Takeda Polska

Łyszkowice

Takeda Polska

Opinie o Takeda Polska

Edyta

@ZNIESMACZONY, może to po prostu jakieś niedopatrzenie? Nie oceniałabym firmy tak surowo poprzez wzgląd tylko na taką sytuację. Próbowałeś sam skontaktować się z Takeda Polską i dopytać o wynik rekrutacji? A czy mógłbyś napisać jeszcze, jak wyglądała Twoja rozmowa, czy miałeś podczas niej do wykonania jakieś zadania?

ZNIESMACZONY

Kilka tygodni temu byłem w Takedzie na rozmowie na stanowisko District Managera do Gastro. Mimo informacji, które otrzymałem na rozmowie, że bez względu na decyzję otrzymam informacje zwrotną do końca tygodnia, do dziś nikt się ze mną nie skontaktował. ŻENADA I BRAK ELEMENTARNEGO SZACUNKU DLA KANDYDATÓW DO PRACY. JEŻELI TAKEDA W TEN SPOSÓB BUDUJE SWÓJ WIZERUNEK TO NA PEWNO NIE CHCĘ TAM PRACOWAĆ. KORPORACJA W ZŁYM ZNACZENIU TEGO SŁOWA - WARTOŚCI WYPISANE NA STRONIE INTERNETOWEJ ALE NIE STOSOWANE W PRAKTYCE. JEST TO TYM BARDZIEJ PRZYKRE, ŻE TAKIE ZACHOWANIA PREZENTUJE OSOBA Z HR-u, KTÓRA BRAŁA UDZIAŁ W ROZMOWIE ZE MNĄ I ZOBOWIĄZAŁA SIĘ DO INFORMACJI ZWROTNEJ. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!

Edyta

@Jarek, firma zachęca osoby zainteresowane pracą w niej do wysłania swojego CV. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://www.takeda.com/pl-pl/kariera-w-takedzie/ @Kanikuła, rozumiem, że piszesz z perspektywy osoby, która zastanawia się nad aplikowaniem/rozpoczęciem pracy w Takeda Polska, tak? Gdy podejmiesz już decyzję podziel się później nią z nami na forum!

Jarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

k

Witam, pytasz czy narzędzia pracy są na użytek prywatny-tak są tylko pytanie czy to jest takie ważne w pracy czy będziesz moc je uzywać prywatnie??!! Firma oferuje promowanie produktów oryginalnych z najwyższej półki lekowej. Powodzenia. P.S. Szukają jeszcze na przedstawiciela farmaceutycznego na białystok.

Kanikuła
@k 15.10.2015 22:24

Tak, to jest ważne i to już na etapie rekrutacji i rozmów o finansach! Jesli do moich stałych kosztów utrzymania muszę doliczyć zakup auta, obciążenia w związku z jego utrzymaniem, to znacząco zmienia to kwotę podstawy, o którą będę walczyć. Samochód i możliwość korzystania z niego po godzinach pracy, podczas urlopu, prywatna opieka medyczna (nie muszę płacić za prywatne wizyty u specjalistów), karty benefit etc. to bardzo ważna cześć składowa naszej pensji. Rozmawiamy o naprawdę konkretnych kwotach pieniędzy! Nawet możliwość pracy z najlepszymi lekami nie będzie satysfakcjonowała, jesli co miesiąc będzie brakowało do „pierwszego”...Niestety!

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat najświeższej atmosfery w firmie Takeda Polska?

Andrzej

Dostać się do pracy w dobrej firmie nie jest łatwo!

Zainteresowany

Czy ktoś może napisać jakie zarobki w dziale utrzymania ruchu,z góry dzieki

aaaaa
@Zainteresowany 17.01.2018 10:30

składałeś/as sv

Zainteresowany
@aaaaa 09.02.2018 22:17

Tak skladalem i bez odzewu

Herman

Jak ktoś lubi swoją pracę to zawsze będzie zadowolony a firma ma również korzyści. Jeden dobry pracownik zastąpi kilku "Mniej pracowitych"

Madzik

Witam na czym polega praca w tej firmie? Jakie zarobki, umowa?

mim

A wiecie jakie mają karty sportowe dla przedstawicieli? Multi, czy ok?

Polczik

No tak, rekrutacja jest na przedstawicieli, ale wiadomo że powinny to być kobiety, bo one lepiej ogarniają sprzedaż leków, moim zdaniem taka to jest właśnie branża, że trzeba być na takie rzeczy przygotowanym

alex
@Polczik 17.10.2016 23:22

To ciekawe stwierdzenie , że kobiety jako PM farma lepiej ogarniają temat a szczególnie te długonogie hmmm sam osobiście znam Panie odbiegające od tego stereotypu i też sobie dobrze radzą , nie wspominając o Panach Zatem tak na prawdę do czego te Panie poszukiwali - nie obrażając nikogo Bo może to była tylko subiektywna opinia osoby zawiedzionej rekrutacją ps. nie pracuje w Takeda tylko mierzi mnie poziom komentarzy

monia

Ciekawa rekrutacja (na przedstawicielkę), same panie-dziewczyny, oceniane głównie po wyglądzie przez 2 panów, mających siebie za wszystkowiedzących. Najważniejszy jest wygląd i niewielkie oczekiwania finansowe.

monia

Niedawno byłam na rozmowie, dwóch etapach i mam wrażenie , że 2 panów szukało dziewczyny o długich nogach, blond włosach, i to było najważniejsze, produkty bardzo dobre

Zainteresowana

Tak pytam o przedstawiciela medycznego. Co to twoim zdaniem jest niższe @karol

Zainteresowana

Hej. Powiedzcie proszę ile można dostać na poczatek i jakie widzicie minusy pracy w tej firmie. Jak wygląda rotacja, czy jest dużo pracy w domu, jakieś godziny pracy, czy firma odpowiada na potrzeby mam tu na myśli narzędzia pracy.

rekrut

witam! jak z tą opieką medyczną? w obecnej firmie mam, ale o poziomie szkoda gadać. dla mnie to akurat ważne.

ciekawy

Ktoś coś wie o opiece medycznej w TAKEDZIE?

ciekawy

@welo, pytanie tylko gdzie oferują prywatną opiekę? w Medicover, LUX MED czy gdzie indziej? chyba, że to ubezpiecznie medyczne? tylko, w której firmie.

ciekawy

W ogłoszeniu wpisali prywatną opiekę medyczną. Wiecie gdzie?

masiek

aha, ale to jest też na przykład dobra praca dla osób, które chcą jakoś konkretnie zarobić? w sensie, że wiecie, mają jakies doswiadczenie ale nie duże czyli np. sa studentamijak ja i chca miec fajna, rozwijającą prace na przyklad? bo nie wiem teraz czy naprawde iść dalej czy nie warto pytać tak naprawde u nich o prace?

ktos

był ktos na rozmowie na PM? warunki ktoś zna?

Bolek

Hej czy są przyjęcia na produkcie jakie są wymagania.

rozmowa

Witam Jutro mam rozmowę na stanowisko przedstawiciela medycznego. Jakich pytań mogę się spodziewać? Ile zarabia przedstawiciel medyczny netto podstawy, jaka flota? Proszę o szybka odpowiedz.

pola
@rozmowa 01.12.2014 11:51

i jak poszło na rozmowie? jestem ciekawa bo chcę tam aplikować :)

ana

Witam, czy ktoś ma dane ile zarabiają na stanowiskach biotechnolodzy? W laboratorium czy coś pokrewnego? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Zainteresowana

Ile można dostać na poczatek?

eMERYT

Praca fajna dobrze płatna ! Zapraszamy

HEL
@eMERYT 18.08.2014 11:16

Kłamstwo !!!

anty
@HEL 18.12.2014 11:27

nikt nie odpowiedział bo to jest żenada, max 2500 netto na początek i najlepiej bez doświadczenia, ludzi z bagażem nie chcą bo twierdzą że są zmanierowani, samochód Ford Focus, słabiutko

gość

Praca wtym zakładzie to wyzysk 1500zł plus weekendy łącznie z niedzielą

Gość 8

Witam, jak się pracuje w Kontroli Jakości? Jaka umowa, zarobki i atmosfera?

Zostaw opinię o Takeda Polska - Łyszkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takeda Polska