Olbek Industrail Services

Gdynia

Opinie o Olbek Industrail Services

Waldek 2011-04-25 15:01:05
ja tez tam byłem dzien .
[usunięte przez administratora] mnie bo nie podobalo sie horwackiemu majstrowi jak spawalem.
horwaty taka [usunięte przez administratora] kaszanke i wszystko gut a polaczek niech polozy minimalniej gorzej spaw to juz jest papa z nim.
tu juz przewineło sie tysiace polakow.na 100 jeden zostaje.(usunięte przez moderatora)
kamix 2011-05-06 15:11:16
mam pytanie oni majo pracę w polsce w gdynia ,wie ktoś jakie są
warunki pracy w polsce czy waro u nich pracować
xxy 2011-05-07 10:46:43
kolego oni nie mają żadnych warunków, nie rób sobie nadziei, nie zarobisz tam pieniędzy, włożysz więcej niż zarobisz, do tego ubrania rękawice itp. a z tego co dostaniesz po dwóch miesiącach pracy nie starczy Ci na zaległe zusy i podatki, moja rada jak chcesz u nich pracowac to przed podjęciem pracy w umowie zażądaj wpisania stawki godzinowej nie stawki za kilogram, wypłaty do dziesiątego- za niewypłacenie w terminie pięc tysięcy kary, każdego dnia żądaj potwierdzenia godzin na piśmie, jeszcze tylko znajdź dobrego prawnika i do pracy, ze złodziejami typu Olbek nie można inaczej, powodzenia
lysy 2011-05-07 19:01:25
witam.wlasnie wrocilem z holandii latwiona przez olbek.oni ladnie mowia tylko przez telefon na miejscu okazuje sie klamstwem a to ze placa dopiero po 7 tygodniu bo niby sie zabezpieczaja jak by ktos zniszczyl chate.atmosfera w pracy-masakra,od rana uslyszalem od chorawackiego foremana epitet "idioto" to tylko sie nadaje do opisania.wiec dajcie sobie spokoj z ta nedzna firma
były oszukany 2011-06-10 21:32:14
Olbek z Gdyni, tą firmą powinien zając się prokurator. Wszystko co mówią w Gdyni to nie prawda.Ogromne problemy z wypłatami.(usunięte przez moderatora).Pracowałem u nich w 2010 przez 3 mies. Stracone 3 mieś.Nigdy więcej olbek!! i ich koleszki (usunięte przez moderatora)Tylko obiecuje i unika spotkań. Lepiej nic nie robic niż jechać przez nich!!
ajk 2011-07-12 10:55:10
widać na akord mało robiłeś, gdybyś zebra swoją 'DOBRĄ' grupę i z nimi pracował, to myślę że zdanie mógłbyś zmienić. Fakt, że pecha mieli do patałachów, na szczęście dużo się zaczyna zmieniać, a tacy jak ty zamiast powiedzieć kto się nie nadaje to czekacie na koniec roboty, żeby się wykrzyczeć i że za 'mało zarobiliśmy', a pamiętaj, co to znaczy robić na AKORD.
Anonim 2011-07-12 11:06:58
OK firma
anonim 2011-09-02 19:27:12
witajcie
rowniez przestrzegam przed firma olbek to zaklamana firma nie placi na czas o ile wogole placi drugi miesiac czekam na pieniadze marny 1000zl ale dla nich to problem monterzy spawacze i szlifierze z trojmiasta omijajcie to cos szerokim lukiem nie dajcie sie nabrac to(usunięte przez moderatora) ja nie wiem gdzie w tym kraju jest prawo ze takie cos istnieje i ma prawo istniec
piotr gdynia 2011-09-02 19:28:49
witaj kolego jak lubisz czekac miesiacami na pieniadze i pracowac za darmo to przyjmij sie do nich
maciek 2012-08-21 18:44:52
walisz kaszane to masz...jak wielu Polaczkow....samozwancy fachowcy...ja tam pracowalem..nie mialem klopotow...czy ja wiem...tam nie pracuja tylko chorwaci...sa tam holendrzy i turasy...jak potrafisz pracowac nie masz klopotow..jak nie potrafisz..to pozniej piszesz glupoty
kaśka baśka 2014-12-31 17:03:55
Olbek Industrail Services słyszałam jakieś niewyraźne plotki z pewnego niepewnego źródła że firma zakończyła już działalność. możecie zaprzeczyć lub konstruktywnie jakoś potwierdzić czy to prawda? z góry dzięxiki za odpowiedź bo bardzo chcę pilnie znaleźć pracę i nie wiem czy inwestować czas w pisanie do nich listu motywacyjnego
info 2015-01-15 13:16:44
no widze ze ktos tutaj dobrzei nformauje ciekawe co to jest za pewne zrodlo. a ja tutaj chcialem sie dowiedziec ile zarobic mozna w firmie bo nazwa w tematach mnie przyciagnela. no coz szukam pracy dalej mam nadzieje, ze znajde cos konkretniejszego i bede zadowolony ze swojej pracy w olbeku. pozdrawiam
radsu 2016-05-11 18:45:26
No to właśnie @kjkjs jak dla mnie system wynagrodzeń jest całkiem sensowny, dostajesz przecież pewną podstawę, a reszta tak naprawdę należy od Ciebie, ponieważ ile wyrobisz tyle dostaniesz premii, tak to jest już ten system motywacyjny, jak dla mnie uczciwy
Zostaw swoją opinię o Olbek Industrail Services - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olbek Industrail Services