Opinie o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Golden Rule Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Rule Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

pracownik 2

jest od 6-14

od 14 do 22 i od 22 do 6.

jurgen

goldenka - 2013-08-16 22:14:32 Jak chcesz wiedzieć to praca jest po 8 godz na zmiany druga i nocka .co o tym wszystkim sądzisz?

goldenka

Jak chcesz wiedzieć to praca jest po 8 godz na zmiany druga i nocka .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Golden Rule Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
maaarek

Rafał daj spokój skończ z przeprowadzaniem wywiadu bo to jest głupota skoro im tak źle to dlaczego pracują nikt ich tu nie trzyma a po drugie jeszcze się nie spotkałem się nigdy z kimś ,kto byłby zadowolony ze swojej pracy tylko zawsze narzekania.Standard...

rafał

A wogóle to w jakich godzinach się tam pracuje? Bo w sumie miałem się zapytać już wcześniej i zapomniałem :)

jurgen

Rafał,chodzi ci o rozmowe w normalnej firmie,czy w Golden Rule?

rafał

A ja myślę że chciałbym się dowiedzieć czegoś normalnego o tym jak przebiega rozmowa w sprawie pracy?

jurgen

rafał - 2013-07-29 12:52:37 Wiesz poprostu chciałem się zorientować jak jest w tej konkretnej firmie ponieważ słyszałem od znajomych którzy kiedyś tam pracowali że jest wporządku. A ta Pani zarabia tyle w Polsce a nie za granicą.zawsze możesz sie u nich zatrudnić i sam zobaczysz ;)

jurgen

rafał - 2013-07-29 09:33:41 Te podwyżki to wysokie są? Bo wiesz w swojej poprzedniej firmie też dostawałem podwyżki tak z tym że co pół roku była podwyżka 0,30 grodzy brutto (miałem stawkę godzinową). Więc to są naprawdę małe pieniądzeRafał ,gdzie pracowałeś

jurgen

Pełna kultura też obowiązuje w tej waszej firmie widze, Ja nie pracuje za najniższa krajową, tylko mam srednią krajową netto,a premii to mam tyle ,co ty zarobisz w goldenie z sobotami :) Wiec to ty weż sie za myślenie i za robote .

goldenka 2

Są premie m[usunięte przez admina]nie siej famy pracowałeś tam czy [usunięte przez admina].się W każdej firmie premia jest za coś .Idż gdzieś za najniższą krajowa i zapierniczaj tyle godz. a kasa będzieszże ta sama , a tu masz tyle ile godz a i jeszcze po pół roku dostajesz podwyżkę.Zawsze coś .

kinga

a jaką trzeba ukończyć szkołe,zeby podjąć prace w golden rule?

goldenka

Tak są, ale za dobrą i sumienną pracę Ale i tak nie przyjęć .

goldenka

Pracuje się 5-6 dni w tygodniu jak masz wolne w tygodniu to pracujesz w niedzielę lub sobotę ,a tak na marginesie to się samy sprawdza jak jest a nie zaciąga opinii .Nie zdarzyło się aby ktoś tam gdzie pracuje wypowiadał się pozytywnie zawsze narzekamy...taka mentalność .

goldenka

Pracuje się po 8 godz. a niedziela może ci czasami wypaść zmiana, ale nocka a tak to jest wolna .A zarobek to jest stawka godz ile masz godz tyle zarobisz no i jakaś premia może wpaść .Pracują ludzie po 2 lata po,roku czyli nie jest tak źle.I kasa zawsze wypłacana.

alina

rafał - 2013-07-26 19:50:44 No to kiepsko bo jednak chciało by się mieć zawsze tą niedziele wolną dla rodziny. A praca to w jakich godzinach jest?Rafał,co ty sprzątaczką jestes? Pracy nie ma w okolicach Brzegu za 3000 netto?

TER

1000/1100zl. Pracujesz właściwie w każdy dzień tyg. z tym, że zawsze w tygodniu są 2-3 dni wolne.

z chęcią skontaktował bym się z osobami które tam pracowały może byśmy razem coś zdziałali .pozdrawiam Ja

dajcie se spokój z tą firmą pracujesz tak że nie wiesz kiedy spać a kiedy obiad zjesz elita pracuje tylko na pierwsze zmiany . nie wiesz kiedy jaka zmiana zasówasz za kogoś GOLDEN RULE to wielka porarzka lepiej wyjdziecie jak puszki będziecie zbierać

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rule Sp. z o.o. - Ciemne

• Jak się pracuje w Golden Rule Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rule Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Golden Rule Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Golden Rule Sp. z o.o.