Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Zlatan

Na wypłatę przyjdzie czekać do jutra, tak myślę.

Detektyw Kulombo

"Student" psychologii zawsze będzie coś bredził o rozkazach. A tak naprawdę... dziadek pomylił numery chałup i nadal sadzi się z walonką w cudze ramy :)

regres

umowy nie sa oddawane pracownikowi. wszystko pozostaje w dyspozycji konsumentow. chaos na kazdym kroku ha ha ha haha

Zbynio

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Inio
@Zbynio

Powinieneś zapytać kierowców autobusów, tam zawsze plotkują z podwójną mocą.

Olcia
@Inio

Kierowcy maja inne rozrywki z jedną z pracownic ..&..

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
bezess

Przypatrując się pracy w tej firmie po co oni robią te rozmowy o prace masakra praca fizyczna ciężka

Tramwajem
@bezess

Wtedy następuje zwyczajowe rozdanie czeków bez pokrycia. I chyba tylko wtedy przez chwilę pracuje się w H&M (dla jakiejś statystycznej przyzwoitości). Po zakończeniu rozmów okazuje się, że umowa jest zatrudnieniem pozornym.

Basia
@bezess

W pracy przez agencje nie ma żadnych rozmów ???? tylko spotkanie organizacyjne

Tomasz Musielak

Miasto Zaginionych Chłopaków - przestrzegam wszystkich przystojniaków. Domniemany schemat działania niemieckiej siatki gejów porywaczy w zakładzie międzynarodowej korporacji w parku przemysłowym Gądki w oparciu o informacje od służb specjalnych krajów Unii Europejskiej: 1) obcojęzyczny dyrektor całymi dniami nic nie robi, tylko patrzy się w obraz z kamer przemysłowych na chłopaków tam pracujących. Wybiera jakiegoś, który mu się podoba 2) prywatne niemieckie służby specjalne dosypują danemu przystojniakowi do posiłku lub napoju czynnik mutujący powodujący postępujące zmiany kodu genetycznego w tak zwane "DNA Belzebuba", objawiające się m.in. wyrastaniem rogów 3) ów dyrektor zgłasza to w świecie splotu tajnych służb i sekretnych organizacji, mianowicie że odkrył u siebie w zakładzie kosmitę albo szpiega obcych. Tajny sąd uznaje go za zwierzę 4) w przypływie rzekomego humanitaryzmu ów Niemiec organizuje nie zabicie, ale porwanie danego delikwenta. Następnie podają mu antidotum, które mają tylko Niemcy. Gość jest gwałcony dzień po dniu, a w Wielkopolsce pozostaje mu figurowanie na liście zaginionych.

Były pracownik w Grodzisku
@Tomasz Musielak

Ktoś tu dopalczów zażył za dużo chyba hahaha

Przejazdem
@Tomasz Musielak

Zespół liderski ds. wolnych wózków i szybkich zwolnień :)

Moderator grafikowy

Kilka gościnnych godzin pod szyldem Transfer to doświadczenie kwintesencji pryncypiów H&M :) Z obcymi nie lubią tam pracować. Szczególnie panie mają sposoby na zapewnienie sobie przestrzeni. Wystarczy szepnąć liderowi, że spotkało się agresywnego pracownika, albo obmacującego panie, a przede wszystkim lenia, który zaniża normę i zadaje zbyt wiele pytań. I pewnie jeszcze stały punkt programu z paleniem papierosów w ubikacjach :) To chyba jedyne miejsce zatrudnienia w Polsce, gdzie cudzą umową zajmuje się dorywczo jakaś grypsera i zlew. Po takiej dawce kultury pracy to już chyba tylko można iść kraść.

Renka

Wytykacie że ktoś jedzie na delegacje ale co z tego jak firma grubo miesiąc po wyjeździe nie potrafi wypłacić żałosnych pieniędzy za delegacje które pracownikowi się należą jak psu kość... I odpowiedź że pieniądze pójdą innym przelewem ale kiedy????

(...)
@Renka

Nikt nie wytyka że pracownicy jaką tylko kto jedzie :) Znamy się i wiemy kto jak pracuje lub nie pracuje tylko .......

Lusia
@Renka

Widzę że dobór osób był odpowiedni, jak taka Renka pyta o kasę na forum. Dziewczyno z takim podejściem zrobisz karierę w Gądkach.

Zainteresowany.

Czy jakiś autobus jeździ przez Murowaną Goślinę lub okolice?

Halinka

Czy to prawda że firma chce podnieść pensje dla pracowników o kolejne 450 zł brutto ? Tak słyszałam od koleżanki dzisiaj na nocce, podobno zbyt mało pracowników mamy, prosiłabym o kogoś kompetentnego o potwierdzenie tejże informacji...

XXX
@Halinka

bzdura

Exp
@Halinka

450? Hahahahahahaha chyba normę podniosą

ktoś z nikąd

HM to już nie to co kiedyś

Note

Czy ktoś wie kiedy w lipcu będzie pan z Compensy?

Ona
@Note

2 lipca i 16

Note
@Ona

Dzięki bardzo

exp

A może żeby w końcu było sprawiedliwie to nadgodziny dla wszystkich???????????????? Delegacja dla wybranych, teraz nadgodziny dla Bookingu.

Sajber

Same lepery i mózgojeby

Tomasz Musielak

I pytanie oficjalne do załogi gowork.pl : czy prawdziwe są informacje, jakoby wystarczyło zapłacić i to niedużą kasę, żeby z waszego forum zniknął mój post zatytułowany "W czerwonym Ferrari umysłu" - w którym nie było nic nagannego, a wręcz przeciwnie - obnażyłem szowinizm na tle narodowościowym w zakładzie i nierówne traktowanie pracowników w zależności od ich kraju pochodzenia oraz majętności rodziny, z której się wywodzą? Bo chyba forum właśnie od tego jest, żeby obnażać tego typu sprawy... Jeżeli to prawda, to życzę wam udanego liczenia pieniędzy - a jeśli nieprawda, niech admin ma odwagę wyjaśnić tu publicznie, dlaczego ów post zniknął ..bo merytorycznego na pewno nie było, a bogaci ludzie nie powinni mieć prawa kasowania niewygodnych dla nich wypowiedzi - jeżeli wasze forum jest tym, za co się podaje.

qwe

Która zmiana chodzi teraz na rano a która na nocki?

Dobi
@qwe

B nocka A ranki ????

Ktosiek

Wiadomo którego będzie wypłata ? Tak wiem miesiąc ma 30dni

Zenio
@Ktosiek

Ostatnio była dwa dni później, teraz może być pojutrze, a następna to już pewnie nadejdzie jak wykopią ją z kimona.

qwerty

@XKiki

To wkoncu którego na 100% będzie

ZZZ
@Ktosiek

Nieterminowa wypłata wynagrodzenia to prawdziwa patologia. Dopiero później jest złodziejstwo i co tam jeszcze gorszego.

K

Miała być dzisiaj

Smutna

Impreza firmowa coraz krótsza, 3 godz dojazdu i 4 godz imprezy - czy warto ?

,,,,,,

Narzekanie , obrażanie, hejt, - przypominam że wpisy nie są anonimowe ! Witam, właśnie skończyłam pracować 6 dzień, i więcej się tam nie pojawię. Team Liderzy są okropni, Ukraińcy mogą wyjść przed czasem - natomiast my mamy siedzieć do dzwonka. Sama praca, kobiety pracujące tam wiecznie mają pretensję, dziś usłyszałam ponieważ stanęłam z koleżanką ( nie wyrabiamy normy jeszcze ) że jesteśmy popieprzone, a osoba która się zgodziła na to, ma nierówno z głową, i nie powinnyśmy być traktowane jak inni. Uprzedzam, że mialam tydzień szkolenia, na którym wyrabiałam ponad 400 rzeczy, a norma to 687. Booking - stanie 8h, przekładanie i grzebanie w ciuchach. A jak usiądziesz? O matko, jak stare baby się czepiają! Cały ten H&M Gądki to jakaś kpina, dosłownie można to nazwać drugim obozem jak w Auschwitz było. H&M - haruj i milcz. Każdy z kim rozmawiałam, ucieka stamtąd po miesiącu! Najgorsze w tym wszystkim jest zachowanie team liderów, którzy traktują pracowników jak niewolników, a dziś sama usłyszałam jak podszedł do nas pracownik, że osoba która zwróciła mi uwagę lubi się " (usunięte przez administratora) " Uważajcie też kobietki na Panią M, która jak zobaczy błąd, to albo wybuhniecie płaczem przez nią, albo zostaniecie zlinczowane tak że odechce wam się wstawać do pracy. Jeśli chcecie zarobić, lepiej idźcie gdzie indziej.

Keisi

Hej. Takie małe pytanko ile wychodzi dniowki przez agencje? Po odliczeniu zus itp.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.