Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

bbb

szczepionke juz maja, wiec po nowym roku bedzie ozywienie ,a latem zobaczycie wszedzie nie beda mieli mocy przerobowych pracownikow jak na nowo obudzi sie popyt

@bbb

Od nowego roku najnizsza skoczy w górę to bedzie mozna poszukac czegos spokojniejszego bez uczestniczenia w wyscigu szczurów....

ogloszenie

od stycznia najnizsza krajowa w gore z 2600zl na 2800 brutto , godzinowa stawka dla umow cywilnoprawnych netto 18,30zł

@ogloszenie

Nie w tej firmie.. Wiekszosc nawet 15zl brutto nie ma... Premia ciezko wypracowana musimy dorobic do najnizszej krajowej gdzie ta podstawe 2800od stycznia kazdy powinien miec

Laki

Ludzie cieszmy się że pracujemy i mamy co do garnka włozyc, więc szanujmy to. Weekendy wolne odpocząć można. Praca spoko na każdym dziale. Bądźmy dla siebie mili, bo pieniądze to nie wszystko. Czasem lepiej jest usłyszeć od kogoś mile słowo niż to ile dziś premi zrobiliśmy. Pozdrawiam was wszystkich ????

@Laki

Na jakim dziale taka spoko praca???????

@Laki

To pracuj za darmo jak ci tak dobrze.

Laki
@Art

Skoro dla ciebie 3 tysiące z hakiem to jest za darmo to gratuluje posiadania mózgu. Życzę miłego dnia

Dlaczego nie ma kasy na święta.Fundusz socjalny według prawa na jednego pracownika to 1300 zł rocznie.Gdzie są te pieniądze.W innych firmach ludzie dostają kase na święta około 400 zł na wczasy pod gruszą około 600 zł i na wielkanoc około 300.Dlaczego nikt tym się nie zainteresuje

Dokladnie... Przez 3 miesiace zabierali 10 procent premii za frekwencje tez juz nie ma to jeszcze I to zabrali... To jest z funduszu socjalnego wiec nie rozumiem jakim prawem jest zawieszony w innych firmach mimo ciezkiej sytuacji jakos bedzie wyplacone

Buhaha
@Adam

A teraz niech wszyscy przypomna sobie jeden punkt z IWAY....:)

pyt

ale gdzie te pieniadze wg Ciebie rzad daje czy ty placisz po 100zl miesiecznie ? Zaklad pracy moze dokonac odpisu na fundusz socjalny co wowczas bedzie stanowilo koszta uzyskania przychodu .

Św.
@Adam

Zaoszczędzą na ciemnej masie. Ten covid spadł im z nieba hehe. W Suwałkach nawet w małych zakładach ludzie dostaną socjal na święta.

padma
@Św.

co wy tak sie martwicie od nowego roku od wiosny jak z kopyta jak ruszy gospodarka to zobaczycie bedzie mozna zmienic prace i przyjdzie niebawem czas jak na zachodzie ze na produkcjach beda robic tylko obcokrajowcy

Hahahaha

Czy na zmianie A można było by skończyć blazenade ?!?! Operator barberana który nie potrafi oplaszczac listwy i robi samego bubla serio jest potrzebny ?!?!? Dwa stojaki ribby bubel. Po co na siłę takiego wciskać na operatora skoro rok probuje i nic nie potrafi...

Pilarz
@Hahahaha

Potrzebny tak samo jak Mateusz na ustawiaczu

Klejarz
@Pilarz

Zazdrościsz Mu umiejętności.....

Zzz
@Hahahaha

Nie potrzebny to ustawiacz z czyszczenia haha.. to dopiero osoba od niczego

@Zzz

To czemu tego nie zgłosicie że ta osoba nie jest potrzebna tylko wyżalacie się na forum????? Są w tej firmie HR i skrzynka na dobre pomysły i tam trzeba zgłaszać swoje spostrzeżenia i żale a nie na forum.

Ja i ty
@Zzz

A mi tam odpowiada że jest. Idę zgłaszam problem z kolejarzem, przychodzi i on ma to rozwiązać. Dawniej nie można było się doprosić aby coś ustawili czy poprawil a teraz niech on się z nimi użera. Jeszcze żebysmy nie chodzili między rolkami to byłoby dobrze. Jakby jeszcze mogła pomóc w czyszczeniu to w ogóle byłoby super

....
@Zzz

A ja już wolę ustawiacza czyszczenia niż liderów kolejarzy

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

padma

po co te zbiórki na rozne prezenty jakies co to przedszkole ?.

@padma

No właśnie. W Padmie jest duuuużo skner to po co te zbiórki????Uzbieranie kasy na wianek dla najbliższej rodziny graniczy z cudem a co dopiero jakieś akcje charytatywne???? Pierwszy mój taki zakład pracy gdzie jest zero empatii i zrozumienia i walka o przysłowiową złotówkę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

?
@Art

na wianek niech sobie zbieraja ale po co jakies urodziny czy itp

Buuuu
@?

Po to żeby się zintegrować a nie wiecznie pałać do siebie nienawiścią.

qq
@Buuuu

integracja ? jak przeciez ze soba gadaja a odejdzie 1 m i juz nadaja na siebie , za duzo nazatrudniali z firm gdzie tam na porzadku dziennym byla nienawisc

@qq

To nie jest wina ludzi tylko niesprawiedliwego systemu premiowania. Pełno fałszywców i donosicieli gotowych własną matkę sprzedać dla paru złotych więcej. Na zebraniu takie osoby siedzą cicho a po zebraniu obsmarowują wszystkich wkoło, bohaterzy od siedmiu boleści.

sp

na montazu wieszakow niech podnosza normy

Ju
@sp

2 :40 przerwa na wieszakach ???????????? sama sobie chcesz obniżyć premię podniesieniem normy,? ????????????

Padma Art

Tak najlepiej od razu 10 stołów czyszczącej dać. A reszta towarzystwa niech spokojnie siedzi dalej w telefonach i ziewa z nudy.

@Padma Art

Ostatnio dwie czyszczace całą zmiane w telefonach albo na ploteczkach i jedynie co to narzekały na jakość aj biedne te czyszczące....(z góry uprzedzam że nie oceniam pracy wszystkich czyszczacych )

Aaa

To zycze Ci samej jednej 3 stoly czarnej fotoramki to ciekawe czy dalej taka bedziesz chetna na te 3 stoly... Co za ludzie...

ot tak
@Aaa

trzeba od razu do prezesa wszystko zglaszac , zebrania jakies sa bez sensu , kierownictwo i cala resszta dopiero dziala szybciuteńko jak jest strach przed szefami i spadnieciem ze stanowiska

Czyszczaca

Popatrz sobie na koniec zmiany ile one mają roboty, jedna drugiej pomaga i ty myślisz że one będą miały czas zabrać wam palety? Bynajmniej u nas buforowa nie wyrabia się sama wywieźć palet od biurka pomaga jej ustawiacz ka.

Ech

Uważasz że ta Sylwia ma czas wywieźć prosto od czyszczącej palety a kto wykona jej obowiązki?

@Ech

Sylwia ma koleżankę w pomarańczowej koszulce do pomocy. Albo pani w pomarańczowej koszulce albo kontrol jakości. Bo coraz więcej spacerowiczów, którzy nic nie wnoszą do tej pracy.

@Czyszczaca

Buforowa owszem ma co robić ale ustawiaczka proszę was litości...... Kto w tej firmie wymyśla tak meganiewydajne i nic nie wnoszące stanowiska pracy???

Em
@Czyszcząca

A znasz jej obowiązki że tak mówisz?

Abc
@Em

No właśnie nie widać żeby miała jakieś konkretne obowiązki poza snuciem się za dziewczyną z kontroli jakości i plotkując z nią na różne tematy. Chodzi, ziewa i udaje że ramki sprawdza z kontrolerką. Czasami nawet oficjalnie spaceruje i coś podjada z nudy obserwując innych. No owszem ustawia czyszczące przy stołach ale to przez 10 minut max na początku pracy hehehe. No ja się pytam dlaczego nie ma pieniędzy na podwyżki dla ludzi ale tworzyć tak nie potrzebne stanowiska pracy to jest sens i kasa?????

Wiki
@Abc

Ty mówisz o Agnieszce?

@Wiki

Mi się zdaje że to o ogół chodzi a nie o pojedyńcze osoby.

@Czyszcząca

Ja nie widziałam żeby Agnieszka chodziła coś jadła, o co poprosisz to pomoże. To nie one wymyśliły te stanowisko mniejcie pretensje do firmy nie do nich

Tanie pranie

Tej osobie co napisała po 8 na forum proponuje zamienić się stanowiskami pracy z Sylwią czy ustawiającą. Wstyd mi za was drogie Panie. Zamiast siedzieć na tel w czasie pracy weźcie się prace. Jeżeli miałaś odwagę napisać to miej odwagę się podpisać!!!

@Czyszcząca

To prawda nikt tu nie pisze że to właśnie o jakąś Agnieszkę chodzi tylko o ogół ludzi których stanowiska pracy są na siłę robione i nic nie wnoszą aby praca była lepsza.

Abc
@Wiki

Nie o Agnieszce. Ogólnie tak to wygląda.

Ooo
@Padma Art

Agnieszka jest w porządku, tu nikt do niej pretensji o nic nie ma. Ale czy te stanowisko pracy jest u nas potrzebne? Nie może nam pomagać ale wszyscy wiemy dlaczego i której to zawdzięczamy. Na zebraniu była mowa że będzie nam pomagała, rozwiązywała problemy odnośnie współpracy z kolejarzami i pilarzami. Ale czy tych problemów nie mogą rozwiązywać liderzy kolejarzy? Kontrola jakości i tak sprawdza ramki więc po co ustawiacz? Tego nie rozumiemy i naprawdę nie mamy nic do naszej ustawiaczki.

Seb
@Tanie pranie

Ja z chęcią bym się zamieniła. Łapka w górę kto razem ze mną???????

Haha
@Seb

A ja bym się nie zamieniła.

dobreoni

Witam. Czy to prawda że dla osób które zapiszą się do odśnieżania dachu będą paczki na święta i dodatkowa premia?

I co po prezencie na ŚWIĘTA. Padma nic nie da

StasiekJąkała

da da wypowiedzenia pójdziesz do kierownika wraz z anielskim orszakiem

o
@StasiekJąkała

na razie to firma szuka ludzi , przychodza nawet z urzedu pracy , a i to wielu nie chce pracowac mowia ze mieli lepsze prace do tej pory

Aaa
@o

Pytanie po Co szukaja ludzi do pracy jak juz teraz coraz mniej pracy a przed swietami pewnie znowu zwalniac beda... Komedia

***** ***

Wy zaklamane mordy cieszcie sie, ze prace macie. Oby was pozwalniali :)

ZbigniewBoniek

Coraz częściej na hali czy to wśród czyszczących czy klejarzy słyszy się głosy, że w grudniu ma wydarzyć się coś niebywałego mianowicie ma spaść śnieg. Prawda to?

Co to za polityka że wszyscy pracownicy muszą mieć spodnie na szelkach kto nie miał to odkupił. A na zm C obaj brygadziści mają ta głęboko... I chodzą bez szelek.. Jakieś inne zasady ich obowiązują?? Jak to jest?

pyt

a czemu na zm C tam takie roszady byl brygadzista na innym dziale teraz na innym spowrotem gdzie byl , tak samo na klejeniu zdegradowali kiedys i znow jest o co to moze chodzic ?

Atatat

Krąży podobno jakaś plotka że od poniedziałku idziemy na przestój, ktoś coś słyszał?

@Atatat

To pewnie taka sama ściema jak z tym tyg urlopem teraz...

Na czyszczeniu jest tragedia, wyzysk, praca ponad siły.My nie jesteśmy robotami aby nas tak traktować, zero wsparcia od przełożonych. (usunięte przez administratora)

Padma Art

To dzwoń bo na zebraniu to prawie wszystkie cicho siedzicie a w szatni i na forum lament. Tak naprawdę to same sobie jesteście winne takiej sytuacji tam gdzie nie ma zgrania i jako takiej jedności takimi ludźmi najłatwiej manipulować i rządzić. Zastanawiające jest to że na linii, piłach a w szczególności na klejeniu nie podnieśli jeszcze norm tylko od,, zgranych,, czyszczących oczekują mega wydajności.

@Padma Art

Lament jest na lini bo tam brakuje ludzi i wtedy zabierają czyszczące bo jakoś nie dają sobie rady sami. A czyszczące muszą czyścić wtedy w okroionym składzie po 4albo 5 stołów. I tu zebrania nie pomogły nic.

Klejarz
@Czyszczaca

Nikt was nie zmusza do czyszczenia 4,5 stołów. No chyba przed zmianami bbyła mowa o 3 stołach na 2 czyszczące???

xyz

oj biedne poszkodowane czyszczace a wyslac 1z 2 na inne dzialy np linia luster, extrudera, plecy, odbior na ktorakolwiek linie niech poznaja jaki tam jest cud miod i orzeszki...

Hw

Czy ktoś coś wie na temat pracy? Od 7 zamyka się IKEA, nikt nic nie mówi.. Znów będziemy stać?

Tak aż do stycznia

@Hw

Dajcie już skokój z tym biadoleniem. Nie wierzę że galerie będą zamknięte na dłuższy czas.

@Hw

Będziemy pracować, myślisz że będziesz znów leżeć do góry du.ą i ci ktoś za darmo będzie płacił.

haha

no a czemu nie ? niektore osoby nawet w firmie za samo przychodzenie bierze pieniadze bo przestoi 8 godz nic nie robiac od lat

@haha

No niby tak. Teraz jeszcze do nich dołączyły ustawiaczki z czyszczenia. To dopiero porażka. Chodzą, szwendają się. Wystarczyłaby tylko buforowa. Na zmianie B ostatnio buforowa była sama przez 2 tygodnie i lepiej sobie radziła z buforem i rozstawieniem czyszczących na początku zmiany niż ustawiaczka. Śmieszne jest to że na zebraniach gadają o optymalizacji kosztów a sami tworzą nikomu nie przydatne stanowiska pracy. Niedługo spacerowiczów w tym zakładzie będzie więcej niż pracujących przez tą pandemię i nie tylko......

@Art

Wcale lepiej nie radziła, czyszczące rozpisywał ktoś inny, też niektórym się nie podobało.

@haha

Np liderzy na barberanach powinni pracować.

@Art

Na dłuższy czas nie będą zamknięte ale tydzień do dwóch myślę że firma będzie stała.

@Art

a na barberanach operatorzy co powinni robic ?

Ktoś
@Art

Lider na barberanie nie może stać przy maszynie , ma inną rolę. Byłeś kiedyś tam że tak Sie wypowiadasz ? Bo wnioskuje że nie.

Fajnie było

Dostajesz pracę, umowę, kolejna umowę,kolejna umowę, cieszysz się stabilizacja, kredycik, zakładanie rodziny a tu nagle rach ciach koniec, kryzys, brak zamówień, wypowiedzenie, dziękujemy za świąteczny prezent lepszego nie można sobie było wymarzyc, przede wszystkim brawo za sprawną realizację zwolnień... A te przejście z liderem pod rękę przez hale iście orszak weselny.... No coś pięknego... Jest zima ofert pracy garstka, Marzenie każdego żeby zostać na lodzie... A ile nas jest łącznie, całkiem sporo spotkamy się w urzędzie pracy, bądź na tej samej rozmowie kwalifikacyjnej... W każdym razie jeśli szukasz pracy sezonowej, dorywczej, lubisz rollercostery w życiu, prace w stresujej atmosferze to Padma jest dla Ciebie idealnym miejscem, jeśli zaś myślisz o stabilizacji, domu, rodzinie to na dzień dzisiejszy tam nie idź, bo historia zatacza koło i 21.12.2020 napiszesz tu podobnego posta jako bezrobotna osoba, 10, 5 lat temu tam było dobrze, fajnie, stabilnie, dzisiaj jest jak jest.... Każdy dzień może być Twoim ostatnim, pozdrawiam i życzę efektywnego szukania pracy!!!!

@Fajnie było

Idealny temat do UWAGI :)

Wok
@Fajnie było

Zaraz bendą zwalniać ikea będzie zamknięta robi roboty nie będzie powtórka z rozrywki

Od górnie
@Wok

Bym chciał żeby znaleźli twój IP i cie ukarali za pisanie farmazonów na forum, nikt nikogo nie zwolni praca jak była tak będzie.

Fax
@Wok

Ciebie napewno zwolnią, jak byśmy stali to góra na tydzień.

ppp

niech zrobia tydzien ze swietem 11 listopada caly wolny to pomoze kwarantannie w firmie bo chyba coraz wiecej ludzi ma objawy grypy

3.0

czemu niektorzy operatorzy pracuja, a inni juz nie moga? nalezałoby by zapytac kierownikow poszczegolnych zmian

@3.0

To jest forum art.

Ciekawe kiedy teraz Padme zamkną?

15 listopada bardzo mozliwe ze rzad oglosi ogolnokrajowa kwarantanne

quest

najlepsze jest to ze oni nawet nie wiedza kogo maja w tej firmie jakich pracownikow z jakim wyksztalceniem , zawodami , umiejetnosciami nabytymi w firmie tj praca jako operator itp co moze by sie przydalo

pytanie

czy są juz w firmie przypadki covid ? i czy osoby powiazane sa na kwarantannie ?

@pytanie

Są przypadki COVID na zmianie B 3.0 ale osoby powiązane dalej pracują i będą pracować.

A.....
@pytanie

Są na art na zm A i jakie kwratanny? dalej trzeba robić. Niedługo to będzie w padmie ognisko zachorowań jak na Śląsku, chyba że zrobią jakiś przestój bo inaczej dobrze tego nie widzę.

Bgik
@A.....

No robi się nieciekawie ale to było do przewidzenia. Mordercze normy, ludzie spoceni i osłabieni. Nie trudno o infekcję a teraz tym bardziej o covid.

hmm
@Bgik

z jakosci tez zmieniaja zmiany a to moze sprzyjac jak ktos zachoruje przeniesieniu na inne zmiany covida w razie zarazenia

Brr
@hmm

Z jakości to powinne jak najbardziej zmieniać zmiany bo jak nie zmieniają to jest kombinatorstwo i legactwo, udawanie że coś się umieją a one udają ze umieją. Tak naprawdę to w kontroli jakości tyłu nie powinno być bo nie mają co robić tylko chodzą i plotkują.

@Brr

Nie bardzo rozumiem po co ustawiacz czyszczenia kontroluje ramki? Od czego jest kontrol jakości? Zjechali z jakości ramek więc po co te cyrki. Co w ogóle robi ten ustawiacz, miał być do pomocy czyszczącym a tak naprawdę pomaga kontroli jakości i buforowej.

@Brr

Jak najbardziej kontrol jakości powinna nadal się zmieniać zmianami. Stop kumoterstwu i mobbingowi. Jestem zadowolona tej decyzji. Przynajmniej teraz wiem że moje ramki oceniane są obiektywnie a ocena ich jakości nie polega na tym czy mnie pani z kontroli jakości lubi czy nie.

Praca
@Brr

Dwie widać z kontroli jakości że przykładają się do swojej pracy. Odkąd były na mojej zmianie ramki są lepsze, zaś ta trzecia to powinna stać na końcowej bo jej praca głównie polega na ploteczkach z ulubionymi kolejarzami i ulubionymi czyszczącymi i bardzo dziwne że u tych właśnie osób nigdy nie ma zastrzeżeń do jakości ram hmmmmm...... a u innych nawet gram pyłku przeszkadza.

@Praca

Dwie z kontroli M, E to coś tam umieją ale ta trzecia to ręce opadają.

Zzzzz
@Art

Coś umieją...... Pytając pilarza lub klejarza,, a jaka jest tego przyczyna,,........... ???

Obiektywna
@Art

Oj moim zdaniem to Beata i Emilka są najlepsze. Zawsze obiektywnie podchodzą do oceny ramek a to najważniejsze. Zawsze gdy coś się dzieje z jakością ramek szybko reagują. Na zmianie B odkąd Beata była na zmianie znacznie poprawiła się jakość szuflad gdzie dotąd to był najgorszy badziew z trzech zmian. Po prostu przykładają się do swojej pracy te dwie dziewczyny i tyle w temacie.

@Obiektywna

Ta pierwsza za mocno wczuwa się w rolę tylko rejestry i rejestry aż jej się bałam

Klej
@Czyszczaca

Hahaha. Ale przynajmniej pracuje a nie plotkuje.

@Obiektywna

Haha to już niech ta Beata zostanie na zmianie B i patrzy tych szuflad, bo u nas na zmianie to ona niczego nie widziała.

C

I nastał spokój na zm. C. Wróciła nasza pani Emilka. ????

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki