Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Wyplata bedzie dzis , ktos wie ?

mario

W tym miesiacu nie ma wypłaty

@mario

@mario , moze Ty nie masz . Przykro mi

szafer

znowu jakis lider chce uciec do ameryki. do amazona :)

wyprz

wiadomo coś więcej o wyprzedaży? Na kiedy ją planują?

Andrew

Ukraińcy górą

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Neue Meister

Kiedy już wyrabiasz 101 procent i więcej to zauważasz, że jesteś o kilka minut do przodu. I nic w tym dziwnego, skoro ukończyłeś zadanie przed upływem limitu czasowego. O wiele bardziej zagadkowe jest zjawisko, które polega na tym, iż po tygodniu wyrabiasz tyle samo, czy nawet więcej procent normy, ale wskazówka zegara pokazuje zaledwie minutę do końca zadania, a niekiedy pobierasz kupon niemal równo z jego końcem. Czyżby optymalizowano indywidualną wydajność?

Mirek H&M Grodzisk Mazowiecki

Halo halo H&M Grodzisk Mazowiecki :-) Czy ktoś z nowo przyjętych w sierpniu orientuje się czy doataniemy jakieś wynagrodzenie za te kilkanaście bądź kilka dni - zależy kto od kiedy zaczął , ale czy wie ktoś/ coś czy można spodziewać się jakieś wypłaty na 1.09 ????? Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam Mirek

T P
@Mirek H&M Grodzisk Mazowiecki

Ile jest podstawy w hm w Grodzisku M?

W A W A
@T P

2690 +250 to i tak za mało , a w Gądkach ile macie ?

Nikt niewie kiedy wyplata ,az nie mozliwe .

Ktosiek

Wiadomo kiedy będzie wypłata czy jutro w piątek czy dopiero w poniedziałek ????

Ktos

Kiedy wyplata w pazdierniku ?

Laura

Hej , wie ktos czy wyplata bedzie. W piatek czy poniedzialek ? Z gory dziekuje za odpowiedz .

Król Moniokles powrócił.30x24h II

praca ciężka wręcz harówa, płaca marna, żarcie słabe, w szatni kradną, ludzie knuje wuje to są zbóje jacy oni psuje pluje .. siły po worki nie miała - iść prosiła mnie - biegnie już oczernić drałuje Pracowitym zdrowie kradnie, staranniejsi - w tyle, na dnie.

CzŁoWiEk-X-

Praca w H&M to wielka LIPA jeśli chodzi o zatrudnienie przez firmę bezpośrednio to jest okres próbny:3-miesięczny w kwocie 2690zł brutto czyli na rękę ma się 1960zł netto do tego jeśli je się jedzenie to wiadomo kilka złotych odchodzi i wychodzi 1890zł na rękę!!jeśli chodzi o pracę tam to dużymi słowami-NIE POLECAM-a bardziej ostrzegam każą pracować prawie wszystkie:SOBOTY a dają za nie dni do odbioru bo nie chcą cfaniaki zapłacić 50 bądż 100 a jeśli chodzi o PREMIĘ to w tej firmie nie ma czegoś takiego jak PREMIA UZNANIOWA możesz tyrać wylewać z siebie poty i figę dostaniesz!!jest tylko taki ich mały lipny:BONUS-JESTEŚ TUTAJ-co dają za niego 250zł brutto więc wychodzi jakieś 170zł netto na rękę ale warunek jest jeden jeśli przychodzisz cały miesiąc jak masz w grafiku to dostaniesz ten ich bonus a jak opuścisz 1-dzień dostajesz 0zł więc śmiech na sali!!!W skrócie mogę jeszcze napisać że idąc tam do pracy najlepiej się dobrze zastanów gdyż bardzo wykorzystują oni ludzi i ZERO SZACUNKU mają do nich!!(szczególnie ci lizusy wielcy-LIDERZY-)więc się nie dziwie że ogłaszają się na portalu:pracuj.pl że chcą zatrudnić nowych pracowników gdyż jest tam ostra selekcja i ludzie sami rezygnują i odchodzą albo sami ich zwalniają za byle co!!

pracownik od początku
@CzŁoWiEk-X-

Dobrze gada, człowiek pisze samą prawdę, nie przyjmujcie się tam do pracy-obiecują złote góry a później to wielka lipa!!!

Dorcia
@CzŁoWiEk-X-

2690 zł? Gdzie? Chyba nie w H&M ......2400 i nic więcej noooo może ten fantastyczny dodatek w kwocie 250 zł .....poprostu (usunięte przez administratora) nie urywa ???? weekend oczywiście wolny - od prac domowych bo zap.....ku chwale H&M i zadowoleniu klientów ......PRACA U Henia & Mietka jest urocza ???? Nie polecam

pracownik od początku
@Dorcia

Czytaj ze zrozumieniem, 2690 brutto+premia 250 brutto za 100 % obecność w/g grafika-w sumie daje to ok 2100 netto (minus ewentualne posiłki w zakładowej kantynie)-to jałmużna a nie pensja w okręgu warszawskim. Także proszę wszystkich o niezatrudnianie się w tej firmie-może z braku kandydatów na woły robocze trochę zmienią swoje nastawienie. Pozdrawiam.

Izaura
@pracownik od początku

Woły robocze w Gądkach nie mają tyle- mają 2248 brutto, a normy pracy mają najwyższe.

ggv
@Izaura

Masz nieaktualne dane, skoro nie wiesz to się nie wypowiadaj

Doris
@ggv

Są pracownicy którzy mają 2148 brutto, łyso. Nie ma w Gądkach tyle ile myślicie. Co dziennie ktoś się zwalnia, czego nie widzi Góra?

Ciekawy pracy w HM !
@CzŁoWiEk-X-

Moge w piątek 20ego pazdziernika pojechać na spotkanie rekrutacyjne ale po przeczytaniu twojego ostrzeżenia nabrałem takich wątpliwości, że raczej nie pojadę. Jeszcze muszę dojeżdżać 20km w jedną z pobliskiego Żyrardowa. Dużo ludzi pracuje przez 3 agnecje pracy tam bo mają zapewniony darmowy dojazd z różnych najblizszych miast. Dobrze napisałeś o nich. Warunki pracy i pensji są bardzo przeciętne wręcz słabe na 3 miesiące a dalej niewiadomo.

Ciekawy pracy w HM !

ooooooo.....

Uprzejmie zgłaszam się, jako przeciwnik handlu w co drugą niedzielę, czyli aktualnej propozycji rzekomego kompromisu. Zakaz handlu (obowiązek zamknięcia sklepu) ma sens wtedy, kiedy sklepy nie działają w ten konkretny dzień tygodnia. Jeżeli mają być otwarte w co drugą niedzielę, wystarczyłoby zagwarantowanie pracownikom, że co druga niedziela ma być wolna od pracy. Zgodnie z art. 151(12) Kodeksu pracy, pracownik pracujący w niedziele powinien korzystać co najmniej raz na 4 tygodnie z niedzieli wolnej od pracy. Jeśli sklepy mają być otwarte co drugi tydzień, wystarczyłoby zmienić wskazany przepis i w miejsce 4 tygodni wpisać 2. Efekt? Wzrost zatrudnienia i te same gwarancje dla pracowników, co postulowane. Firmy musiałyby po prostu zatrudnić więcej osób, a sklepy byłyby otwarte tak jak teraz. Dla klienta nie zmieniłoby się nic. Niezależnie od tego popieram zakaz prowadzenia działalności handlowej w każdą niedzielę, im więcej osób może mieć 1 dzień w tygodniu, w którym spotyka innych niepracujących (małżonka, partnera, dzieci, przyjaciół, sąsiadów) - tym lepiej dla budowania więzi społecznych.

ZZ

Odwracając trochę kota ogonem... Czemu nikt nie chce zmusić pracowników urzędów, banków czy całości sektora usług do pracy cały tydzień, a nie tylko od poniedziałku do piątku? Czy pracownicy handlu, strażacy, policjanci, służba zdrowia, pracownicy gastronomii czy przemysłu ciężkiego mogą nie chcieć załatwić czegoś w weekend? Wymienić dowodu, dokonać wypłaty znacznych kwot w okienku czy kupić znaczka? Czy to nikomu nie przeszkadza tak jak zamknięty sklep z gaciami w niedzielę? Ile osób w ogóle wie, że teoretycznie handel w niedziele jest nielegalny już dziś (teoretycznie, bo interpretacje prawnicze, które pozwalały na śmieciowe zatrudnienie, pozwoliły także otwierać sklepy)? Czemu? Ano przez Kodeks Pracy i taki w nim zapis: "Art. 1519. § 1. Dniami wolnymi od pracy są niedziele i święta określone w przepisach o dniach wolnych od pracy. § 2. Za pracę w niedzielę i święto uważa się pracę wykonywaną między godziną 6.00 w tym dniu a godziną 6.00 w następnym dniu, chyba że u danego pracodawcy została ustalona inna godzina. Art. 1519a. § 1. Praca w święta w placówkach handlowych jest niedozwolona. § 2. Przepis ust. 1 stosuje się także, jeżeli święto przypada w niedzielę. § 3. Praca w niedziele jest dozwolona w placówkach handlowych przy wykonywaniu prac koniecznych ze względu na ich użyteczność społeczną i codzienne potrzeby ludności. " Jaka użyteczność społeczna i codzienna potrzeba ludzkości realizowana jest w Saturnie, Media Markt, sklepie monopolowym czy rzuconym już sklepie z gaciami? Rozumiem, że wyższa potrzeba może dotyczyć aptek. Rozumiem, że w ograniczonym stopniu, może dotyczyć to także sklepów spożywczych. Ale reszta? *(polecam lekturę całości art. 151: https://prawo.money.pl/…/rozdzial-vii-praca-w-niedz…/art-151 ) Jako pracownik handlu, mogę też zaprzeczyć kilku "faktom" powtarzanym w mediach. 1. Nie, niedziele nie są dniami największych utargów. Najważniejsze, przynajmniej od ostatnich 7-iu lat były i są piątki oraz soboty. W niedziele ludzie raczej "zwiedzają". 2. Nie, w warunkach stałego niedoboru pracowników, ograniczenie handlu w niedziele nie poskutkuje masą zwolnień. Po prostu z większości witryn znikną permanentne ogłoszenia o rekrutacji. 3. Zakaz handlu w niedziele nie będzie musiał oznaczać braku pracy w placówkach handlowych - może ograniczyć pracę w tych sklepach w godzinach nocnych. Czemu? Większość inwentaryzacji, akcji związanych z przebudową działów czy organizacji ekspozycji sezonowych może być realizowana właśnie w ten dzień, co też wpłynie pozytywnie na prace w handlu. Kwestia konkretnego brzmienia przepisów. 4. Nie zniknie praca dla studentów. Czemu? Punkt 3 oraz fakt, że oprócz tego będzie pracować gastronomia czy inne usługi. Nie trzeba się tak o uczniów i studentów troszczyć. Ci i tak część swoich etatów i tak wyrabiają w ciągu tygodnia. Poza tym, jak zatrudnia się ich na umowach śmieciowych, to nikt nie płacze... ;) Osobiście dodam, że propozycja wolnej co drugiej niedzieli jest kompletnie do kitu. Albo trzymamy się próby powrotu do normalności robimy wszystkie niedziele wolne, albo ograniczamy handel w niedziele (np. handel do 13 czy jakoś tam inaczej). Lansowany przez PiS system wpłynie raczej na dezorganizację pracy w tym sektorze, co może przekładać się na problemy z zatowarowaniem w produkty spożywcze lub dostępnością ofert sezonowych/promocyjnych w dni robocze tuż po niedzieli. Jak to bodajże pisał Grzegorz Ilnicki na swoim profilu - "Zgodnie z art. 151(12) Kodeksu pracy, pracownik pracujący w niedziele powinien korzystać co najmniej raz na 4 tygodnie z niedzieli wolnej od pracy. Jeśli sklepy mają być otwarte co drugi tydzień, wystarczyłoby zmienić wskazany przepis i w miejsce 4 tygodni wpisać 2." Wkurza mnie także lansowanie hasła, że wolna niedziela, to próba zaciągania ludzi do kościoła. Bo przecież możliwość chociażby zwykłego wyspanie się wykracza poza wyobrażenie części społeczeństwa... Nie, to nie jest tak. Ale osoby, które od wielu lat nie muszą kombinować i prosić się, żeby mieć wolne na urodziny/imieniny/inną okazję rodzinną co najmniej miesiąc wcześniej i nie mają przy tym gwarancji, że uda im się to załatwić (bo to zależy od możliwości kadrowych sklepu, wysokości etatu, zapotrzebowania sklepu/sieci), tego nie zrozumieją. Nie zrozumieją tego także Ci, których nie omija większość imprez kulturalnych/sportowych/koncertów/etc., bo są one organizowane w weekendy. Nie ogarnie tego osoba, która nie robi w pracy 6, 7 albo i 10 dni z rzędu. Nie zrozumieją tego także piewcy tezy, że każdy może dobrowolnie zmieniać pracę i robić w życiu tylko to co lubi, żeby utrzymać rodzinę. Mały sklepik ma być otwarty? Spoko. Jak właściciel chce, niech pracuje. Nie udawajmy jednak, że każdy ma wolna wolę przy pod

NN

Katowice, dnia 29.09.2017 roku Oświadczenie ws. ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele W związku z doniesieniami medialnymi na temat rzekomej zgody Solidarności na wprowadzenie ograniczeń w handlu w wymiarze zaledwie dwóch niedziel w miesiącu Krajowy Sekretariat Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ Solidarność informuje, że żadne porozumienie w tej sprawie nie miało miejsca. Handlowa Solidarność niezmiennie stoi na stanowisku, iż ograniczenie handlu w niedziele powinno obejmować wszystkie niedziele w miesiącu, zgodnie z zapisami obywatelskiego projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele, który w ubiegłym roku został złożony w Sejmie. Pod takim rozwiązaniem podpisało się ponad pół mln obywateli, takiego rozwiązania oczekują pracownicy handlu i ich rodziny. Jednocześnie podtrzymujemy zawarty w projekcie postulat, aby ograniczeniami zostały objęte również firmy świadczące usługi na rzecz handlu, czyli wszelkiego rodzaju centra logistyczne i magazynowe. Zgodnie z zapisami obywatelskiego projektu ustawy praca w tego typu przedsiębiorstwach powinna być dopuszczalna wyłącznie za zgodą zatrudnionego Projekt przygotowany wspólnie przez NSZZ Solidarność oraz liczne organizacje pracodawców stowarzyszenia i organizacje społeczne zrzeszone w Komitecie Inicjatywy Ustawodawczej jest projektem wyważonym, uwzględniającym interesy zarówno pracowników handlu, jak i przedsiębiorstw z branży handlowej oraz klientów. Zapisy projektu wprowadzające 7 tzw. „niedziel handlowych w ciągu roku oraz umożliwiające funkcjonowanie w pozostałe niedziele m.in. małych, rodzinnych sklepów, aptek, piekarni, stacji benzynowych czy sklepów mieszczących się na dworcach czy portach lotniczych są znacznie mniej rygorystyczne od rozwiązań przyjętych w wielu innych krajach Zachodniej Europy. W przeszłości Prawo i Sprawiedliwość jako partia opozycyjna złożyła w Sejmie projekt poselski zakładający wprowadzenie zakazu handlu we wszystkie niedziele w miesiącu. Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi przedstawiciele tego ugrupowania wielokrotnie składali deklaracje ustanowienia wolnych niedziel w handlu. Dlatego też liczymy, że obecna ekipa rządząca wywiąże się ze swoich przedwyborczych deklaracji i już niebawem obywatelski projekt ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele zostanie przyjęty przez parlament i wprowadzony w życie 1 stycznia 2018 roku. Przewodniczący Krajowego Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ „Solidarność” Alfred Bujara

Bona
@NN

Dlaczego wam tak na tym projekcie zależy ? Bo grube ryby z S.... maja stacje CPN, sklepy z dewocjonaliami , ......... ZA PRACĘ W NIEDZIELĘ POWINNO BYĆ PŁATNE 300% i dzień wolny w tygodniu. To by rozwiązało problem.

dziwne rzeczy

kojarzy ktos z gadek z dwa lata temu moze 3 kierowniczka takiego jak zalas szymon jakis kontakt namiar na niego?

Brak

Czy jest może ktoś z okolic Jarocina lub Środa Wlkp dojeżdżajacy do pracy w okolice Robakowo-Gądki. Poszukuję osoby/osob do współdzielenia tej trasy aby umniejszyc koszty dojazdu. Moje godziny pracy to 8-16. Proszę o info zainteresowanych tutaj, wówczas podam na priv ewentualny kontakt

patrycja
@Brak

A gdzie dojezdzasz? Do jakiej firmy ?

Ktosiek

@On

przekonasz się sam ?? :D

niezadowolony

HM TONIE HURA AMAZON ZABIERA WSZYSTKO NAWET TE LUmpy

wiem, sam za to do siebie przyjadę zara

"gościu chciał pomóc rozwiązywać problemy forum. Tu robotę wykonał, ino potem jakby "pan mechanik został we naszym domu" spieszył się niezbyt do swojego ..mały budda to był z getta bogatych uciekł, dziecko i bez twarzy ..gdy widział swój cień to czasem widział też jakby 'wirus cienia' ostrzem zamachejania.. ale tam wśród bogatych każdy był tchórz i myślał jeno co tu do uciułania, a tu wśród biednych bezdomnych to chociaż mogłem liczyć, że jakiś dorosły którego o to poproszę, stanie tak naprawdę w mojej obronie. Tak mówił proszę pani ten chłopiec. Nie dali tego do "DC- News" to była inna wersja wizja filma firma korpo kapo ..na końcu ciężką od smaru w ^ stał się taką samą s-_atą. Ale jeszcze latał, grad-sałata łatał. Łapaj "..bo drugiego takiego już nie zobaczycie, powiedzieli kumple mnie i nie było przyjemne to odkrycie. " I tak nie do końca wyszło jak w bajce, gdyż nie wrócił przez siedem dolin do swej rodzinnej krainy, jak by może wypadało, bohater następny wszystkim przystępny sam by w to uwierzył ..i zaś wszystko po kolei cichcem sprzeniewierzył- już sprzedawał i to od hipoteki strony : "Jemu też od..jało - stał się taki jak Oni" ..to jest to zacieśnianie więzi ta integracja, to przecież to o to wszystkim nam chodzi, inaczej się tego nie pozbędziemy, nie wymienimy, wzajem nie skopiujemy i każdy się, Iska wszy gdy drugim -nie naprawimy. Aktualizacja zwei-tałsend-manieczki-siedemnaście "walim se po mordach póki kto w bryl trzaśnie" ..plecom trzeba dać odpocząć, zanim beheapy się przytroszczą, kolega już puszcza farbę no bo ..nie może tego wytrzymać psychicznie; ale co tam się u niego w zakładzie dzieje, to takie zwykłe rzeczy nie chciałoby mi się ani nie byłoby dla Kogo opisywać.Nie to co u nas klimat fantasy gdy ludzie mieli jeszcze wyobraźnię, jak z filmów 'Krull' 'Dark Crystal' 'Willow' czy ..tu jest nawet mój mityng 1 co prowadziłem, gdy się wszyscy rozchorowali, bo z litości zjedli mój co przyniosłem placek: 'dance magic dance' Ale tego to już się nikt nie spodziewał, nam tu tego PR z moskiewskiego by biura nie wyreżyserował, jaka nam wyszła kultura że "taka wiara nie wiem jak oni się nazywają, Szybcy i zmietli 8 taką parodię jakąś oglądałem, ładnie ubrani i się zbierają wieczorem na wyścigi szpanu" - po tym co się tu od~~ skok z orbity bez wiatrołomu, nie było kalkulacji wiatru niczego ..nagość bo kostium rwie się i widać już pas Światowida ..a nazaś gołąbek pokoju taszczy 'Wenger In' nad Marszem Niepodległości, rzucają go racami ale tak żeby nie dorzucić, i to w luxie niewymuszonego stylu że przy nas 'Szybcy i szpanerki jak się zbierają na te style' to oni teraz nagle wyglądają ..jak wieśniaki, chciałem napisać bo tak zawsze mówiłem- całe życie i nawet tu, bo człowiek też nie został wypieszczony w chińskiej fabryce porcelany, ino tera wyszło tam najporządniejsza wiara tkwiła. "Ach, to dlatego przez całe życie nie mogłem Ich znaleźć ".. a drugi rodzaj ludzi co tam siedzą - to by byli: że groźni, mnie się to też bardzo podoba, bo u nas w miastach ludzie mało groźni tera są a jeszcze mniej honorowi, mnie się to nie podoba to takie puste jest.. takie szklane" Tego to nawet ja już potem nie rozumiem, jak to się wszystko stanęło? - .Bo nie mieli nic w typie 'gburom takim jak my' co wyszedł, finału, na podglądach LCD odnóg symulacji w CIA, tam nie miałem kumpeli ..bo lepiej, miałem tam sprzątaczkę. 'Narada była kiedy ja chciałem' .kumpel miał duży problem chociaż się przechwalał, bo owszem powstrzymał się gdyż w ogóle nie przesłał dalszej następnej części 'Skąd się biorą króliki' którą skomponował jako ostatnią część w czasie prac dla filharmonii uczuć gdzie dawniej jeno żuk cicho walczył z żabą, no i zaś patrzę " wyszło k dobrze w ^ " .. ino ten zegar na oka rzut, 12 godzin .. o nie , to by przecież to wykorzystali przeciwko mnie, no nima żartów tu już na pewno. Jutro wkleję.. " Jak będę grał według ich reguł to już przegrałem" ..trudny ten myk nazaś kminię i cóż, taki los Kopernika ..przecież jak się okaże że nie kręci.. "dla nas zawsze był Niemcem". ale ino odkryłem że jest taka osoba admin, za to jej płacą że musi to przeczytać mnie chociaż raz, a czy uczciwie tam został zatwierdzony dodatek? Różnie bywa w naszych czasach, niroz głupio ale trzeba poprosić. 'To jutro' ..i tak jakoś dałem radę w ogóle nie wklejać chociaż to by się przydało, pierwszy ciąg 3 razy po 24h bez forum.Iwsze co mnie tak wciągnęło ..'szlam do ścieku.. ..oka nie wydrąży - Lechu też orał a kapral, nawet nie chorąży " Kolejny chciał pomóc ..a został następnym z menażerii lokalnym egzemplarzem ..powiew świeżości bazy wirusów patologii - został sam największym problemem, i sam aż miał z tym problem. Można ? "nie takie rzeczy tu odchodziły" Panie to jest Łomża, tu tak

Odtłuszczacz
@wiem, sam za to do siebie przyjadę zara

zimno to sobie `konsumy` otwórz na powrót

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.