logo PADMA ART Sp. z o.o.

PADMA ART Sp. z o.o.

Suwałki

Opinie o PADMA ART Sp. z o.o.

... 2017-05-11 20:52
Jesteś klejarzem .. który parzy swojej d... kleisz ramy z dużą wyplywka. Aby sztuka . Nie docenisz tych co czyszczą tylko oczerniasz je. Zamien się z tą panią. Zobaczysz jak fajnie . Co za problem. Ty kiedyś bedziesz tez stary . ..
lukasz 2017-05-12 07:52
tylko pytanie czy ta pani by ogarneła klejarke na klejenie jakos chetnych nie było , w tej firmie to jakies nieporozumienie zarabia tyle samo osoba ktora nie daje rady , nie umie qr.. nawet maszyny uruchomić co dopiero cos wiecej , ale zarabia tyle samo , jeszcze postawia ją zeby sie nie przemeczyła . Co to mnie obchodzi niech idzie zamiatac czy bilety sprzedawac , a nie ktos bedzie zapieprzac za dwoch zeby mogla ona wziac 2-3tys zl. Na liniach to jeszcze gorzej bo jak gdzies nie daje rady to trzeba druga osobe postawic zamiast by ta osoba cos innego mogła robic czyli musza byc 2 osoby zamiast by jedna mogla wiecej ogarniac. Robcie z tym porzadek albo trzymajcie tylko znajdzcie durniow co beda na to robic , to produkcja i tutaj coraz szybciej wszystko idzie , normy coraz wieksze i niestety są wymagania produkcyjne i nie ma litości .
taka prawda 2017-05-12 08:23
Panie prezesie niech pan zrobi porzadek z tym załatwianiem posad i stanowisk bo to komnibuja co niektorzy po znajomosciach rozne stanowiska zająć , wiec nie wiadomo po co te ogłoszenia ? Jesli firma ma preznie działac i jak nalezy to musza byc osoby z kwalifikacjami a nie błyskotki z paznokciami albo nieuki .
pilarz 2017-05-12 11:06
Skończcie te swoje żale. Wiadomo że najlepszego pracownika nie dadzą na lidera bo taki daje duży zysk dla firmy i rabi mało strat. Ja tam mogę pracować ciężko byleby tylko płacili.
Tym liderom i kontrolerom wszelkiej maści też nie zazdroszczę bo nikt ich nie lubi.
anna 2017-05-12 12:45
a na linii co robic jak jeden łazi albo stoi 8 godzin udaje ze cos robi , a ktoś inny musi pracować , a wypłate biorą wszyscy ?
... 2017-05-12 15:00
I pewnie nic nie można powiedzieć bo to czopki lidera ..
Albinos 2017-05-12 17:30
Liderzy na linii niech wezmą się w końcu do pracy.
:) 2017-05-12 22:27
Nie ma czasu za plotkowaniem, paleniem między czasie itd... nie,nie ... oni są nie do tracenia. A jak już coś to i tak kiero to dobry kumpel...i już. ..
Albinos 2017-05-13 14:27
Po co tak naprawdę są liderzy?. Skoro nie interesują się linia i niektórzy wogle nie powinni być liderem(pasma 3.0).Komponenty nie zamawiane na czas,nawet nie można zamówić bo nigdy nie ma prawie lidera.A jak jest to stoi i z operatorem gada i nie widzi co się dzieje na linii.A jak zrobi jakiś błąd to zwali na kogoś innego.
pracownik 2017-05-13 16:00
na zmianie b to i na kurz narzekaja,
Marianna 2017-05-13 16:20
I mają rację, kolejny "genialny" pomysł na 3.0. W piątki popołudniowa zmiana ma dokładnie sprzątać maszyny, więc jak wczoraj pilarze zaczęli wydmuchiwać pył z pod pił to sie można udusić było. Wyczyszczone ramki całe w pyle a pilarze jak psy na kolanach wybierają śmieci. A nas na czyszczeniu i klejarzom czeka pylica płuc bo coś BHP postanowiło i nie pomyślało że takie coś można załatwić przy użyciu odkurzacza. Widziałam że panie konserwatorki mają taki duży odkurzacz więc jaki problem raz w tygodniu zebrać brud z pod pił bez rozdmuchiwania po hali?
padma art 2017-05-16 11:03
masz rację .w czasie przerwy majowej miały być poprawione wyciagi na padma art a jest jeszcze gorzej .firma jest nastawiona na zyski a nie na ochronę płuc ludzi.zapylenie jest okropne a o poprawie wyciagów słyszymy od lat i nic w tej kwestii się nie dzieje .firmie szkoda kasy i tyle w tym temacie
Suwałki 2017-05-16 11:53
Żadnej mordenizacji wyciągów nie było , to jest tylko mydlenie oczu ludziom którzy mają mieć nadzieję że 'cos' się dzieje w firmie i idzie w dobrym kierunku .
Prawda jest taka że my mamy robić jak najwięcej a prezes jak najczęściej ma zmieniać porsche ( kolejne kupione lub zmienione na nowszy model bo tamten roczny był za stary ) hehe
Najlepiej jakbyśmy pracowali i nic nie szczekali bo to nie nasz interes .
Jak okrutne zapylenie było tak i dalej jest ,nie wspomnę już o przekroczonych normach DB (decybele) gdzie na każdej pile wsadzony jest pistolet w kratkę aby odmuchac listwę z pyłu ale Ty robolu rób i się niczym sie nie interesuj.
piotrek 2017-05-16 16:10
spojrzcie na problemy tej firmy z innej strony ile jest zatrudnionych myslicieli od maszyn i rozwoju parku maszynowego , pion mechaniczny , zastepy zastepów , przychodzą dumaja , myslą , kilka już ładnych lat mineło i niewiele sie zmieniło , w zasadzie tyle co moglo sie zmienic i powinno sie zmienic w ciagu kilku miesiecy tzn powinno sie wpaść na pewne rozwiazania juz dawno . Wyciągi ? w tej firmie były problemy z naprawą wiele prostszych problemów .
padma art 2017-05-17 08:16
zapylenie okropne poziom hałasu duzo powyzej normy to są szkodliwe warunki pracy w związku z powyzszym czy firma nie powinna płacić pracownikom za uciążliwe warunki pracy .co na to kodeks pracy i gdzie tu ochrona pracownika
... 2017-05-17 15:34
idz do jakiegos tartaku lub stolarni tam dopiero zobaczysz zapylenie , zeby to nie była płyta pilsniowa to by pewnie tak sie nie sypało z niej pyłem nawet po przepiłowaniu z niej pyli , a wyciagi przy takim drobnym pyle to dodatkowo chyba potrzebne cisnienie powietrza zeby wdmuchiwalo pył w wyciagi .
Ela 2017-05-17 16:46
jak tam jest ? proszę o odpowiedz. skończyłam studia i zastanawiam się czy warto zaczynać pracę od tego zakładu? widziałam ofertę pracy na linię.
kana 2017-05-17 17:20
Jawne kpiny to są ,pracownik jest niczym ,wszystko zawsze jest w normie (zapylenie,hałas , temperatura.....itp) co innego obiecują a co innego robią , znów podnoszą normy na liniach , brak środków na podwyżki ale na nowe ,,porszaki,, ich stać , a szary pracownik ma tyrać i o nic się nie upominać , czysty bandytyzm !!!!
nikt ważny 2017-05-17 17:25
Liderzy i kierownik zmiany to jedna komitywa. Co z tego że nawet poskarżysz się na lidera jak kierownik za kantem się z ciebie śmieje z liderem i zrobią z ciebie głupka. A jeśli chodzi o stanowiska to rozbieżność w zakresie obowiązków i płac jest zbyt wielka i to jest powód problemów no i jak bezmózg dostaje umowę na padnę tylko dlatego że nie był na zwolnieniu a umiejętności są zerowe nie wspominając o myśleniu.
Ela 2017-05-17 18:51
a padma 3.0? może tam jest lepiej ? ciężko znaleźć dobrą pracę ...
marcin 2017-05-17 19:41
na liniach nie dosc ze masz cieższa prace i wiecej umiesz , a i tak taka sama stawke masz jak jak obok ktos kto ma lekka prace przy wkladania papierku i nic nie umie wiecej , to jest jakas porazka ze strony firmy tak traktowac , no coz moze jak zostana sami nieudacznicy to sie obudza . A fakt kierownicy tam sobie rozmawiaja z liderami jak przyjaciele i tam po co pytaja czy lider dobry jak oni sa w takich komitywach ze tylko by wysmiali . Z reszta kierownik jakby mial kompptencje i jakis wzrok na prace to by podszedl i dl alidera powiedzial czlowieku nie potrafisz rozstawic ludzi tu ci stoi tam brakuje i nic z tym nie robisz , proste . Jakies glupie sytuacje sa na liniach jakies kobietki mowia ze ciezko to lider daje im kolejnego czlowieka do pomocy , chyba za duzo kobiet zatrudniono bo lament tylko ze to za ciezko czy tamto ona kobieta i nie bedzie ciagnac paleciaka i podnosic ciezarow no ale wyplate co miesiac to chetnie bedzie brac
jacek 2017-05-17 19:43
skoro taka kobieta ma taka sama stawke to i powinna tez szklo wkladac
Hala4 2017-05-17 20:02
Witam Ela pracuję w padmie 4 lata i uważam ze wszędzie jest ciężko ale pracować trzeba ludzie narzekają tak jak wszędzie każdy najlepiej by chciał jak najmniej robić a zarabiać jak najwięcej a zarobki są dobre 2200-2600 tak około.Dużo osób mówiło ze jak FORTE się otworzy to pójdą ale jak widzę dalej pracują he .Najlepiej to robić swoje i nie patrzeć co robią inni a tym co narzekają na tutaj na forum to polecam firmę obok czyli Kurczaki :)
... 2017-05-17 22:24
DAM SOBIE REKE UCIAC A NAWET DWIE ZE MOWISZ O LINII FISKBO ZM A ;) HEHEH TAK TAK
kamil 2017-05-17 23:19
To i pasuje na zm.B padma 3.0
ttt 2017-05-18 00:31
Ale tylko jedna osoba dostala umowe na padme ze wzgledu na to ze nie chodzi na zwolnienia bo oficjalnie bylo o tym mowione przez kierownika wiec to na bank zm A
3.0 2017-05-18 14:52
Lepiej ze on dostał na zmianie A lija fisbo bo on chociaż fizycznie pracuje. Niż operator bvm juz w tedy w ogóle by chodził z głową do góry. Kierownictwo nic z nim nie robi . .. bo to czop lidera i juz .
joanna 2017-05-18 16:17
obecnie nie ma zadnych praktycznie roznic pomiedz umowa na agencje , a na padme wiec nie podniecajcie sie , tym bardziej ze obecnie jest tyle innej pracy ze nie trzeba ise martwić . Kiedys to ci z mowa na padme choc wiecej bonow na swieta dostawali, a obecnie to samo i mało wiec co tu sie bujac z glowa w chmurach .
Elo 2017-05-18 16:25
Jak tobie nie ma żadnej roznicy to trudno.. dla innych jest i to duża. Np.w urlopach itd. .no ale jak ty nie masz 10 lat pracy i tobie na rękę bo masz teraz 24 dni a na normalnej umowie byś miała 20.
... 2017-05-18 21:22
Aaaaaahahahhahahaha,czopek :D
joanna 2017-05-18 21:26
na normalnej umowie jak i agencji masz 26 dni jesli masz 10 lat pracy do ktorych rowniez zalicza sie szkoła np za srednia doliczaja 4 lata do twego stazu pracy w innym wypadku masz 20 dni przy obu umowach
Elo 2017-05-19 15:19
Wiem jaka mam umowę i wiem co mi przysługuje. Mydlic oczy to ty możesz.
:p 2017-05-19 16:59
To źle widzisz bo forte nie zostało jesze otworzone.
joanna 2017-05-19 17:05
to powiedz jaka masz umowe i jakie sa różnice , podkreślam napisz tu nam jakie są różnice
Inka 2017-05-19 17:17
Nie ma żadnych różnic
Hala4 2017-05-19 21:45
A co się wybierasz:)
;) 2017-05-20 00:21
Haaaai co linia ma sie otworzyc nowa? Szkoda tylko ze 3 osoby z zewnatrz chca tu pracowac pfff nawet ani klejarze i czyszczace,nie chca isc na linie a te smieszne ogloszenie o prace,co wisi? Hehe smiech ciekawe czemu nikt nie,chce,przyjsc tu do pracy...hehehe
... 2017-05-20 15:31
a co to za praca na linii jeden na drugiego pracuje w dodatku za tą samą stawke , są stanowiska ze ziewaja i jeszcze nic nie potrafi zrobić i biorą te same pieniadze co inni muszą zapierd... totalne nieporozumienie
& 2017-05-20 16:42
To tylko jeden powod a jest ich duzo wiecej moze w koncu docenia ludzi jak widza ze nawet z zewnatrz nikt nie chce tu przyjsc i skoncza sie gadki "na twoje miejsce jest 50 chetnych"
3.0 2017-05-21 16:34
niektóre kobiety to takie lizuski , a to do lidera sie podlizuje , a to odprowadzi nawet lidera na przerwe , a to podleci, a to sie usmiechnie cos powie tylko zeby sie podlizac nawet do kierownika , umieja niektóre być miłe jak trzeba , a wśród nich i taka co to kiedys anonim napisała
beata 2017-05-21 19:07
jak teraz leca okresy rozliczeniowe za premie frekwencyjna ktoś wie kiedy teraz wyplaca 400zł ?
daro 2017-05-21 20:00
bo liderów dobrze byłoby gdyby mieszali raz na jakiś czas zmianami skonczyłoby się lizusostwo
44 2017-05-21 21:47
O o o o wlasnie juz dawno o tym rozmawialismy ze to bylby swietny pomysl
padma 2017-05-22 12:57
tam niektorzy pracuja znaja i inyych liderów albo podlizuja sie nastepnym liderom , ja osobiscie taka zamiane liderow uwazam bardziej na tydzien czasu zeby moze ludzie zauwazyli ze innni umieja inaczej rozstawic ludzi lepiej zarzdzac , naprawde ale w tej frmie wielu ludz nie ogarnia nawet produkcji jak nie powiesz to sami nie wiedza , wszystko trzeba mowic jaki to niski poziom umyslowy ja nie wiem jak mogli dac ogloszenie do jakosci od wyksztalcenia zawodowego jak na produkcji sa osoby ktore nie ogarniaja prostych rzeczy to nawet na produkcje obecnie szukaja firmy z min srednim
marzena 2017-05-22 19:27
Zapraszamy Pana Burkieta na zabranie w czwartek na padme 3.0.
3.0 2017-05-22 20:53
A na jaka zmiane i co to za zebranie?
Hala4 2017-05-22 20:59
W lipcu wypłaca za frekwencję
marzena 2017-05-22 22:49
Ogólne zebranie z pracownikami.
... 2017-05-23 12:35
i tak nic nie powiecie bo tak milczycie ale na liniach przydałoby sie zwalczyc pasozytów co bytuja przychodza po wypłate co miesiac ale do pracy ruszaja sie jak zólwie lub udaja ze cos robia, nie ma za bardzo z nich pozytku ,wstrzymuja produkcje , czasami sa to osoby wydalone z innych gniazd i przyslane na kolejne gniazdo zamiast out . Liderzy i kierownictwo jak ciepłe kluski nie wiedza co zrobic z takimi przypadkami , trzymaja sie kurczowo swych stanowisk zeby tylko jak najdluzej sie nachapac dobrej wypłaty , lepiej zamiesc pod dywan niz cos z tym robic . I lider niech zacznie zwracac uwage a jesli nie , to niech staje sam do roboty i zobaczy jak to jest jak ktos pracuje , a obok ktoś sie obija i bierze te same pieniadze
3.0 2017-05-23 15:19
przyszło lato i słońce wiec firma mogłaby zakupic załuzje czy itp bo słonce w niektórych godzinach czy wschodu czy popoludniowych swieci tak na pole produkcji ze w oczy az nieraz razi i BHP przewiduje zeby firma zapewnila zeby słonce bezposrednio nie razilo w oczy , w pomieszczeniach biurowych nie wiem jak tam pracuja w takim swietle slonca , w dodatku w tych szybach widac rozmazane paluchy i plamy
Zostaw swoją opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PADMA ART Sp. z o.o.