo sympatyczna osoba ale może zatrząść firmą w posadach jak ktoś będzie źle traktował pracowników .
EWA 2017-06-25 08:50
Osobom którzy tak chętnie tu piszą te bzdury. Wasze sygnały IP już zostały w większości namierzone. Dla wielu mina zrzędnie jak będzie już umowa się kończyć .
... 2017-06-25 10:56
nie sygnał tylko adres IP , po drugie pokazuje zewnetrze ip jesli to siec , a nie jakas neostrada , po trzecie musi byc zarzut prokuratorski zeby firma mogła udostepnic dane internauty , po czwarte komuna mineła i prześladowania i mamy wolnosc słowa i wolna prase i wolny internet i po piąte pisząc o namierzaniu bez postepowania prokuratorskiego i o jakims koncu umowy to jest łamanie prawa .
Ja 2017-06-25 19:24
Raczej ucho prezesa hehe.
Potępiony przez Chrystusa 2017-06-25 21:14
Nie strasz nie strasz bo się zes.asz
summer 2017-06-25 22:22
ta dziewczyna co przeszła z lini od tego ćpuniska krzywego nosa ulunga to jest w porzadku ty padmowy konfidencie oczerniaczu ludzi.
zakapior 2017-06-25 22:28
nie oczerniaj niewinnej dziewczyny , bo pewnie ty to piszesz na liderke niedorozwoju.
Zostaw swoją opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PADMA ART Sp. z o.o.