Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Oczko

Ktoś wie kiedy będzie wypłata?

Szef Obejścia
@Oczko

Pieczara 61 znowu przecieka? ;)

Mimi

Kiedy będzie sianko za delegacje w Belgii??? Ktoś coś wie ???

Lolita

Będzie dziś wypłata 28.08???

@Lolita

Jutro

Spostrzegawczy

Tak dla przypomnienia, co się dzieje ze składką członkowską - tzn. 8 złoty: 2,5 zł jest przekazywane do Zarządu Krajowego 2,0 zł jest przekazywane do Zarządu Wojewódzkiego 3,5 pozostaje w Organizacji Zakładowej w DC H&M z tego każdy członek OZ otrzymuje kartę podarunkową o wartości 25 zł w okresie gwiazdkowym. Hahaha takie cuda .Ktoś zapomniał dodać iż jest przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego i tak czy siak r....cha was z kasy .Takie cuda .I ten bon za 25 zł ? Chyba mnie zachęcił do zapisania hahaha sobie może waciki kupię może ciostka w biedronce .

piniu
@Spostrzegawczy

W ten sposób wykupuje się abonament na kibicowanie wózkarzom i inne atrakcje w chlewie PRL.

byby
@Spostrzegawczy

a po wyplacie okazuje sie, ze dostajesz piuenuadze bez wartosci i wszystkie uzywane

ha ha ha
@Spostrzegawczy

Masz racje, podobno trzy domy wybudował za te składki. Puknij się w ten swój pusty ł ..... , przez takich jak ty jest tak źle w pracy. Największa ściemniara w dc ma czelność kogoś krytykować , zacznij od siebie. Napisz na forum ile byłaś na w pracy w ostatnim czasie , od stycznia - może tydzień może dwa. Prawo ty, masz za sobą bardzo mało osób kochaniutka - ha ha ha ha.

Bogaty
@ha ha ha

Uderzy się w stół nożyce się odezwą .

Antyściema
@Spostrzegawczy

Aż tak cię boli, że ludzie się zrzeszają w związkach zawodowych? Gdybyś takie hasła zgłaszał w Szwecji, to już dawno byś poleciał. Tak jak twoim prawem jest gnać do roboty, tak ich prawem jest walka o prawa pracownicze i lepsze warunki pracy. Chciałbyś aby ta kasa ze składek trafiła do H&M, abyś miał większą premię? Lepiej popatrz jak cię golą w Wawie, te typki wątpliwej moralności z zarządu, niech oni się z tobą podzielą, a nie łasisz się na drobne swoich kolegów. Zamiast być ze słabszymi i równać szanse, to robisz dobrze silniejszym, którzy i tak mają ciebie gdzieś. Dla nich jesteś zasobem. Mówiącym narzędziem.

Wanted
@Antyściema

W Szwecji? To znaczy gdzie?

H&M
@Spostrzegawczy

Prawda jest taka że jaka kolwiek kłótnia z idiotą jest jak zabawa z świnią w błocie tyle że jak widać śwince zaczyna się to podobać. Zasada jest prosta słaby walczy silny milczy i czeka .Więc kimkolwiek jesteś luzuj. Prawda zawsze wypłynie, ilu ludzi tyle opinii. Można być kimś będąc nikim .Pozdrawiam

CBrowara
@H&M

Sam sobie już zacząłeś odpisywać? Uważaj, żebyś na dywaniku na Marszałkowskiej nie musiał się tłumaczyć z wyzywania ludzi od świń. A tymczasem do szeregu! Równaj krok!

Res
@Wanted

Sprawdź na mapie.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Ktosiek

Kiedy będzie kasa?

Beata

Kiedy będzie kasa na wyprawkę szkolną,?

nib
@Beata

Jak świątek wejdzie na trzecią ;)

Wykorzystywanie zwolnienia lekarskiego niezgodnie z jego przeznaczeniem może być interpretowane przez pracodawcę jako ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych. Pod warunkiem jednak, że można pracownikowi przypisać winę co najmniej w postaci rażącego niedbalstwa (por. wyrok SN 21 października 1999 r., sygn. akt I PKN 308/99, OSNP 2001/5/154). Zgodnie z orzecznictwem Sądu Najwyższego pracownik nie wykorzystuje zwolnienia lekarskiego wbrew jego przeznaczeniu, jeśli uczestniczy w zajęciach szkolnych lub bierze udział we własnym ślubie. W tych sytuacjach jego zachowanie nie stanowi ciężkiego naruszenia obowiązków pracowniczych. Dlaczego pracodawca pozwala na takie praktyki !?

Zuza
@,

To już nie można brać L-4 na odpoczynek ?

Mecenas spod krzaka
@,

Przypisać należy "niedbalstwo" i do tego "rażące". To nie będzie łatwe. Klauzula szeroka jak ambicje prezesa. Catch me if you can, poganiaczu spod budki z piwem. Wiadomo, że na przeciętnego pracownika wystarczy zrobić "bububu!", aby grzecznie wrócił do szeregu, ale nie wszyscy są tacy strachliwi. Do tych magicznych 30 dni płaci H&M, a dopiero potem (w wypadku przedłużenia już trwającego zwolnienia) zaczyna płacić ZUS. I dopiero wtedy mogą wam robić naloty na chatę. Bojówki H&M niech się zamkną, bo niewiele mogą oprócz popierdywania i robienia groźnej miny.

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Czarna mamba
@:)

Popieram, anonimowo ( nie do końca ) kazdy taki mądry.

obserwator amator

Tak dla przypomnienia droga Pani, jak masz problemy to rozwiązuj je poza forum.

Mm

Przybijam piątkę. Zgadzam się w 100 % .

upp

Zajmują się ludźmi jak pewien chirurg piersiami Szwedki, która uwierzyła, że w Polsce zaoszczędzi

Tomboy
@obserwator amator

Tak dla przypomnienia, to nie ty będziesz decydować jak inni mają się zachowywać. A w szczególności poza pracą. Aż takiej władzy, to jednak nie masz. A nawet ta, którą masz, jest ulotna jak uśmiechy w reklamach H&M.

Tomboy

Za tym ulotnym uśmiechem z reklamy H&M jest płacz i wyzysk tych, którymi tak gardzisz. Zwykłych pracowników.

pppppp

Jest mi bardzo wstyd za te wypowiedzi niektórych niezrównoważonych psychicznie pań które takie bzdury wypisują. Forum nie jest po to żeby hejtować , ma to być merytoryczna opinia o pracodawcy i warunkach pracy.

Koszykarz
@pppppp

Nadal pochodzenie zobowiązuje :)

Łukasz
@pppppp

Jak chwalisz, to jesteś merytoryczny. A jak dostrzegasz zło, to hejtujesz. Za ile cię kupili, że jesteś aż takim bezrefleksyjnym żołnierzykiem? Pracodawcom i ich nadzorcom nigdy nie podobali się ludzie z własnym zdaniem. Masz się zgadzać na wszystko i wykonywać polecenia. A jak coś nie tak, to morda w kubeł. Już nawet pisanie na forach im się nie podoba. Cenzura wam się marzy? Plantacje niewolników? I bat nad głową? Tym bardziej, że to z Wawy idzie przyzwolenie na ściemę z jednej strony, a z drugiej na naginanie prawa. Wściekłe, spocone i sfrustrowane typy. Obstawieni zewnętrznymi kancelariami prawnymi i wiernymi ślepcami na pseudokierowniczych stołkach.

Godność

Uwaga! Nie dajcie się zastraszyć osobom, które wklejają tutaj artykuły z kodeksów. Robią to bezmyślnie, nie wiedząc, co tak naprawdę z tego wynika. Po pierwsze, mamy prawo wymieniać się naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Po drugie, na każde ich słowo zastraszania i wzbudzania lęku my mamy fakty i opinię świadków. To oni chcą, abyśmy zamilkli, bo oni kręcą tutaj dobre interesy i to naszym kosztem. Po trzecie, jeśli "przypisujemy" im postępowanie, które faktycznie ma lub miało miejsce w przeszłości, to nic nam nie grozi. To samo dotyczy właściwości, cechy i innych przymiotów. Mówmy o faktach. I nie bójmy się tych, którzy nas zastraszają. Oni chcą, abyśmy zamilkli. Oprócz opisywania faktów mamy prawo dzielenia się naszymi wrażeniami. Jeśli ktoś robi nam emocjonalną krzywdę, to tym bardziej mamy prawo korzystać z wolności słowa.

Eleonor
@Godność

Umowa na pół godziny ;)

Grażyna

Idealnych firm nie ma to fakt. Natomiast niektórzy wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Geriatra
@Grażyna

O wyścigu szczurów w H&M można powiedzieć niewiele. Pewnie dlatego, że daje się zaobserwować ich stosunkowo niską populację. I chyba już to dostatecznie powinno przemówić do wyobraźni zainteresowanych.

Filutek
@Grażyna

Oczywiście. Niektórym taka praca się podoba. Na przykład intrygantom, donosicielom, zakompleksionym "małym ludziom", którzy wyżywają się na innych i rekompensują sobie psychologiczne braki. Oni są na dobrym miejscu. Społeczeństwo potrzebuje zarówno grzecznych i posłusznych, jak złych i wrednych. A każdy ma swoje potrzeby i musi, tak lub inaczej, podłączyć się do szwedzkiego koryta zarządzanego przez lokalnych ***.

cedwa

Liderowi głupio dojeżdżać z kartonem.

LALA

Czy wie ktoś kiedy bedzie wypłata za sierpień ?

Pomocny
@LALA

W sierpniu.

........

Największy w Europie sprzedawca detaliczny H&M otwiera pierwszy sklep na Ukrainie czwartek, 14 czerwiec 2018 12:22 Największy w Europie sprzedawca detaliczny H&M otwiera pierwszy sklep na Ukrainie Jeden z największych międzynarodowych i największy w Europie sprzedawca detaliczny H&M (Hennes & Mauritz) w sierpniu otwiera pierwszy sklep na Ukrainie. „Jesteśmy szczęśliwi, że w końcu możemy otworzyć nasz pierwszy sklep (...). Jesteśmy również dumni z nowych pracowników! Udało nam się zebrać idealny zespół dla ukraińskiego rynku” - podaje biuro prasowe generalnego dyrektora H&M na Ukrainie Dominique Fantaccino, przekazują ukraińskie media. Sklep zostanie otwarty w kijowskim centrum handlowym Lavina Mall. Powierzchnia sklepu wynosi 2,9 tys. km. kw. Sklep będzie oferować zarówno odzież, jak i artykuły dla domu H&M Home. Jesienią 2017 roku H&M podpisał kontrakt dotyczący otwarcia sklepu w centrum handlowym Lavina Mall. Na początku tego roku sklep H&M zaczął szukać personelu, który będzie pracował na Ukrainie. Firma Hennes & Mauritz AB (H&M) powstała w Szwecji w 1947 roku i obecnie jest jedną z największych firm handlowych na świecie. Według danych firmy, obecnie zarządza ona siecią 47 sklepów internetowych i ponad 4,7 tys. sklepów stacjonarnych na 69 rynkach zagranicznych, włączając w to sklepy franczyzowe. Liczba pracowników wynosi ponad 171 tys. osób. Oprócz H&M do grupy Hennes & Mauritz AB wchodzą również takie marki jak COS, Monki, Weekday, Cheap Monday, Other Stories i H&M Home, a także ARKET. Według danych firmy, w 2017 roku jej sprzedaż wyniosła 232 mld koron szwedzkich. Według badania firmy GfK Ukraine, Ukraińcom brakuje następujących międzynarodowych sieci: sklepu z artykułami dla domu IKEA (46,8% głosujących) i sklepu odzieżowego H&M (39,4%). Jak informowaliśmy, szwedzka sieć sklepów meblowych i artykułów dla domu IKEA także potwierdziła informację o wejściu na rynek ukraiński.

Dr Colt
@........

Dzidzię pogonili na Ukrainę? A kto teraz tym tęczowym cyrkiem zarządza w Polsce?

@........

Czy będzie na Ukrainie centrum dystrybucyjne ?

Obywatel AD
@/

Liczysz na większe zarobki niż w Polsce?

Tola
@........

Będzie magazyn na Ukrainie ?

Joker

Polecam pracę w dziale Goods-In. Parcie na szkło przybiera rozmiary pandemiczne, czas stanął w miejscu zanim Beatlesi wydali pierwszą płytę, a najwięcej satysfakcji dostarcza społeczna karuzelówka.

Potwór Z Bagien
@Joker

Czyżby faustynki uderzyły w tournée po kuchni :)

Nadszyszkownik Gwiazdoń
@Potwór Z Bagien

Nie polecam pracy w dziale Goods-In. Na skwerku miejskim jest mniej ograniczeń. Mój przełożony już po kwadransie "pracy" na moim miejscu podniósłby rwetes, że czuje się okradany. Niemniej GL w niczym przeszkadza zajmować się moją osobą w sposób jakiego sobie nie życzy. I każda szanująca się korporacja wylałaby takiego pracownika na bruk, zamiast trwonić na kolejne rekrutacje.

GrubeLolo

Hej czy ktoś orientuję się jak wygląda to gdyby pracownik zatrudniony poprzez HM chciał iść do szkoły weekendowo i wypada to dwa weekendy w miesiącu czy robią jakiś problem czy raczej nie powinno go być ?

Studentka
@GrubeLolo

Ja tak chodzę, ze wzgledu na pracujące weekendy i wieksza mozliwosc ich zamian musiałam przejść na 3/4 etatu, ale jeszcze sie nie zdażyło żebym w dniu zjazdu do szkoly, musiała iść do pracy.

Rzymianin
@Studentka

Widziałem wiele reklam takich etatów. Najwięcej na SD, gdzie często wracała Paulina; ostatnio chyba tablica jej szwankuje ;)

Normalny pracownik

Wynagrodzenie w H&M to większa fikcja niż agencyjne drobniaki. Co najwyżej można oczekiwać na "wypłatę" od któregoś z rozpędzonych pickerów :)

Janek

Rekrutacja to porażka i brak szacunku do kandydata, a przede wszystkim do jego czasu.

Emem
@Janek

Przecież to agencja reklam napojów energetycznych.

Mmnp

Czy jezeli spotkanie rekrutacyjne w hm odbywa się w we wtorek,to od razu na drugi dzien rozpoczyna sie prace?

A.
@Mmnp

Pracujesz już w dniu spotkania rekrutacyjnego. Podpisujesz umowe, dostajesz szafke, buty i masz od razu szkolenie.

Libero

Nie chodzi o to żeby kogos obrazac tylko o ogarnięcie, że dochody rzędu 2000zl to dziadowanie na poziomie Wenezueli. Rzad to rozumie ale posłowie nie :) Dopóki H&M bedzie stawial na maksymalizowanie zyskow metodą taniej siły roboczej i niskich placy, dopóty bedzie tylko kartelem wyzysku i zakłamania. Proste jak j3bani3. Dobry pracodawca sam sie obroni :-) H&M sie do nich nie zalicza. Cala masa innych podobnie ;) Pozdrawiam was

SaPisto

Książkę telefoniczną mają bardzo wysokiego nakładu :)

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.