Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

pyt

czy kogos z was wyslali gdzies na inne działy za kare ?

@pyt

Tak,kolegę

@pyt

A za co niby ta kara

?

czy w Malow tez zabieraja z wyplaty ?

Iks
@?

Nie, tylko u nas na nowego Bentleya zbierają.

Ben
@?

Dlaczego Padma nie pochwali się że firma dostała dobre pieniądze od państwa?Inne firmy głośno o tym mówią, zaprzestają zabierania 10 procent A u nas cicho i sza.

@Ben

Bo Fabryka mebli Forte zrobiła to za nich i się pochwaliła że oni dostali i Padma dostała... Forte przywróciło wszystkie premie nic nie zabierają...

Ela

Nie ma co narzekać na forum tylko powoli rozglądać się za inną pracą bo już za niedługo to na kasie w sklepie więcej zarobią niż np. na czyszczeniu w naszej firmie.I na 3 zmiany w ukropie i harówce za mniej niż najniższa krajowa nie trzeba będzie robić.

@Ben

Jeżeli to prawda to wstyd dla firmy. Pozabierali wszystkie dodatki i jeszcze 10 procent z wypłaty.

Jaki

Tak to prawda, forte zrobiło z pracownikami zebranie i powiedziało ze dostali wsparcie, przywróciło to co zabrali.. I powiedzieli też że padma też dostała kasiorę

Sssss
@Jaki

A u nas powiedzieli w czerwcu ze dalej czekaja na wsparcie,a kredyt trzeba splacic...

Ktuś

Jakie jelenie?jak zaczęliśmy głośno mówić,to wysłali ludzi na 3.o (forma zastraszenia)niby jako wsparcie,a jak wyszło? niektórzy nawet klejarki nie dotkneli,bo nie było co robić .Taka prawda!!!!!!

@Sssss

Eh a kiedyś szef na zebraniu mówił że nie będziemy musieli wyjeżdzac do pracy za granicę a teraz w Padmie się zrobiła kolonia ka...... Strach chodzić do pracy, ręce siadają.Nie wiem co się dzieje, z czyich pomysłów czerpią inspirację żeby tak uprzykszać ludziom życie.Nie ta sama firma co kiedyś.

praca
@Ben

Słyszałam o tym też ,ale czy to prawda?

Ben
@praca

Mój znajomy tam pracuje i tak mówił

Aha

A skąd to wiesz

Aga

Praca w tej firmie już nie jest taka atrakcyjna, bez dodatków, trzy zmiany. Ludzie na zwolnienia chodzą. I jeszcze 10 procent zabierają. Czas najwyższy rozglądać się nad zmianą pracy.

@Aga

Ciekawe co Ci na samym szczycie o tym myślą i czy znają taką Polską strone jak gowork.pl

padma

rząd podwyzsza płace rowniez i od nowego roku to moze byc juz prawie 2100 zł na ręke, a stawki wielu z nas są poniżej najnizszej krajowej co oznacza ze czesc premii pokrywa podstawe

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Klejarz

Zabrano nam 10 % ale dlaczego nie mamy możliwości zarabiać więcej A przez brak listwy zarabiamy mniej? Czy tylko ja tak to widzę......

Skrzynka na dobre pomysły
@Klejarz

Po tym wpisie wnioskuje o podwyższenie norm dla klejarzy.Widać że stać ich na więcej a i firma na tym zyska z powodu oszczędności.hehehe

@Skrzynka na dobre pomysły

Dobry pomysł.Powinni zwiększyć im normy i obniżyć wypłatę o 15 procent jak tak chcą kleić więcej ramek.Zawsze to dobra motywacja do pogoni za wyrównaniem wypłaty sprzed koronawirusa.No ja się nie dziwię teraz dlaczego firma wprowadziła 10% daniny.Wiedzą z jakimi ludzmi mają do czynienia.Oby więcej takich wpisów.

Józek
@3.0

Taki mądry to ty nie bądź bo tobie też normę podniosą. D.pa nie piecze jak firma (usunięte przez administratora) na 10%? A ja się szefom dziwię bo opinia o tej firmie już jest poniżej dna a przychodzą tu tylko nieświadomi tego (usunięte przez administratora) Zobaczymy co zrobisz jak ciebie usuną. Ludzie też mają kredyty i zobowiązania. Tu przychodzi się zarabiać a jak premia w akordzie to nie dziwne że trzeba zasuwać żeby coś zarobić

Ira
@Klejarz

Nie mamy żadnych aneksów więc nie mogą nam zabrać.

Antek
@Ira

A zabrać mogą z podstawy? Jak juz coś to z premii mogą te 10 procent zabrać... Aneksów nie mamy więc......

padma

i co narobili pozwalniali pomieszali ludzi , byly wysokie normy, wysokie wyniki i teraz są zgrzyty, kłotnie , awantury , nie moga wykonac planu albo niski plan i zarobki , mysleli ze to tak zatrudnia i bedzie super

@padma

Omijać ten zakład z daleka.Ogólny (usunięte przez administratora) w maseczkach i przyłbicach noszonych tylko przez roboli na pokaz w temperaturze na hali około 30 stopni.Ogólnie rażąca niesprawiedliwość we wszystkim .Atmosfera pracy w skali od 1 do 10 to -10.Doceniają lizusów i donosicieli.

padma art

Dlaczego nie wzięliśmy udziału w #GaszynChallenge na rzecz chorej Hani z Ełku, skoro byliśmy nominowani? Nie macie dzieci, rodzin? Skąd wiecie, że was nie spotka jakaś tragedia i nie będziecie potrzebowali pomocy? Jak można być tak obojętnym na los innego człowieka? Można było przynajmniej zorganizować jakąś zbiórkę. Wstyd i hańba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam

@padma art

Na 3.0 była zbiórka ale raczej nie ma się czym chwalić...

Zero empatii
@padma art

Oszalałeś w czasie pracy??????Czas to pieniądz!!!!!Sporo ramek mniej by się nakleiło i złożyło tego dnia!!! Wiem że na 3.0 zbierali kasę ale szału nie było.Przykre.Nigdy nie wiemy co nas w życiu może spotkać......

@
@Zero empatii

rząd wolał zrobic przelew 2mld zł na tvp, a teraz cały kraj robi pompki i nie moga nazbierac ,a tyle osób potrzebuje pomocy , zacznij lament od biur poselskich

Jagness- zm.A padma 3.0

Pozdro dla ustawiaczy zm.A Dobre ziomeczki ,nie ma spiny ;)

opinia

powinno byc spotkanie z prezesem i w koncu chyba trzeba wszystko pokolei mowic co sie dzieje niech robia porzadki

Ktoś
@opinia

A co się dzieje????

Ktoś
@opinia

Kiedy w końcu zrobią porządek ze stanowiskami brygadzisty i kierownika??? Moim zdaniem albo jeden albo drugi.Po co utrzymywać 2 podobne stanowiska pracy na jednej zmianie?????Tym bardziej teraz kiedy wprowadzili daninę dla zakładu.Myślę że moje zdanie podziela olbrzymia liczba ludzi.

tak to
@Ktoś

brygadzisci sa potrzebni podobno po to zeby przekazywac z zebrań informacje liderom

Nowa
@tak to

O to niezła fucha a resztę zmiany co oni robią?????hehe

Kpiiuy
@Ktoś

Co racja to racja trzeba optymalizować koszty pracy.Brygadzista z powodzeniem zastąpi kierownika.W końcu trzeba pracować bardziej wydajnie i nie mieć czasu na (usunięte przez administratora)

Zatrudnienia

Przyjmują na brylantowa ?

...
@Zatrudnienia

zglos sie na wojska polskiego

Ooo

Tak,przyjmuja!!

tak bylo
@Ooo

w tamtym roku tez zatrudniali i przed swietami pozwalniali

Padma

Warto iść do pracy ?

Buuuuu
@Padma

To jest w pewnym sensie praca sezonowa.Jeżeli nie masz innej pracy to możesz spróbować ale miej na uwadze że najprawdopodobniej parę dni przed Gwiazdką dostaniesz w prezencie wypowiedzenie.

opinia

ja to juz nawet nie chce tej ankiety bo poprzednia byla krytyczna wobec lidera a i tak dalej jest liderem

pyt

czy wyniki ankiet widzieli prezesi czy to była forma zabawy pokaznie pracownikom tych wynikow co z tego mialo wynikac ?

Maska

Ludzie w firmie widać że już nie boją się wirusa. Jeszcze w czerwcu były krzyki że po co wracać , że będziemy chorzy , a dziś co widać? Bez masek, podawanie rąk, brak dezynfekcji . Dziś odważni , a jak do czegoś dojdzie to wtedy będzie strach.

padma

beda darmowe autobusy czy doplaty do paliwa ?

Jaja
@padma

Jak z poza Suwałk chyba 30km jesteś to owszem zwrotka za paliwo a co pgk ma cię sponsorowac?

hmm
@Jaja

to co wiecej jak 30km to tak a mniej to nie ? powinno dla wszystkich jak obiecali a mijaja 2 lata i dalej nic

Lito
@padma

Darmowe autobusy są cały czas pozdrawiam

Ehh
@Jaja

Nie ma zadnych pieniedzy za paliwo. Dojeżdżam 40km i nic nie ma. Ani kasy ani busa.

Ewiolkkn
@Ehh

A gdzie jest napisane że firma ma zwracać za paliwo???Nie podoba się to szukać pracy gdzie indziej.Może w innej firmie będzie radio taxi za free do wożenia roboli do pracy.

Hmh

Czy ktoś wie jak będziemy pracować na następnych nockach (2 sierpnia)? Teoretycznie w grafiku mamy, że zaczynamy w poniedziałek nie jak zawsze w niedzielę ale to dlatego, że wracali byśmy z urlopu a skoro urlopu nie ma to jak idziemy do pracy?

Wew
@Hmh

Skoro urlop cofniety to normalnie zaczynamy w niedzielę.

Art i 3.0

Dlaczego na arcie zabieramy normatywy za przezbrojenia? Bo na 3.0 ich nie ma A żeby było odwrotnie

info

niebawem wchodzi nowa ustawa o płacach z ktorej automatycznie nierownosc za te same czynnosci oznacza mobbing

Janusz
@info

Firma też ma prawników i zaraz wykombinuje jak tu płacić tak by czasem nie wydać za wiele. Danina 10% bez ograniczenia etatów już jest poza prawem ale ze to wszystko na przysłowiową gębę to ujdzie im płazem. Nowe zabawki też kosztują z naszej kieszeni i to pewnie 10% wypłaty.

@Janusz

Czy daninę to tylko w Padmie pracownicy płacą czy i w jakimś innym zakładzie są stosowane takie sankcje bez skrócenia etatu??????

brabra
@Janusz

Jak na gębę, przecież podpisane aneksy zmniejszające czasowo wypłaty ?

Jak
@brabra

Kto co podpisywał? Nie było u nas czegoś takiego

3.0

U was też 10 % zabierają z wypłaty ?

Wer
@3.0

Każdemu zabierają tylko kto będzie pracował za takie pieniądze

@Wer

Czy będą w końcu ankiety odnośnie współpracy pracowników z przełożonymi??? HR w tym zakładzie pracuje czy przychodzi tylko na kawę????

Tak

hehe
@3.0

to wy nie wiedzieliscie ze to wy zaplacicie za wszystko chyba nie mysleliscie ze to panstwo da nie wiadomo skad a jeszcze w sklepach i na wczasach w rachunkach zaplacicie hehe

@Art

nie wiadomo po co ta ddroga sluzbowa zrobiona przeciez pokolei sie znaja i predzej pracownik przegra heheh

...
@3.0

Zabiorą 10% bo kasę muszą odzyskać ale na kolejną niepotrzebną maszynę za milion to kasa jest... porażka

vbn
@...

jesli juz odwolali jakiegos lidera czy brygadziste czy itp to juz nie powinni spowrotem znow mianowac nie sprawdzil sie to dac szanse innym

qwerty
@3.0

Zobaczycie jaka premia bedzie z wyplata. Tak wszyscy zarobimy ze hej.

@@@

dział HR to tez dział wsparcia pracowników to zarzadzanie zasobami ludzkimi juz z nazwy wynika . Dział Human Resources w firmie jest swoistym łącznikiem / buforem między pracownikiem a pracodawcą, pewnego rodzaju uchem firmy, aby słuchać głosów pracowników . Ciekawym faktem jest ze na zebraniach wszystko ok , a pozniej okazuje sie co innego i ze pani z hr nie dziwila nigdy cisza bo gdyby bylo ok to pewnie wszyscy by jednym glosem oznajmili .

martuśka

też zabierają

Wok
@@@@

Nikt nie słucha szarych pracowników dopiero jak ludzie zaczną się zwalniać otworzą oczy

@Wok

Nowe osoby po tygodniu pracy uciekają z tej firmy.

@Art

jeszcze pod koniec starego roku było tak mlody pracownik ktory zglaszal sprawy do brygadzisty nie byly rozwiazywane juz nawet on zwatpil i powiedzial ze to nic nie pomoze

tarcza

no ale jesli chodzi o tarcze byl zapis o zabieraniu 10% jesli i krotsza godzinowo praca

?

jak wyplaty ? lepiej chyba zostac operatorem z innym systemem premiowania

hmm

ma ktos juz wyplate ?

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki