Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

padma

wymyslono rotacje to prosze stosowac do wszystkich

Cyk
@padma

Sie ciesz że robota jest A nie tylko wszystko nie pasuje

@Cyk

mamy dobry sejm , wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu , a ludziom zyje sie coraz lepiej

Kaps
@padma

Jak są rotacje to niech wszyscy się rotują a nie (usunięte przez administratora) i ulubieńce się nie rotują.

@...

Mamy dobrą firmę, wybitnych fachowców, ramki cudownie się sprzedają,a pracownik dostaje po(usunięte przez administratora)

a

na niektorych dzialach sa nierowne stawki pracownikow

Cccccc
@a

O jakich działach mowa????Pewnie czyszczenie bo one zawsze jest na szarym końcu.Teraz i tak nic się nie wskóra bo trzeba jeszcze z tej lichej jak na Padmę wypłaty na czyszczeniu dać 10% dla zakładu.

anka
@Cccccc

to prawda od tylu lat zadnych podwyzek na czyszczeniu a wrecz ciagle zwiekszanie nam norm....czyszczaca musi dawac rade wszedzie...a oczywiscie najbardziej biadola klejarze ze zabieraja 10procent chociaz i tak beda miec dobre wyplaty ....

padma
@anka

np na niektorych liniach tez sa nierowne stawki

Karola

Jak z wypłatami za przestój odDzielnie będą płacić czy jak Ktoś coś wie

Buhaha
@Karola

Oczywiscie zero informacji...

@Karola

Dzis przelali za czerwiec, czyli za przestoj, 10 to nic nie przeleją, ciekawe co z premiami....

Jak wypłaty znowu na koniec miesiąca czy normalnie 10?? Ktoś wie?

Sssss

Chyba za przestoj pod koniec miesiaca a reszta 10.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

Czerwone

Po co zatrudniają jak pół maszyn nie produkuje. Ile można folie drzeć. Powinni za te poobcierane palce szkodliwe płacić.

@Czerwone

tej pleksy to maja tony to dopiero straty

Tyno

Hej ludzie czy zatrudniają u was nie to że już, tylko z czasem bo wiadomo jaka sytuacja, zależy mi na pracy, pozdrawiam wszystkich

Wey
@Tyno

Narazie to my nic sami nie wiemy co bedzie,ale probuj...

@Tyno

Dziękuję bardzo a gdzie cv się daje bo na meila nikt nawet nie odpowiada

Eee
@Tyno

Na bramie sa skrzynki to tam sie wrzuca

probuj
@Eee

jak nie tu to w innych firmach

Ew
@probuj

A co roboty zalujesz?!!

@Eee

Niestety odpisali meila że nie ma potrzeby zatrudnienia teraz ani potem. Dziękuję za podpowiedź

qq
@Tyno

o mlody nie ma pracy, a na emeryturach pracuja

opp
@qq

na zime znow moze byc mniej zamowien

mm
@qq

to powinni oglosic czy maja na dluzej wiecej zamowien

Remek

Znów zatrudniają do Padmy.

Karo

Skąd taka informacja? Pozdrawiam Cię

@Remek

Tak ale odpisują że skomtaktuja się tylko z wybranymi osobami, a taki co chce naprawdę pracować uczciwie ale nie ma wykształcenia odpowiedniego to się nie odezwą wiadoma sprawa pozdrawiam

Ktoś
@Tyno

W pierwszej kolejności odzywają się do ludzi którym nie przedłużyli umowy , albo wcześniej zwolnili .

@Ktoś

Wiadomo nowych trzeba przyuczać.A praca w Padmie do lekkich nie należy

Aka

A czemu nie jest łatwa? Ja myślę że łatwiejsza niż na łodkach

A na jakim stanowisku jest Tak trudno ?

Pracuś
@Remek

Chyba zatrudniają bo na starej padmie już chodzą wycieczki nowych pracownikow

o

przyjdzie pozniej znow plekse obierac

hmm

oby bylo zamowien na przetrwanie firmy na dluzsza mete

luk

a na jakie działy zatrudniaja teraz ?

?

czy do kogos co w grudniu zwalniali odzywali sie ?

pyt

jak oceniacie atmosfere w pracy ?

Ag

No właśnie siedzą na L4 i się cieszą ze imprezują albo wypoczywają a później wracają jak by nigdy nic bo są operatorami albo innymi gnidami się czują nietykalni. Ten który często chodzi na L4 to jest pracownik na którym nie można polegać.

To ja
@Ag

Często więcej zarabiają niż my pracując. A potem się chwalą że i tak nikt im nic nie zrobi.

$
@To ja

czemu na niektorych liniach operatorzy normalnie pracuja z załoga , a na niektorych nicnie robia tylko sie szwedaja ?

joana

są tacy co z nudów siedza tu i wypisuja pomowienia

jak tam u was

praca w przylbicach ?

new

przeciez w pracy nie trzeba izolowac sie

forte

pracujecie w padmie w przylbicach ?

Pop
@forte

NoNo tak.

news

Kwarantanna w grajewskim zakładzie produkcyjnym płyt wiórowych

?

czy jest light w pracy ?

Aaa

Przeciez zm A i B normalnie robili w nd,przynajmniej na 3.0to po co pytasz.tylko linie zaczeli w pon, nocki zaczely.ostatnie.

Ess

Nocki w nd pierwsi nie zaczynali,byly juz popołudnia.

@Ess

w przylbicach

Ess
@...

My tez.

?

w piatek powinno byc wolne wiekszosc firm w calym kraju ma wolne

,,,
@?

Przecież jest wolne o co ci chodzi

Rer
@?

Bardzo dziwne ze nocki schodza w czw rano i dopiero wolne, w swieto mozna, zawsze bylo inaczej.

Buu

I jak w pracy kto był?

pyt

dzis w sobote pracowal juz zaczal ktos prace ?

Xyz

barberan*

o

2.06 u przedszkolanki w Augustowie wynik badania koronawirusa na przeciwciala okazal sie pozytywny , przedszkole nr 6 zamkniete na 2 tygodnie to dopiero moze sie rozprzestrzenic na firme teraz poprzez czesto bezobjawowo przezchodzace dzieci i na rodziców i finalnie do firmy .

Werter
@o

W Suwałkach też było jedno zachorowania i też nie wiadomo gdzie ten człowiek chodził i ile ludzi zaraził

S
@o

U nas w firmie to tylko kwestia czasu i też się pozarażamy, ale trudno trzeba z tym jakoś żyć.

@S

stwierdza np chocby jeden czy kilka przypadkow i kwarantanna dla wszystkich na 2 tyg bez wyjscia z domu

Buuuuu
@S

To prawda.To tylko kwestia czasu.Ale nic na to nie poradzimy.Rachunki za coś płacić trzeba.

hehe
@Buuuuu

to co ty myslisz ze bedziesz zarabiac kasiury znow hehehe ? a co bedzie jak bedziesz chodzil i jeszcze mniej jak na przestoju albo to samo dostaniesz bo bedzie mniej godzin i zamowien ?

Ktoś
@hehe

Myślenie ludzi w firmie. Jak zarabiać i pracować to kokosy A jak już jest gorzej to po co chodzić , robić itp. Żebyście nie pokazywali, co niektórzy , ile można zrobić i ledwo stać na nogach albo chodzić na zwolnienia to i przy normalnym tempie pracy można by było zarobić te 3 ... A teraz po co robić za najniższa . Dobrze było nie ? Życie pisze różne scenariusze , każdy się boi tego wirusa ale życie toczy się dalej, pamiętajcie .

Liu
@o

Przedszkole otwarte od poniedziałku normalnie

wera

ile ma byc pracy na 4 dni po ile godzin ?

Sa
@wera

Jakie cztery, normalnie po pięć dni pracujemy

Kasa
@wera

Dowiemy się wszystkiego w pierwszy dzień pracy, ten tydzień tylko 4 dni, reszta podobno normalnie, praca lekka łatwa i przyjemna

Sssss
@Kasa

A to pt po Bozym Ciele pracujemy??

Kasa
@Sssss

Wolne

Werter
@Sa

A to już od razu tyle roboty będzie na 5 dni?

aaaa
@Werter

zebyscie się nie zdziwili ze bedzie tyle pracy i zarobki.powodzenia.

Art
@Werter

A jak 5 dni

Wew
@aaaa

Watpie...ale oby tak bylo.

@Kasa

A na piątek mamy urlop wypisany? W sms napisali ze urlop odwołany 8-10 czerwiec. A co z piątkiem?

Ooo

No tak.

R3c

4 dni bo niektórzy zaczynają w niedziele

Mr. liders

Dobrze ze wirus nie bierze jak się jest gitem w żółtej koszulce. Gadałem z kierownikiem(usunięte przez administratora) się wygadał że kto ma żółta koszulkę jeden sluszny kolor to będzie zadowolony 4 z przodu jak wcześniej gwarantowana a wy myślę że 2 osiągnięcie ale bez haczyka balans okolice 2 się zakrecicie . Ps pozdro dla wszystkich liderów!

FORTOWIAK

Padma pracujecie już?

Buuuuu
@FORTOWIAK

W weekend zaczynamy

w piatek tez do pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki