Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

wera

dužo obiecują tylko na poczatku czy to agencja czy normalne zatrudnienie przychodzi wyplata i polowy juz nie ma

buba

lipa , lipa, lipa ten Hm i taka prawda

belzebub

taktyka nie czytam postów co są ino piszę. Ja jestem znawcą tworzenia zdań i co oznaczają te które zbudowane są w metropoliach ksiąg, szczerze mówiąc jakoś nie widzę tu tomisk, w kartach przeglądarek fora dominy krypterów kody kryptydy koparki skały Woli, szczere nłode uśmiechy, duszy Plusy Pozytywne witaminy. O Zapomniałem miało być o Niemcach. To dobra, to zrobimy za to , że oni przyjechali ale zpaomnieliśmy że gramy z nimi mecz .. to za to .. Niemcy wpisują do superkomputera: "Tomek czemu Jasnowidz mówi, że Cray myli się że będzie dla nas fajnie " O sorka bo zapomniałem przed chwilą robiłem stronkę, a ale to jest dowód że jednak robiłem te przypały, i ino się przyznawałem. A to ja się przyznałem za Was bo ja tak lubię się przyznawać; I Swoje Się już wszystko naprzyznawałem. Może jestem żulem, narkusem i prawiczkiem, bidokiem i mitomanem, przestarzałym bezzębnym kablem co w dzień śpi no a w nocy toczy bitwy pod Grunwaldem, ale okażę brak litości nie plotę pogardę, i pomówię nie śni -no prawie ,..-- Ci się to jak mnie ..,i nie pamiętam czy telepatycznie czy mi się śniło, bo mogą wrócić ze 19% zdań dowolnych okrojone- ale za bardzo podobały mi się tam niektóre rytmy sylab nuty wyrazów pięciolinie zdań, pier.oliła mnie wiecie zawsze o tym koszulka wasza , ludzi tanich chłam - to jak kto to ty co Ty żeby mieć takie marzenie, tu siedzieć gdy świat tak się rozwija, tu wszędzie powstają nowe zakłady ale wszędzie .. cholera właśnie pisząc to odkryłem że nie wiem czy bym wrócił jakbym. O k " no to do rzeczy Tomash, a film będzie od mojej siory bo zawsze go lubiła" czyli nick. Tak wpisz ale z telefonu ja nie wpisuję bo inaczej akazało Robyn Cock "The Promise you Made" ta była ostatnia moja ulubiona i fakt patrzyłem się na (usunięte przez administratora) i to 2x za bardzo, ale za to na Cyce nie." Aha, bo kazała mi ssać " - niroz dzieckiem strapiony nie wiedząc czemu co cienko ciągną dni .. cholera no to dam 2 post o Niemcach. ten będzie o tych postach - te dwa co Jackowskiemu wypłacę powie czy to mnie śniło że zapłacone chyba być musiało, bo w tych moich 2 postach skasowanych poprzednio wszystko grało. Można wyrzucić i owszem bo wielu zranionych, ale inne powinno wrócić bo to jest d-u-z-a Gr wy, Wy tego nie rozumiecie- to nie domki, drugie mieszkania na wynajem, ni nawet limuzyny koks i dziwki, bo te awanse to tam jest mała gra straszna niebezpieczna nie Ariadny nić lecz stalowa okrętu lina. przeciw mnie ustanie co go zło nie ima To tu za ten przerywnik ..o fajnie jeszcze2kponad znaków zostało to extra+Mam sok jabłk napiję Wydarzenie roku, tej. No ale wy tego nie rozumiecie; wasza gra- kto będzie prowadził wiadomości, mityngi i czy charkając przy tym, kaszląc między newsami i odpluwając prowadząc wywiad we weekendowych.. konta i te na nich pieniądze, to jest wszystko wasze Go .. mała gra A są miejsca w historii, dżokeje najlepszych teorii . Szybko giną, mnie już zdejmą- nie, to oni Jak Tamci .. co Byli poprzednio się nie Wywiną, na 3 nieśmiertelności jestem powiązany zakleszczony w czasie, już odkryłem różne .. to dlatego nie mogłem umrzeć w 2002 gdy próbowałem jak to jest, tak chciałem i w międzyczasie świadkiem na ślubie .. a ok 2008 może i raz potem .. tu nie wiem czy przez to.. Przeciąg czasu zabierał ręce które miały mnie skrzywdzić .. Te Dwa posty mają wrócić ale ze względu na wartość literacką, to jest moja gra Rozwój Progres postęp odczyt. Kto ze mną zadarł, ten sam się podarł; i to na strzępy. To moje nie- najbardziej ulubione przysłowie, ale nigdy go nie wypowiedziałem i teraz też go nie wypowiedziałem, zwł. kulturalnym osobom No Chyba że ktoś jest bardzo przestraszony ale to wątpię, czy w razie gdyby miało prószyć siwym włosem .. Jak i mnie - Ha ha .. teraz dopiero zauważyłem, już nie mam siwych włosów, pisząc to zdanie -czekajcie poczekejcie Idę sprawdzić tak że to jest duża gra, Dzieci - Noble skundle schroniska dentyści, Witkacy był niezły, ale szli jeszcze więksi fantasmagoryści, własnych sumień oprawcy Butelek z Pomocą dla znajdy nadawcy, ja się tam zatrudnię na tej ..czcie będę tam to palił, robaczków nie będzie nikt się nie oddalił- kto mi nie wykminił, nigdy nigdzie- aha Tera' przypomniało, bo tu się trochę myliłem np Dwa Posty mają wrócić Czyści Czyste nie Przyjdzie im udawać glistę dzieci tych, co prawnukowie nasi zrodzą; grawerowali jego imię laserem w Giewoncie, czerwone ferranafciarz zapłacił żeby w niszczarkę kartkę z sygnałem Wow! I żebym nie musiał głośniej zapukać, Craye ze dwa w oku jednym swym uruchomić- kto nowy nie jarzy, że mógłbym to zrobić a może już jarzy, i tak znowu zdarzy- ja pobijam o centymetr tak jak robił Bubka ino że ja mam już 8 metrów, patrzyłem się na laski nie lubiłem swetrów Leci hejt na Ludmiłę i Svietłanę bo to moje najlepsze kumpele i na pewno teraz ostro dostały w kiblu ze spojrzeń przez ten miesiąc, ale od naszych bo Ukrainek odwrotnie większość dziewcząt trzymała moją siłę i sztamę, a ja zasługiwałem na bycie l ale tylko dopóki niezn z !ndianami nie ma pi

Lola

Prawda jest taka ze to wszystko wyzysk. Minimalna płaca a ty masz być robotem

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Gracek

Nie polecam agencji gi group, wyjebka na całego

Ganger

Jak się chce mieć podwójną wypłatę to trza dwa razy do roboty chodzić ;)

Marcin90

Nie polecam pracować przez agencję Randstad. Nie dość, że płacą tyle co kot napłakał, to jeszcze trzeba wytrzymać z liderem, który jest na ekspedycji i trzeba mu za przeproszeniem trzymać palec w (usunięte przez administratora) żeby raczył się Tobą zainteresować.

Domiś
@Marcin90

Zgadzam się w 100% byłam u niego w grupie, przez miesiąc, chciałam zostać dłużej, ale z Albertem nie da się ani porozmawiać, ani współpracować. Cały czas są jakieś komentarze powinnaś robić więcej, stać Ciebie na więcej. Ze swojej grupy jak ma dobry dzień lubi może z dwie osoby, a resztę ma kompletnie gdzieś i albo udaje, że ich nie widzi, albo chodzi i perfidnie ich mierzy. Może nie dorósł jeszcze do roli lidera, która została mu powierzona. Czego nie można powiedzieć o drugim liderze, który jest na bookingu, bo jest bardzo sympatycznym i pomocnym chłopakiem. Szkoda, że jego kolega nie bierze z niego przykładu

Miła
@Domiś

Masz całkowitą rację. Według mnie Albert jest chodzącym zerem i nie można liczyć na żadną pomoc z jego strony. Mam nadzieję, że jego kariera skończy się tak samo szybko jak się zaczęła.

Szczera
@Miła

Szczerze się nie zgadzam co do opinii o drugim liderze. Kiedyś mu się chciało. Teraz robi wszystko by w czasie pracy zajmować się rzeczami prywatnymi. Jest chamski i arogancki co do swoich pracowników. Komentarze i teksty jakie stosuje są naprawdę poniżej pasa. Ucieka z bookingu na ekspedycje byleby nikt nie widział że nic nie robi. Obrażony jeśli musi coś zrobić i próbuje wykorzystywać innych pracowników, aby odwalali robotę za niego. Pozdrawiam

Miła
@Szczera

Wiem, że lider z bookingu, również się zmienił. Pracują już jakiś czas i razem z lider z ekspedycji sa siebie bardzo pewni. Masz rację,że nie liczą siebz nikim i mam nadzieję, że wkońcu ktoś zrobi z tym porządek.

@Miła

Słyszałam, ze lider z ekspedycji jest w związku ze swoim zastępcą. Widać, ze coś ich łączy, skoro spędzają ze sobą tyle czasu. Ciekawe ile czasu będą ukrywać co ich łączy.

bartolomeo
@Domiś

Domiś ino mi sie poprow

Haruj i milcz

DLACZEGO ZOSTAŁY USUNIĘTE WSZYSTKIE OPINIE O MAGAZYNIE HM W CHLEBNI??!!!! NIE CHCECIE ŻEBY LUDZIE DOWIEDZIELI SIĘ CO SIĘ TAM DZIEJE ??? POWODZENIA ☺ FAMA I TAK JUZ POSZŁA

Witam nczy przez,agencje trzeba chodzic na 3-zmiany czy mozna ba 2

mala mi

Witam czy jesli nie wypelnilam o dochodach to dostane na święta dodatek świąteczny

ciekawska Zosia
@mala mi

a ktoś wie ile tego dodatku świątecznego jak w oświadczeniu podatkowym jest ten najmniejszy próg miesięcznego przychodu brutto?

Kala

Witam wszystkich czy ktoś mi coś powie na temat działu goods in zatrudnienie poprzez HM jak wygląda tam praca dla kobiety?

Wesoly

Witam 6marca ide na spotkanie do H&M powie mi ktos jakie zarobki na poczatek?

Wypłata już jest ;-)

adam

Wypłata będzie jutro.

Japycz

Hej Na kiedy beda wyplaty za luty ?

adam
@Japycz

Jutro

Ktosiek

Miała być dzisiaj wypłata i nie ma ?? !!

mugol

I kieda ta wypłata jeszcze nie ma

Pik Pak

A jak tam grafiki?

expo
@Pik Pak

321 nocka południe rano

człowiek z innej pracy
@expo

Co za prestiż byc haemką zupełnie jak lekarz nie ma co !

Hmka

Do kiedy trzeba złożyć wnioski o przyznanie świadczenia na święta?

Hmek
@Hmka

Do 10 marca, a zostaną przelane razem z wypłatą.

Nowaa

Czy jak zatrudnię się przez agencję to po jakimś czasie jest szansa przejść na etat przez firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.