Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Dangerous & Game

Ludzie - na jakie wynagrodzenie brutto można liczyć na okresie próbnym - na stanowisku : magazynier ? I jak jest z premiami ? Czy one w ogóle są ? - Jeśli tak to mniej więcej - w jakiej wysokości ? Pytam ponieważ - zastanawiam się / czy aby nie aplikować do tej firmy. Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi. Z góry dziękuję ! Barbara

On
@Dangerous & Game

Magazynier czyli GL? Z tego co wiem HM Gądki Magazyn nie robi naboru do pracy

T P

Co ta baba z Solidarnośći rozdaje, fajnie by było jak by były wolne weekendy w pracy -ale nie będą. Nasz Rząd jak chce to uchwała ustawę w ciągu jednego dnia. Dziwię się Solidarności że popiera PiS, co oni z tego mają. Obiecywanie Pracownikom wolnych niedziel, są to obietnice bez pokrycia. Pracownicy magazynów nie są ujęci w projekcie ustawy w wolnych niedzielach.

Arek

Wiecie może czy można kupić inne buty robocze spełniające te same normy? Te cholerne buty mnie wykończą..

loggo
@Arek

to trzevba do tego nowego dietetyka

brat Zuzy
@Arek

można, nawet czasami trzeba ~~50 pln @Wiecznie trącany pracownik: ..i przepychanie się w kolejce przed tych, którzy mieli czerwone przed nimi zobaczyli. To jest najgorsze w tych ludziach, nieuczciwość .. między nimi pospolita -dwa końce zakładu, tam jawna tu skryta. @Dangerous & Game: 2000 very dangerous and you're game @loloa: do 14.15 czy 14 zależy od stanowiska, niektóre procesy ..maszyny - transfer energii produktu trwa, idzie cały czas. A Ukraińców stanie, zacznie gadać ..zrzędzić - narzekać, pewnego dnia cały las, nagle ,za to obudził się duch pracowity godziwy w nas, nim na r padłem.

loloa

i jakie zarobki na 1 zmianie??? będę wdzieczna za info....pozdrawiam wszystkich z h&m

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Nic

Kierownik zmiany C przystojny ????????

nick
@Nic

Pewnie Konrad O

taki-ktos

Jak czytqm te wszystkie glupawe opinie o HM to normalnie wlos na glowie sie jezy. Mam wrazenie,ze pisza je ci,ktorzy nie palaja sie zbytnio do pracy-pisze zwlaszcza o pracownikach HM z czrnymi smyczami,ktorzy na potege sciemniaja w regalach,w nowych lokalizqcjach na dole i nie tylko i za to oczekuja kosmicznych zarobkow. Ludzie,przeciez nikt wam nie bedzie placic za scieme w regalch!Wezcie sie do roboty! Bo najlepiej sciemniac,plotowac o (usunięte przez administratora) Maryni,obgadywac i oczekiwac kokosow za to. Jestem na picku i jako pracownik agencyjny obserwuje Wasze sciemnianie to normalnie noz w kieszeni sie otwiera.... Nie geneneralizuje ze wszyscy z HM to sciemniacze bo bylbym niesprawiedliwy w ocenie. Ale wezcie sie do roboty to bedzie ok. Ogolnie polecam prace,bo sam na zarobki nie narzekam, mimo ze pracuje przez agencje. Jesli jest sie ok w stosunku do ludzi to inni sa tez ok. I jesli jest sie pracowitym to firma przy wyplacie to doceni.... Tyle w temacie.

Iza

@Anetamożesz powiedzieć coś więcej na temat swojej pracy? Chętnie dowiem się więcej o mocnych i słabych stronach pracy. Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy?

piotr
@Iza

tylko nie do HM

Aneta

Normy znowu podkręcili o 10 %, już widać jak niektórzy normalnie biegają by się wyrobić, niedługo trzeba będzie fruwać. Przegiecię na maxa.

Bethy
@Aneta

Też to zauważyłam, że procenty pospadały. Co oni robią z tymi ludźmi, dajcie spokój. Zamiast więcej ludzi zatrudnić, to prościej podkręcić cichaczem normy i niewolnicy może się nie połapią. Trzeba stąd uciekać i tak to niedługo będzie ukraińska firma.

agnieszka
@Aneta

Czy ktoś z was pracuje na 1 zmianę przez agencję? Zadowoleni jestescie czy lepiej dac sobie spokój?

kati

Od września Marcin Jojo ma kierować Solidarnością w Gądkach. Ewa w końcu idzie na eme .

'97
@kati

Niech żyje Europejskie Centrum Grafologii im. Gdańskich Pilotów Samolotów Pasażerskich!!!

Pusia
@kati

To ile teraz będą składki wynosiły ? - bo ja płacę 28 zł. Marcin wierzymy w Ciebie.

Ruda
@kati

Jojo będzie rządził .......cham,debil takich trzeba więcej ....Ewunia obiecuje ,obiecuje bo jej za to płacą ......a wy ludziska pracujecie i będziecie pracować w niedzielę a Ewunia liczy wasza kasę co miesiąc po 20 zł od każdego hahaha i pupcie płaszczy w klimatyzowanym biurze !!!! Gratuluję poparcia baba Jagi ????

H&M - Nowo powstający magazyn - Grodzisk Mazowieck
@Ruda

Jak jest z wynagrodzeniami ? Czy tylko pensja brutto - i to wszystko ? Czy panuje jakiś system premiowy ? Np premia uznaniowa ? - określana jej wysokość przez przełożonego ? Jakie są realne zarobki dla osoby początkującej na stanowisku : magazynier ? Jak jest z umowami ? Na jaki oni okres je dają ? O co chodzi z Tą normą ? Czy to prawda , że jak pracownik tej , że normy nie wyrabia , to po kilku dniach dziękują za pracę ? - takie można poczytać opinie na tej stronie . Oraz jaka panuje temperatura na magazynie -> Czy " koledzy" z magazynu w Gądkach - mogliby podzielić się opinią na ten temat nowo przyjętym " kolegom" do magazynu nowo otwartego w Grodzisku Maz ? Czy rzeczywiście panuje dosyć luźna atmosfera w pracy ???? Bardzo proszę o szczere odpowiedzi , gdyż wiadomo , na spotkaniu rekrutacyjnym zawsze jest pięknie mówione - taka jest strategia w każdej firmie. Dlatego też nowo przyjęci , bądź przyszli nowo przyjęci pracownicy magazynu H&M w Grodzisku Maz -> Chcieli by wiedzieć jak jest rzeczywiście z perspektywy spojrzenia pracownika magazynu w Gądkach. Koleżanki i koledzy jak możecie podzielcie się waszą opinią o pracy w H&M : Jakie są wady ? A jakie zalety ? :-)

jaToM z NaMI, pls nie bądźmy waflami
@H&M - Nowo powstający magazyn - Grodzisk Mazowieck

uśmiechali się wszyscy, podał dłoń tylko Andrzej. Inaczej by my o sobie nie słyszeli, nigdy się nie dowiedzieli. A ludzie nadal byliby poniżani - przez te dwa lata w dziedzinach codziennego "z zasady " respektowania ogółu zbiorów zdań z dziedziny tekstów praw zakresu ustawodawczego problematyki kodeksów pracy i konstytucji ..my z otchłani wzlecieli, piekiełka co tu zastałem kiedy tu trafiłem , - nie znacząc nic .. jak animowany stworek z odcinka kreskówki 30min. który nie ma imienia bo on zaraz zginie, czasami support się jak z Wesa Cravena robił dziwne mordy jak lodówki ale szedłem jak oni, człowiek tylko ze ry.a ale sk.....l twardszy od mrówki. To praca dla takich ludzi , normalny uczciwy człowiek się tu tylko szybko ubrudzi, ich niesprawiedliwością nienawiścią hejtem, zapała odwetem i wstrętem, zaletę : ma ten zakład ten, że są tu niebywale i ode mnie o wiele bardziej Szlachetni Ludzie - ... O JA P....olę! co ci Mili Państwo robią tyle lat w tej-Budzie.?? - Mówiłem do Niej cudzie, marzyłem o jej udzie, podeszli starzy ludzie, zniszczyli to i mnie, i tak się nie wkur..ę Czekali na mnie, a teraz chodźmy - zwińmy obóz z godnością, starannie. Wstanie nowe zaranie i i tak jeden Polak przy Polaku, i nawet przy Ukraińcu stanie, jak brat z bratem w obronnym murze, idą wyzwania dziejowe duże. zalety hm: praca nie jest niebezpieczna, dziś odkryłem najniebezpieczniejszy czynnik w ruchu: ludzie , a każde twe słowo na podsłuchu, przerobią saperzy spomiędzy setów plotek tkacze kable szuracze kaperzy szulerzy - sam niewiele wart, jeśli byle czemu wierzysz i to powtarzasz, jak gdyby na pewno naprawdę tak wedle tych słów było , a może to we czyjejś wyobraźni okularach raczej sedno przeinaczenia tkwiło. Na każdym dziale o awansach decydują języki, nie spracowane ręce rzetelne rubryki ani pełne wartkiej akcji skoroszyty zawsze najbardziej opluty wśród kolegów najbardziej poczciwy i należyty, sumienny i pracowity - i nie kablował i do końca się samolubnie nie zachował; nie mieli na niego prawdy to nakablowali na niego nieprawdę, każdy znasz taką historię ze Swojego działu. Wady hm..:-=nigdy nie wiesz kiedy najlepszy przyjaciel cię podp.....li - ściany mają nosy, lustra mają szpony ... jedna przed tobą a trzy za tobą, plotka niejedna o Tobie kroczy, ścieg czyjś mało uroczy, ale staranny - lecz to ja i tak wyjdę ostatni z tej waszej zombiaków we wielosześcianie kwarantanny co zawsze wynajdujecie i niesiecie plastikowy kubeczek tylko dla siebie, tak 5 ich jest ciężkich gdy dziesiątki w potrzebie , co nie mają odwagi poprosić, a przyjechały tu może, w intencji lepszych dla jedynaków swych lunet, i są gotowe i będą - na naszych oczach ...góry przenosić. Bohaterstwo ukraińskich ludzi widzimy na co dzień, i tak gość się okazał dobrodziej, bo i Polak rzadszawy cienki zblakły przechodzień a częściej człek zacny, a od nowa zatem kraczmy: POLSKA = UKRAINA Inaczej nas ni ma.

Mańka

Witajcie. Czy ktoś się orientuje czy w tym roku będzie wyprzedaż? Ktoś coś słyszał? :)

Zuzanna Zamyślona

Przez agencję panie robiące normę i ponad ok. 2266zł za wszystkie obecności. H&M ma kilkadziesiąt euro z każdej rzeczy ale swoim harującym nie trzeba nikogo przekonywać pracownikom którzy tworzą firmę jak mrówki mrowisko jak pszczoły ul. Dużo mniej oferuje swoim pracownikom nawet z dwuletnim stażem akurat przedwczoraj kolegę pytałam co opuścił agencję kiedy ja zaczynałam. Zazdrościliśmy mu ale potem już zawsze był smutny. Nawet zmianę dali mu inną rok wracał. 1600-1700 ma nie wiedziałam tak kiepsko. A więc ci ludzie przychodzą tu tylko dla sprawy dla idei to są ideowcy. Tyle że to się do emerytury liczy a przez Agencję nie. HM ma jeszcze 400 zł na święta i wyprzedaż i chyba kartę na siłownię. Co do rozwoju układy tu i tu decydują za kulisami bo są kable i są serwery. Poczciwi i pracowici są pomijani w HM nawet bardziej i dłużej a w agencji łatwiej się wybić. Ludzie tu i tu największym zagrożeniem koledzy i koleżanki. Liderzy tu i tu co drugi dzień w stresie. W H&M lista osób które będą się szkolić zapełniona została już w czasach budowy piramidy faraona Setiego II i zabetonowana w komorze u stóp mumii mam wrażenie a ustalały ją święte krokodyle. Najgorsze w tej pracy dla osób które mają cienką skórę że nie wiesz czy plus 10 czy plus 30 będzie na dziale gdzie pójdziesz może w saport a H&M może mieć bluzy a jak z agencji to przebrać się możesz dopiero w przerwie.

loloa
@Zuzanna Zamyślona

Zuzanno a jak wygląda praca z agencji na 1 zmianę od 6.00-14.15? i dlaczego dl 14,15 ? a nie do 14? Trzeba pracowac wszystkie soboty i niedziele tez na 1 zmianę i ja to wygląda? no i na jakim dziale ta 1 zmiana? Dziękuję za informację te powyżej-bardzo dla mnie pomocne

Zuza

Chciałam jeszcze zapytać kto był gwiazdą na imprezie. Liczę że się ktoś pofatyguje odpowiedzieć. To żart ma się rozumieć.

niezadowolony

Dlaczego ten magazyn cieszy się zła sławą -niedawno "chłopak z agencji poniżany przez jakąś pracownice HM za kogo ona się uważa totalna dyskryminacja ,WYZYSK !nie dają ludziom szans !pracujesz pare dni i wyjazd za małe normy !Co na to włascieciel tego przedsięwzięcia ?dużo się słyszy o Hm i innych magazynach -dlaczego tam tak niema np AMAZON !Jak można tam wytrzymać PSYCHICZNE CZY KIEDYKOLWIEK W HM SIĘ ZMIENI PYTANIE BEZ ODPOWIEDZI I NORMY I WYZYSK !Człowiek nie jest ze stali Panie własciecielu HM jesteśmy ludzmi!Czy liderzy tam się zmienią kiedykolwiek bo słychać o tym magazynie w całej wielkop.i innych magazynach !

była pracownica..
@niezadowolony

Większość pracowników h&m ma bardzo niski poziom kultury osobistej, zakłamanie i fałsz. A co ma do tego właściciel- jego celem jest jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem. Dziwię się że w tym roku były tak duże podwyżki dla pracowników.

Zuza
@niezadowolony

Z jakiego jesteś działu i której zmiany? Może napisz jeśli to nie sekret bo wystawiasz opinię całemu zakładowi a wielu liderów to uczciwi ludzie i jest dobra atmosfera.

Magda91
@Zuza

Ktorego wyplata w sierpniu?

Magda91
@Magda91

H&M to glodowe pensje.Brak slow!

Julia

Czy ktoś wie coś o tych wolnych niedzielach ? W tamtym roku podpisałam się pod pismem i miały być wolne niedziele od stycznia :(

mima
@Julia

Może i będą ale nie dla nas - Solidarność walczy o panie ze sklepu. Poczytaj sobie projekt ustawy, tam jest wszystko napisane. Liczyły się tylko podpisy .

była ...........
@mima

Obiecanki cacanki a głupi pracownik zadowolony. Gruszek na wierzbie nie będzie.

Milka

Hej. Mam pytanie. Czy jeździ ktoś z Grodziska Wlkp do Gądek na zmianę C?

Dośka

Mam pytanko kiedy dostaniemy spłatę podwyżki?Wie ktoś coś?

wierny

słyszałem ze od 1 września będzie wysyłka z Gądek do Polski i to jest pewne bo z Włoch się nie opłaca

Jagodx3

Hej kochani. Pracuje ktoś z was przez work service? Chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z wypłata, ile wychodzicie na miesiąc i czy to prawda że przez agencję nawet robi się więcej niż 5 dni w tygodniu.

Ona
@Jagodx3

Jako pracownik hm pracuję po 6 dni w tygodniu...na nocną zmianę

Zuzanna Z
@Jagodx3

Przez Work Service zarobisz 2 tys. czyli więcej niż w H&M czasami ale emerytury z tego mieć nie będziesz. Jest przejrzystość i wypłata zawsze na czas do 10 nast mc ale owszem 6 dni w tygodniu to jest nie dla ludzi pracowitych bo wlasnie tacy się wykańczają pierwsi Jestem pracowita ale sama też nie wiem bo H&M też ma 6 dni tyg ale bonusy na święta można sobie coś kupić Myślę że agencja jest dobra na początek work chyba najlepsza i od razu zaczynasz

Kobieta
@Zuzanna Z

Hmmm osoby agencyjne podbijają nam normy, robią byle jak ważne że zrobią normę i premie mają a my nie. Zacznijmy wszyscy patrzeć na jakość a nie na ilość.

Prezes Pajączek
@Kobieta

Proponujesz dawać do szafy...?

Bacha
@Kobieta

Wcale im się nie dziwię. Skoro można w ten sposób więcej zarobić to czemu nie. Niech sobie rozdają premię za robienie (usunięte przez administratora) jeśli decyzyjnym w hm to nie przeszkadza. Czym się przejmujesz?

Z Zmyślona
@Kobieta

W agencji jest premia za przekraczanie normy ale nie wszyscy to robimy i tak więcej od Was zarabiamy chociaż obiad drożej. Ja mimo tego chciałabym przejść do HM ponieważ jest ta gwarancja bezpieczeństwo zatrudnienia a w agencji to jest tak jak dwa tygodnie temu słyszałam że jeden chłopak a trzy tygodnie temu też podobno inny poszli na jakiś dział na saport i ich zwolnili bo słabo wyszło a oni potem mówili że się starali. Ale nie wiem to może być plotka. Ludzie ze wsi tu są głównie więc zagrodowa nieżyczliwość. A ludzie z miast to chyba słomki mają zamiast kręgosłupów. Na szczęście jest jeszcze sporo dobrych osób a to że każdy może wylecieć w każdej chwili to inna sprawa. Są równi równiejsi i najrówniejsi. Na koniec zmiany często dostaję ochrzan chociaż bardzo się starałam na moim dziale rynna mówią że to moja rynna zatrzymuje ten do góry sorter który zatrzymuje obydwa bukingi. Robią się klatki a co mnie obchodzą ich klatki jak my same mamy dużo. W mojej grupie liderka w porządku i da się z nią pogadać. Pozdrawiam was i nie dajmy się uważam normy są za wysokie

him pracownica

szukam jakis inforamcji na temat zarobków itp ktoś moze coś ma , szukałem i znalałem tylko opinie na gowork i http://mojepobory.pl/hm-hennes-mauritz/hm-hennes-mauritz/ ktoś sie wypowie pozdrawiam

kkkkkkkkkkkkk

kiedy wypłata ?

kacha
@kkkkkkkkkkkkk

wyłata będzie 27.07

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.