Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Jarmuż

W tym roku firma zapomniala o wyrownaniach???jest juz koniec czerwca a tu zero informacji...cos wiadomo od zwiazkow?

micki
@Jarmuż

Do końca miesiąca jeszcze trochę czasu. Teraz kasę trzeba było wydać na biedne rośliny które przyniosą nam chwałę jaki to hm jest eko. Żal.

Iwona dymna zasłona
@Jarmuż

Jakie wyrównania? Podwyżki będą nawet o 15% pensji !!!

pewne informacje
@Jarmuż

dopiero ma być we wrześniu bo teraz patrzą kto pójdzie na l4 we lipcu i sierpniu ten kto pójdzie to już nie dostanie

krolowa zycia

hej czy to prawda ze przez agencje sie ponoc lepiej tam zarobi jak na hm ponoc 2 tys i autobus za darmo? przez agencje work itd ja pamietam ze 4 lata temu to takie gr ageencja miala nawet wolnego nie szlo zalatwic a o l 4 moglo sie pomarzyc widze ze sie pozmienialo.. a jak tam eksedycja i booking?

乧乽亞仐俒啍夰
@krolowa zycia

Przez agencję zapierdalasz jak wołek czasem 13 dni pod rząd, ale za to fakt dwa klocki z hakiem mają ci co to wytrzymują - psychicznie; -bo ciśnienie psychiczne w tym gmachu, i to niezależnie jaki kolor smyczy identyfikatora nosisz.. jest tym co wywiera presję groteskową nawet bardziej, niż wzór-pierwszy_przebieg normy 100% na piku ustalony przez jakiegoś fantastę, który albo miał 12 alejek obok siebie i listy na cały dzień, tam wiedział na pamięć co gdzie jest we powijakach czasopracy Zakładu - albo po prostu naczytał się dużo Lema poprzedniego wieczoru przed snem, lub chciał się komuś podlizać, gdy podawał zwierzchnikowi opracowany przez siebie dokument z liczbami. ( .. tyle wiary robi po 100% .. jeno kartki nie miał z tych tuzinów gadulców nikt jakoś, co pamiętam - ..pokazać ) choćby przypadkiem . Sam biegam jak mutant a sto procent nigdy nie miałem. Nie o tym Ja Tu wszak, zaglądnął. Gdy Ukraina tu przyjechała ja bał się, niechętnie na nich patrzył i nader podejrzliwie, a życzliwości ja miał tyle co inni ..grosik, i to złamany, fałszywy; a i go niechętnie dawałem.Zdobyli ..i dziś już nikt nie pyta, każdy wie [ ..nikt, jak Zakład długi i szeroki, nie zaprzeczy.. nawet tych ust niemo nie otworzy, z głupim wyrazem twarzy ] Że Ukraińcy robią lepiej niż Polacy, i lepiej niż ja, i lepiej niż ci jakże zaskakująco liczni, co są tu zatrudnieni tu jako Polacy a na miano Polaków nie zasługują, tylko się tu urodzili i tu żyją, a nic nie zostanie po nich, nawet ta jedna chwila gdy raz, na chwilę dali se spokój i przestali udawać tych normalnych , ,,co nam kazali = i każdemu od dziecka każą.Polak potężny był, człowiek Ukraiński nic nie znaczył- i gardził Polak tymi gośćmi co robili dobrze, i tymi co robili źle , tak samo. A dziś Ukrainiec zwyciężył, swoją pracą i swoją uczciwością- i dziś Ich coraz więcej, a nas coraz mniej, - i tak będzie, i tak jest sprawiedliwie. Nie silny zwyciężył, lecz ten poczciwy. Zobaczcie - tegom nawet ja się nie spodziewał. Ostatni temat :[ jest godzina 18.45 a cały czas jeszcze ja nawet nie umył się, tylko myślę o ludziach z pracy którzy stali się mojimy ..marzeniami -i mojimi koszmarami. A Freddy przy nich był nawet spolegliwy zawodnik, - jego załatwiali zwykle w półtorej godziny filmu. Tych co tu są niezniszczalnych ryb złowrogich -fascynujących , ja nie dał rady w półtora roku nawet porządnie ugryźć, ukąsić - trzeba przyznać, i to nawet z pewną pokorą .. łuski człowieka zjadliwego - nie wyróżniającego się - nieżyczliwego.. nawet dobrze chronią. I poczciwi mają swoją drogę kroczą, i źli też idą .. jest szlak, będą krajobrazy.A nie wiadomo kto dobrze robi, ja sam już czasem nie wiem - taki dwulicowy nie jestem, że w kościele się zgadzam jak Pan Jezus cynk dawał, żeby mieć dobrą fazę co czuć - a w zakładzie ja już profesjonał, i nagle charakter nowy. wnętrze. Ducha Transformers? Nie... Ty idź, zmieniaj się - jak w gabinecie krzywych luster we cyrku- lunaparku ..będziesz twarze mieć. Taki pracownik z agencji, szeregowy - on może mieć przyjaciół,albo nie mieć. stąd albo z Owąd, zależy gdzie jaki ludź pryśnie- ale zawsze będą to inni szeregowi pracownicy . Gdyby tak mu się złożyło że zostanie liderem, tych traci - ..odtąd na Niego uważają, i ja tak samo chcąc nie chcąc, nie poradzisz .. - ale za to może teraz mieć nowych Przyjaciół, innych liderów. Też są wartościowe osoby Lider ma przyjaciół tylko- no, głównie.. - weśród innych liderów. Ale najpotężniejszy jest ten, który ma przyjaciół i wśród szeregowych, i ze brygadzistów tak samo - jeno jak światło świeci w oczach, decyduje. Ten jest najsilniejszy, spokojny i uśmiechnięty, grał go Christopher Lambert w filmie " Niewypierdalalny III " - on żyje wśród prawdziwych min i barw tonów głosów, nie nieufny i zestresowany - kto ma najwięcej przyjaciół. Jakże dziwnie późno odkryłem. Pieniądze masz, weź sobie - przyjaciół też znajdziesz, jak masz pieniądze to przyjaciół znajdziesz czy chcesz, czy nawet bardzo nie chcesz- nie będziesz mieć wyboru, i to żadnego.Ten kto weźmie przyjaźń - nie powiem ja: frajer .. to w jego śnie będzie bajer.

xxxxxxx

hej ludzie! potrzebuję info! na której zmianie pracuje grupa work sevice?

Work Sevice
@xxxxxxx

Na zmianie A i B

xxxxxxx
@Work Sevice

dzięki:)

Unhappy

Po pierwsze: pracownik jest zadowolony kiedy otrzymuje wynagrodzenie w ustalonym terminie.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Halinka

Tak to prawda Robert jesteś super warto było zapisać się do Ciebie już niebawem ujrzymy na światło dzienne największą podwyżkę w historii naszej firmy Super !!! :-)

pani da :)
@Halinka

Znowu rycerze Solidarności w akcji:) nikt z Konfederacji Pracy nie wie nic o podwyżkach. Ciekawe w jakim celu takie wpisy ? Może lepiej napisać kiedy panie ze sklepów będą miały wolne niedziele :) A pro po podwyżek, powinny być takie stawki żeby pracownik był w miarę zadowolony.

Kokoloko

Pozdrowienia dla zajebistych dziewczyn z bookingu z grupy A26 i dla przystojnego Szymona z openingu zmiana A ????

Romek
@Kokoloko

a które to takie (usunięte przez administratora) z tej A26

MARY

Hejka :D jestem ciekawa czy w tym roku jak i w poprzednim h&m bd zatrudniał na okres wakacji na umowę zlecenie czy coś o tym wiadomu?? ;)

B

Pytanie czy dodatek będzie dzisiaj czy jutro ?

@B

Dodatek będzie 9.06. a wypłata 29.06.

@kacha

Wyplata 28 Nigdy nie ma dzien przed koncem miesiąca !!!

będzie 29.06. na 100%

Pogadamy 28:)

@kacha

To słabe te Twoje sto% :)

@Weteran

nie które osoby miały wypłatę 29.06. :)))

Weteran

Z wiarygodnych źródeł wiem, że szef związku R.Gebel wywalczył dla wszystkich podwyżki. Nie chcę pisać kwoty, ale jest to najlepsza kwota w historii firmy.

xxxxxxxxx
@Weteran

Chyba coś ci się pomyliło ,!!

P/S

Być może, że oświetlenie w halach magazynowych H&M spełnia jakieś normy, ale bliżej do wrażenia pracy w ciemni fotograficznej. W niektórych miejscach, w głębi alejek jest dosłownie ciemno. Oczywiście, oglądając obrazki i filmiki z miejsc pracy o podobnym charakterze w uboższych krajach azjatyckich, można nabrać poczucia pewnej empatycznej więzi. Pod tym względem warunki są podobne. Może nawet z czasem zaczną stawki maleć...

Rai ocho

Siedem dni opowieści o gotowaniu makaronów po terminie przydatności do spożycia. Rutyniarstwo :)

picia

Co się teraz stanie z Dorcią SIP ? Może zostanie liderem :) W kamizelce było jej do twarzy.

Solemijo

Pewni że e mało kogo, ale na wózek biorą prosto z Mlynskiej czy najpierw trzeba pokierować :)

Hd

Ludzie takie sprawy załatwiajcie między sobą w 4 oczy. Opisując kogoś tutaj, sami sobie wystawiacie opinie. Naprawdę mało kogo obchodzą te dramaty.

kaxka

Lepiej podpisac umowe na zlecenie czy o prace ? ( mówimy o 3 miesiącach pracy na wakacje)

Moryc Hennessy XOX Drugi
@kaxka

Jeżeli reflektujesz na transport pracowniczy to chyba tylko zlecenie. Płacisz z góry za bilet miesięczny 250 złotych (przykładowo), a nawet nie wiesz czy przepracujesz choćby miesiąc. Ewentualna premia i tak nie pokryje tego wydatku, ale może trafisz na agencję, która zwróci chociaż 50 procent kosztów. W sumie to taki szantażyk motywacyjny, byś wylatywał(a) nad poziomy (czytaj: normy). Niestety stuprocentowe osiągi też nie są gwarancją utrzymania pseudoetatu. No ale rozumiem, że chodzi wakacyjną przygodę w warunkach ekstremalnie dalekich od normalności ;)

Karter

Nowa kolekcja wymusza nowe miejsca ;)

P

Co z tą wypłatą ??

Menul

Zimne danie premium (bez dofinansowania) to też jeden z wielu powodów dla których nie warto wiązać większych nadziei z H&M. Bo niby kto to zareklamuje? Chamy na zleceniach? :)

dfg
@Menul

Praca w hm jest tylko na kilka miesięcy, nie ma co dłużej tu pracować. Dzieciaki czy studenci na wakacje jak najbardziej ale tak cały rok to się nie da no chyba że komuś się to podoba pakowanie ubrań cały rok:)

Kkkkkk

Ja pracowałem dość krótko (znalazłem lepszą ofertę) ale generalnie polecam jak ktoś chce dorobić w wakacje:)

Beno

Niby prawda, sam mam obawy, że gdyby przytrafił się wypadek w pracy, to znowu spotkam w gabinecie posług medycznych jakiegoś potworka, który powie, że agencyjnymi się nie zajmują. Najłatwiej jest tam zachorować albo dorobić się inwalidztwa.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.