Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Mimi

Wie ktoś kiedy będzie wypłata kwietniowa?

Paulina

nowa op.

Paulina

ok

Lola

Kiedy wypłata za kwiecień?

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kiki

Kiedy wypłata marcowa ktoś coś? ????

Pracownik 14

Siema ja z takim zapytaniem ile teraz zarabia w H&M Gądki wykwalifikony operator wózków widłowych i nie tylko??? Proszę o odpowiedź

pick
@Pracownik 14

tyle samo co ciapa nie robiąca normy

borbella

9 lat minęło (usunięte przez administratora)

Kiki

Kiedy będzię dodatek świąteczny przyznany?

Hmek

8 kwietnia.

pewne

9 kwietnia

Sikalafą
@pewne

Będą dodatkowe pieniądze tak jak na wigilie?

@pewne

Kiedy wypłata za marzec? ;) Pozdrawiam czekających za hajsiwem ;p

Ratca
@Gosiek

Sprawdź spam :)

Kiedy ma wejść ten system pracy 10 godzinny, bo słyszałam, że już w maju mają być jakieś przymiarki do tego :-\

Anonimowy

Poważnie uważasz, że w tym miejscu otrzymasz wiarygodną odpowiedź?

Ja słyszałam że to jest już przesądzone że tak będziemy pracować tylko jeszcze nie wiadomo od kiedy.

Lena

Przydało by się pracować 10godzin ale wtedy bez pracy w weekend. Mniej więcej tak jak mają w Amazon tylko inna godzina pracy rozpoczęcia i zakończenia. Ze względu że tu i tu ludzie przyjmują się do pracy i nowe osoby nie wiedziały by w który autobus wsiąć.

do Lenki
@Lena

Lenka jeśli Ci odpowiada 10 godzin to idź do Amazon...ciekawe czy oni mają tak weekendy wolne czy zapie... po 10 godzin sobota i niedziela.

@do Lenki

Na logikę. 40 godzin w tygodniu to 4 dni takiej pracy. Zatem nie pracowałbyś każdego weekendu i nie było by ruchu ciągłego.

@do Lenki

W Amazon są zmiany niedziela - środa, poniedziałek - piatek i czwartek niedziela gdyby w H&m tak zrobili to były by +/-. Nie miałam na myśli żeby od poniedziałku do piątku bądź soboty robić po 10 godz tylko podzielić to jakoś na te 3 części i zrobić nadgodziny. Jeśli chca wprowadzić zmianę 10godzinna powinni zrobić test anonimowy dla pracowników czy zgadzają się na pracę 10godzinową i oczywiście dać podwyżkę chociaż ta złotówkę do każdej godziny pracy

do każdego kto chce przeczytać
@Anonimowy

hahaha dobre to idź do Amazon tam będziesz tak pracować. ciekawe czy na picku dasz rade chodzić po 10 godzin. a logika to pomyśl nad tym, ze nie widzisz dzieci, najbliższych przez 4 dni. Wjeżdżasz na chatę, idziesz spać wstajesz na budziku i jedziesz do pracy, a połowa ludzi pewnie nawet zapomniała by co to woda, bo nie miała by siły wejść pod prysznic. To jest właśnie logika. Ludzie tak narzekacie na tę pracę, na weekendy. Macie płaconą nie najniższa krajową ale macie czas na łazienkę, na takie plotki o 10 godzinnym trybie pracy. (usunięte przez administratora)

Anonimowy
@do każdego kto chce przeczytać

Naprawdę porównujesz obecny pick do poprzedniego? Teraz to są wakacje.

kto chce czyta
@Anonimowy

Anonimowy a tak szczerze. Kto zafundował sobie takie normy? sami ludzie. Bo chcieli raz więcej to się robiło, pokazałeś to wymagali ...niestety. Sami sobie jesteśmy winni. a niektórzy mieli cały czas wakacje, nawet przed sapem.

pewne

to jest nie prawda tylko ktoś sobie z was jaja robi na logikę ze to się nie jest opłacalne dla firmy

Mikołaj

Będą w najbliższym czasie przyjęcia na magazyn?

@Mikołaj

Małe szanse na to, obecnie to jest nadmiar ludzi i bardzo mało pracy :-)

Gogo
@Mikołaj

Do Amazona, bo H&M to przycmentarne krawiectwo a nie magazyn

G2

Czytam te wasze wypowiedzi i jestem (usunięte przez administratora) cały czas tylko narzekanie. Należy się zastanowić co można zrobić żeby nasz kochany ;) Pracodawca nie wprowadził takich zmian ! Ani protestu ani strajku nie będzie - bo kto będzie protestował :( jak 99 % pracowników tylko umie narzekać i nic więcej .

Gra

Czas na wymianę managerów i liderów, jest coraz gorzej????

kaja

Hejka przez agencje przyjmuja

@kaja

Nie przyjmują. Rekrutacja ma się zacząć w połowie kwietnia ale też nie wiedzą sami czy napewno.

Gorel

Najchętniej naiwnych :)

Mla

Podobno Biznes Partner prowadzi rekrutację na już

Ktosiek

Kiedy będzie kasa za marzec??

Mijaa

Zapewne w czwartek

Hmek
@Ktosiek

Wypłata za marzec będzie 27 marca natomiast dodatek 8 kwietnia.

Niki
@Hmek

A dodatek świąteczny kiedy będzie?

Sołtys Gumowanej Rośliny
@Ktosiek

Jeszcze przeliczają opłaty "za przejazd" :)

Niki

Kiedy wypłata za Marzec?

julkaaaaaaap

zamówiłam spodnie we wtorek. jest poniedziałek a spodni nadal nie ma Moje sugestie dla H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.: zamówiłam spodnie we wtorek. jest poniedziałek a spodni nadal nie ma Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wysyłać szybciej, czekam na tydzień i nic

@julkaaaaaaap

HM Gądki obsługuje klienta niemieckiego nie polskiego

nieznajoma

Przyszłam do sklepu żeby kupić bluzę. Nie mogłam się zdecydować więc poszłam do przebieralni i zaczęłam przymierzać. Za mną do przymierzalni poszedł ochroniarz. Czułam się nie komfortowo ponieważ pan stał przy mojej przymierzalni i nie cierpliwie czekał aż skończę. Niestety wybór był trudny więc zajęło mi to trochę czasu. Po jakiejś chwili przymierzania nagle do mojej przymierzalni wszedł jeden z ochroniarzy i zaczął mnie wyganiać z szatni bez żadnych podstaw. Czułam się urażona ponieważ nie mogłam spokojnie wybrać idealnej bluzy dla siebie i jej zakupić. Ochroniarz zaczął na mnie krzyczeć że nie można tyle czasu przymierzać co mnie bardzo uraziło i bez żadnych zakupów musiałam opuścić sklep.

Chyba czas na zmiane pracy...

Żaden zakład nie zabrał mi tylu weekendów co H&M, po wprowadzeniu nowego systemu na paku czuje się jak w klatce - z każdej strony Cie obserwują, a spróbuj tylko przestać pakować (nawet jeśli nie zjeżdżają pockety, co nie jest Twoją winą). A o wyjściu stamtąd już w ogole zapomnij, no chyba że liderzy akurat się mitingują. Śmieszne są też supporty na hospital, gdzie księżniczki z 5cm paznokciami udają że wykonują ciężką prace przy komputerach, a tak naprawdę wysługują się pracownikami, którzy często są tam z przymusu, bo nikt nie chce tam przychodzić. Jeśli jesteś osobą która bierze sobie do serca zdanie innych to odradzam tą pracę. Tu trzeba mieć po prostu (usunięte przez administratora) robić swoje.. odpukać 7,75 i iść do domu, inaczej łatwo o wykończenie się psychicznie

Szoku
@Chyba czas na zmiane pracy...

Firma daje możliwości zmiany charakteru pracy, na trenera lub advenced user. Niby oba zajęcia są lżejsze niż praca na paku czy picku, no aby się chodzi i gada lub przed kompem siedzi, można podjąć próbę dostania się do takiej fajnej i przyjemnej pracy trenera lub advenced user. Przy okazji mając bonusu do wypłaty.

Anonimowy
@Chyba czas na zmiane pracy...

Parę razy ktoś zwrócił uwagę, że w pracy się pracuje i już dramat? Tak, bo na packu nikt z nikim nie rozmawia, nikt w grupach nie stoi... Bo co budować ten dramatyczny obraz?

Chyba czas na zmiane pracy..
@Anonimowy

Rozumiem ze nie przychodzi sie do pracy by siedzieć. Ale zwracanie uwagi, gdy nie ma co robić to jest po prostu żenada. Co mam pakować? Powietrze? Oczywiscie ze ludzie stoją w grupach, ale moim zdaniem to liderzy tworzą dramatyczna atmosfere, bo zobaczą ze 3 osoby stoją obok siebie to juz lecą i rozganiają ludzi kazac im wymieniac puste worki na smieci, lub po milion razy wycierac stoly.. Byle by coś robić

Ooo
@Chyba czas na zmiane pracy..

Na jakiej zmianie tak jest?

Chyba czas na zmiane pracy..
@Ooo

Zmiana C

MR. Jones
@Szoku

Szoku żal mi Ciebie... Boli Ciebie też że nie możesz sobie pogadać lub posiedzieć przed kompem? Żal Cie ściska że nie jesteś Trenerem bądź Userem zaawansowanym? Jeśli nie wiesz jak wygląda specyfika pracy usera czy trenera się nie wypowiadaj... A to że niektórzy dostali kamizelki i robią nic lub niewiele nie może być podstawą do takiego gadania-dobra RADA-ZABIERZ SIĘ DO PRACY!!!!

Szoku
@MR. Jones

Wiesz co to ironia? narzeka, że na packu cięzko. Na innym dziale\zajęciu jest lepiej niz tam gdzie jest. Wszystko ma swoje plusy minusy. Jak się pack nie podba to kto broni składać kandydature "niby lzejszej pracy"

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.