Takeda Polska

Łyszkowice

Opinie o Takeda Polska

Herman

Jak ktoś lubi swoją pracę to zawsze będzie zadowolony a firma ma również korzyści. Jeden dobry pracownik zastąpi kilku "Mniej pracowitych"

Madzik

Witam na czym polega praca w tej firmie? Jakie zarobki, umowa?

mim

A wiecie jakie mają karty sportowe dla przedstawicieli? Multi, czy ok?

Polczik

No tak, rekrutacja jest na przedstawicieli, ale wiadomo że powinny to być kobiety, bo one lepiej ogarniają sprzedaż leków, moim zdaniem taka to jest właśnie branża, że trzeba być na takie rzeczy przygotowanym

alex
@Polczik 17.10.2016 23:22

To ciekawe stwierdzenie , że kobiety jako PM farma lepiej ogarniają temat a szczególnie te długonogie hmmm sam osobiście znam Panie odbiegające od tego stereotypu i też sobie dobrze radzą , nie wspominając o Panach Zatem tak na prawdę do czego te Panie poszukiwali - nie obrażając nikogo Bo może to była tylko subiektywna opinia osoby zawiedzionej rekrutacją ps. nie pracuje w Takeda tylko mierzi mnie poziom komentarzy

monia

Ciekawa rekrutacja (na przedstawicielkę), same panie-dziewczyny, oceniane głównie po wyglądzie przez 2 panów, mających siebie za wszystkowiedzących. Najważniejszy jest wygląd i niewielkie oczekiwania finansowe.

monia

Niedawno byłam na rozmowie, dwóch etapach i mam wrażenie , że 2 panów szukało dziewczyny o długich nogach, blond włosach, i to było najważniejsze, produkty bardzo dobre

Zainteresowana

Tak pytam o przedstawiciela medycznego. Co to twoim zdaniem jest niższe @karol

Zainteresowana

Hej. Powiedzcie proszę ile można dostać na poczatek i jakie widzicie minusy pracy w tej firmie. Jak wygląda rotacja, czy jest dużo pracy w domu, jakieś godziny pracy, czy firma odpowiada na potrzeby mam tu na myśli narzędzia pracy.

rekrut

witam! jak z tą opieką medyczną? w obecnej firmie mam, ale o poziomie szkoda gadać. dla mnie to akurat ważne.

ciekawy

Ktoś coś wie o opiece medycznej w TAKEDZIE?

ciekawy

@welo, pytanie tylko gdzie oferują prywatną opiekę? w Medicover, LUX MED czy gdzie indziej? chyba, że to ubezpiecznie medyczne? tylko, w której firmie.

ciekawy

W ogłoszeniu wpisali prywatną opiekę medyczną. Wiecie gdzie?

k

Witam, pytasz czy narzędzia pracy są na użytek prywatny-tak są tylko pytanie czy to jest takie ważne w pracy czy będziesz moc je uzywać prywatnie??!! Firma oferuje promowanie produktów oryginalnych z najwyższej półki lekowej. Powodzenia. P.S. Szukają jeszcze na przedstawiciela farmaceutycznego na białystok.

masiek

aha, ale to jest też na przykład dobra praca dla osób, które chcą jakoś konkretnie zarobić? w sensie, że wiecie, mają jakies doswiadczenie ale nie duże czyli np. sa studentamijak ja i chca miec fajna, rozwijającą prace na przyklad? bo nie wiem teraz czy naprawde iść dalej czy nie warto pytać tak naprawde u nich o prace?

ktos

był ktos na rozmowie na PM? warunki ktoś zna?

Bolek

Hej czy są przyjęcia na produkcie jakie są wymagania.

rozmowa

Witam Jutro mam rozmowę na stanowisko przedstawiciela medycznego. Jakich pytań mogę się spodziewać? Ile zarabia przedstawiciel medyczny netto podstawy, jaka flota? Proszę o szybka odpowiedz.

pola
@rozmowa 01.12.2014 11:51

i jak poszło na rozmowie? jestem ciekawa bo chcę tam aplikować :)

ana

Witam, czy ktoś ma dane ile zarabiają na stanowiskach biotechnolodzy? W laboratorium czy coś pokrewnego? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Zainteresowana

Ile można dostać na poczatek?

eMERYT

Kłamstwo !!!

anty
@HEL 18.12.2014 11:27
Kłamstwo !!!

nikt nie odpowiedział bo to jest żenada, max 2500 netto na początek i najlepiej bez doświadczenia, ludzi z bagażem nie chcą bo twierdzą że są zmanierowani, samochód Ford Focus, słabiutko

gość

Praca wtym zakładzie to wyzysk 1500zł plus weekendy łącznie z niedzielą

Gość 8

Witam, jak się pracuje w Kontroli Jakości? Jaka umowa, zarobki i atmosfera?

gość

Zakład fajny, praca przyjemna. Wad jest kilka: + zarobki odbiegają ogólnie o 25-30 % w dół w porównaniu do podobnych stanowisk w okolicznych miastach. + od jakiegoś czasu praktycznie całkowity brak szkoleń i możliwości rozwoju innego niż na miejscu(na miejscu też kiepsko). + firma całkowicie nie umie wykorzystać potencjału pracowników. ...... dodatkowo trochę nepotyzmu, prania mózgu typowego dla korporacji oraz to, że praktycznie wszystkie ważne i dużo błahych decyzji może podejmowanych tylko przez jedną osobę [usunięte przez administratora]

jan

witam, czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w tej firmie? interesują mnie zarobki i stosunek do pracownika, tez przez agencje dzieki

Zostaw opinię o Takeda Polska - Łyszkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Takeda Polska