Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Bbbbbb

Słyszałem że mają zamknąć hm w gadkach, bo tylko biedni ludzie z wiosek chcą tam pracować. Prawda ?

Benita

Jak wyglądają zarobki na stanowisku lider grupy?

kkkk

hej mam pytanie czy jak jestem w ciazy to nalezy mi sie podwyzka? Proszę o konkretna odpowiedz

odp
@kkkk

Nie, jeśli jesteś już na L4

,,,////////

obłuda i fałsz w dc h&m w gądkach, skąd te baby biorą. zobaczymy jak będzie to tym festynie - będą zachwycone a po będą narzekać po alejkach. nie zapomnijcie pojemników na jedzenie - wstyd , wstyd, wstyd. zero okłady i dobrego wychowania. kierownictwo hm ma was za tanią siłę roboczą

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Benita

Powiedzcie mi ile zarabia lider zmiany, jakie są warunki pracy.

Szymon

Ma ktoś jakies info na temat pracy wakacyjnej na zlecenie?

klient

Z pomocą reklamy banerowej na portalu WPR 24 H&M prowadzi obecnie rekrutację pracowników magazynu do" nowo otwieranego centrum dystrybucji w Grodzisku Maz". Centrum dystrybucji H&M owszem budowane jest, ale nie w Grodzisku Maz. tylko w powiecie grodziskim we wsi Chlebnia (do11.12.1965r. Chlewnia) na gruntach gdzie występowały tzw. czarne ziemie pszenno- buraczane, obecnie odrolnione. To tak dla zobrazowania prawdziwej lokalizacji centrum. Moja jako klienta ogólna ocena firmy wg. skali szkoły wyższej - negatywna tj. niedostateczny -2

@

Jaka gwiazda bedzie na imprezie?

Weteran
@@

Bonus BGC

Xxx

Jako pracownicy mamy dodatkowo 40% zniżki na produkty z wyprzedaży?

wladza to potęga

Woda sodowa już uderzyła nowej glr na zwrotach.nie szanowała ludzi nigdy ale teraz to juz jest przesada.pigi ogarnij się.wstyd żeby juz nawet nie umiec powiedzieć czesc.

Momo

Ktoś już podpisywał aneksy?

Patka
@Momo

Ja podpisalam. Nie mogę powiedzieć ile, ale koleżanki które się zwolnily juz żałują.

Ona

Niby kiedy...

Refillowiec

Kumplowi też się trafił już aneks to niby 335 brutto dostał

ktosik
@Patka

Ale sciema. U nas nikt nic nie wie jeszcze

Konter
@ktosik

Antoś wie nawet komu wypłata na myśli ;)

Owszem nie umyłem nóg jeszcze pierw myśl streszczę

a ja mam taką teorię, napisałbym ją w kiblu ale wydaje mi się wyjątkowo dobra, nie byłoby to więc wobec nikogo w porządku - że gdyby wyburzyć obie albo choć starsze półtorej naszych hal, namówić do tego właściciela i zbudować nowy obiekt spełniający te same funkcje, ze dwie mile ino morskie dalej, obojętnie gdzie może na bagnie, - ale nie na jakimś pradawnym cmentarzysku, bo jak to jest.. że każdy w domu wchodzi w przedsionek z życzliwą intencją dla swoich bliskich, pogodną ma twarz i szczery uśmiech za który równie autentycznie się lubi - a tu przychodzą, wysiadają z autobusów ..jeszcze jest wszystko zwyczajnie, nic się z nimi nie stało .. I nagle przed wejściem do szatni, a tuż po okazaniu wstępu prawa, dopiero co przyjacielsko rozmawialiśmy, dwakroć pomocna ma rada gdy ciekawa jej sprawa -Nagle codziennie o tej samej minucie przeistoczenie .. szła obok kumpela patrzysz olbrzymia szczypawa, i sam patrzę też już zmienia się ręka moja, mijam szafkę w drodze do luster czuję jak zaczynam przypominać potwora, rosnę i zmienia się moja twarz - gdzie był pogodny gościu tera pokryty mchem kamień ostrokrawędny masz. Za chwilę zacznę się panoszyć - ...dziwne, bo przecież gdyśmy szli tu z peronu, to mnie łatwo było spłoszyć, i codzienny poranny Goguś szedłem nadwrażliwy, od kumpli i towarzyszek pracy z daleka, wchodząc tu ...widocznie jak każdy od razu na schodach, wbijam w d ... se ćwieka. Dlaczego jak byłem z Mikołajem i złamaną nogą sam na wyłączonym lecz oświetlonym Bookingu N - to nie do końca było to czuć w powietrzu, ta atmosfera - że jesteśmy tam tylko my dwaj, i nikogo więcej. Było to do bani, ale oczywiście nie na tyle żebym puścił lukę większą jak sześć sztuk rzeczy przez tą okoliczność, nie takie niuanse trza przezwyciężać dla w ogóle przeciętnego wyniku. Ja znaju, co trapi was wyczuwaju - pradawną mocą, odwrotnie doktorów szamocą i ogłupiają, to stare dziady, znachory rację mają - w nowym budynku może zniknęłyby waśnie, ludzkie spory .. we tak niesamowitym zagęszczeniu, że Tony Halik po dwóch dniach, byłem z nim na środkowej taśmie - na Starym: nie że coś tam ekstra -powiedział, tylko stał blady jak ściana, a ja coś tam mówiłem -..próbowałem do niego dotrzeć, do tych oczu patrzących w dal żalu nad ludzką małością. -"To dopiero początek "rzuciłem mu fakt i albo sobie poradzi, albo nie - to jest też piękne, że tylko nie byle jacy - obojętnie, i cóż że brzydcy tacy, ale twardzi sk.....le - sobie u nas poradzą; a zwłaszcza na moim dziale, za co który lubię.

跋蔔泊

ale przez agencję masz większy luz, - a hm to przywileje, bonusy - ale też i większy stresior. Z kasą różnie to bywa; sprawdź ile zarabiał, może jako cieśla czy około_świątynny celebryta-psioniczny_strongman ..nie wiem, może jakieś kokosy - dawny obywatel królestwa Galilei niejaki Jezus - a patrz jaki we historii krezus, wywrócił ludziom serca ..-pół tego dokonał niejaki Lenin, do końca słał listy do mamusi o siano, nie zhańbił się pracą, ale też do góry nogami, i odwrotnie przetasował pół spośród krajów, gdzie bogaci trudem powiek i rąk takich jak my, się bogacą. Ja ich załatwię; a tylko kto ni razu nie zdradzi, wpuszczę na swą tratwę. I tacy są pomiędzy wami, lecz i my spadniemy w złą, żaru Otchłań coś czuję - po tym teatrze ról pustymi z tektur postaciami. Wariant minimum na grobie, życiem w świecie szlaczek zeszytu losu zdarzeń chwil, - będzie Po mnie i po Tobie ..ale we szalach klas inno ' '' ..ze innej ja, a ze innej Ty gliny - się nie powiedzie Ci nigdy podług twych wartości szukanie mejch wajchnięć zwrotnicą losów przyczyny.

nic ja tu nie skłamał, szerzej patrząc kanał

Raz miałem podpadziochę bo nie stawiłem się w pracy, nie że tam coś tego, było - tu pokazuję gestem, - ale po prostu wymiękłem i stwierdziłem że nie dam rady tegoż dnia pod prąd tylu wioseł nienajżyczliwiej pracujących zdaniami, oni swoim czyhaniem nadmuchali mnie jak wielki balon w miarę uczciwej, przyzwoitej ogólnie porządnej, a z rzadka już jeno, czasem nawet dobrej pracy, jak u Ukraińca świeżaka, pierwsze pół roku -gdy tak samo je jak Polak głupi, a raczej gupi - i myśli że rękami albo nogami do czegoś dojdzie , niektórzy dłońmi oder hulajnogami, czy nie wiem jakimiś tam śrubokrętami w maszyneriach czy Excelach; językiem Meine Dammen und Herren, tylko językiem; ..język niektórych przypomina bardziej koparkę pracującą przez 7 dni w tygodniu, jednych obsypującą gdy innym drogę toruje, sztuczny fundament buduje - lecz i szermierka językiem jak Wołodyjowski to kunszt zdatny historycznie, tylko wielki duchem potrafi tu działać ślicznie - mówiłem już rytmicznie, bo 8 godzin w pracy myślałem o czym chciałem, podróżowałem po epokach wymiarach notorycznie. Więcej jeszcze zdarzyło się we mojej wyobraźni czterokrotnie niż tu kiedym rozmawiali psotnie, oczy suche to wilgotne .. rób procenty , ale weź tu nie czuj mięty. Tego powyżej zdania nie planowałem, ale czasem tak to wyjdzie; za chwilę opiszę to, z wzruszeniem we swoim pamiętniku, inny błyśnie dziś na przerwie w szprychy losów awansu syku, A tego nie wiedzieli - że jak szkielet dinozaura, Prawdy się nie da na dłuższą metę zakamuflować - i ona sama, właściwie siłą wiatru czasu Przyrody , wychodzi na Jaw. jakże wiele tu nienawistnych, par oczu; :- nie może Nikt, powiedzieć mi, skąd się biorą ich cierpienia. Zło gdy nosisz w sobie, po tobie -ten kto nie wybaczy, raju nie zobaczy; zaufaj dilerowi, przyżenił tak samo posłowi - jak tobie ..śród zwykłych ludzi znad worków godziwie czuję się niemal, a czasem i mal: - jak we katedrze przy grobie, krypcie Chrobrego - ich charakterów portrety w kolorowych lat żyć ..długo wysępionych, ukradzionych o ich losach, wspomnieniach .. zdaniach - wolę, niż samotną zawiadownię ludzkich problemów kantorka, gdzie od obcowania z tym problemrojowiskiem pomału człowiek w końcu zacznie też przypominać potworka. Niestety, co macie pieniądze Ci, - wy los nie najweselszy Dzieciom swym wykrzesaliście , - biedny zaradny, a bogaty (usunięte przez administratora) i ..z.a ..ja to, niestety, nie w książce wyczytał. Dopókim miał siano, pustym sercem pytał, a właściwie to nawet nie pytał o drogę - obojętnie gdzie z dziedzin problem był, pieniądz zawsze powiedział pomogę. Dopiero gdy się pieniądze skończyły, chłop dorosły już-.i..uś stał się zaradny, szczwany - i bez fejku miły --------------------------------------------------- adm jwm że musisz skasować ów lnk,ale to wpiszcie sobie 80s bronx 2 -i 1wszy film. -Ze zdziwieniem odkryłem, że dzielnica biedoty i mniejszości etnicznej Nowego Jorku lat 80-tych to takie same bloki, miny, druty kolczaste fantazji vel marzeń -i spracowanie w oczach ..Jak na osiedlu we moich blokach lat 80-tych komunistycznego kraju. Jadą z nami- kończę, idę zapierda..ć dla zagranicznych zaradniejszych od mojego głupiego pier.. ..ale chociaż we nocy też żem nie spał co by wyspanym stawić się w zakładzie, tylko żem Polakowi tłumaczył. Jadą z nami - dawniej ludzie dobrze wiedzieli .. piekło niebo, wymiana spojrzeń jak skan soczewki czy faks certyfikatów, uścisk ręki rzetelniejszy niż PIN .. dziś o koszulkę lidera z agencji 3-4 sumienia i 10 twarzy poszło, koledze kolega mówił się przytrafiło jego koleżance .. to wolała na kontrolerkę do Czarnobyla że niby tam później osiwieje, przyszedł za nią robot -i obliczył, że to można przewalutować iż koszulka brygadzisty teoretyczna ta- jeszcze nikt jej nie widział, już jest cała we krwi - i że to trzeba jak Frodo w przepaść Mordoru raczej, bardziej, nawet roboty to wiedzą już klasy znać wincej mają niż co poniektórzy ludzie --którym się pomyliło że życie to Eurobiznes ==i tylko kto więcej ma kolorowych papierków, domków patrzają .. a jako kury, mnie oni się zdają . bo dwa litry krwi mniej ważą w skali sumień losu niż 3 sumienia i te 8-9 twarzy ... mam nadzieję że przesadzam, w co tyż wątpię ... - trochę. Ja to wdzianko planowałem spalić w piecu hutniczym kaj zakłady Ceglorza, miałbym z tego film obmyśliłem 3 pisma ..mówił robot, a ja się dziwiłem ile to przez 2 lata może zdarzyć się gdy ktoś .. postrzega życie bardziej jako bonus za Wieczność co potem, niż nudną żakinadę gdzie idzie się grzecznie w tłumie wyznaczaną przez innych trasą, zamiast dla szans Narodu na przeżycie każdego dnia i w Dzień, i Nocy ..mimo ciągłych porażek, wtop i wstydu, ..dołować się 3 sekundy, pół i dwie - ..a zaś dorównywać asom, starać się od nowa spadać z wysoka na dnie tylko sumienie w lustrze widzisz swe, tam i głębia wysoka, ostrość zdali daleka - I Jest Tu Między Wami Kobieta ,

Mysia Marysia

Ja nie wiem dlaczego wy tak zachwalacie tą agencje. Ja pracowałam i nie mam już nigdy zamiaru robić na zlecenie. W sumie to pracuje się od pon do niedzieli. Nie ma się urlopu i do niczego się ten czas nie liczy. Pracownicy zatrudnieni przez hm mają urlopy, oddane wolne za weekendy, różne dodatki. A przede wszystkim mają zagwarantowaną pracę. Jak będzie martwy okres to hm rezygnuje z agencji bo sama nazwa mówi agencja pracy tymczasowej

Pablo
@Mysia Marysia

Bo polaczki to beduiny , lubią być niewolnikami

we filmie Migający Pyszałek II

Lecz kiedy Mię spotkało co ,jak oni myślą, smutnego, wiadomość niedawna .. dla mnie skrycie upragniona i zbawna - myślołech, ci co źle dla mnie chcieli, tera będą zadowoleni:Nic z tego! no nie zrozumiesz tych ludzi, nie pokonasz finezyjnych manewrów serc ich jakże widocznie skomplikowanych - tego Einstein by nie przewidział, Tesla nie zakombinował ..ale mnie się to zdarzyło, więc było tak to, o dziwo! : kiedy niby wyszło że dla mnie niedobrze, to wśród tych osób które jak myślałem, były moimi wrogami i źle mi życzyły, działały na mą niekorzyść - ja patrzę, a jak ręce mam dwie podobnież nie myli dotyk moc ani słuch najczęściej mnie. ..Nikomu innemu bym nie uwierzył, nawet przechodniowi z mojego miasta co niedawno biegał po Środzie żeby zwrócić wypchany kasą portfel właścicielowi bez pośredników i robienia sensacji ..ale sam to widziałem: a wiele ostatnio widziałem rzeczy zdumiewających, oraz tych co dawno chciałem widzieć: ale o tym nawet nie miałem żadnych projektów by snuć nierealne marzenia, aby gdy zwyczajowo we dwie sekundy przemknę reflektorem wzroku po postawach ciała i minach "rutynowych wrogów" ..we oczach ich prosto z serc współczucie dla mnie, i szczere dobre życzenie zobaczę, choć już -w sumie, i mówię to szczerze - prędzej bym się spodziewał i mniej dziwił, żeby ich twarze zamieniały się we jakieś wilkołaki czy kaszany- pixelozy z kosmosu ..niż Gdy Że Ci co się ich bałem, co byłem pewien że są moimi największymi wrogami = nagle patrzę a ze oczu ich chlust, chlust .. powódź w mieście moich zadr, rzeki współczucia i dobrego życzenia. Kolejni Raz Potężni Bookingowi wrogowie - mnie zaskoczyli. To nie pokonali. Za to pokonali mnie tacy ani przyjaciele, ani wrogowie, tacy niewyraźni - mdli, przeźroczyści, zawsze mili - ..zawsze śmiali się z moich żartów. Zawsze Kto samotny i w pracy i w domu, stałby się groźny zimny twardy we typie łomu, idzie złowroga postać wagonom owszem, nerwom nie zdołałby ten klient sprostać, we takim układzie- witrażu .. Gdy przyjaciele widzieliby odtąd w palcu że ma jakby nie paznokieć lecz pazur -wrogowie by pomogli, czyhając zagwarantowaliby trzymanie formy - ale lizusy jak zwykle musiały wszystko spier..ić, i tak słodziły, że - cukrzycy psychicznej dostałem, ..i w podskokach stamtąd sp - c co .r.. chodzi, bo ani Żuławski ani Tarantino mnie tak nie zaszokowali - jak to że Ci co sztylety wbijali, ja myślał - kto wie, bardziej mię głośno ostrzegali może -= uważał ja, obrabiają mi (usunięte przez administratora) a może znudzeni gadaniem do mnie jak do pnia próbowali sprawić, by Inni przyszli powiedzieć co jest grane, co jest nie tak, i że mógłbym na to sam wpaść bo się wiara lituje i nikt tego nie powie głośno. Zawistnym, podejrzliwym wobec przyjaciół tak samo prawie już, bez różnicy jak czy wrogów, się stałem - oto cena, straszliwe szkolenie .. Nigdy nie byłem mściwy - i nadal nie jestem mściwy .. dzisiaj nie jestem - ale po dwóch latach tu, już tylko co dwa miesiące na zmianę jestem i nie jestem mściwy; to miejsce zmienia, tu kiedyś było pewnie cmentarzysko. Złe zakrzywienie energii wstecz 20 wieków, ludzie wracają do domów przecież i tam każdy sympatyczniejszy przecież jest, niż Tu , - nazaś zakasać rękawy i swoich krewnych, nierobów ..ogarniać. Co tu się k.. dzieje to by Lynch Lema nie zekranizował. A na końcu wiem co się stanie - wszyscy byli wrogowie będą moimi największymi przyjaciółmi; zawsze tak jest. Kiedy przyjdzie czas że potężny będzie nie ten kto będzie miał pieniądze, ale ten kto będzie miał jedzenie czy olej napędowy lub zestaw do odkażania wody, tedy trudne przebudzenie będzie miał, we przyszłym- zbliżającym się etnicznej rozprawy sił rządzących światem z naszym kontynentem ..w przyszłym post- wojennym świecie we którym przed laty bywałem we Snach - ..może przyszłość się zmieniła ..- tylko przetrwają czyści w sercach więc np. w parkach zniknie problem patrzenia się bojaźliwie na spacerowiczów nadnormalnych rozmiarów.

zero

Jest ktos z agencji? Ile w tym roku robi sie srednio godzin na zlecenie w miesiacu? pamietam ze rok temu bylo jakos ponad 190 miesiecznie a teraz?

adam

Ma ktos jakis kontakt telefoniczny do work service? Kolezanka jutro idzie na szkolenie na 6:00, do mnie nie zadzwonili i czy jezeli nie zadzwonili, to tez moglbym przyjechac do hm na szkolenie, czy raczej mnie nie wezma?

@adam

Wbijaj pewnie się nie dodzwonili ew. jest komplet na to spotkanie, najwyżej się przejedziesz, albo weź kasę na pociąg to se wrócisz jeżeli coś nie dograne; jeśli dokładnie przeczeszesz to forum znajdziesz (co prawda, w hejcie) nr do osób z Łorka do których na twoim miejscu zadzwoniłbym dziś o 4 rano czy o której u ciebie tam odjeżdża autobus -oni wtedy nie śpią- dowiedz się, czy jesteś na liście, czy jest wydrukowana umowa z twoim nazwiskiem do podpisania na dzisiejszym spotkaniu. @zero: no ogólnie godzin jest tyle, że Spiderman potrzebował dublera, Batman po dwóch latach już tylko mógł w kratkę, a Superman się śmiał bo on nie potrzebuje ziemskiego tlenu w takich sekundach objętości jak my więc od razu miał tu wygrane, zwł. na obydwu halach bukingowych, gdzie kolega kolegi mówił że na zmianie rannej punkt 12.38 robi mu się słabo i niewyraźna staje mowa jego, ilość tlenu spada we powietrzu -gdy cel duży, a na taśmie znaczna produkcja dwutlenku węgla - ilość tlenu spada z poniżającego na niebezpieczny, uniemożliwiający pracę nawet w trybie 7,5 min - 2,5 odpoczęcia w trybie siedzącym przeciw_zemdleniu w łazience. Kolega mówił że zna sprawę tej wentylacji, że nie jest to ważne jak kursy akcji - on zna wiele spraw zresztą, pada ino że ci z dyrekcji, ważniejsi od niego .. większe mają sprawy na głowie, niż omdlenie gdzie Polak jeden jak kosa a nie trzcina, sitowie. pozdrowienia z Bookingu gdzie pasażer Nostromo obcy kosmiczny Alien, na secie jako księgująca - wcale nie byłby najstraszniejszą z wyglądu osobą wzdłuż taśmy. Lecz jeno kiedy na autostradzie we innym mikro-busie przez moment .. wiele kilometrów dalej - zobaczysz czyjąś prawdziwą twarz, kogoś - kogo jak ci się wydawało, się nie masz powodów obawiać i pi razy drzwi dobrze znasz, wtedy prawdziwy horror - ... tak narzekamy, że ludzie noszą maski, a jeno kiedy zdejmą już czasem te maski, sobie we autobusie domowym ..wtedy prawdziwy horror, tak całe zło nagle wstępuje w te mimiczne mięśnie, strzela z oczu jak rzeki z wieloma dopływami zawistnych meandrów .. straszni, groźni i przerażający nawet dla multiśmiałych'! 'Strachów na potwory" tu ludzie niektóre .. a nie wśród osiłków z tatuażami - śród miłych poczciwych, skromnie ubranych Pań.

Przez agencję Work Service można dostać się bardzo szybko. ALE. Kiedyś w poniedziałek dzwoniłem i powiedzieli, że w piątek oddzwonią. Znajoma, która już wcześniej tam pracowała, kazała im cisnąć i już we wtorek dzwoniłem do nich. Jakaś miła pani ;), powiedziała, że zaprasza już w środę :). Czasami oni chyba sami nie mają czasu, dlatego samemu trzeba się starać. Wiadomo, wewnętrznie przez HM więcej się zarobi, ale przez agencję, nie ma co się czuć gorszym ;)

Bebni

Pracuje w firmie 4 lata, obecnie na menadzerskim stanowisku (usunięte przez administratora) zarobki, wiecznie rosnące wymagania i coraz to nowe obowiązki. Jedno wielkie korpo gówno. Nie polecam nikomu, kto moze to ucieka.

Ziuta
@Bebni

Tylko, że agencja zarabia więcej niż ludzie z firmy i to o ile prawie żadnych obowiązków a ich ledaerzy mają większość w du.pie :) Dziękuje i pozdrawiam ;*

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.