Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

mmm

Czasami czytam te niektóre wypociny z wielkim przerażeniem :( Skąd tyle nienawiści, zazdrości, fałszu, widocznie tym osobą tylko to pozostaje w życiu :(

@mmm

Też tego nie rozumiem, firma bardzo fajna i jedzenie dobre a ludzie narzekają...

@mmm

Jak ktoś pisze na forum coś negatywnego, (a o tej firmie jest o czym pisać) to od razu trzeba uznać, że kieruje nim nienawiść i nic innego w życiu nie robi ?? Z tej poprawności politycznej to już niektórym się w głowie poprzewracało. Jak ktoś pisze z sensem to spoko, a jak ktoś pisze bzdety to nie musisz w to wierzyć, ale jest coś takiego jak wolność słowa. Pozdrawiam

@Nowy pracownik

Tak, tak, tak...........pogadamy jak trochę popracujesz cieciaczku........................wtedy się wypowiadaj. Jak dla ciebie wystarczą kieszonkowe w pracy bo żyjesz na garnuszku u rodziców to znaczy, że nic nie wiesz o życiu i udajesz dorosłego i wygłaszasz dziecinne opinie.

@Bartek

To ile byś chciał zarabiać niby, taki mądry jesteś to się wypowiedz co ciu tu nie pasuje a nie ciszniesz ludziom !

@Nowy pracownik

Nikomu nie cisnę tylko stwierdzam fakt. Sam się kompromitujesz takimi wypowiedziami. Zarabiać trzeba tyle żeby człowiekowi na życie starczyło i nie musiał do interesu dokładać, a jak takim jak ty wystarczy kieszonkowe HM, żeby zarobić 500 zł dla rodziców plus 700 zł na imprezę i jakieś drobne potrzeby typu słuchawki do laptopa, ewentualnie 400 zł na jakąś zaoczną szkołę o nieprzydatnym kierunku po ukończeniu której i tak wrócisz do firmy H&M to dla ciebie to wymarzona praca. Zdradzę ci tajemnicę : Prawdziwe życie wygląda inaczej.

@Nowy pracownik

.....................w sumie tacy jak Ty i tak za dużo tam zarabiają. Pewnie gdybyś robił za połowę tego to i tak byś mówił, że to fajna praca, dobre obiadki i nawet wodę wam dają na hali.

@Bartek

Cały czas nie odpowiadasz na pytanie...

Bartas
@Bartek

Naucz się czytać ze zrozumieniem to znajdziesz odpowiedź. Albo spytaj Mamy to ci powie ile kosztuje utrzymanie.

@Nowy pracownik

Co mam ci powiedzieć...??.....(usunięte przez administratora) Kiedyś było inaczej, ale w dzisiejszych warunkach kiedy pracę można znaleźć bez problemu w tej firmie zostali tylko ci, którzy nie mają innych perspektyw albo nie mają odwagi żeby sięgnąć po coś lepszego i wolą żyć w tzw. ''strefie komfortu'' socjalnego, który ta firma zapewnia, inaczej mówiąc jest h.u.j.o.w.o ale stabilnie, mamy herbate i cukier za darmo więc to najlepsza firma.

@Bartek

To czemu tu jeszcze pracujesz jak ci się nie podoba trollu ?

@Nowy pracownik

A kto powiedział, że jeszcze tu pracuje klaunie ?

Bogumiła

Was też denerwują coraz częstsze alarmy przeciwpożarowe ? Godzine staliśmy na dworze i się przeziębiłam... :/

Asia
@Bogumiła

Mnie też to bardzo denerwuje, nie zrobiłam normy na paku przez ten alarm.

Bogumiła
@Asia

No, ja też, ale mam usprawiedliwienie...

Paździoch
@Bogumiła

Mnie też bo zsikałem się w majtki, ale byłem zadowolony bo i tak bym nie zrobił normy, a tak przynajmniej miałem usprawiedliwienie.

Jogi

Bo nie należę do żadnej sekty .A zakres waszych obowiązków jest mi jakże kurde obojętny ,dlatego że.........I tak nic nie robicie i to chyba należy do punktu 1 waszej egzystencji .

@Jogi

Jeśli piszesz o związkach zawodowych to faktycznie ta organizacja to jakaś kpina. Jakie prawa pracownika ?? Przecież oni to zwykłe nieroby, a najlepszym dowodem na to jest to że działacze związkowi nie pracują. Jeżeli nie pracują to niech wynagrodzenia nie odbierają bo wynagrodzenie jest za pracę a nie za walenie głupa. Druga sprawa to konflikt interesów, reprezentują interesy tych, którzy im płacą, a płaci im firma, to proste.

Nowy pracownik

W wigilię od której do której pracujemy ?

Mm

6-12

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Al Capone

Siema trole z HM. Dalej tam jeszcze siedzicie ?? Ciekawe czy dalej tam gniją te osoby, które tam były jak jeszcze tam robiłem. Dzięki Bogu ja już tam nie pracuje. Pozdro lemingi

HM-owy głupek

Wie ktoś, kiedy wypłata ?

Sialalala

heheszki
@mimi

nawet wywalaja z hm

@heheszki

Czemu wywalają z HM ? O co chodzi z tą firmą ? Przecież ponoć praca szuka człowieka a nie odwrotnie ?

Ola
@Nowy pracownik

Niektórzy robią za dwóch pracowników i dlatego będą zwolnienia :(

@mimi

Przyjmują ale nie na stanowisko pracownik magazynu, bo na to nie ma ogłoszeń w przypadku DC Gądki.

Rzeźnik
@Nowy pracownik

Skoro ''praca szuka człowieka'' to dlaczego nie idziesz do lepszej, tylko (usunięte przez administratora) tutaj ?? Zastanawiające co nie............??

@Rzeźnik

Bo w firmie H&M czuje się jak w domu, pyszne obiady plus fajna lekka praca :)

Rafał

Czy kryminaliści są przyjmowani ?? Bo pamiętam, że jeszcze niedawno firma wymagała orzeczenia o niekaralności i wielce się napinali, że jak ktoś był karany to nie ma możliwości zatrudnienia, a teraz podobno cały margines przyjmują i im wszystko pasuje nie mówiąc już o wynalazkach z zagranicy. To przejaw tolerancji czy aż tak obniżyli standardy ?? (usunięte przez administratora)

bo tak
@Rafał

Najłatwiej paplać bzdury. W DC jakoś i obcokrajowców mało i zjawisk kryminalnych brak. Najłatwiej pluć na ludzi.

Wieki temu
@Rafał

To było wieki temu, teraz byle kto byle jak byle bylo

Rysiek z Klanu

ha ha ha ....przecież tu nie przyjmują żadnych pracowników. Ta firma już się skończyła, trzeba stąd uciekać. Zostaną sami przegrańcy.

Nowy pracownik

Można palić papierosy w HM ?

@Nowy pracownik

Są przyjmowani nowi pracownicy?

@Anonim

Tak są przyjmowani

@Nowy pracownik

Ale chyba tylko do DC w Chlebni?

Leon

3200zl lider? 3760 dokladnie :D za takie pieniadze to mozna i sprawdzac maila, zrobic kilka kolek po magazynie i pasuje :D

Rzeźnik
@Leon

Co to znaczy 3 760...?? Musisz się konkretnie wyrażać. Takie mydlenie oczu to możesz sobie wsadzić klaunie. Trzeba pisać konkretnie brutto, netto, tara .....??? Z tego co napisałeś nic nie wynika.

Tak malo
@Rzeźnik

Netto zapewne. 3200 to trochę mała różnica w stosunku do au/tp/ oraz zwykłych pracowników

Leon
@Rzeźnik

Chodzilo o stawke netto, moj blad ze nie bylo napisane czy brutto czy netto. (usunięte przez administratora)

Zawisza

A co Ci bumelanci trenerzy będą robić od grudnia, słyszałem że kasy im dokładają i stanowisko zostawiają,. Pracy mało co a szkolić nie ma kogo, na co jeszcze oni będą. Absurd.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.