Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Proszę o pomoc

Potrzebuje pilnie telefon do działu HR. Błagam o pomoc... Mam pilną sprawę ????

Ciekawska Zocha

Czy zniżka pracownicza łączy się z promocjami? Podobno tak, ale jak jest w praktyce?

Skarga
@Ciekawska Zocha

zastanówcie sie dobrze, czy chcecie byc traktowani jak śmiecie i dostawać najniższa płace jaka jest możliwa.

Kasia3

A czy ktoś składał już podania do Bolesławca, bo mają zakład tam przenosić.

Pomocny
@Kasia3

Wszystkich nas będą tam pociągami zawozić, jest już decyzja. Będzie ogłoszona na początku maja.

adam
@Kasia3

Kobieto nie siej fermentu!!!

JAN PAWEL 2

SLYSZALEM ZE TA MALPA ADAM ZE ZMIANY C TO PEDAL

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Ktosiek

Pytanie mam wiadomo czy kasa na święta będzie wcześniej czy razem z wypłatą i kiedy będzie wypłata ?

zxc
@Ktosiek

będzie w środę z wypłatą

On
@zxc

Wydaję mi się, że będzie wcześniej.

adam
@Ktosiek

Kasa z dodatkiem na święta będzie 28.03

Witam kiedy wyplata

lalka

Rozmawiałam z kobietą która pracowała kiedyś przez agencje przeszła do Hm teraz jest Panią z prestiżu ,dobrze iz taki magazyn jest -schronienie

Praca

Witam . Czy zaklad H&M poszukuje pracownikow typu ucznia albo studenta jezeli tak to gdzie mozna wyslac cv albo zadzwonic w sprawie pracy ?

end
@Praca

na olx są ogłoszenia ,nie wiem czy pasuje ci zatrudnienie przez agencje (jak to jest z hm to nie wiem) to jest umowa studencka dajesz legitymacje przynosisz harmonogram podbity i po sprawie.

Dlaczego ludzie z AGENCJI pracuja cały mięsiąc po 7 dni ,bez przerwy ok nie ma dnia wolnego ,po 6 nocek ,itd w hm maja oddawane dzien np za niedziele ,rozumiem iz to smieciowa umowa ale człowiek nie jest niewolnikiem ,a taka kobieta ma narządy rozrodcze jest słabsza od faceta ,jak można tak robic agencja pracuje na hm !

zxc
@brak

zapytaj się swojej agencji, i do niej miej pretensje :)

lp

Jaką stawkę godzinową mają nowi pracownicy zatrudnieni przez H&M bez żadnej agencji?

ciekawa Zosia

Cześć wszystkim, jestem umówiona wstępnie na pierwszą rozmowę rekrutującą w magazynie w Gądkach. Czego się spodziewać? Najświeżsi pracownicy jakie mają obowiązki? Są jakieś szkolenia? Jak to wygląda z dojazdami? Jak to jest ze zniżkami na zakupy? Jak wygląda z $ ?

Wuwu

Jaka agencja?

ciekawska Zosia

bez agencji, sam H&M ;)

@ciekawa Zosia

Jest jeden dzień szkolenia z bhp i strażakiem . Dojazdy w własnym zakresie albo autobusami firmowymi za darmo . Zniżki karta pravownicza -25% na zakupy , dodatki świąteczne i w sierpniu na dzieci do szkoly. Raz w roku wysprzedasz w firmie ciuchy za grosze

Lili
@mala

Nowi pracownicy zarabiają mniej

@Lili

Nie wszyscy pracownicy zarabiają tyle samo

Lili
@mala

Nowi mają o 250 zł brutto mniej

wiola
@ciekawa Zosia

niektore fakty to pic na wode a dzisiaj zostalam zwolniona bo albo sie pracuje albo sie choruje tak mi powiedziala liderka gratuluje niektorzy liderzy powinni przejsc jakis kurs dobrego przekazywania info

@wiola

Tak to prawda, zaczynają się pozbywać osób które wciąż strzelają elkami czy opiekami

Wicy
@Kasia

A szefa nie zwolnią bo nowy żel :)

Konieczko

Inni pracownicy mówili mi ze wystarczy odciąć metki.

Wyzysk jest wszedzie, a co do firmy to nie warto duze odległosci i te obuwie nie wygodne. Amazon jest lepszy tylko łatwiej tam wyleciec. Ludzie w Hm jedni lepsi drudzy gorsi, liderzy tak samo trafisz na gorszych i lepszych. Nie polecam Picku, tam musisz (usunięte przez administratora) te normy sa przesadzone, Ukraincy tak smierdzą pod koniec roboty ze szok zal ich

wiola
@Karolina

racja

Witam potrzebuje zaświadczenie o wynagrodzeniu.. macie jakiś numer gdzie mogę w tej sprawie dzwonić?

Zawiedziona

Czy jest ktos z agencji work service i niedostal jeszcze wyplaty? .. w pon jest 12 przeciez...

zawiedziona
@Zawiedziona

wiem że z innych agencji są przelane więc nwm czy tylko tutaj opóżnienie czy tylko ja nie dostałam...z niewiadomego powodu.

@zawiedziona

Przeważnie są na czas...

Kurier z Goteborgu
@Aśk

Przeważnie... :)

Ciekawska Zosia

Ciekawe ile w tym roku będzie dodatku na święta wielkanocne. Ktoś coś? Pierwszy raz się załapie na święta, więc nie wiem na co się nastawić.

Pablo
@Ciekawska Zosia

Pewnie 300 zl jak zawsze

soszka
@Pablo

W miarę terminowa tu wyplata? Bo mój pierwszy miesiąc tutaj a nigdy wcześniej później niż 11 rano wynagrodzenia nie dostawalem

Pati

Gdzie jest Grzegorz?

Zmartwiona

Gdzie jest Andrzej ?

@Zmartwiona

W Grodzisku.

Wiki
@Aśk

Andrzej wracaj z Grodziska!

@Wiki

Pojechał tam niby na rok czasu.

Bartek
@Wiki

(usunięte przez administratora) po całości tego Filipiaka

Ela
@Bartek

A ja bardzo go lubie i chce żeby już wracał????

bzdura

Centrum Obsługi Klienta marki H&M to wielokanałowa organizacja, której głównym celem jest wsparcie klienta na każdym kroku jego podróży po świecie mody. Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Czy jesteś gotowy na ekscytującą pracę, której głównym celem jest zadowolenie klienta? Znajdź swoje miejsce w dynamicznym środowisku, gdzie poprzez swoje działania będziesz odpowiedzialny za to by marka H&M była pierwszym wyborem naszych klientów. Oferujemy pracę, w której każdy dzień jest wyzwaniem, gdzie tylko Ty wyznaczasz granice Twojej kariery i gdzie Twój osobisty rozwój jest tak samo ważny, jak ważny jest rozwój naszej firmy Opis stanowiska Praca specjalisty ds. Obsługi Klienta niesie ze sobą szereg obowiązków, ale także sporo satysfakcji. Będziesz odpowiedzialny za: Bieżącą obsługę klientów, poprzez udzielanie im gotowych rozwiązań i rad. Reprezentowanie marki H&M podczas każdego kontaktu z klientem. Doradzanie klientom w kwestiach modowych, jak również w sprawach dotyczących najnowszych kolekcji i produktów przyczyniając się tym samym do zwiększania sprzedaży. Efektowne wykorzystywanie systemów i procedur by maksymalnie wykorzystać czas poświęcony obsłudze klientów. Przestrzeganie przepisów i procedur dotyczących ochrony danych osobowych. Komunikowanie się w sposób klarowny i precyzyjny - zarówno werbalnie, jak i pisemnie. Kogo szukamy? Podobnie, jak każdy w H&M, powinieneś/powinnaś być zorientowany/a na sprzedaż, mieć otwarty umysł, posiadać wyjątkowo rozwinięte umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole, być zmotywowany/a oraz być optymistą/tką. Powinny cechować Cię także: Przyjazne i pomocne podejście do klientów i kolegów. Otwartość na feedback, a także zdolność do komunikowania się z zespołem i z przełożonymi w sposób jasny i klarowny. Zdolność do wielozadaniowości i do radzenia sobie z dużym nakładem pracy. Dążenie do terminowego wykonywania swoich zadań w sposób możliwie najbardziej skuteczny. Gotowość do dalszej nauki. Powinieneś również znać biegle, zarówno w mowie jak i piśmie, język polski oraz język angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Co oferujemy: Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Liczne benefity, min: karta zniżkowa na zakupy w H&M, pakiet medyczny, ubezpieczenie, zniżki sportowe i rekreacyjne. Pracę w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze, gdzie promuje się różnorodność, każdego traktuje się z szacunkiem oraz wspiera się rozwój zawodowy. Nowoczesne biuro z licznymi strefami wypoczynku i codzienną dostawą świeżych owoców, usytuowane w dobrze skomunikowanym miejscu w centrum Warszawy. Jest to praca w pełnym wymiarze godzin, w systemie zmianowym, obejmująca zmiany wieczorne i weekendowe. Twoim głównym obowiązkiem będzie oferowanie wysokiej jakości telefonicznej oraz mailowej obsługi klienta. Brzmi interesująco? Oto Twoja szansa na karierę z niekończonymi się możliwościami! Czy warto tam pracować ? pomocna

cft

ktyka nie czytam postów co są ino piszę. Ja jestem znawcą tworzenia zdań i co oznaczają te które zbudowane są w metropoliach ksiąg, szczerze mówiąc jakoś nie widzę tu tomisk, w kartach przeglądarek fora dominy krypterów kody kryptydy koparki skały Woli, szczere nłode uśmiechy, duszy Plusy Pozytywne witaminy. O Zapomniałem miało być o Niemcach. To dobra, to zrobimy za to , że oni przyjechali ale zpaomnieliśmy że gramy z nimi mecz .. to za to .. Niemcy wpisują do superkomputera: "Tomek czemu Jasnowidz mówi, że Cray myli się że będzie dla nas fajnie " O sorka bo zapomniałem przed chwilą robiłem stronkę, a ale to jest dowód że jednak robiłem te przypały, i ino się przyznawałem. A to ja się przyznałem za Was bo ja tak lubię się przyznawać; I Swoje Się już wszystko naprzyznawałem. Może jestem żulem, narkusem i prawiczkiem, bidokiem i mitomanem, przestarzałym bezzębnym kablem co w dzień śpi no a w nocy toczy bitwy pod Grunwaldem, ale okażę brak litości nie plotę pogardę, i pomówię nie śni -no prawie ,..-- Ci się to jak mnie ..,i nie pamiętam czy telepatycznie czy mi się śniło, bo mogą wrócić ze 19% zdań dowolnych okrojone- ale za bardzo podobały mi się tam niektóre rytmy sylab nuty wyrazów pięciolinie zdań, pier.oliła mnie wiecie zawsze o tym koszulka wasza , ludzi tanich chłam - to jak kto to ty co Ty żeby mieć takie marzenie, tu siedzieć gdy świat tak się rozwija, tu wszędzie powstają nowe zakłady ale wszędzie .. cholera właśnie pisząc to odkryłem że nie wiem czy bym wrócił jakbym. O k " no to do rzeczy Tomash, a film będzie od mojej siory bo zawsze go lubiła" czyli nick. Tak wpisz ale z telefonu ja nie wpisuję bo inaczej akazało Robyn Cock "The Promise you Made" ta była ostatnia moja ulubiona i fakt patrzyłem się na (usunięte przez administratora) i to 2x za bardzo, ale za to na Cyce nie." Aha, bo kazała mi ssać " - niroz dzieckiem strapiony nie wiedząc czemu co cienko ciągną dni .. cholera no to dam 2 post o Niemcach. ten będzie o tych postach - te dwa co Jackowskiemu wypłacę powie czy to mnie śniło że zapłacone chyba być musiało, bo w tych moich 2 postach skasowanych poprzednio wszystko grało. Można wyrzucić i owszem bo wielu zranionych, ale inne powinno wrócić bo to jest d-u-z-a Gr wy, Wy tego nie rozumiecie- to nie domki, drugie mieszkania na wynajem, ni nawet limuzyny koks i dziwki, bo te awanse to tam jest mała gra straszna niebezpieczna nie Ariadny nić lecz stalowa okrętu lina. przeciw mnie ustanie co go zło nie ima To tu za ten przerywnik ..o fajnie jeszcze2kponad znaków zostało to extra+Mam sok jabłk napiję Wydarzenie roku, tej. No ale wy tego nie rozumiecie; wasza gra- kto będzie prowadził wiadomości, mityngi i czy charkając przy tym, kaszląc między newsami i odpluwając prowadząc wywiad we weekendowych.. konta i te na nich pieniądze, to jest wszystko wasze Go .. mała gra A są miejsca w historii, dżokeje najlepszych teorii . Szybko giną, mnie już zdejmą- nie, to oni Jak Tamci .. co Byli poprzednio się nie Wywiną, na 3 nieśmiertelności jestem powiązany zakleszczony w czasie, już odkryłem różne .. to dlatego nie mogłem umrzeć w 2002 gdy próbowałem jak to jest, tak chciałem i w międzyczasie świadkiem na ślubie .. a ok 2008 może i raz potem .. tu nie wiem czy przez to.. Przeciąg czasu zabierał ręce które miały mnie skrzywdzić .. Te Dwa posty mają wrócić ale ze względu na wartość literacką, to jest moja gra Rozwój Progres postęp odczyt. Kto ze mną zadarł, ten sam się podarł; i to na strzępy. To moje nie- najbardziej ulubione przysłowie, ale nigdy go nie wypowiedziałem i teraz też go nie wypowiedziałem, zwł. kulturalnym osobom No Chyba że ktoś jest bardzo przestraszony ale to wątpię, czy w razie gdyby miało prószyć siwym włosem .. Jak i mnie - Ha ha .. teraz dopiero zauważyłem, już nie mam siwych włosów, pisząc to zdanie -czekajcie poczekejcie Idę sprawdzić tak że to jest duża gra, Dzieci - Noble skundle schroniska dentyści, Witkacy był niezły, ale szli jeszcze więksi fantasmagoryści, własnych sumień oprawcy Butelek z Pomocą dla znajdy nadawcy, ja się tam zatrudnię na tej ..czcie będę tam to palił, robaczków nie będzie nikt się nie oddalił- kto mi nie wykminił, nigdy nigdzie- aha Tera' przypomniało, bo tu się trochę myliłem np Dwa Posty mają wrócić Czyści Czyste nie Przyjdzie im udawać glistę dzieci tych, co prawnukowie nasi zrodzą; grawerowali jego imię laserem w Giewoncie, czerwone ferranafciarz zapłacił żeby w niszczarkę kartkę z sygnałem Wow! I żebym nie musiał głośniej zapukać, Craye ze dwa w oku jednym swym uruchomić- kto nowy nie jarzy, że mógłbym to zrobić a może już jarzy, i tak znowu zdarzy- ja pobijam o centymetr tak jak robił Bubka ino że ja mam już 8 metrów, patrzyłem się na laski nie lubiłem swetrów Leci hejt na Ludmiłę i Svietłanę bo to moje najlepsze kumpele i na pewno teraz ostro dostały w kiblu ze spojrzeń przez ten miesiąc, ale od naszych bo Ukrainek odwrotnie większość dziewcząt trzymała moją siłę i sztamę, a ja zasługiwałem na bycie l ale tylko dopóki niezn z !ndianami nie ma pi

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.