Opinie o FlosLek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FlosLek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FlosLek o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlosLek w Warszawa

Szach Mat

Pakownia.Na tym dziale pracują 3 figury szachowe -Wieża,Pion,Goniec.Pion-samotna,nie dowartościowana,mściwa,podła,zazdrosna,fałszywa.Wieża-kiedy kurtyna runie-może przejrzy na oczy.Goniec-brak czegokolwiek,szkoda słów.Pion tworzy wymyślone,kłamliwe historie ( przykład: żeby pozbyć się osoby,Pion wymyślił kłamstwo,przekazał do Wieży,a Wieża podała to kłamstwo do Skoczka ( Pion powinien zdawać sobię sprawę z tego,że za takie kłamstwa i pomówienia ,jest paragraf ),.Skoczek jest poza strefą szarą. Ci,którzy pracują tutaj od wielu,wielu lat ,nie zależnie od działu wiedzą o wszystkim i też o tym rozmawiają. Na szczęście są też ludzie z którymi bardzo dobrze się pracuje. Jeśli ktoś pracuje na Pakowni i ma jakiś problem z tymi czterema figurami szachowymi,zawsze może poinformować Panią Prezes.To ważne,ponieważ im więcej takich informacji dojdzie do Pani Prezes,tym większa szansa na zmianę na lepsze. Ogólnie Firma jak i praca bez zastrzeżeń. Trzeba tylko uważać,by nie dać się wciągnąć w głupie,kłamliwe ,chamskie gierki,nie mówić nic o swoim prywatnym życiu ( problemach ) i jak najlepiej wykonywać swoją pracę. To wystarczy.

...
@Szach Mat

Trzeba być samym w porządku. Hipokryzja kipi. Nobel za takie wypociny.

HP
@...

Uderz w stół,a nożyce się same otworzą

...
@HP

Odezwą.

HP

O samej Firmie nie można powiedzieć nic złego. Natomiast jeśli ktoś nie ma wiedzy odnośnie pracy na pewnym dziale produkcji,to niech się nie wypowiada.

Co ja robię tu,...

Hm,tak sobie myślę,że wreszcie ktoś powinien na pakowni zrobić porządek.

Wiosna
@Co ja robię tu,...

Też tak myślę. Pytanie tylko,kto się za to weżmie. Ponieważ wszyscy wiemy,co jest grane,widzimy i słyszymy.

miałki

Generalnie firma jest dobra, ale niestety są ludzie z którymi ciężko się pracuje.

Brałeś udział w rekrutacji do FlosLek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Astrid

Praca sama w sobie nie jest zła,jest czysto sterylnie.Firma bardzo dba o jakość i czystość.Natomiast atmosfera na pakowaniu jest kiepska,pracownice są wredne i chamskie.Nie dało się wytrzymać.Ja w życiu z takim chamstwem się nie spotkałam.

Hanna

@nie jestem robotem, widzę, że jesteś dobrze zorientowany na temat warunków pracy jakie oferuje firma FlosLek. Możesz odnieść się do mojej poprzedniej wypowiedzi odnośnie ewentualnych dodatków do pensji oferowanych przez pracodawcę? Zachęcam do odpowiedzi na moje pytanie.

Witam, Pojawiło się ogłoszenie do działu jakości (systemy jakości itp.) może mi ktoś podpowiedzieć jakie są warunki pracy? Zarobki- szacunkowo oczywiście? I czy wgl. warto sobie głowę zawracać? Dlaczego kogoś szukają? Ktoś się zwolnił z powodu marnych warunków? Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam Marta

nie jestem robotem
@Marta

Pieniądze zależą od tego ile wywalczysz na rozmowach rekrutacyjnych. Oczywiście więcej zarabiają osoby świeżą przyjęte, niż te które mają dłuższy staż pracy. Awanse są, ale cóż z tego jeśli pracuje się w atmosferze obłudy, kłamstwa. Szukają, ponieważ Panie z KJ się nie sprawdzają i średnio mają wiedzę na temat prowadzonych działań. W KJ na kilka zatrudnionych osób, tylko jedna jest pracowita. Nie warto zawracać sobie głowy firmą. szkoda czasu i zdrowia.

Hanna

@anonymous, jak długo pracowałeś w firmie FlosLek? Możesz napisać coś na temat poziomu wynagrodzeń oferowanych przez pracodawcę dla nowych pracowników? Poza stałymi zarobkami pracodawca przewiduje dla swoich pracowników jakieś dodatki w postaci nagród bądź premii uznaniowych? Jeżeli możesz opisz również jak wyglądał typowy dzień pracy na stanowisku, które zajmowałeś. Twoje informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad wysłaniem swojego CV do tej firmy.

Stella

Żeby ta mało znana firma była wyżej na rynku trzeba włożyć dużo pracy!!!

Hanna

@Nick, posiadasz jakieś informacje związane z pracą w firmie FlosLek? Z Twojego wpisu wynika, że tak więc czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać swoje doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Dlaczego napisałeś, że zdecydowanie nic pozytywnego nie można napisać o tym miejscu pracy? Sprecyzuj swój komentarz tak, aby był jak najbardziej wiarygodny i uzasadniony.

@Hanna

Pracowałem tam, nie szanują ludzi. Wymagania wzgledem pracownika są takie jakby pracował dla znanej marki kosmetycznej a pracuję dla firmy z najniższej pułki w sklepach. Są tam miedzy ludźmi uklady i jeśli nie podlizujesz się zbyt dobrze kierownictwu to nie masz co liczyć na jakikolwiek szacunek.

Jasiek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Jasiek

Jasiek, zdecydowanie NIC pozytywnego !

Hanna

@Jasiek, czy jesteś zainteresowany zatrudnieniem w FlosLek? A może znalazłeś już rekrutację w tej firmie, która odpowiada Twoim wymaganiom i kwalifikacjom zawodowym? Mógłbyś napisać, na jakim etapie jest Twoja przygoda z tym pracodawcą? Zainteresujesz innych użytkowników swoją wypowiedzią.

Pajpa

Mam pytanie czy pracował tam ktoś na dziale produkcji? Jakie ma wrażenia? Czy wywiązują się z obiecanych podwyżek pensji i zatrudnienia na umowę o pracę?

@Pajpa

Krótko i na temat. NIE, nie wywiązują się.

Firma wizualnie bardzo 'czysta'. Nowy budynek zachęca do przebywania w tym miejscu. I na tym byłby koniec. Wraz z awansem robiony jest z pracownika wół roboczy. Nie istnieje tam coś takiego jak dobra atmosfera. Miejsce idealne dla masochistów. Wykorzystywanie, praca ponad sile. Najlepiej sprawdzają się osoby, które nic nie robią, maja świetna pensje, bo przecież za nich pracują inne osoby! Także jeśli jesteś leniem i brak w Tobie moralnego podejścia do drugiej osoby - aplikuj, odnajdziesz się w fałszywym światku Floslek.

Hanna

@Nick, to jest Twoje zdanie, do którego jak najbardziej masz prawo. Jednak pytania dotyczące zatrudnienia w FlosLek nie powinny być bagatelizowane. Do tego to forum jest przeznaczone, do m.in. zadawania pytań innym pracownikom firmy na neutralnym gruncie, rozwiewania wszelakich wątpliwości itd. Jeżeli jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie użytkownika @Pajpa, to proszę Cię, żebyś to zrobił.

Hanna

@Nick, może FlosLek oferuje umowę zlecenie w dalszym ciągu w sytuacji kiedy nie ma stuprocentowej pewności, że pracownik jest odpowiednio przygotowany do pracy i posiadł ku niej odpowiednie umiejętności? Co sądzisz o takiej możliwości? Zachęcam Cię do pozostawienia swojej opinii w tej kwestii.

@Hanna

Wkładanie do pudełka produktu i zamykanie nie jest raczej filizofią.

Hanna

@Pajpa, rozumiem, że odpowiedzi na pytania, które zamieściłeś na tym forum są dla Ciebie bardzo ważne. Nikt jeszcze jednak nie zdecydował się na ich udzielenie. Czy pomimo ich braku podjąłeś ten krok i aplikowałeś do FlosLek? Może jesteś już pracownikiem tej firmy i mógłbyś napisać coś na temat swoich wrażeń z pierwszych dni w nowym miejscu pracy?

Hanna

@Nick, jak Twoim zdaniem objawia się brak szacunku pracodawcy względem pracowników? Z Twojej wypowiedzi wynika, że forma zatrudnienia jaką ta firma proponuje, to umowa zlecenie. Jak to wygląda wraz ze zdobywanym stażem w FlosLek? Czy istnieje szansa na przejście na umowę o pracę?

@Hanna

Obiecują umowe o pracę po 3 miesięcznej umowie zlecenie po czym dostajesz kolejną umowę zlecenie na kolejny okres ponieważ brygadzista stwierdza, że jeszcze nie jesteś gotów aby dostać umowę o pracę.. Szkoda nerwów i czasu na tą firmę. Jak przychodzi w firmie przerwa w dostawie produktów pracownicy z dłuższym stażem nie mają jak dorobić to dostajesz wypowiedzenie. Fałszywi Ludzie!

Dokładnie, "ryba psuje się od głowy". Nie polecam nikomu!

Wojtek

Idealnych firm nie ma, zawsze może być coś do poprawy

@Wojtek

Tam się poprawi dopiero jak pozbędą się tych fałszywych ludzi.

Lordi

Ryba psuje sie od glowy

Zostaw merytoryczną opinię o FlosLek - Warszawa

• Jak się pracuje w FlosLek?

Zobacz opinie na temat firmy FlosLek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FlosLek?

FlosLek
1.9/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Geodetów 154
    05-500 Warszawa