Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Pseudo-trener

To są właśnie pracownicy H&M. Przyg*upie klauny, które w kółko zadają to samo pytanie:''Kiedy wpłynie wypłata ?''. Jakim skur*wiałym kretynem trzeba być, żeby ciągle się o to pytać....?? Przecież co miesiąc ją otrzymują. To tak, jakby się pytali:'' Kiedy jest koniec miesiąca ??''. Żal mi was, Paździochy z lumpeksu.

Ello

Witam , kasa już wpłynęła ? Czy ktoś mógłby mi odp ? Dziś maja być przelewy . Pozdro

On
@Ello

Czy ktoś oprócz Ing ma kasę?

pytanko mam

hej będą zwolnienia agencji?

@pytanko mam

Agencja się nie liczy bo agencje mogą w każdej chwili wyje**bać, w tej firmie agencje traktowało się zawsze jak podludzi, tylko stwierdzam fakty. Tu się liczą tylko HM-owcy, to oni tu są rasą aryjską, takie mają o sobie mniemanie. Nie zadawaj tu pytań odnośnie agencji bo nikogo agencja nie interesuje i nikogo nie obchodzi.

Stefan johann
@Pseudo-trener

Nie obrażaj podludzi, w przeciwieństwie do zwierząt z agencji mają w sobie jakiś pierwiastek ludzki

Dzikus

Dawajcie zrobimy taką akcje, że w piątek nikt nie przyjdzie do roboty i firma będzie jeden dzień bez roboli he he he he he ........!!!!!!!!!!!!!!!!! to by była dopiero beka. Nikt normalny by nie przyszedł tylko paruwy przecwelone przez liderów. Taki jeden dzień się tej firmie należy.

He he
@Dzikus

Tak jak podczas wielkiego strajku, kilka lat temu? Z 30 osob stanęło na parkingu, a gdy powiedzieli że ich zwolnią to w popłochu wrócili na magazyn ????

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
kula jasnowidza

wiecie co mnie wkurza tu na forum - wasza szczerość, plotki i zawiść. Nie potraficie wziąć się w garść i coś ze sobą zrobić. Jednak to prawda że Polak potrafi tylko narzekać. Jeśli Wam coś nie podoba- powiedzcie to głośno powiedzcie to danej osobie. Boicie się.... To jesteście tchórzami. Narzekacie na Liderów, AU i SU - a co zrobiliście w tym kierunku- NIC. Jeden z drugim pisze że AU czy SU powinien oddać połowę pensji Trenerom. Ale za co że te osoby miały odwagę zgłosić się na SU lub na AU. Każdy z PRACOWNIKÓW miał możliwość zgłoszenia się...- czemu nie zrobiliście tego. Ze strachu.... pewnie tak. A teraz tylko narzekacie. Spójrzcie w lustro- i zastanówcie się KIM jesteście. Wg. mnie połowa z Was boi się własnego cienia.

kula jasnowidza

nie wiem czy mam płakać nad Tobą czy się śmiać z Ciebie. Prawda to Ciebie zabolała widać po twej wypowiedzi... obrażanie innych to twa natura... spójrz na siebie- lepszy/lepsza jesteś....wątpię i znając życie lubisz obrażać ludzi tylko na forum bo w rzeczywistości boisz się własnego cienia, satysfakcje daję Ci to forum bo jesteś tutaj anonimowy. A w życiu nie powiedziałbyś nawet połowę tego gdybym stanęła naprzeciw Ciebie- wiesz czemu bo boisz się szczerości a ona czasami jest lepsza niż te bzdury co dają ci satysfakcję którą wylewasz tutaj na forum.

@kula jasnowidza

Ha ha ha ha .........ha ha ha...haha Ciebie jakoś dobrze zdiagnozowałem, że jesteś sfrustrowaną liderką po, której wszyscy jadą i czujesz się z tym nieswojo. Dlaczego miałbym przychodzić do ciebie i mówić cokolwiek prosto w oczy ?? Przecież ja tylko odpowiedziałem na twój komentarz, poza tym wnioskuje z twojej wypowiedzi, że i tak niewiele zrozumiałaś z tego co napisałem, albo nie chcesz przyjąć tego do wiadomości i sama sobie zaprzeczasz moja droga Pani Lider, a może powinienem napisać ..........''Team Leader''........... bo w tej firmie wstydzicie się języka polskiego bo polskość jest brzydka. Denerwuje was to że są pracownicy, którzy nie dali sobie zrobić prania mózgu. Hejka lalunia

@kula jasnowidza

W to akurat nie wątpię że was liderów szczerość bardzo wkurza. Dobrze, że się przynajmniej do tego uczciwie przyznajesz. Dlatego mnie zawsze śmieszy kiedy lider mówi, że mam mu powiedzieć coś prosto w oczy. Właśnie to forum to jedyne miejsce gdzie liderowi można powiedzieć prawdę prosto z mostu nie narażając się na głupią mściwość bo jak ktoś ma troszeczkę władzy w ręku to od razu zrobiłby z człowieka szmatę do podłogi. Korzystając z okazji to powiem ci co sądzę o was - liderach z H&M. '' Jesteście bezproduktywnymi nierobami i faworyzujecie swoich przydupas**ów nierobów ''. Oto prawda o liderach z firmy H&M.

@Pseudo-trener

pudło- nie jestem liderem

smiech

piszesz sam o sobie - przykre to jest ze jesteś nikim

@smiech

Ja przynajmniej mam tego świadomość, że pracując w H&M jesteśmy nikim a ty naiwniaku żyjesz w przekonaniu, że pracujesz w Los Alamos. Do tego z uśmiechem na ustach jak klaun w cyrku. To właśnie jest przykre.

Any

Kiedy wypłaty za wrzesień będą?

Yyyyy
@Any

W czwartek

Manager
@Any

Hej, hej W naszej firmie na co dzień realizujemy nasze ideały i robimy to z pasją. Jednym z nich jest ''świadomość kosztów'', nie możesz obciążać firmy kosztami pracownika. Powinnaś przemyśleć swoje zachowanie, pomyśl ile możesz zrobić dla firmy. Przecież ty nie jesteś w tej firmie dla pieniędzy, tylko dlatego, że H&M jest wspaniałym miejscem pracy. Powinnaś być wdzięczna, że pozwalamy ci tu pracować. Musisz przestać myśleć negatywnie i zacząć wykazywać zapał i inicjatywę. Spróbuj poczuć się u nas jak w domu.........przecież nigdzie indziej nie spędzasz tyle czasu. Hej

Dzikus

Pisiory (usunięte przez administratora) zlikwidowali podatek osobom do 26 roku życia a inni obywatele to co - psy ??? Skur*iały polski rząd zawsze był gów*niany. Polską zawsze rządzili (usunięte przez administratora) Dlatego kto może to wyjeżdża za granice. Typowe dzielenie Polaków: jedni muszą płacić podatek a inni nie muszą.

Szczery do bólu

Jeszcze kilka lat temu w H&M było naprawdę fajnie. Teraz to tylko szwedzki łagier dla Ukraińców w Polsce. Brak słów.

Pseudo-trener

Jeżeli chodzi o pensje w H&M, to Polak zarabia tam o wiele mniej niż murzyn, który bez dokumentów, bez wykształcenia, bez znajomości języka i w ogóle bez niczego co przepłynął przez Morze Śródziemne na pontonie i posługuje się iphon'em 10 bo biedaka nie stać na porządny telefon. Chwała Królowej Unii Angeli Merkel.

Pener

Heja pajace z hm co u was słychać w tym (usunięte przez administratora) ??????? Żal mi was, świat idzie do przodu a H&M idzie w dół a wy razem z nim. Te wasze komentarze też są żałosne chociaż co do liderów to faktycznie to są nieroby skur**wiałe. Jak tam kiedyś robiłem to lider du*py nawet nie podniósł z krzesełka. Życzę wam żeby Zara i te inne marki was zeżarły wkrótce nieporadne ciućmoki. Dobrze że ja już tam nie robie. To był dopiero cyrk na kółkach. Nara frajerzy, H.U.J W.A.M. W D.U.P.E.

Pseudo-trener

Dobra, dobra........nie opowiadaj dyrdymałów jak lider w HM-ie, tylko podaj konkrety. Ile peklu ?? Co to za praca ? Jakie wymagania ? Płacą za pracę czy klepią cię po pleckach tak jak w H&M ?????????????

Pseudo-trener

Niestety to prawda, lider w H&M to nieproduktywny nierób (w porównaniu do tego ile oni zarabiają) i nierzadko też gbur, a przecież to stanowisko zobowiązuje. Liderzy nas pracowników mają za cielęta na rzeź i dlatego nas tak traktują, ale wiecie co mnie najbardziej boli, że jeden pracownik drugiego pracownika też tak traktuje, to jest przykre w naszej firmie. Jak mnie zwolnią to już tu na pewno nie wracam. Nara.

Team Leader

Hejka Już niedługo zwolnienia, będę was zapraszał do salki na górę i informował z uśmiechem, że już nie jesteście potrzebni w naszym centrum. Akurat na Sylwestra, będzie co opijać. Pamiętajcie, to dzięki wam jesteśmy tu gdzie teraz no i już, to jest to. Wspominajcie nas ciepło na zasiłku

Przypał
@Team Leader

Chwalisz sie czy żalisz? ;) Robota na H&M'ie się nie kończy, jest wiele lepszych miejsc pracy

Bhg
@Team Leader

Pewnie na pierwszy ogień pójdzie booking

Hmmm
@Bhg

Wczoraj już niektóre osoby z bookingu były ostatni dzień w pracy

Ludwig von Mises

Siemano Lidera w H&M najlepiej obrazuje powiedzenie:'' Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera''. Tylko zamiast słowa''chęć'' trzeba wstawić ''lizanie czterech liter''. Tak drodzy liderzy..........jeśli uważacie się za lepszych od swoich podwładnych to wcale nie oznacza, że takimi jesteście. Tym bardziej, że kiedy pracownik zmaga się z jakimś problemem to na tzw.Team Leadera nie może liczyć. Zwykły pracownik magazynowy przynajmniej pracuje, a liderzy i ich przyd..uple to zwykłe nieroby. Zwolnionych liderów z H&M-u zapraszam do mojej firmy, u nas liderzy normalnie pracują na produkcji i zastępują pracowników, którzy mają akurat wolne..............a co robi lider w H&M ???? - ściągają sobie support, a sami idą na kawę i ciasteczka. Jak lider normalnie pracuje na hali to wtedy rozumie jak od strony praktycznej wygląda produkcja, jak czasem ciężka jest praca, jakie są problemy i nie zadaje głupich pytać pracownikowi bredząc o jakichś taktach, normach i procentach. Pozdrawiam normalnych ludzi, którzy jeszcze tam pracują.

Kocham H&M

No dobra, a co powiecie na temat plotek o zwolnieniach? 200 osob ma wylecieć? ???? kto zna jakąś inną wersje?

Lider

Wreszcie

plotki plotkami
@Kocham H&M

Witaj, plotki plotkami. Jednak mówisz o osobach przez HM zatrudnione czy przez agencje? Wiadomo, nowy proces, automatyzacja wielu rzeczy, przekłąda się na mniejsza ilość pracownikó. Są plotki, że biorą sie za tych co nadużywają L4 ( zwłaszcza przy weekendach ), i może nie tyle co to bedą zwolnienia co nie przedłużanie umów tym co mają na czas okreśłony. Ale kto to może wiedzieć.

Kocham H&M
@plotki plotkami

Chodzi mi o osoby zatrudnione przez H&M, bo agencja to swoją drogą

plotki plotkami
@Kocham H&M

Czas pokaże, bo plotek coraz więcej, jednak nie zawsze sa prawdziwe. Jednak zawsze trzeba miec to na uwadze, Tym bardziej ze podw

piniu

Ile wynosi pensja na start w H&M ?

Kiepsko
@piniu

2600 brutto + 250 brutto premii za przepracowany cały miesiąc

Ludwig von Mises

Siemano pracownicy magazynowi Rozmowa pomiędzy ''Adwanced User'' a ''Trenerem Procesu'' mówi sama za siebie. Dno, kamienie i dwa metry mułu. Język z rynsztoka Jak kolega ''Klopot'' powiedział ''Pan ze wsi'', to jest właśnie wasza mentalność. Zgadzam się w 100 %, to jest sedno sprawy...''Pan ze wsi''. Tego określenia mi brakowało. Właśnie dlatego normalni ludzie z tej firmy uciekli, bo gdyby tam zostali czekałby ich regres. O jakim rozwoju wy mówicie ??? Ja zacząłem się rozwijać jak z tej firmy odszedłem. Teraz pracuję w firmie, gdzie cały zespół pracuje tak długo, aż praca zostanie wykonana, wszyscy pracują i się starają swoją pracę wykonać dobrze. Jak robiłem w H&M to część grupy pracowała a byli tacy co siedzieli sobie i grali w gry na telefonie i to się działo za cichym przyzwoleniem lidera. Najlepsze było to, że te nieroby zarabiały jeszcze więcej niż ci co uczciwie pracowali. Ta firma to patologia. Pozdrawiam resztki normalnych ludzi, którzy jeszcze tam zostali.

HejHej
@Ludwig von Mises

Widocznie nie dawałeś sobie rady i Cię zwolnili, a nie sam odszedłeś. W każdej firmie zawsze będą podziały i wszędzie będzie patologia. Ci co muszą fizycznie robić zawsze będą zazdrościć tym, którzy są mądrzejsi i mają znacznie lżejszą pracę za lepsze pieniądze. Wystarczy się rozejrzeć po magazynie, żeby zobaczyć, że niektórzy pickerzy czy packerzy, albo nawet trenerzy, którzy są głupsi od zmiotki nie zasługują za swoją pracę nawet na najniższą krajową - bumelanctwo pierwsza klasa, ale do narzekania na Liderów, Userów są pierwsi. Swoich błędów nie widzą.

Magazynier
@HejHej

Praca userow tez nie jest warta tych tysiecy ktore zarabiaja!! i firma chce im jeszcze dawac po kilka stow podwyzki, (usunięte przez administratora)

Jozek
@Magazynier

nie trzeba do cyrku chodzic wystarczy przyjsc do HM a spotkasz tam klaunow w niebieskich i zielonych kamizelkach

@HejHej

No i to jest właśnie wasz problem tzw. ''Panów ze wsi''. Wy myślicie, że jesteście tacy lepsi. Tylko zapominacie o tym, że być mądrzejszym w porównaniu z intelektualnie upośledzonymi, których tam nie brakuje to tak naprawdę, żadna mądrość. Jesteście po prostu zwykłymi nadętymi pracownikami. Nawet nie jesteście na stanowisku Magazyniera, tylko tzw. pracownikami magazynowymi z jakimiś tam śmiesznymi funkcjami, czyli kim..??? Kim jest pracownik magazynowy ? W oficjalnej hierarchii stoi niżej niż pomocnik magazyniera. A tak, w ogóle to mnie nie zwolnili jeśli jesteś taka ciekawa, a sądząc po twojej wypowiedzi to ty do tych mądrych też się nie zaliczasz.

HejHej
@Ludwig von Mises

Czy np Super User, to dla Ciebie śmieszna funkcja, która mniej znaczy niż pomocnik magazyniera? Już pomijając fakt, że nie ma takiego stanowiska jak pomocnik magazyniera? :D

TrenerProcesu
@Ludwig von Mises

widać ktoś tu nie umie ruszyć do przodu po odejściu z hm. Pisz dalej ku uciesze gawiedzi.

@TrenerProcesu

No i co, to już wszystko co masz do powiedzenia...? Bez żadnych wulgaryzmów...??? Pokaż na co cię stać, pracowniku magazynowy.

TrenerProcesu
@Ludwig von Mises

Jesteś klaunem, który sobie poszedł z cyrku. Szkoda, że cyrk nadal jest w hm. Pozdro

Sonia
@Ludwig von Mises

Większość pracowników to (usunięte przez administratora) ....... Nie mają swojego zdania , boją się wszystkiego. Robią więcej niż się od nich wymaga.

Pick-pack
@Sonia

To niestety smutna prawda

Niemiła
@Ludwig von Mises

W punkt kolego, Nie ma co dyskutowac z wyjalowionymi tworami hm,ci odporniejsi i trzezwo myslacy juz dawno opuscili szeregi

@Niemiła

Jestem w szoku...! Jakieś przejawy inteligentnego życia i do tego dziewucha. Witam cię rozumna istoto........ jak ci płynie życie oboz**owe ??

Pener
@HejHej

A liderzy imbecyle zasługują za swoje opier***lanie się na 3 300 zł na rękę ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????.......Odpowiedz jak jesteś taka mądra.

Team Leader

Będziemy was zapraszać do salki i zwalniać z uśmiechem na twarzy śmie**cie magazynowe. Tylko na to czekam. Potem razem z resztą liderów pójdziemy to oblać szampanem, akurat na Sylwestra. Wasz kochany Lider Grupy

Kutafon

Pracowałem w tej waszej śmiesznej firmie. Tyle opier...laczy to jeszcze w żadnej firmie nie widziałem, to był ''hardcore''. Ta firma musi być naprawdę bogata skoro utrzymuje tyle nieproduktywnych pracowników. Pewnie dlatego tam tak mało zarabiacie, bo niby za co mają wam płacić ????????? Za płaszczenie dups...ka czy granie na telefonie ?????????? Żegnam

mega
@Kutafon

Za prostowanie twoich błędów, Kutafonie.

Roma

Proszę o konkretną informację dotyczącą zatrudnienia-jak umowa, wynagrodzenie, dodatki socjalne? Na jakie stanowiska sa wakaty?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.