Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

bulok

Badanie lekarskie dla nowych pracowników jest typowe dla tego rodzaju korpomolochów. Jakaś kobietka po melanżu w zastępstwie lekarza podbija papierki (nie zawsze za darmo) i próbuje odnaleźć się w gabinecie jak na swoim metrażu.

tiktak
@bulok

zawsze można liczyć na wypowiedzenie z Brukseli :)

Pytająca

Mam pytanie- czy starsze osoby też zatrudniają? Takie 55+?

Aro
@Pytająca

Jak najbardziej zatrudniają :)

Teju
@Pytająca

To chyba średnia wieku zatrudnionych w H&M.

Klux

Nie rozumiem niektórych opini. Pracowałam tam by sobie dorobić (przez agencje), ale tak źle jak niektórzy piszą to nie ma. Team liderzy zajęci swoją pracą, łazienki normalne. Ukraińców faktycznie dużo ale co na to poradzić. Z reguły praca na magazynie wiąże się z tym że sie chodzi i stoi a nie siedzi. TO JEST PRODUKCJA. Bolą nogi? Usiądź na stołku i napij się wody. Nikt ci nic nie powie. Pretensje o to że trzeba czekać do dzwonka zanim się wyjdzie. A czy gdzieś można sobie wyjść wcześniej z roboty (nie licząc korpo). Pracowałam w gorszych warunkach więc ta praca nie jest zła.

Także ten no
@Klux

Moje gratulacje jesteś pracownikiem roku !

Jeffe
@Klux

Powinni ci wypłacić w euro i zostawić na dworcu w Sztokholmie.

Małgi

Hallo pomoże mi ktoś? Co mam zrobić jeśli koleżanka dzisiaj nie idzie do pracy a mamy wspólnie szafkę i jeden klucz? Zgłosić to gdzieś i czy usprawiedliwia mi ten dzień??

Gusto
@Małgi

Nie musisz zgłaszać. Zostaw w szafce telefon lub coś z biżuterii. Nie zauważysz nawet rysy na kłódce.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Anita

Czy tylko narzekać potraficie?

Lucek
@Anita

Zapytałbym mentora :)

Zerooooooosiem

Niebawem przejdziemy na kosmetyki 500+. Takie wymagania kontrolera swojej linii miejskiej, a cudzych uczciwych 8 godzin.

Rektorpeda

Dzień jak co dzień, dzisiaj topyłek znów będzie legalizować bilet...

Motto.

Nie polecam tam pracy w sklepach. Dziwna jest tam praca, gdzie jeszcze wciąż mieści się tam wiele zła i dziwne jest to iż na niektórych sklepach pracownik gardzi pracownikiem. Czasem aż wstyd przyznać się iż czasem pracownik złym słowem gardzi drogim. Czy przyjdzie tam czas iż niektórzy nienawiść zniszczą w sobie? Lecz Ci co mają dobrą wolę odchodzą z stamtąd a zostają Ci co tyle czasu mają do niektórych tyle zła.

Gąsiorek

Temperatury takie że powinni dać dodatkowa przerwe

Po 2 dniach pracy na magazynie na picku mogę stwierdzić że praca nie jest najgorsza,jednak nie wyobrażam sobie pracować tam po kilka lat, a jako wakacyjna fuszka sprawdza się całkiem dobrze ;) toalety wcale nie są takie straszne, dystrybutory z wodą na każdym kroku, team liderzy rzadko się tobą interesują, są zajęci sobą, zawsze jest moment żeby stanąć na plotki z ciotkami i chwilę odpocząć ;) wiadomo że nie ma opierdalania się i po 8 godzinach chodzenia ma się dosyć, ale nikt nas do tej roboty nie zmuszał także nasz wybór. oby tylko wypłaty były takie kolorowe ;)

Szeryf z Bullerbyn

Do ubikacji to najlepiej dopiero w domu... Szef zawsze może usprawiedliwić się, że szatnia...

Babcia Gandzia
@Szeryf z Bullerbyn

Ta praca to jeden wielki kibel.

freelancer
@Babcia Gandzia

Wszystko się nie zmieści, to fakt :)

Syndrom helsiński

Poniekąd prawda. Nawet wodę rozdają w gorące dni. Ale tylko swoim, reszta dostaje dostaje ochłap poza kontrolą i musi trzymać butelki przy tyłku. A płacenie 100 proc. za dotowany posiłek to złodziejstwo.

Tomi

Kiedy bedzie wypłata?

Sten Wanngård

Podobno sprowadzą cały kontener rododendronów ze Szwecji.

Po co to wipisywać jak i tak to nic nie daje ,maych prowincjach nie ma pracy to ludzie jezdżą ,a jak masz 50 to co

Przypadkowy pasażer Volvo v40
@brak

To nie poddawać się. Im człowiek starszy, tym życie pełniejsze uroku.

Stoper

Poszedłem kiedyś do gabinetu posług medycznych. Miła pani powiedziała, że pracownicy agencyjni powinni sobie radzić sami. Czarny humor, prawda? Pomyśleć tylko co można uzyskać u ratownika medycznego, będąc zatrudnionym na stałe.

niesłyszane
@Stoper

T o jest z jej strony nie na miejscu ,agencyjni to co ,tj.obowiazek pomóc kazdem człowiekowi ,tak kiedyś powiedział lekarz ,tacy ludzie muszą pomóc

Ziew
@Stoper

A ze strony pana Bartka też bardzo miło. Może jeszcze poda numery na następne losowania.

Magnus I Picker

Po 24 godzinach od podpisania umowy, możesz tylko dojść do wniosku, że jedynym poważnym i rozgarniętym musi być inspektor pracy, ewentualnie jakiś młody rekin z dobrej kancelarii prawniczej. W H&M nawet związki zawodowe to ściema. Zresztą można w ciemno zakładać, że podobnie interesuje ich jedynie sfera dóbr intelektualnych z jakimi przybywają kolejni nowo zatrudniani naiwni. A pozyskiwanie danych to wymarzone eldorado. Zaś ładowanie się bez proszenia w cudze papcie jest niczym tradycja narodowa. Etyka? Podpisuje się tego rodzaju czek bez pokrycia i przyjmuje na wiarę. I nie jest to dziedzina, którą honorują przełożeni. To raczej jakiś lep na muchy, robale czy inne paskudztwo. Prywatne poletko dla poprawy swego ego. Wszystko przypomina peerelowską spelunę pełną ludzi zmęczonych życiem. I chyba jedyne co ich łączy, to niekłamana chęć do wzajemnego ukrócenia egzystencji. Wyjątki potwierdzają regułę. Tak więc, raczej nie marzę o jakichś 10 latach kariery w dokładaniu do pieca w H&M. Musiałbym nauczyć się artykułować na powitanie: "Heil (usunięte przez administratora) nabrać proteuszowej ogłady i interesować się cudzym stanem posiadania.

Ktosiek

Witam wiadomo kiedy będzie siano (kasa) ? Czy w tym tyg w piątek czy trzeba czekać do nast tyg?

qwerty
@Ktosiek

29.05

Olek

Miesiąc ma 31 dni i 25 oczekujecie wypłaty? Brawo wy!!!:)

ktoś z nikąd

Hejka pytanko warto pracować przez agencje jak jest zastanawiam się

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.