Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Sławek

Hejka Mam nadzieję, że w końcu wprowadzą ten system 12-godzinny. Dla centrum dystrybucji takiego jak nasze H&M Gądki to najlepsze rozwiązanie. To usprawni wiele procesów, począwszy od organizacji dojazdów pracowniczych poprzez przekazywanie zmian, pracę stołówki, a skończywszy na zwiększeniu możliwości przerobowych firmy bez specjalnego forsowania pracowników bo wtedy podnoszenie norm efektywności nie będzie potrzebne ponieważ sama zmiana systemu pracy spowoduje poprawę wydajności. Pozdrawiam

Kobieta
@Sławek

Tak dla przypomnienia w DC , pracują prawie same kobiety - które mają rodziny ( dom, dzieci,męża ) . Przy takich zmianach większość nie pogodzi życia prywatnego z pracą :(

@Kobieta

Moja droga, nie macie się czego obawiać, te zmiany nie są po to żeby wam zatruć życie, tylko wręcz przeciwnie. Gdy wprowadzone zostaną 12 godzinne zmiany to wtedy pracownik będzie miał dwie przerwy, dwa dni wolne w tygodniu i możliwość dorobienia sobie na nadgodzinach. Ta zmiana doprowadzi do obopólnych korzyści.

Kacper
@Kobieta

Jaki dom ??? jakie dzieci ?? jaki mąż ?? co to za wymówki ??? co ty bredzisz ??? Przecież ciągle chodzicie po ulicach i rządacie równouprawnienia. Tak więc pracujcie jak wszyscy faceci. Równouprawnienie to nie tylko kwestia korzyści materialnych, ale także odpowiedzialności.Wszystko na temat.

Zołza
@Kacper

A prawdziwi faceci niech zarabiają na rodziny hahaha Panie Kacper nie jedną kobieta w H&M ma więcej ikry niż ty ......FACET który robi na waciki żałosny mały skunks który mówi o równouprawnieniu ha ha ha

@Zołza

Chciałaś raczej powiedzieć, że nie jeden Shrek z H&M ma więcej ikry...........spasiona zołzo.

Ksiezniczki z hm
@Zołza

Co w tym złego że facet w hm robi, równouprawnienie zakłada równość kobiet i mężczyzn. Pozatym skoro sądzisz że facet powinien zarabiać dużo by cie zadowolić, to pomysł sobie co tak dobrze sytuowanemu facetowi możesz zaoferować poza romantyczna miłością, skoro jego zarobek jest ważny to nie miłość. Każdy zdrowo myślący i ustawiony facet z dobrym zawodem i pasja nie zainteresuje się na dłużej i na poważnie Panią z klasy społecznej dużo niższej i pracującej takiej firmie gdzie ona nawet na swoje kosmetyki nie zarobi bo starczy na waciki. Taki facet się pobawić tydzień dwa może miesiąc i sobie nową znajdzie, więc jeśli się czegoś wymaga od kogoś to tez trzeba dużo sobą reprezentować. A nie tylko zadać i roscic a nic nie wnosić do związku i wspólnego życia. Marza o bogatym księciu, siedząc w drewnianej chacie.

Szkoda

Szkoda bardzo

GL

Żadnych 2 zmian od grudnia nie będzie, skąd Wy takie bzdury bierzecie :(

@GL

Szkoda....to idę do Amazona. Tam mam 4 dni do pracy i 3 dni wolnego, a nadgodziny zawsze płatne, premia świąteczna 1 000 zł, a nie tak jak tutaj sobota, niedziela, Święta za darmo i mydlenie oczu jakimiś wyprzedażami po Niemcach. Żegnam

Ludwig von Mises

Witam Kolega, który napisał, że H&M to firma dla ludzi, którzy boją się wyjść poza strefę komfortu i sięgnąć po coś ambitnego,paradoksalnie takie osoby mają najwięcej roszczeń i wystrzelone w kosmos EGO, to trafił dokładnie w sedno sprawy. Właśnie tacy są pracownicy w H&M. Gdy jeszcze niedawno pracowałem w tej firmie to masę takich ludzi poznałem. Paradoksalnie tacy ludzie mówią ciągle o planach rozwoju co jest dość komiczne.............Gdzie tu rozwój........?????......... Dla nich nieistotne jest to, że tracą 2 godz. lub więcej dziennie na dojazd, robią sobotami i niedzielami, dniami i nocami, w święta. Dla nich najważniejsze jest to, że zawsze jakieś resztki z pańskiego stołu firma im zagwarantuje, a i na L4 można iść co miesiąc jak się zachce. Tacy ludzie chodzą tam jak zombi powtarzając wciąż jedno pytanie...................................''Kiedy wypłata ?'' To tak jakby się pytać....Kiedy koniec miesiąca ? Pozdrawiam was ludzie zombi z H&M

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Rozsierdzony

Halo halo, coraz głośniej o dwóch zmianach. Czy wiecie coś więcej na temat czy to zwykłe głupie ploty?

Coś tsm

Nos
@Ktoś

Nie wiem

DaSię!

Przeczytałem większą część wypowiedzi tutaj zamieszczonych, a trochę tego jest, bo przecież 112 stron i nurtuje mnie głównie pytanie, które pada wybitnie często "kiedy wypłata"? Czegoś tu nie rozumiem, ale przy podpisywaniu umowy powinno być jasno określone do którego dnia miesiąca ma być wypłacana należność za przepracowany miesiąc. To jak to jest? Pracowałem w H&Mie w latach 2010 - 2011 i coś Wam powiem - jeśli się chce to można osiągnąć trochę więcej niż 1 500 zł na rękę. Zastanawiam się czy ktokolwiek z pracujących tam za moich czasów nadal tam tkwi? Ja wykonałem krok do przodu i choć nie było łatwo, wzloty i upadki, to dziś żyję na poziomie 8 500 zł - 12 000 zł NA RĘKĘ i to w POLSCE. Można? Można. Ciągłe narzekania na pracę i na ludzi nic Wam nie dadzą. Kopnijcie się w tyłek, postawcie wszystko na jedną kartę i szukajcie dalej. Na pewno znajdziecie cokolwiek lepszego. Swoją drogą za moich czasów była pewna bardzo atrakcyjna liderka w kręconych włosach na Refillu(nie pamiętam imienia) ale generalnie panującą tam atmosferę, a raczej relacje damsko - męskie wspominam bardzo dobrze :)

Wacek
@DaSię!

Nie bądź śmieszny... Zarabiałes kilka lat temu 1500 a teraz 12000???ilu to już takich było co odeszło twierdząc że w innej firmie będę miał kokosy a później okazywało się że różnica między mną a nim jest 300 zł... Trzeba umieć szanować swój organizm... Wolę zarabiać 300 zł mniej ale czytaj mieć wszystko w pompie... Sory ale nie przekonuje mnie Twoja wypowiedź!pewnie zasiadasz teraz na fotelu burmistrza Jarocina czy Sremu że masz taką kasę hahaha ????ładny awans

Haha
@Wacek

Może uczył się, robił kursy nawet na koparke lub coś specjalistycznego, zainwestował kasę, czas to teraz zbiera owoce. Narzekać że mało że więcej się należy bo ktoś ma mylne wyobrażenie własnej wartości to każdy potraw, a wziąść się za siebie to mało kto.

Haha
@Wacek

Pozatym pisał też o wzlotach i upadkach, takie życie. A hm to firma dla ludzi bojacych się wyjść za strefę komfortu i większych ambicji, paradoksalnie oni najwięcej roszczeń maja i jakie wybujale ego

DaSię!
@DaSię!

"Nie bądź śmieszny" - i tym oto tekstem pokazałeś mi z jak ambitną osobą mam "styczność". Skoro dla Ciebie ponad 8 lat od roku 2011 do chwili obecnej to jest "parę lat" przez które nie można osiągnąć więcej niż 300 zł ponad Twoją wypłatę to szczerze Tobie współczuję. Wiesz jak wiele ludzie potrafią osiągnąć przez 8 lat? Jeśli nie to podeślę Tobie krótki film jednego 30-latka z okolic Wrocławia(mój partner biznesowy), chociaż pewnie i wtedy stwierdzisz, że jest to zwykła ściema i niemożliwe do osiągnięcia. Wracając do tematu mojej osoby - zaczęło się od tego, że najzwyczajniej w świecie po opuszczeniu magazynu H&Mu trafiłem w miejsce, gdzie po prostu mogłem więcej zarobić. Po jakimś czasie trafiło się coś z branży, gdzie znów mogłem więcej zarobić. W międzyczasie spędziłem 2 lata poza krajem, gdzie nadal pracowałem w jednej i tej samej branży, a później nastał wspomniany czas upadków, a mianowicie własna działalność - pierwsza okazała się klapą, druga okazała się totalną klapą i dopiero przy trzeciej próbie udało się osiągnąć to co dziś mam, a więc wspomniane 8 500 - 12 000 PLN, a różnica wynika tylko i wyłącznie z tego, że miesiąc miesiącowi jest nierówny. Ty za to wolisz mieć (usunięte przez administratora) jak to napisałeś - no cóż...może i masz (usunięte przez administratora) i zdecydowanie mniej na głowie ode mnie ale za to ja dzięki ciężkiej pracy nadal rozwijam się i jeśli gdzieś noga mi się nie powinie to być może za kolejnych parę lat przekroczę magiczną dziś dla mnie barierę 20 000 PLN/m-sc :)

Magazynowa3

Z innej beczki. Co sądzicie o przystąpieniu do tego całego kapitału pracowniczego (PPK)?

Pracownik hm
@Magazynowa3

Pracownicze plany kapitałowe są oszczędź na emeryturę, jak ktoś nie chce to może z tego zrezygnować jest to dobrowolne

@Magazynowa3

PiS obniżył podatek dochodowy o 1%, ale za to stworzył nowy element wchodzący w skład części naszego wynagrodzenia, który i tak zabiera nam państwo czyli PPK wynoszący 2%. Czyli w rezultacie podnieśli nam daninę na państwo o 1%. Popełnili jednak jeden błąd, pozwolili się z tego badziewia wypisać, ale iak to zrobicie to i tak co 4 lata będziecie musieli się wypisywać ponownie. Co do emeryturki to po co nam PPK skoro rząd i tak będzie miał nad tym kontrolę, a pewnego razu może wpaść na genialny pomysł, że u.k.r.a.d.n.i.e nam te pieniądze tak jak to zrobił z OFE (około 150 000 000 000 zł ) , albo podniesie wiek emerytalny do 70 lat i powie płaćcie i z.d.y.c.h.a.j.c.i.e f.r.a.j.e.r.z.y. Pozdro lewaki

Sławomir
@Pracownik hm

Czy są także inne udogodnienia dla pracowników jak prywatne ubezpieczenie lub opieka zdrowotna finansowana z funduszu socjalnego?

mielka

Ja nie widze niczego niepokojącego w tych ppk.U nas w firmie wiele osób patrzy pozytywnie na taki rodzaj oszczędzania. Zreszta w innych krajach taki program funkcjonuje od lat i miewa sie dobrze .Wiec nie widze problemu.

Ofe
@mielka

Kiedyś były OFE. Rząd to ukradł dla zusu. Więc nikt nie gwarantuje że po kilku latach znów się akcja powtórzy i zabiorą dla ZUS lub co gorzej by mieć kasę na wypłacane 500 plus i innych rozdawnictw. Więc wolę wiedzieć że nic nie mam z tego niż wpłacać i się okaże że i tak nic nie zostanie bo rząd sobie zabierze, a było nie było okolice 100zl lub więcej miesięcznie jak mowa o zarobkach w hm to robi różnicę w domowym budżecie

@mielka

Żal mi cię..!! To żadne oszczędzanie. To jest celowy zabieg i służy tylko temu żeby dokapitalizować ZUS, który jest w ruinie, ale nawet to mu nie pomoże bo ten system jest po prostu wadliwie skonstruowany. W XIX wieku system przymusowego powszechnego ubezpieczenia oparty na składce od dochodu obywatela się sprawdzał ponieważ średnia dożywanego wieku wynosiła 45 lat. To powodowało, że mało kto dożywał do emerytury tak więc, więcej było wpływów niż wydatków z tego systemu. Dziś jest odwrotnie dlatego nasz ukochany Rząd ciągle kombinuje jak by tu podnieść nam wiek emerytalny żebyśmy (usunięte przez administratora) zanim osiągniemy prawo do świadczenia emerytalnego. Podatek dochodowy i tzw. składki, które też są właściwie podatkiem to najbardziej szkodliwe obciążenia nałożone na obywateli ponieważ zabierają nam owoce naszej pracy a łącznie wynoszą 40% tego co wypracujemy. Dzień wolności podatkowej w Polsce przypada w czerwcu, a to oznacza, że przez połowę roku (usunięte przez administratora) na polu bawełny. Pozdro ciemne lewaki. Walczcie dalej o prawa LGBT

Obserwator z Gądek

Nie ma to jak pół roku czekać za podwyżka a po tym okresie otrzymujesz...strzal hmm w policzek. Na miejscu AU nie robilbym nic... Kolejny przykład nieladu chaosu w firmie. Tak się traktuje specjalistów hahaha ????

Zygfryd
@Obserwator z Gądek

Czy naprawdę jesteś tak naiwny i myślisz, że to kwestia nieładu w firmie..?? Jeśli tak, to jesteś kiepskim obserwatorem. Wiem co mówię bo pracuję tu kilka lat i zapewniam cię, że okres podwyżek już się skończył. Drugą kwestią jest to, że w tej firmie nie ma takich ludzi jak: specjaliści, bo niby od czego.?? Od głupczenia po magazynie ? Specjalista to człowiek, który ma jakieś umiejętności i jest dobry w tym co robi dlatego jego kwalifikacje są dużo warte i cenione np. elektryk, gazownik, murarz, spawacz. W tej firmie są tylko pracownicy magazynu, którzy pełnią jakieś funkcje, ale nie ma się co oszukiwać, każdy pierwszy lepszy niegłupi koleś mógłby wykonywać tą pracę. Wiem o tym, że pracownicy magazynowi u nas mają sami o sobie wygórowane mniemanie, ale to im nie pomoże w niczym, a już tym bardziej w zdobyciu podwyżki. Za co pracownik na tym magazynie ma dostać podwyżkę ??? Ta praca jest po prostu niewiele warta i tak też nam płacą, a jak się komuś nie podoba i uważa się za wielkiego specjalistę od logistyki to niech idzie tam gdzie mu zapłacą więcej................wszystko. Pozdro

swieta racja
@Zygfryd

Prawie sama prawda. Dodam tylko ze w firmie osoby jak SU, WHP, SC, BP można okreśłić mianem "specjalistów" jednak natych stanowiskach naprawdę trzeba się wykazać inteligencją, znajomością języka, czy znajomością logistyki. Też robię już kilka lat w firmie, i wiem jak działa dużo spraw. Natomiast Pracownik magazynu, trener procesu (dawniej koordynatorzy) lub i tez osoby robiace systemowo to tylko funckje. Teraz chociaż za nie płacą jak TP lub i też JB. Natomiast kim są AU, na hali siedza, robia niby systemowo ale coraz wiecej pracownikow z dostepem do sapa robi i wie coraz wiecej nawet bez pomocy AU ( oni nie powinni sa (usunięte przez administratora) tego robic skoro AU płacą duża kase za to) WIęc sadze ze AU to tylko ładne opakowanie niezbyt specjalistycznego stanowiska bo to tylko funkca. Jakby jakiemus madrzejszemu niz ogol pokazac jak wlaczyc sap, i pokazac pare opcji tez da sobie rade. Wiec dlatego sadze ze podwyzka AU nie jest teraz potrzebna bo tez i za co to jest 1 rok ich pracy i za co oceniac za to ze od roku sie ciagle ucza i szkola a nic nie umią w wiekszosci przypadków. Jednak pracownicy magazynowi, robie na swoich stanowiskach dluzej, no i zawsze bylo tak ze osoby nie pracujace roku nie dostawały podwyzki wiec o co maja placz .

@Obserwator z Gądek

Prawdziwi specjalisci w kazdej dziedzinie zycia czy tez pracy, nie pracuja byle gdzie i za byle co. Potrafia nowa prace znalesc kilka razy w roku czesto za gruba kase, jak specjaliscie nie odpowiada to idzie tam gdzie lepiej placa. Nie trzyma sie firm, prac, kontraktów gdzie daja jałmużna. Więc jak AU to tacy specjalisci to cyk cv i do innej firmy za lepszy hajs a nie w hm siedziec i plakac. Niby specjalista a w zyciu (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@heheszki

A jak wygląda socjal w firmie? Słyszałam że macie zniżkę na ubrania, tak?

@Agnieszka

Znizki sa 25 procent, co do socjalu to nie wiem nic, niekorzystam, próćz tego co maja wszyscy pracownicy, jak znizki, darmowy transport czy obiad za 2,5zl, dodatek na swieta , tyle cow iem

Nowy AZ
@swieta racja

Należy zmienić pracę a nie narzekać.

andrej
@swieta racja

WItam praca fajna i przyjemna z wypłatą gorzej. Do tego nie równe traktowanie ludzi duzo ludzi zwolnili w tym ukrainców. Moze mi ktos wyjasnic za co liderka przeprosiłą Małgorzate Ż. Plotka krązy ze liderka ja wymieniła ze zwalnia i ze sie przejęzyczyła. Niby o inną Małgorzate imprezowiczkę chodzilo. Problem polega ze Małgorzta Ż powino zostac zwolniona od 7 lat troche popracuje i wiecej jest n L4 niz w pracy baaa mało tego bywało ze zdjecia z wakacji wstawiala a byla na chorobowym podobno. Krazy plotka ze jedna pani doctor przez nia straciła prace Według tego przypadku HM dobrze płaci na L4 bądz jak małgorzata idz na L4 i wyjezdzaj na wakacje 7 razy do roku praocnwiku hm serdecznie pozdrawiam JAnusze i Grazynki

@Obserwator z Gądek

Wielki Obserwatorze z Gądek.(usunięte przez administratora) Tacy jak ty to zwykłe naiwniaki z HM. Mówisz, że AU czekają na podwyżkę pół roku. To właśnie dowód na to jakimi nic nie znaczącymi ofiarami losu wy jesteście. Czekajcie...!(usunięte przez administratora)

andrej
@Rzeźnik

czlowieku co ty za bzdury opowiadasz na chorobowym tak płacą ze mozna 7 razy do roku na wakacje jezdzic tak HM funduje Małgorzacie a ty zazdroscisz i ludzi zniechecasz. Wystarczy isc na chorobowe i zobaczycie ile pieniązkow wpadnie. Starczy na Rodos na Polskie gory i wszyscy szczesliwi ja wam mowie.

swieta racja
@Nowy AZ

Proszę o dokladne czytanie, nikt w tym wpisie nie narzeka, tylko prawdę opisuje, ze niektorzy nie maja podstaw oczekiwac podwyzki. Jak sa specjalistami niech ida gdzie indziej a nie placza bo czekaja. No albo jest specjalista albo nie :D

@swieta racja

Dobrze mówisz. Widzę, że jednak są tu jeszcze racjonalnie myślący ludzie. Trzeba zmienić pracę bo z tymi tłumokami człowiek się tu tylko cofa w rozwoju. Pozdro

andrej yaniszowy
@Rzeźnik

taki tumok i goga to ty jestes rzezniku zapewne to janusz bojący sie kobiet dobre pieniadze sa jak sie idzie na chorobowe bedzie cie stac jak Małgorzate Z na wakacje 7 razy do roku wez chorobowe i badz jak małgorzata Z kto mieli wyrzucic a mało tego jeszcze ja przeprosili i kwiaty przynosili a lider rączem rączki całował na kolanach

@andrej yaniszowy

Na kolanach to jest te twoje zadupie zwane Ukrainą, nawet nie macie języka urzędowego i tożsamości narodowej, klaunie. (usunięte przez administratora) Polsce żeby was tutaj wpuściła na przekór Putinowi. Jak się nie podoba to W.y.p.i.e.r.d.a.l.a.ć........!!!

andre yaniszowy
@Rzeźnik

ale z czym problem rzezniczku przeciez polacy tez podlizujca sie kierownikowi sa tacy jak małgorzata Z ze chorobowe starcza im na wakacje 7 razy do roczku dlaczego ich nie obrazasz dlaczego nikt nie poruszy na forum ze Małgorzata Z non stop na L4 i nikt jej nie zwolni a czepiosz sie ukrainców gogusie zanim nam bedziesz kazał kazap wypad to odpowiedz kto dał pozowlenie tyle alt pracowa malgorazie Z i dlaczego zostala pzeproszona za to ze powino zostac wywalona na zbity z pracy twarzyczkem

Sprzedawczyk perfum

Pamiętajcie pracownicy my o wasze prawa walczymy tylko od 7:00 do 15:00 od Pon. do Piąt. W razie jakichkolwiek pytań zgłaszajcie się do nas. Zapraszamy do wpłacania składek. Zapisz się do nas bo razem jesteśmy silniejsi no i dostaniemy większą zniżkę.

Toldi
@Sprzedawczyk perfum

Ty jesteś debil.. czy tylko udajesz? Pajacowanie cie już nie rajcuje ? Weż się walnij w ten rudy łeb tą swoją czerwoną gejowską podkladką .

heheszki

Już widzę tłumy ludzi pracujacych w tej firmie, jak osoby z prowincji będą musiały 12 h pracowac i niemalze 2 godziny w jedna strone autobusem jechac do pracy i zas z pracy :D Bedzie oburzenie , ze jak to tak 2/3 dnia lub i wiecej zamarnowane :D

Byczy wół

Dwa pytania: 1. Czy ktoś coś wie o zmianach od 1 grudnia? 2. Gdzie jest Ludwig von Misses który ubarwial forum dennymi wpisami?

@Byczy wół

To proste, zwolnił się z tego chlewu i teraz się śmieje z takich jak ty. A co..? Tęsknisz za nim.???

Piotrek

W takiej firmie jak nasze centrum H&M najlepszym rozwiązaniem są dwie zmiany po 11,5 godziny.

Słyszeliście o wprowadzeniu od grudnia dwóch zmian?

Abc

*Od stycznia. W grudniu będą mieszać grupy. Będziemy chodzić tylko na ranki i nocki bez popołudniówek.

Sprzedawczyk perfum

Będzie mi łatwiej sprzedać perfumy i zwerbowac kilku naiwnych .Peeeeeerfumy sprzedaje peeeerfumy .

Dobrze by było jakby w końcu wprowadzili ten system 12 godzinny. Wtedy nie było by takiego zbędnego zamieszania między zmianami i można by było zmaksymalizować wysyłkę.

Zygfryd

Pracownicy w tej firmie to typowi ludzie lewicy, którzy tylko potrafią czekać aż ktoś im coś da. Właśnie w myśl tej ideologi socjalistycznej siedzą i czekają na podwyżkę, na podniesienie płacy minimalnej, na 500+, na wyprzedaż artykułów ze zwrotów z Niemiec, na dodatek, na zasiłek itd. Jeżeli ich oczekiwania nie zostaną zaspokojone to wtedy obwiniają o to wszystkich dookoła, tylko nie siebie samych. Zasada jest prosta: jeśli sam sobie nie wypracuje, to nikt nie będzie mi ciągle dawał. Nikt nie zapłaci za coś więcej, niż to coś jest warte - Prawo Rynku.

Rzeźnik

Drogi Andreju Teraz właśnie sobie sam odpowiedziałeś na pytanie: ''dlaczego firma wam tak żałośnie płaci ?''. Jak tam takie ciućmoki pracują, którzy tylko marzą o tym żeby dostać umowę na stałe, żeby potem ciągle na L4 chodzić. Wcale bym się nie zdziwił gdyby w przyszłości obsługę tego magazynu też przejął operator zewnętrzny tak jak to ma miejsce w innych zakładach HM. G*wno dostaniecie zamiast podwyżki bo na g*wno zasłużyliście. Pozdro lemingi

Cosik

Nie rób z siebie większego pajaca niż jesteś .

Pracownik hm

Co to za człowiek takie bzdury pisze weź się ogarnijcie pieniądze związkowe nie są do tego, żenada

@Pracownik hm

Jak to nie....?? A wy myślicie że po co..?? Jednak to prawda że jesteście frajerami.

Perfumowa

Wiecie może, co to za dziewczyna z jakiejś kontroli ma perfumy na sprzedaż? Gdzie ją można znaleźć? Podobno siedzi gdzieś w biurze i tam u niej można sprawdzić i kupić perfumy.

Pedzio Picker
@Perfumowa

Wejdź na taką stronę http://www.perfumeria24.com. Tam możesz kupić substytuty najbardziej znanych marek. Hejka słodziaki

@Perfumowa

Perfumy wam już nie pomogą. Kiedyś w H&M było większość fajnych lasek, a teraz to jakiś Rezerwat Ogrów Błotnych. Pozdro spaślaki.

Kasa fiskalna
@Perfumowa

Hej A czy ta osoba przy sprzedaży perfum daje paragon, czy to nielegalny interes?

Piotrek

To ten (usunięte przez administratora) dalej się w to bawi...?? Co ty gadasz ? Przewodniczący związków zawodowych robiący kasę na pracownikach. Dziwię się, że pracownicy są tak głupi i się zapisują do organizacji tego nieroba. No, ale cóż........... w końcu to głupie c.i.p.y..........więc łykają jego kity.

Anna ppartyka

Potrzebuję kontakt do kadr h&m Gądki ktos poratuje?

Abc
@Anna ppartyka

618909133 kadry

Powiedz chociaż czy można jeszcze złożyć ten wniosek o wypłacenie kwoty z podatku ??

Angel
@Tomek

Raczej nie. Pamiętaj o tym po prostu jak będziesz sie rozliczał w przyszlym roku. Ja tez nie wypisalam tego papierku. Nie wiem jak ty ale mi co roku przy rozliczeniu wychodzi 0 zł a teraz wpadnie niezła kwota. ;) Tak na prawde nie ma znaczenia czy to wypisałeś czy nie. Pieniadze i tak dostaniesz tylko po prostu zamiast teraz do wyplaty bedziesz musiał jeszcze troszkę poczekac na PIT ;)

@Angel

Dzięki bardzo za odpowiedź i za merytoryczne informacje bo wnerwia mnie to że państwo nas okrada i jak już coś obiecają to niech to robią. Dzień wolności podatkowej przypada w czerwcu a to oznacza, że przez połowę roku pracujemy za darmo, bo wszystko zabiera państwo. Tak więc, oni nam nic nie dają i łaski żadnej nie robią bo to są nasze pieniądze i oni nam je tylko oddają, (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

@Angel

Widzę że jesteś taka oczytana to powiedz co sądzisz o tych Pracowniczych Planach Kapitałowych ?? To będzie dla chcących czy państwo będzie nas do tego zmuszać. Jeśli dla chcących to warto się nad tym pochylić czy to tylko zwykłe zabieranie nam pieniędzy ??Rozwiń proszę temat o co tu chodzi ?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.