Opinie o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Golden Rule Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Rule Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

alina

inspekcja pracy nic nie wykryła wiec to jest legalne panie Lukas

była goldenka

Ja również podpisuje sie że tam ludzie bez ambicji pracują,dobrze że tam już nie pracuję.

iwona

Tak czytam wasze komentarze i stwierdzilem,że tam same tumany pracują, podniecają sie,że robią za frajer. Dobrze ,że tam nie pracuje za najniższa krajową.

aneta

to jest bardzo dobra firma ja jako spżątaczka zarabiam 3000 i jestem bardzo zadowolona kadra jest wpożądku

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Golden Rule Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
bodzik160

te firmy golden rulle to najgorsza firma dajcie spokoj zeby wtych czasach dawac 6zl na godzine..to wstyt co sie dzieje ludzie pracuja po 6zl a kierownictwo ma 11zl na godzine lub wiecej uczciwych ludzi wykorzystuja ..wtym koszalinie chamstwo nic wiecej

Jasiu

Dla miłej informacji firma pojawiła się w Krajowym Rejestrze Długów ( KRD ). :) Pozdrawiam

rita

Jestem pracownicą w firmie GOLDEN RULE w Skarbimierzu to co piszecie to bzdura. Wypłaty są co miesiąc i każdy ma tyle wypłaty ile wypracował w danym miesiącu godzin A PREMIE TEŻ SĄ ale dla tych co pracują solidnie a nie obijają się.

REMI

Piszecie bzdury ,jak ktoś nie zna zasad pracy w czterobrygadówce to niech się nie wypowiada ,dni wolne są zawsze po nockach ,a jak ktoś w ciągu miesiąca na 20 dni robocze przepracuje 15 lub mniej to ma mniej kasy.Najlepiej leserom wychodzi ktytyka ,na umowie o pracę musi być wypłacona najniższa krajowa ,więc pisz ,,marysia \"niby prawdę .Pracują po 3 lata ,a premia jest - ale za pracę :) powodzenia

xxxxxxx

jestem podobnego zdania.I premie nie sa wypłacane!!!!!!!!!umowa o dzieło:Pi zlecenie jak [usunięte przez admina]cały miesiac to moze wycisniesz 1500zł,stawka 6 zł.Noprosze was żenada

ja tez jestem tego zdania sam robilem w tej lewej firmie ta firma to powinna sie nazywac przekret robia co chca z ludzmi powinni urzednicy dobrac im sie do [usunięte przez admina] pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rule Sp. z o.o. - Ciemne

• Jak się pracuje w Golden Rule Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rule Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Golden Rule Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Golden Rule Sp. z o.o.