Opinie o Olbek Industrail Services w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Olbek Industrail Services. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Olbek Industrail Services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olbek Industrail Services w Gdynia

Zbynio 941 Nowy wpis

Kiedyś pracowałem w olbeku w Holandii przez półtora roku i wszystko było ok dopóki nie upomniałem się o pieniądze za urlop i wtedy mnie zwolnili w ciągu jednego dnia i jeszcze jedno był wtedy tam polski foreman dziubiński na niego też trzeba było uważać

radsu Nowy wpis

No to właśnie @kjkjs jak dla mnie system wynagrodzeń jest całkiem sensowny, dostajesz przecież pewną podstawę, a reszta tak naprawdę należy od Ciebie, ponieważ ile wyrobisz tyle dostaniesz premii, tak to jest już ten system motywacyjny, jak dla mnie uczciwy

info Nowy wpis

no widze ze ktos tutaj dobrzei nformauje ciekawe co to jest za pewne zrodlo. a ja tutaj chcialem sie dowiedziec ile zarobic mozna w firmie bo nazwa w tematach mnie przyciagnela. no coz szukam pracy dalej mam nadzieje, ze znajde cos konkretniejszego i bede zadowolony ze swojej pracy w olbeku. pozdrawiam

kaśka baśka Nowy wpis

Olbek Industrail Services słyszałam jakieś niewyraźne plotki z pewnego niepewnego źródła że firma zakończyła już działalność. możecie zaprzeczyć lub konstruktywnie jakoś potwierdzić czy to prawda? z góry dzięxiki za odpowiedź bo bardzo chcę pilnie znaleźć pracę i nie wiem czy inwestować czas w pisanie do nich listu motywacyjnego

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Olbek Industrail Services? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
maciek

walisz kaszane to masz...jak wielu Polaczkow....samozwancy fachowcy...ja tam pracowalem..nie mialem klopotow...czy ja wiem...tam nie pracuja tylko chorwaci...sa tam holendrzy i turasy...jak potrafisz pracowac nie masz klopotow..jak nie potrafisz..to pozniej piszesz glupoty

piotr gdynia

witaj kolego jak lubisz czekac miesiacami na pieniadze i pracowac za darmo to przyjmij sie do nich

witajcie rowniez przestrzegam przed firma olbek to zaklamana firma nie placi na czas o ile wogole placi drugi miesiac czekam na pieniadze marny 1000zl ale dla nich to problem monterzy spawacze i szlifierze z trojmiasta omijajcie to cos szerokim lukiem nie dajcie sie nabrac to(usunięte przez moderatora) ja nie wiem gdzie w tym kraju jest prawo ze takie cos istnieje i ma prawo istniec

OK firma

ajk

widać na akord mało robiłeś, gdybyś zebra swoją 'DOBRĄ' grupę i z nimi pracował, to myślę że zdanie mógłbyś zmienić. Fakt, że pecha mieli do patałachów, na szczęście dużo się zaczyna zmieniać, a tacy jak ty zamiast powiedzieć kto się nie nadaje to czekacie na koniec roboty, żeby się wykrzyczeć i że za 'mało zarobiliśmy', a pamiętaj, co to znaczy robić na AKORD.

były oszukany

Olbek z Gdyni, tą firmą powinien zając się prokurator. Wszystko co mówią w Gdyni to nie prawda.Ogromne problemy z wypłatami.(usunięte przez moderatora).Pracowałem u nich w 2010 przez 3 mies. Stracone 3 mieś.Nigdy więcej olbek!! i ich koleszki (usunięte przez moderatora)Tylko obiecuje i unika spotkań. Lepiej nic nie robic niż jechać przez nich!!

lysy

witam.wlasnie wrocilem z holandii latwiona przez olbek.oni ladnie mowia tylko przez telefon na miejscu okazuje sie klamstwem a to ze placa dopiero po 7 tygodniu bo niby sie zabezpieczaja jak by ktos zniszczyl chate.atmosfera w pracy-masakra,od rana uslyszalem od chorawackiego foremana epitet "idioto" to tylko sie nadaje do opisania.wiec dajcie sobie spokoj z ta nedzna firma

xxy

kolego oni nie mają żadnych warunków, nie rób sobie nadziei, nie zarobisz tam pieniędzy, włożysz więcej niż zarobisz, do tego ubrania rękawice itp. a z tego co dostaniesz po dwóch miesiącach pracy nie starczy Ci na zaległe zusy i podatki, moja rada jak chcesz u nich pracowac to przed podjęciem pracy w umowie zażądaj wpisania stawki godzinowej nie stawki za kilogram, wypłaty do dziesiątego- za niewypłacenie w terminie pięc tysięcy kary, każdego dnia żądaj potwierdzenia godzin na piśmie, jeszcze tylko znajdź dobrego prawnika i do pracy, ze złodziejami typu Olbek nie można inaczej, powodzenia

kamix

mam pytanie oni majo pracę w polsce w gdynia ,wie ktoś jakie są warunki pracy w polsce czy waro u nich pracować

Waldek

ja tez tam byłem dzien . [usunięte przez administratora] mnie bo nie podobalo sie horwackiemu majstrowi jak spawalem. horwaty taka [usunięte przez administratora] kaszanke i wszystko gut a polaczek niech polozy minimalniej gorzej spaw to juz jest papa z nim. tu juz przewineło sie tysiace polakow.na 100 jeden zostaje.(usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Olbek Industrail Services - Gdynia

Olbek Industrail Services
2.1/5 Na podstawie 54 ocen.
  • 10-go Lutego 7
    81-366 Gdynia