Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

xzw

firma chce zatrudnic do hr osobe jest ogloszenie

te 50 jakie wredne i krzykliwe

50+
@padma

Wredne zależy komu??? a poza tym to są skutki uboczne menopauzy hehe.

Trwają rekrutację może ktoś coś wie? Jak wyglądają zmiany ?

Pięknie

Ładnie jest wszystko opisane. Lecz gdy wejdziesz w struktury firmy masz mało do powiedzenia. Zakład który współpracuje z Ikea ma do wypelnienia pewne I określone zobowiązania. Tu każdy ma coś do ukrycia, pracownicy muszą oszukiwać że jest dobrze. Po Co? Żeby firma dobrze wyszła na głównym audycie . Ukrywane są pieniądze socjalne w czasie pandemii. Nawet bez tego firma tłumaczy że się nie należy. Ludzie nie widzicie jak Wam pieniądze odbierają?! Przypomnijcie jak Wam wpajaja co to jest 6S , away. Wszystkie zasady zakład złamał tylko żeby zarobić Waszym kosztem. Prezes Główny jak się dowie co dzieje się z jego zakładem to się zawstydzi , bo nie miał takiego zamiaru wobec swoich ludzi.

@Pięknie

Zdaję mi sie ze on wszystko wie...

Art

Tak,szefowie to wiedzą,bo to ich pomysły,kiedyś płacili za wszystko aby tylko zachęcić do pracy na pełnych obrotach,dopieli swego,więc teraz nie możesz robić mniej,za mniejsze pieniądze tzn premia wypracowane wliczona w stawkę godzinową aby wyszła najniższą krajową.oni to wszystko wiedzą i nie jest to wina naszych przełożonych, oni tylko wykonują polecenia szefów,ma być zrobione i tyle!!!ich firma i będą robili co zechcą ,a nam jak się nie podoba ,to do widzenia,nikt po nas płakać nie będzie. Robią co chcą i co mogą ,czasami na krawędzi prawa pracy

haha
@Art

Prezesi wiedza tyle co im powiedza , a kto im mowi wy czy kto ,o tym co sie dzieje w firmie ? Wiec jesli to nie wy mowicie to maja jeden punkt widzenia . Sa rozne problemy ludzie sie denerwuja , nalezy te rozne problemy rozwiazywac inaczej zaburza sie harmonia firmy .

Czesiek
@Art

Te wysyłanie na przymusowe urlopy to już przesada.

a
@Czesiek

na majowke mogli tydzien wolnego zrobic w firmie i tak jada ostro produkcja ze moga wyorbic plany przed czasem

Prawda
@haha

Do twojej informacji oni tak mają swój punkt widzenia, tylko ten jeden ich się liczy, nie ważne co na hali, ważne ze kasa się zgadza

o
@Prawda

ta kasa na pewno im sie nie zgadzala tylko mysla ze to wina ludzi , a w tej firmie coraz gorzej ,byla stara ekipa pracownkow byla kiedys w miare dobra atmosfera , teraz sie wymieszalo multm ludzi i codzien jakis problem

Sta
@o

Heh stara ekipa chyba nierobów i kombinatorów i konfidentów, przez pomówienia tej twojej starej ekipy to dużo nowych ludzi nie pracuje co naprawdę dobrze pracowali .

3.0

dla niektorych osob nie pomaga ze byly upominane dalej nie nosza spodnii z szelkami

3.0
@3.0

Skoro sami brygadziści zm C po dzień dzisiejszy nie noszą to co innym nie wolno..

P
@3.0

Ja nie wierzę że aż takie dzbany pracują w tej firmie, wypisując takie głupoty. Porażka. Powinni tępić w tej firmie takich ludzi bo to jak zaraza.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

...

w tej firmie powinno wiele spraw trafic bezposrednio do szefa i powinny poleciec co niektore stołki

padma

jeeli ktos przechodzi z klejenia na linie pracowac na stale to powinna taka osoba miec stawke godzinowa jak wszyscy na linii .

@padma

no jak to wykonuje sie ta sama prace z rozne stawki

Mala

Żeby uzdrowić sytuację na linjach trzeba się zamieniać na stanowiskach tak jak to wygląda na komplemencie co godz i to wszyscy bez wyjatku

Nn
@Mala

A to sytuacja na liniach jest chora ? Ze trzeba uzdrawiać ? :)

@Nn

Są tak zwani aktorzy jednej roli co siedza na jednym stanowisku po parę lat i patrzą na innych z góry jak by rotacja była to i wszyscy wszystkiego by się nauczyli bo staniesz raz nie wyjdzie staniesz 2 lepiej i każdy by wszystko umial

@Mala

Czas by szybciej leciał bo co godz co innego i ręce na każdym stanowisku inaczej pracują A na pewno jeden drugiego by bardziej szanował bo nikt nie powiedział że ten z ważnego miejsca stanie na to byle jakie i da rade

@Mala

Kogo masz na myśli (podaj np. nazwę podzespołu,nktory wkłada ta osoba ;) )? Ja pracuję od wielu lat i byłam już w każdym miejscu na linii, a jakoś rotacji u nas nie ma.

@Mala

Interesuje mnie to "ważne miejsce" myślałam, ze wszystkie są tak samo wazne ;)

Nn
@Mala

Wydaje mi się że każdy stoi tam gdzie czuje się najlepiej i nie osłabia linii. Jeśli komuś coś nie pasuje niech idzie na inny dział lub tam gdzie są rotację

@Nn

Pewnie siedzieć cały dzień na plekse passsp lub foe gdy z osoby co podaje ramy para bucha to można i zmarznac i udawać że jest okej bo po co się zamieniać jak mi jest tak dobrze

Yyy
@Mala

Wydaje Ci się, ze jest tak fajnie na tych innych miejscach? A próbowałaś?...

Msla
@Yyy

Tak i dla tego czuje różnicę to wcale inna bajka A pieniądze te same

Abc

Dla kobietek to powinni krzesła pozabierać. Siedzą cały dzień i tak narzekaja, że to boli i tamto boli. Za bardzo się rozleniwily. A są stanowiska, że nie ma jak i kiedy usiąść.

Fryk
@Abc

Rozumiem że piszesz o liniach.

Kolega
@Abc

Przy liniach siedzą na stołkach w kapturach na głowie i trzęsą się z zimna. No ale są i tam takie stanowiska że ludzie nie mają się kiedy zimnej wody napić. To się nazywa sprawiedliwy podział obowiązków hehe.

o
@Kolega

jedne marzna drugie sie przegrzewaja od roboty az musza isc po chlodziwo do wodopoju

@Kolega

Zapraszam na 8 godzin, pod wiecznie włączone zraszacze, to pogadamy.

Gdzie

Czyli gdzie?

hehe
@Gdzie

jakby ciezka robote przerabiala to by para leciała zraszacze by chłodziły i by nie musiala sie nakrywac kocami

odp
@hehe

jak latem pada deszcz na nagrzany asfalt to az paruje, mgła by w zakladzie była jakby zraszacze chlodzily nagrzanych od roboty, a jak siedza na krzeslach kleja naklejki czy kartoniki skladaja juz na siedzaco to co stygna

@hehe

Jeśli komuś się wydaje, ze mam lekka robotę, bo nie cieknie mi pot po du..pie, to proponuję przyjść i się wykazac. Ja stoję w miejscu, więc moje ciało jest praktycznie nieruchome i ma prawo być skostniałe, ( na hali jest niska temperatura, a na głowę kropi ze zraszaczy.), ale to nie oznacza, ze praca która wykonuje jest lekka i przyjemna. Pracują tu głównie ręce i wysiadają nam nadgarstki (wiele osób jest po zabiegach cieśni)i to od wykonywania.jednostajnego ruchu -kilkanaście a nawet kilkadziesiąt tysiecy razy na zmianę.

a moze by tak
@Zal

to moze by zrobic jakby mozliwosci dogadania sie i przenosin kto by chcial pracowac tam a kto sie nagrzewac a kto kostniec i by mozna bylo zmieniac działy ?

@a moze by tak

Ja tu się nie żale i nie czuję potrzeby przenosin. Tłumacze tylko niedoinformowanym dlaczego tak to wygląda z boku.

odp
@Zal

a ja chce sie zamienic i chce marznac , a nie parowac

@odp

Brawo 8 godz stać w jednym miejscu to i zmarznac mozna

@odp

Były spotkania z działem HR i kierownikiem jeśli nie odpowiada Ci aktualna organizacja, to trzeba o tym powiedzieć, byleby potem nikt nie płakał, ze premia jest za mała. Nie ma ludzi niezastąpionych, ale niektórzy potrzebują czasu na dojście do wprawy... A mało kto tak naptawde był wszędzie i na dzień dobry se poradzi... nikt nie będzie zwalniał linii więc coś za coś. Sprawiedliwości i tak nigdy nie będzie...

@Zal

Masz racje nie ma ludzi nie zatapionych jak kogoś nie ma w pracy to co linja nie idzie? Stoi ktoś inny i też da radę Każdy wszystkiego jest w stanie się nauczyć tylko trzeba mu dam szansę i sobie też bo można popaść w rutynę

kandydat

Witam, czy sa robione nabory do waszej firmy (padma)i czy ciezko sie dostac.Bede wdzieczny za pomoc.

Życzliwa
@kandydat

Nie wiem czy teraz przyjmuja ale złożyć CV zawsze mozesz. Myślę że ciężko nie jest. Powodzenia

Frd
@kandydat

Tak przyjmują, jak masz ruchy to ogarniesz.

kandydat
@Życzliwa

dziekuje .pozdrawiam

padma

co niektore czym wieksze gacie nosza tym wiecej krzyków , mniemania i gwiazdorzenia

Bos

Już zapomnieli jak beczeli parę miesięcy temu że wypowiedzenia lecą? Zaraz będzie powtórka ! Teraz firma zła ale dobrze było i za najniższą siedzieć aby pracy nie stracić,ot jak to popanieli

@Bos

Ktoś chyba ma tu niepokolei w głowie.większość ludzi pracujących w tej firmie ma zobowiązania (kredyty itp.) i zależy im na stabilności. W szczególności młodzi odchodzą co chwila ( widać to na kazdej zmianie). Wiec nie gadaj głupot że ludzie beczą ze posypia sie wypowiedzenia bo mają do tego powody...

Ryszard

Niedługo sami ludzie zaczną odchodzić .Mlodsi i starsi . Bo to co się dzieje w tym firmie to parodia jakaś. Teraz chcąc 3000 można zarobić w większości firm . Bez takiej nagonki, że wracając do domu ani ręką ani nogą. Wcześniej owszem była motywacja i chęć do pracy. Teraz na myśl o pracy - odruch wymiotny.

uu
@Bos

było nie brac kredytów , trzeba bylo szukac innej firmy na kredyty, ja pracuje w tej firmie ladnych pare lat i tutaj nieznany jest los , moga gdzies przeniesc , nagle moze nie byc pracy bo zamowienia małe , niska stawka , premie tez rozne wiec to nie na kredyt , a praca tez nie na dlugie lata bo kregoslup moze tez sie przekrecic

krokus
@Ryszard

Zgadza się Ryszard. Przed podjęciem pracy w tej firmie byłem osobą bardzo aktywną fizycznie (siłownia, basen, rower) obecnie nie mam sił na cokolwiek. To jest straszne, że po przyjściu do domu z pracy jedyne o czym marzę to pójście spać.

@Ryszard

Dokładnie niedługo tak może być. Najniższa krajowa do góry, a tu podwyżki brak. Niektórzy ludzie muszą z premii 300-400 złotych dorabiać do najniższej... Żadnych bonów, pieniędzy na święta, frekwencja anulowana. A zamiast dać ludziom zarobić na premii to tylko normy do góry... Wiadomo epidemia itd, ale bez przesady.

Aga

Czy komuś udało się wydrukować PIT z portalu w tym roku?

@Aga

Tak

lola

Przeglądając niektóre wpisy co jakiś można natrafić na wpisy typu; -nie podoba się to po co pracujesz -to idż do drobiarzy -nikt na siłę ciebie tu nie trzyma -było trzeba się uczyć Te wszystkie mądrości i takie podejście do innych mają ci którzy nie mają szarych koszulek ha ha

Czyszczaca
@lola

Nie koniecznie Ci co nie mają szarych koszulek. Wśród czyszczących też są taki mądre panie. Jak się nie podoba to idź do kuraków nikt tu nikogo nie trzyma przynajmniej nie będziemy chodziły na gunar na linię. To są słowa czyszczącej ale częściowo rację masz

Aaaa
@Czyszczaca

Oj myślę że ten post pisał ktoś w pomarańczowej koszulce albo jakas (usunięte przez administratora) Współczuję takiego rozumowania problemu. W domu pewnie jedna z drugą siedzi pod pantoflem i zero własnego zdania to i w pracy będzie latała i po 5 stołach nie mając czasu na skożystanie z WC albo pójście na przerwę.

@Aaaa

Czy te w pomarańczowych koszulkach dali wam odczuć że są leosi od was? Jeżeli tak to jak?

Siedząc przy telefonie albo na ploteczkach przez całą zmianę:) (ale oczywiście nie wszyscy)

Szara koszulka
@lola

Ja nosze szara koszulkę i tak samo sądzę, nikt nikogo na siłę nie trzyma nie podoba się praca , szukaj coś innego i się zwolnij nie wiem w czym problem.

pyt
@Szara koszulka

to powiedz co robisz jeszcze kartke kladziesz na linii do ramki czy co ? czy naklejki kleisz

Szara koszulka
@pyt

Ramki kleje i bardzo lubię swoją prace i chodź czasem nie mówię czuje zmeczenie to wiem że nie pracuje za darmo bo moja praca jest rzetelnie wynagrodzona

lola

szara koszulka to osoba z żółtą,czerwoną koszulką bądż wyższego stanowiska. Wiadomo nie od dziś że lubicie trolować. I nastał spokój? z czym? z tym że jak nie pasujesz firmie to wypowiedzenie?

Praca

Czy naprawdę tak ciężko było w weekend zrobić porządek z parkingiem ciężko wjechać i wyjechać prosimy o zrobienie porządku z parkingiem dla pracowników

Prawda
@Praca

Taka prawda nie to co Sąsiedzi piękny duży plac i miejsca od cholery nie biuro przyjedzie na godzinę 6:00 albo na 14:00 to może by w końcu zobaczyli w czym jest problem a tu żeby do pracy przyjechać trzeba być 30 min przed żeby jakieś miejsce znaleźć a jak się spóźnisz i przyjedziesz 10 min później to samochód stoi na pentli autobusowej o ile oczywiście jest jakiś wjazd przez ten śnieg

Jakie ustawiaczka ma kompetencje żeby sprawdzać ramy? Kim ona jest? To kontrol jakości odpowiada za moje ramy i tylko oni mogą decydować czy mi zatrzyma'ć czy dopuścić a nie żadna ustawiaczka. Niech zajmia się swoimi obowiązkami a nie działają na nerwy kolejarzom.

Art

Ramki ramkami ale niech odśnieżą parkingi pod Padmą bo nie można dobrze wjechać i do tego osłonę z pod silnika się łamie .

Bum bum

Ty kleisz ramki bo masz taką pracę oni też mają swoje obowiązki i do nich należy właśnie sprawdzanie ramek. Ustawiaczka nie zatrzyma Ci ramek, zatrzyma Ci je kontrola jakości. Dowiedziałam się i wiem

Abc

Proszę w końcu określić jakie obowiązki ma ustawiaczka bo na jednej zmianie czyszczące są zadowolone bo jest pomocna i potrzebna a na drugiej nie robi prawie nic.

Em
@Abc

A na której zmianie takie zadowolone? Chyba coś ściemniasz.

C. C. C
@Abc

U nas jest w porządku kobietka. Ale nasz kierownik zabronił jej pomagać nam. Może tylko wywozić palety dobre i to.

Czyszczaca vvv
@C. C. C

Pomagała wam czyścić i palety wywozić? Bo u nas wcale, czasami paletę wywiezie.

Padma Art
@Czyszczaca vvv

Stop mobbingowi i zastraszaniu w pracy.

Czyszcząca
@C. C. C

Bo i po co pomagać jak ramy miały iść idealne a idą jakie idą. Na zmianie B dziś ustawiaczka w końcu wzięła się do pracy i zrzucała ramy z dwóch stołów bo tak nieumiejętnie rozdziela stoły że tego się nie daje ogarnąć bez,, zarywania '' przerwy. Jeszcze raz prosimy żeby Pani Ewa określiła jakie obowiązki ma ustawiaczka i w czym ona ma być nam przydatna na czyszczeniu. Bo na każdej zmianie jest inaczej. Ustawiacz chodzi i od czasu do czasu albo często, zależy od dnia ustawia maszynki a ustawiaczka ustawi czyszczące w ciągu max 15 minut na początku pracy i co dalej???? Teraz widzę że małpuje kontrol jakości a to już wogóle żenada a co z resztą dnia jej pracy????

Wiki
@Czyszcząca

Nie małpuje tylko im kazali te ramki sprawdzać i naklejać te papierki

Jgh
@Abc

No właśnie jak to jest ze na zmianie c ustawiaczka jest chwalona, potrzebna a na innych niepotrzebna i nic nie robi

EA
@Wiki

Przecież od tego jest kontrol jakości która chodzi kilka razy dziennie. Po co jeszcze ustawiaczka???Widac że na siłę ktoś szuka im zajęcia bo tak naprawdę przynajmniej na mojej zmianie jest to niepotrzebne i nie pomocne stanowisko pracy. To ja sama muszę chodzić za ustawiaczem albo szukać kontroli jakości jak coś się dzieje z ramami. Nikt mnie w tym nie pomysł ustawiaczki i tylko na mojej zmianie) zmiany po kolei przez cały miesiąc każda z nas ma maraton po pustych stołach które musi przetrzeć żeby kurzu nie było widac. Często ledwo ogarniamy upocone swoje stoły z ramkami a ona próbując bardziej nam,, dokopać'' wymyśliła maraton z wiadrem i (usunięte przez administratora) po stołach gdzie równie dobrze z nudy to ona mogłaby je przecierać a nawet mopować podłogi. No ale jej nie wypada......

@Padma Art

jakie sytuacje mobbingu was spotkaly ? takie sprawy nie powinny miec miejsca tym bardziej u firm wspolpracujacych z IKEA

Czyszczaca C
@EA

Ja zgłaszam ustawiaczce że mam problem z ramkami i to ona chodzi i szuka mi ustawiacza aby naprawił klejarke, ja za nikim nie chodzę. Po to utworzyli te stanowisko żeby pomagała czyszczącym klej, kurz, zmianę stojaka ma to załatwić. Mamy po cztery stoły i nie jesteśmy w stanie wszystkiego ogarnąć więc ona musi. Niech się wykarze.

Mcd
@EA

Narzekacie tylko i narzekacie. Gdzie kolwiek nie wyślą was tam tylko narzekacie. Przyjdźcie na linię zobaczycie jak ciężka jest praca, wam poprostu nie chce się pracować.

xyz
@Mcd

moze jedynie na odbiorze gdzie trzeba sie naprawde sprezac reszta to smiech na sali chyba ze chodzi o linie luster tu jest orka poznaj inne gniazda np plecy...a tak w ogole tych narzekajacych postawic na samodzielne wykazanie sie co potarafia to w baardzo wielu przypadkach polegliby na starcie bo przy pracy zaspolowej bardzo czesto ci baaardzo spracowani zyruja na tych co wszedzie musza sie odnalesc a przyjdzie pani ,,, i zaraz jest zmiana bo sie nie nadaje ale na koniec dnia 1 pyta a ile zarobilismy?

@xyz

Nie no u was na linii to najciężej mają ci co dowożą ramy i na odpadzie i ten co te ramy wykłada.

Klej
@Mcd

Zapraszamy na klejenie i czyszczenie bo kiedyś było tak że najsłabsze ogniwa trafiały na linię.

Lol
@Art

Na jakim odpadzie? Nie ma czegoś takiego....

Czyszcz.

Człowiek, który decyduje się na pracę na produkcji jest świadomy tempa, wysiłku, ciężkiej pracy. ALE. Liczy tez na adekwatne wynagrodzenie. Nowy sposób rozliczania na czyszczeniu? Chyba z deszczu pod rynne. Mieli pomoc, a robią nam pod górkę. Jeśli czyszcząca za miesiąc styczeń dostaje ledwie 2800 w takiej firmie jak Padma to ja nie mam pytan. Jeszcze uwaga dotyczaca hr. To nie tylko ucho prezesa. Powinniście byc za ludźmi! Na rozmowach wspolczujecie kiepskiego położenia czyszczących w tej firmie, ze ciężko, że jak sobie radzimy. Wiec teraz powinniście obserwować luty, jak finansowo wychodzi nam w nowym systemie czy spotka nas chociaz nić sprawiedliwości. Pracować w padmie się już nie opłaca:) to tylko nerwy i niezadowolenie.

rada
@Czyszcz.

przenies sie na montaz wieszaków tam koleczki powkladasz , klej z tubki wlejesz jak ketchup na hot doga i zarobisz

Padma Art
@Czyszcz.

I wszystko w temacie. Proponuję nawet nie wdawać się z Paniami z HR w jakiekolwiek dyskusje bo są one bezowocne i przynoszą więcej szkody niż pożytku. Nie wiem naprawdę do czego służy ten dział HR w tym zakładzie. Z drugiej strony ja je też mogę zrozumieć że pracować gdzieś muszą. A że z tej firmy ktoś robi (usunięte przez administratora) to już chyba nie ich wina. One patrzą tylko swojego tyłka. Jak większość w tym (usunięte przez administratora).

Jut
@rada

Na co? Na wieszaki? Nigdy więcej co tam się dzieje teraz po podwyższeniu normy. Jedna druga by udusiła żeby tylko szybciej i więcej.

@Jut

drewniany mloteczek wbija koleczek

B
@Czyszcz.

To nie pracuj jak nie pasuje. Ile za machanie (usunięte przez administratora) chcesz zarabiac? Jak księgowa. Trzeba było się uczyc

ach
@Jut

tam jest żyła złota i klepia każdą złotówke i dlatego tak gonia i tam są niektore pazerne kobiety na gotówke ale tam ciezkiej roboty nie ma , a jedna to mowila na scisku ze ona operatorem scisku jest czy to prawda mogla byc ?

Lol
@B

Zalosny jestes. Bez pracowników fizycznych biurowi by roboty nie mieli.

Lio
@ach

Operatorem ścisku? A to dobre ???????????? Tam każda prawie chce być szefowa szkoda tylko czyszczacych. Już nikt nie chce pracować na tym dziale

pad
@Lio

a to na jakiej zmianie takie szefowe tam są ? wlasnie czemu tam jedne czyszcza inne nie rotacja powinna krazyc wokół

Pa buuuu
@Lio

Czyszczące biegają od stołu do stołu przez rolotoki a ustawiaczka niby ma inne obowiązki żeby im pomóc. Pytam się jakie???? A chyba że w czasie pracy udostępnić,, śmieszny,, post na fejsie lub udostępnić na Suwalskich Mamuśkach live z torebkami bodajże. A to wszystko około godziny 21. To są niby jej obowiązki???

@Pa buuuu

Popieram. Potwierdzone info.

babochłop

Jak ja marzę o tym by w forte/malow/bat wprowadzono 3 zmiany. Wtedy byłby to test dla firmy. Zresztą co ja pisze. Jaki test. Tu jest ich podejście nie podoba to dowidzenia. Co zresztą mogliby wprost powiedzieć. Może inaczej. Mam nadzieje że padma wprowadzi 4 zmiany,wtedy dla wielu to byłoby ułatwienie w podjęciu decyzji co do swego życia zawodowego ;)))

Forciak
@babochłop

Pracowałeś kiedykolwiek na 4 zmiany? Gorszego systemu nie ma lub 2 zmiany po 12 w takich systemach zero setek pięćdziesiątek i innych 7 dni wyrwane z życia a pieniądze śmieszne

ronaldo

Oddawajcie krew. 2 dni wolnego za to przysługują.

Padma Art B
@ronaldo

To jest jakaś alternatywa aby odpocząć od łagrów.

Witam. Jestem zainteresowany pracą jako elektromechanik. Oferty są zarówno z Padmy jak i Navigo. Czy ktoś jest w stanie opisać warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 592.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 566, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 443 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki