Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Graz

Dopóki rządzić będzie Majkel, to będzie źle

pnatubo
@Graz

chyba Majkel już nie rządzi , rządzi chyba pani DG

Trąba
@pnatubo

Może dlatego jest tak źle

Dorka

Hej. Jestem zainteresowana pracą w gądkach i pytanie moje takie czy z Szamotuł dowoża do pracy? Dodam że jestem z okolic Szamotuł i chciałabym wiedzieć czy ktoś tam pracuje

Nika
@Dorka

Jeśli lubisz bajzel organizacyjny, niskie zarobki i normy z kosmosu to aplikuj.

@Nika

Nie chodzi mi o to jak ta praca wygląda tylko o sam dojazd i czy ktoś z tych okolic dojeżdża

menadzer
@Dorka

naprawdę polecam szukac innej pracy.

@menadzer

Aż tak źle??

Dorka

Nadal nie wiem o co chodzi...

Gra
@Dorka

Ten magazyn to (usunięte przez administratora) uciekaj jak najdalej!!!

BestPrint20

Skoro wypłata miała wpłynąć wczoraj dlaczego dzisiaj nie ma jej jeszcze na koncie?

Wesołych Świąt

Kpiną tej firmy są dwa związki zawodowe które nic nie robią.....zgraja sipów którzy celebrują władców nierobów ....sami stworzyliscie sobie klub narzekania.Wina nie jest po stronie liderow , managerów itd wina to pracownicy którzy narzekają za plecami .Otwórzcie oczy w końcu i zacznijcie sami dbać o swoje miejsce i godność .Wszyscy jesteśmy traktowani tak jak sobie na to pozwalamy .

Gra

Pani manager nie ogarnia :(

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Szafran

Najgorsza praca w jakiej byłem kiedykolwiek. Pomijam nieludzkie robienie norm, podbijanie cyferek bo takie są wytyczne ,nie martwiąc się o pracowników i nie patrząc na zmieniające się warunki. Ma być plan i koniec. Praca bardzo ciężka, nogi i kręgosłup bo jakimś czasie padnie. Najgorsi w pracy są trenerzy pracy czyli najczęściej zakompleksione pionki ,które wyzywają się na pracownikach z powodu swoich gaf życiowych i bycia ofermą. Zwłaszcza trener który ciągnie nogę za sobą. Ogólnie zakład jest opłotowany tak że przypomina (usunięte przez administratora) a trenerzy dopełniają resztę zachowując się jak SS. Wiedząc jakie są tam warunki i co się tam dzieje już nigdy nie kupię ich ciuchów.

gang pick

Coraz więcej ludzi przyjmują czy to z Ukrainy czy z Polski a szafek brakuje.. Ludzie, żeby w jednej szafce mieściło się po 4-7 osób? To nie jest żart, lecz istny fakt. Kantyny zaludnione, przede wszystkim przed zaczęciem zmiany.

gang pick

nowa nazwa agencji mówi za siebie xD

Tims

Witam. Interesuje mnie jacy są Liderzy. Czy są odpowiednimi przywódcami z kompetencjami? Czy potrafią motywować ludzi, wskazywać błędy, wyjaśniać problemy i zawsze wyjść obronną ręķą? Czy używają słownych perswazji? Czy robią spektakturalne przemówienia do grup ludzi aby poczuli się bardziej zmotywowani? Czy większość liderów to młodzi 20 latkowie? Ile osób ma pod sobą 1 lider? Czy pracę wyznacza lider zazwyczaj? Dzięki za informację.

chcesz zostać liderem?

legenda statyku
@Tims

weź się połóż ty ... xD ale pytania ... na pewno , specjalnie dla Ciebie te przemowy w kwieciste słowa ... to muły i łby ... dostajesz wózek pickerski na miękkim zawieszeniu z trójkątnymi kołami , pancerne sandały , kartę nie wydymkę do odbijania przy ścianie płaczu , i fin . Motywują Cię wylotką ziomigo xD I nie ej ... Pracę (usunięte przez administratora) sam sobie wyznaczasz xD Dobre pytania . never ending working dude . Nie musisz , omiń .

Tims
@Tims

Nad Team Leader stoi Group Leader Znaczy się Group Leader kieruje Team Liderami?

Linda
@Tims

Poziom inteligencji liderów graniczy z debilizmem, świadectwem (usunięte przez administratora) i haos na magazynie.

Yolelo
@Tims

Zależy ktoś jak sobie daje wejść na głowę. Na dobra sprawę są równi w hierarchii jak TL. Pozdrawiam

Kasiarz Umysłów
@Tims

Wystarczy odwiedzić Goods-In: 1) kompetencje weryfikuje pracodawca odpowiednio wcześniej, zaś ich brak nie jest przeszkodą 2) kiedyś przywiązywano dużą wagę do odpowiedniego nastawienia pracowników, teraz panuje popeerelowski syfex 3) nie szczędzi się sił w tej kategorii 4) najczęściej spotyka się miałkie oracje w gronie starych znajomych wzajemnie się nienawidzących, ciekawiej bywa podczas spotkań z pracownikami zatrudnianymi przez agencję, to już przedsmak więzień i innych atrakcji 5) bardzo dużo młodych ludzi, acz zdać się może, iż średnia wieku lidera to ciężkie pięć dych 6) każdy kto się naiwnie jest ofiarą 7) zasadniczo tak, ale kwestia jest bardziej złożona

blebleble
@Tims

nie team leader jest na takich samych prawach jak GL. z tym, że wydaje mi się że TL mają lepiej bo faktycznie mogą rzadzić pracownikami, a w hmowskich grupach odnosze wrazenie ze to ludzie rzadza GL. przykład Marka ze zm. C boi sie swoich ksiegujacych hahahah

to żąrt

Niestety ale to wszystko prawda. Co raz mniej ludzi przychodzi do tej firmy a jak już przychodzi to po tygodniu wychodzi. Byłem na zmianie C i to co widziałem i się nasłuchałem toi żart!!! Pracownicy robią sobie jaja z liderów. Podchodza pytają o kwestie z wolnym albo ze zmianami w firmie to dostają info że oni tez nic nie wiedzą bo nikt im nic nie mówi. Podchodzą do 2 a ten im gada wszystko co wie. Gdy byłem na obszarze podszedł do mnie jakiśdzieciak i chciał mi wydajność sprawdzić. Jak kretyn w wieku 20 lat łamaną polszczyzną ma weryfikować moją pracę? Popytalem ludzi o co to chodzi z tymi liderami- Sprawa wygląda tak, jak chcecie mieć przełożonego bezmózga bez szkoły i czuć sięlepiej to Hm jest dla was, jak chcecie lidera dzieciaka to do agencji.

to żąrt
@to żąrt

hahaha. Miałem lepszą sytuacje właśnie jeden z tl też taki młody ale opalony cos starał się wypowiedzieć ale nie szło mu za dobrze. Powiedziałem żeby najpierw dojrzał i nauczył siępolskiego. Przyszedł ze swoją szefową chyba jeszcze młodszą i wysunięta szczęką ale ta tez ni do konca potrafiła się wysłowić. Z tego co wiem to poziom liderów spadł już tak nisko, że sami proszą ludzi żeby startowali na talentach.

c
@to żąrt

Pracownik agencyjny team lider nie może wydawać poleceń pracownikowi zatrudnionym przez H&M. Mają swoich ludzi to niech nimi kierują !!!

Yolelo
@c

Człowieku, są zasady na hali które obowiązują wszystkim wiec co ty za głupoty pleciesz.

Baty
@to żąrt

To nie Amazon czy jakiś Oddział mbanku, to h&m i etyka została w szatni na haku :) Na co liczycie od swoich przełożonych jak musza zakuwac obce języki i windowac normy z kosmosu :)

@Yolelo

TM nie jest pracownikiem zatrudnionym przez H&M , na jakiej podstawie może wydawać polecenia pracownikom z H&M. Poczytaj sobie jakie jest prawo.

abc
@Baty

Normy nie są brane z kosmosu , to wynik pracy niektórych pracowników. Najdziwniejsze jest to że te które najwięcej krzyczą mają zawsze dużo ponad 100%. Dwa dni po 130 % a reszta miesiąca poza systemem i luzik :)

Tarzan openingu
@333

Prawo w tej firmie upadło już dawno temu.

Nik

Firma nie"szwecka" tylko ukraińska - stop ukrainie!!! Pracujesz w Pl ale czujesz się jak to ty byś był u nich nie odwrotnie;( nikt tego nie dostrzega? Smutne...

Stara mnie (usunięte przez administratora)

Niegłupi Krzysio

Ale pomieszali liderów na ekspedycji. Ale może dobrze, zmianę c scieme waliła, wzięli teraz z innych zmisn konkretnych . Chociaż co to za kierownicy co nic na łosiu nie wiedzą, odsyłają do innych , teamlidetxy nie poniemaju, co za firma.

Mamammam

Wypłata będzie w piątek czy w poniedziałek?

Lolo
@Mamammam

W piątek

ktosiek

Kiedy bedzie dodatek i czy bedzie z bonusem na swieta ?

Hmek
@ktosiek

Dodatek wpłynie 7 grudnia, w tym ten świąteczny.

Mała Mi

Jestem pracownikiem firmy H&M od kilku lat. Nie jest to praca dla każdego... leser długo miejsca tam nie zagrzeje... ale panuje tam fajna atmosfera, nie ma presji związanej z wyrobieniem budżetu, elastyczne godziny pracy, pracujesz w zespole kilkudziesięciu osób więc zawsze znajdziesz z kimś wspólny język, jak dobrze żyjesz z zespołem odpłacają Ci tym samym, zawsze w ciężkie weekendy bądź w grudniu coś słodkiego czeka na pracowników do poczęstunku. Jeśli nie lubisz się nudzić to to jest praca właśnie dla Ciebie ale wielozadaniowosc to podstawa. Niestety ale są też minusy jak np. zarobki nie adekwatne do pracy.

Pierniczki
@Mała Mi

Dziewczyno co Ty za bzdur.. wypisujesz - coś słodkiego w grudniu. Taki pierniczek niech sobie wsadzą w ......... Na święta pracodawca powinien dać od siebie po 1 tyś dla każdego pracownika a nie jakieś pierniczki .

legenda statyku
@Mała Mi

drewniane wafle chyba . a latem lody produkcji chyba jeszcze CCCP ... pałeczki z (usunięte przez administratora) lidla xD

Linda

Ciekawe który HR to pisał... WSZYSTKO TO ŚCIEMA

Kkk
@legenda statyku

Nie smakuje to nie bierz proste !!!

Kukinho

A ja zapytam jak się ma sprawa z dziewczynkami? Dużo wolnych,jest w czym wybierać?

Mam cieczkeee

Agaw78

Robiąc zakupy w Lublinie w Ikea wstapilam do sklepu h&m i coz tam zastalam najpierw zamknięte wszystkie kasy do których ustawiła się już spora grupka osób, po czym opryskilwa młoda dziewczynę, która wyglądała za tą kasą jak za karę... wyszłam zdegustowana. Pierwszy raz spotkałam się z tak nie miła obsługa.

Ekspedycja

Mam cieczke

Samiec Alfa
@Ekspedycja

Milen.. to Ty ?

robol

biura już zaplanowały sobie urlopy? My ROBOLE nadal nie... nawet nikt o tym nie gada. W zeszłym roku o tej porze wszystko było wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.