Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Saszan21

Którego wypłata kwietniowa?

Se sprawdź
@Saszan21

Tego, którego masz w umowie. Każda agencja ma inaczej i hm też ma inaczej.

Julka0917

Zamówiłam dwie bluzy dla chłopka na urodziny w pewien tydzień temu w czwartek i do wczoraj nie dostałam żadnej wiadomości ze bluzg zostały wysłane.(tylko potwierdzenie zamówienia) Wczoraj napisałam do nich o tym, że nigdy nie spotkałam się z czymś takim, aby tak powszechna firma nie wysłała bluzy tydzień po jej zamówieniu. Dlatego też więcej już nie będę robić zamówień na Hm. Nie polecam

Tjorndeholm
@Julka0917

Porozmawiaj z kierowcą autobusu. Może dostaniesz potwierdzenie.

Warto

Zaglądacie na opinie H&M Grodzisk Mazowiecki: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1040172

Nowy Ktoś Nie Łoś

Cześć. Od środy zaczynam prace i mam kilka pytań. 1.Czy pracują tam chłopacy +25 lat ? 2.W jakich ubraniach pracujecie, macie swoje czy dostaliście ? Na hali jest zimno, ciepło, jak się ubrać, w koszulke czy jakąś bluze ? buty mam mieć swoje ? 3. Ile +/- dostane wypłatny (bez nadgodzin) 4. Jak wygląda dzień pracy, macie czas pogadać czy tylko praca. 5. Ile plus minus jest pracowników na zmianie ? pracowałem kiedyś na CLIP'ie w Jasinie. Czy to podobny wielkością magazyn i praca ? 6. Jakieś wskazówki które mogą przydać się nowemu na początek ?

Igxgh
@Nowy Ktoś Nie Łoś

Dużo zależy od tego czy zatrudnia cię czy agencja czy firma

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Czarnamamba

Witam. Jestem ciekawa jak płacą ? I jak się pracuje. Jestem brygadzista w innym zakładzie. Napiszcie jakie są warunki i jak płacą

Szok
@Czarnamamba

Ta firma to porażka. 200h w miesiącu, kary za nieobecność. Średniowiecze, (usunięte przez administratora) i niewolnictwo.

Zosia

Hej wie ktoś coś o podwyżkach w Gądkach

Olek
@Zosia

400 faceci 200 kobiety 600 każdy kto ma kamizelkę

Miami
@Olek

Hahaha znowu Kompromitacja Pracy będzie mydlic oczy że to ono załatwilo nam podwyżki:) wow

Takatam
@Olek

Skąd Wy bierzecie te bzdury?

wolne weekendy
@Miami

Pamiętaj matole żeby nie związki zawodowe dostał byś 100 zł brutto i byś się cieszył.

ZUZIA
@Olek

Kobiety w DC H&M mają większe jaja niż wy panowie, to znaczy że nie ma facetów.

Miami
@wolne weekendy

Nie wierzę w bandę imbecyli którzy jedno co robią nam /wam wszystkim to dymaja na kasę która płacicie. Związki były kiedyś teraz to jest dyktatura i kłamstwo. Chcecie sekte to ja macie i utrzymujecie.

@ZUZIA

Ale w tych Gądkach jest prostactwo dlatego uciekją ludzie

Aga

Czy kobietą w ciąży też się należą podwyżki?

Gdzie jest kodeks pracy i przepisy bhp na umowy przez agencje

Wiem bo czytam przepisy
@brak

Większości przypadków zatrudniony przez agencje w H&M posiada umowę zlecenie, która jest umową cywilnoprawną i nie ma związku z kodeksem pracy. Bhp - każdy z zatrudnionych przez agencje w H&M ma obowiązek przestrzegania przepisów BHP, z którymi jest zapoznany podczas pierwszego dnia pracy.

@Wiem bo czytam przepisy

dzieki

Live

Wiedziałem że prędzej czy później dojedzie do tego że będą zatrudniać tanią siłę roboczą ze wschodu , bo już nawet Polskie babciny zmądrzały . Jak już firma zatrudnia masowo obcokrajowców to już tylko świadczy o niej , że już nawet Polacy mają wyj....ne

Czy będąc w ciazy należy mi się podwyżka?

Pablo
@Gość

HAHAHAH i 500+

Brunet

Jeżeli pracowałem w H&M dwa dni dostanę za to pieniądze czy mi odciągną za badania?Z góry dziękuję

BLOND RASA
@Brunet

Nic nie dostaniesz bo jesteś islamista i małpa starej rasy

Ktosiek

Kiedy będzie dodatek dzisiaj czy jutro ?

Kiedyś pracowałam przez agencje work ,cześc kobiet przeszła do hm powiem tak rozmawiając z jedna z nich poprostu wstydzi sie za mnie ,nie pozwala na to abym sie przyznawała itd wstydzi sie za mnie ona jest chorą kobieta ,wielce co bo jest w hm ,bo gdzie ona pojdzie ,amazona sie boi ,i innych istucji w jakich ja mam doświadczenie ,siedzi w tym i sortuje ciuszki jak dzieci w gimnazjum.

Średziak

Na jaką kasę może liczyć lider

Średziak

Poważnie pytam ????

liderka
@Średziak

odekwatną do obowiązków, Poważnie to na rozmowie Tobie powiedzą...

end

pytanie do osób z work service można złozyć rezygnacje telefonicznie badz sms i wyslac raport godzinowy pocztą czy koniecznie trzeba wrocic i zlozyc to osobiście.

pozdrawiam
@end

umowa która została przez ciebie podpisana musi być rozwiązana na piśmie, wystarczy wypowiedzenie wysłać poczta z raportem godzinowym

Ciekawa

Dostalam wypłatę bez dodatku. Kiedy on będzie?

Kalo

Tez nie Mam dodatku

kasiuleczka co daje każdemu
@Kalo

a oddaliście wniosek by dostać świąteczne?

Ciekawa
@kasiuleczka co daje każdemu

Tak, oddalam. ale dodatku jak nie było tak nie ma

kasiuleczka co daje każdemu
@Ciekawa

poczekaj na świstek, a później Marlena w celu wyjaśnienia

permanentny pracownik
@Ciekawa

Wszystko sie zgadza tylko nie rozumiesz postępu ekonomicznego :)

Kalo

Wypłata już jest. Ale powiedzcie mi dlaczego bez dodatku świątecznego??

Kostek
@Kalo

Nie ma jeszcze kasy? Kiedy będzie?

mila

Jaki bank

Kkkk
@mila

Ja chyba też nie mam dodatku :/

Grodzisk DC H&M
@Kalo

No u mnie też wypłaty jeszcze nie ma :-(

Ups
@Grodzisk DC H&M

Ja mam z dodatkiem ;o

lila
@Grodzisk DC H&M

Ile zarabiacie w Grodzisku ?

Kolo z grodziska
@lila

2690 brutto +250 br dodatku jestem

Wypłata

Na 100% będzie wypłata dzisiaj? Mniej więcej w jakich godzinach? Jest możliwe że jej nie będzie? Zdarzało się kiedyś później niż 28.?

Uroczy
@Wypłata

Kiedyś w lutym była 30-ego Wtedy się zwolnilem!

Olka
@Wypłata

Ja kiedyś dostałam przed północą. Leżę sobie w lozku z takim fajnym kolesiem (poznałam go w H&M), bara bara te sprawy, a tu sms że przyszła wypłata. Potem już nie było tak fajnie.

mila

Kto wie czy sa juz pieniadze

Proszę o pomoc

Potrzebuje numer do działu HR. Mam pilną sprawę, pomoże ktoś?

adam
@Proszę o pomoc

Wystarczy że zadzwonisz na recepcję a przekieruja Ciebie na HR

mala
@Proszę o pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.