logo H&M Hennes & Mauritz

H&M Hennes & Mauritz

Gądki

Opinie o H&M Hennes & Mauritz

doświadczona 2017-03-30 11:42
długo tu pracujesz? Jeśłi nie to powiem jak to wygląda. Wyprzedaż przygotowuje sporo wiary przez kilka tygodni. Z tego co widzę i pik i booking ma robotę więc marne szanse by oddali 50 osób na wyprzedaż,
Picker 2017-04-01 15:06
Żegnamy Adecco..
Admin 2017-04-01 18:44
Witam was wszystkich niech każdy z was napisze mi coś o firmie Randstad jak pracują w H&M w Gądkach kto się wam podoba a kto nie i dlaczego
2017-04-01 19:40
Lider na literkę z końca alfabetu, który wyjątkowo odporny ku mojemu zdumieniu okazywał się na kity wciskane przez liderkę z innej barwy fazy, co się z nią w sumie nazaś nawet zaprzyjaźniłem kiedy już wygarnęliśmy sobie to, co i trzeba - ale miała jakąś schizę, że dopuszczam się pewnego uchybienia w pracy i tak jakoś niesamowicie w to wierzyła, że przeze mnie liczba w komputerze bywa mniejsza - że do końca nigdy nie przestała próbować mnie na tym przyłapać, co nie miało szans powodzenia ponieważ tej klasy wybryków akurat w moim repertuarze nie posiadam ..Aż w końcu raz chciałem specjalnie jej to a raczej nic puścić żeby miała chociaż raz - ale gdzie indziej coś się zepsuło i i tak musiałem wrócić to naprawić, więc nawet chociaż chciałem specjalnie zrobić dla Niej na pożegnanie to uchybienie, to nie wyszło ani razu.

Lider zjechany tu jakby nie miał zalet, jakby przychodzenie tu przezeń dla innych stanowiło zaczątek smuty i niezasłużonej doliny ..a dziwnym trafem robiłem z nim razem wiele rzeczy, we różne dni kiedy ja i on w różnej bywaliśmy formie - a czasami tej samej :) - po tym jak miał nakablowane że ja "znowu to robię" i ostrzegł mnie pająk o ich rozmowie, ale wiedziałem że to bzdura więc zaraz zapomniałem - następnie ku memu zadziwieniu niby zakamuflowany Wietnamczyk na misji zwiadowczej wyświetlał mi się co i rusz wystającą spomiędzy ludzi tudzież stołów twarzą, pod różnymi kierunkami 3d kompasu, obserwując moją pracę ze skupioną miną.

Ja pier.. co za koleś ..! - No takiego to tu jeszcze nie mieli. On ani nie uwierzył plotkom, ani nie wyśmiał tych pomówień - on to po prostu sprawdził. Kolejny raz fantazja i legenda rozbiły się o kant d, tak robią uczciwi liderzy - którzy szanują pracę nawet tych postawionych dużo niżej, i na ich zmianie nie wystarczy donos żeby kogoś pogrążyć, bo będzie też śledztwo - małe ale uczciwe. A nie że liczy się tylko wynik, moja praca i żeby zrobić jeszcze więcej - ludzie nie są mniej ważni niż wynik na jutrzejszym meetingu.
*** [II]
Żal mi tych liderów, a zwłaszcza liderek - które są fajnymi, porządnymi ludźmi ..to że inteligentnymi to mnie nawet bardziej niepokoi niż wybitnie cieszy, bez tego też by było spoko no ale jak musicie ..po pierwsze 1) muszą jeść z innymi liderami posiłek ..no jednak grono dosyć ..wymagające - przynajmniej żeby nie mlaskać, tak to delikatnie ujmijmy

2) po drugie jest liderką więc już ma pod górkę i las wymagających oczu, na byle błąd czyhających ..chwilę słabości, zwykłego ludzkiego śmiechu, wzruszenia czy zastanowienia. "Znowu siedzi" Lepsze krosty od ospy czy koszulka z hm-owskim nadrukiem, co się łatwiej nosi ..mniej dokucza. Ty zgaduj, ja domyślam

pewnie raz tak raz tak, zależy od dnia - ale zwykle wspak.

..najbardziej swędzi wstyd ale piecze - ludzka nieżyczliwość, z oczu tych którym nic nie zrobiłeś.

Chcesz komuś narobić gnoju - rozpowiedz że ma awansować. Prędzej Trzech Króli przebije się przez posterunki kontrolne w Strefie Gazy, niż pomocne ręce przebiją się do tego, co ma mieć więcej niż ja - choćby on pomógł ci 24 razy, fakt że dla fun'u a nie kalkulując wzajemność.

Szczęśliwy kto przyjaciół ma
zanim został liderem. Taki co tu przyszedł już jako lider - przyjaciela mu zdobyć 8x trudniej niż kto typu ja, wszedł jak plankton by zostać jak atol koralowej rafy, was już nie będzie hm-u nie będzie a ja tu jeszcze będę ..takiego miejsca nie było na żadnym filmie, gdzie tyle pięknych kobiet podziwiać można godzina po dwóch godzinach, a zaś smutek bo trzeba do chaty. Tylko taki sk...el jak ja może rewanżować się ryjem, od którego nawet najsympatyczniejsze kumpele czasem muszą, wiem i czuję czemu, odwrócić sympatyczne i życzliwe spojrzenie.

Trzeci z tych liderów co każdemu bym pożyczył rower, bo nie wszyscy przyszli tu walczyć jedni z drugimi, i to też z czasem wychodzi w praniu mimo codziennych wzajemnych ochlapań, bo np. zamaszysty żart przyszedł do głowy - z siebie się śmiejemy, z innych przecież też.. z kolei ten ostatni w naszej sadze lider - ło, oj on chyba najwięcej tu zjechany, a ino nie wiadomo jakby za co i pod jakim pretekstem, zarzutem .. na niego ino nawet zarzutu nie ma, tylko same ploty - a i te widzę rozpłynęły się.. bez konturów, które choć spowić mogłyby niby mgła przybyła nie wiadomo z czyjego parnego od własnych niespełnionych ambicji poranka.
Ж 2017-04-01 20:53
Oświadczenie we przestrzeń trójstronną gowork - ja - społeczność zatrudnionych w hm: oświadczam wszem i wobec, że chcę kablować dla admina tego forum odnośnie agencji Randstad.

Kablowanie będzie jawne bo na razie znam tylko 3 osoby: laska słabo robiła, nawet fajna była, już jej ni ma; druga robiła bardzo dobrze, cicha jednak zupełnie nic jej nie mogłem zbadać również myślami eteru, tajemnicza. I lider ich który podszedł do mnie jak do wporzo kolesia, widocznie ktoś mu o mnie coś okej powiedział bo podszedł jak do mata na okręcie, i spojrzał mi w twarz jak przyszły profesor niedoszłemu - i wtedy ja mu odpowiedziałem, a on się wystraszył bo wtedy zobaczył jakie mam zęby; przed chwilą był na uczelni, teraz nagle grał następnego komandosa w "Predatorze", skrzaczył mu się film co udanie se wkręcał że tu jest we fajnym towarzystwie - a tu nagle urwał się wirtualny hełm i film Avatara, rdzenny mieszkaniec Gądek oderwany od wideł ..brona wybiła mu górną szczękę, pamiętne żniwa '87 gdy przegoniliśmy Francję - ale wybił się tu, chłop; pewnie tak jakoś sobie to wytłumaczył, bo po chwili znowu patrzył się we porządku, choć widać że przeżył to .. jako wrażliwy człowiek tak naprawdę nie miał wyboru - każdy z was to przeżył, ale pecha miał tylko ten co w to uwierzył .. A na takich palców jednej ręki aż nadto, dziwne

Ten ich lider się mnie na półtorej sekundy wystraszył, ale ja sam się znam, a co dwa lata doznaję dreszczu przed jakąś szybą - a to ja byłem. Mimo że pierwsze dwie osoby z agencji Randstad które opisałem nie były jakieś niefajne, tylko tak raczej 'wporzo' w tę stronę - to On jest jeszcze o wiele najbardziej wporzo z nich wszystkich, nie że tam mu przeglądałem teczkę tylko po prostu jak widzisz go w akcji to widać że on nie jest tu po to żeby robić krzywdę innym, tylko właśnie odwrotnie a przy tym zrobić swoje - nie mógłby na przykład dokonać napadu na bank, bo nikt by mu nie uwierzył że strzeli, on by nawet nie wycelował w nikogo.

Nie jest może za dużo tego kapowania, adminie - jeszcze sobie zostawiam w rękawie krótką rozmowę z nimi na przerwie ..pytali o to co zawsze wiara, mówili że na taśmie loteria a na składaniu nuda itp. Ale tylko 4 dni nie byłem na chorobowym odkąd z nimi jesteśmy, więc uważam że też coś mam, już mam - jak na te okazje.

adminie w zamian za kablowanie na Randstad, co prawda robiłem już dla nich przed laty więc też w pewnych ludzkich wymiarach - bo ja nie ukrywam, że będę Ci o nich mówił nie tylko dobrze; jak będzie źle to tym bardziej, spieszniej nawet chyba będziesz o tym wiedział ..w zamian proszę rozpatrzyć adres e-mail jakiś czy by gdzieś tu mikro- druczkiem w rogu nie podać, do Ciebie namiar w sytuacjach nadzwyczajnych: -= bo np. tu są poważne sprawy, kariery itp. czyjeś dorobki, skumulowane wysiłki nieraz najlepszych lat życia zapisane we bruzdach dłoni lub sumieniach czystych jak konto bankowe - czasami pisząc w ferworze uczuć tak celnie zatopimy wreszcie wrogi okręt, inny-byt-ludzki - że dopiero nazajutrz uświadamiamy sobie: o kurde, a przyjaciele też przy tym tera dostali . . .

Wtedy ludzie na pewno płaciliby ci grubą kasę - ci, którzy żałują swoich słów - za możliwość cofnięcia dwóch czy trzech wyrazów; zwykle więcej nie trzeba.. .

I w zamian adminie ..to już jest przesada, ale mogę w zamian kablować Ci też na inną agencję tylko powiedz którą ..oby nie Worka - bo liczę również, ale to już mniej, na twoją pomoc w sprawie ustawienia serwera proxy gdyż zdań trzaskam setki, a wystarczy w jednym coś sknocić ...

forumowy saper myli się tylko dwa razy, w chwilach słabości lub odwrotnie, zbytniego podniecenia - pierwszy raz ci wybaczą, drugi raz twój upadek chętnie zobaczą

Kiedyś musi być ten pierwszy raz i przychodzi w życiu człowieka i taka godzina i taki moment, że widzi najpierw mnie a potem moje zęby - i to co ja przeżyłem, te zgaszone oczy wszystkich ludzi świata, gdy unosiła się kurtyna bo chciałem powiedzieć coś wesołego lub miłego - to tylko ja wiem i to tylko ja mogę zamienić w brylant, węgiel siły = albowiem choć kumple z młodszych lat dorobili się kasy takiej że nie schylają się po banknot z ulicy, bo go nie widzą brzuch zasłania - to nikt nie może mi pożyczyć na te moje zęby bo wtedy bałbym się że je znowu stracę, w ten sposób nigdy bym ich nie odzyskał, ja sam je straciłem i sam je muszę odrobić - inaczej by się nie trzymały, gryzłyby w ogóle przeszkadzałyby mi w ryju, byłyby nie moje.
ZOSIA 2017-04-02 12:14
a gdzie jest Wojtek ze zmiany A
Wypalona pracownica 2017-04-03 18:31
Na ekspedycji pracownicy są straszenie że jak nie będą wyrabiać norm to dostaną pisemną nagrane. Pytam się kto ustalal te niewykonalne normy? To jest jawny mobbing. Zaczyna się źle dziać w magazynie, na zwrotnych i bookingu nie jest lepiej. Pracownicy musimy się zjednoczyć i z tym walczyć.
hdgfh 2017-04-03 22:36
kto ściemnia na koniec to ma, a kto robi to ma spokój!
Z lekko zirytowana 2017-04-04 10:29
Dokładnie tak jak mówisz. Ja pracuje już od dłuższego czasu i stwierdzam że im masz lepsze procenty bądź robisz mało błędów to jesteś fajny. W firmie H&M liczą się tylko liczby procenty a nie człowiek. No i myślą że my to zawsze mamy zdrowie i dużo siły aby ,,latać,, ze zleceniami. Nie jesteśmy robotami tylko ludzmi, mamy nogi a nie wrotki.....jednym szkoda gadać......
aaa 2017-04-04 12:25
Jakoś daje radę na zmianie B. Na zm. A nadal bawi się z Agatką o czym ona mówi otwarcie
Ka 2017-04-04 16:11
Ktoswie kiedy wyrownanie
ktos 2017-04-04 23:37
Jutro robimy manifestacje o 14 pamiętajcie
oszukana 2017-04-05 10:49
Miały być wolne niedziele od stycznia i gdzie są ?

Ewa zbierała podpisy tylko ciekawe po co, znowu nas oszukała - nie ładnie :(
gdzie są wartości ? 2017-04-05 12:06
Manifestacje przekładamy na ostatni tydzień kwietnia( jak się nic nie zmieni) - niech pani Ilona pokaże jak słucha pracowników.
Zmniejszenie norm na dziale ekspedycja, liderzy pracują minimum 1 dzień w tygodniu całe 7,75
śmieszek 2017-04-05 12:21
A co Ci da ze GL będzie pracował raz w tygodniu "7.75". Poza tym jeżeli są osoby które wyrabiają z palcem w nosie normy to znaczy ze to TY się nie nadajesz do tej pracy ;) GL jest do ogarnięcia produkcji/organizacji/planowania itd a nie pokazywania czy się da czy nie. Ostatnią rzeczą jaką bym chciał to to żeby GL pokazał ze można osiągać wyniki bo wyjdzie że można naprawdę dużo więcej zrobić a później będzie płacz bo "normę nam podniesli, moobing bo każą pracować itd"....
żeby nie było - nie GL 2017-04-05 16:16
Zgadzam się - GL ma inne zadania do zrobienia. Skoro Ty nie wykonujesz jego zadań to dlaczego on ma wykonywać twoje. Myślący ludzie widzą że oni czyt. GL wcale nie mają tak kolorowo jak to się niektórym wydaje.
Twardy_tylek 2017-04-05 16:25
Możecie polemizować, kto ma gorzej, my pracownicy bo robimy fizycznie, gnotami czy oni GL'y bo siedzą i "nic nie robią" i dostają gongi za nas. Możecie dalej narzekać, jęczeć, stekać, że jest źle, że nie płacą tyle ile powinni... Możecie mówić na GL'ow, możecie gadać na kantyne, na godziny pracy, na to że nie ma wyprzedaży 5 razy do roku. Możecie wszystko.
Wiedzcie tylko, że to całe marudzenie, piszczenie, szukanie dziury w całym - to wszystko jest dla słabych.
Jak Ci źle to znajdź sobie lepszą pracę. Co Cię trzyma? Umowa na stałe, bo kredyt masz pod hipotekę? Kto Ci kazał go wziąć? Firma? Kantyna?

Jesteś kowalem własnego losu... I takie trudne sytuacje o których tu piszecie, mogą tylko kształtować charakter i odporność na to jak macie ciężko. A im ciężej pod górkę, tym piękniejsze widoki na szczycie.
xxxxxxxx 2017-04-06 11:27
Ewa was nie oszukała ,zajrzyj do kodeksu pracy znajdziesz tam odpowiedz .Pisze tam ,że jesli pracujesz w systemie ciągłym ,to w dni takie jak niedziela sobota musisz przyjsc do pracy .
NASZ KODEKS PRACY jest taki a nie inny .By się coś zmieniło musimy zmienic kodeks ogólno polski a potem dyskutpwac o tym kto i kiedy kogo oszukał .
Zastanawiałiście się czasami dlaczego korporacje zaganiczne otwierają tutaj w Polsce zakłady pracy sklepy ? Odpowiedz jest prosta ,bo nasze prawo na to im pozwala !
Poczytajcie trochę .
xxxxxxxxx 2017-04-06 11:41
Jeśli ktoś narzeka na pracę w tej firmie ,to nigdy tak naprawdę cięzko nie pracował .!!!
ciągle marudzicie a cały czas tutaj jesteście .
Twardy -tyłek ma rację zawsze macie wybór odejsc ! i poszukać innej pracy !
A jeśli chodzi o atmosferę w pracy ,to sami ją tworzycie .To od nas samych zależy jak nam się pracuje .
To my tworzymy atmosferę w tej pracy ,spędzamy większośc czasu razem ,zróbmy coś by się lepiej pracowało . Ka firma płaci kasę przd czasem ? która ma takie socjalne ? .Opłaca wszystkie składki i odprowadza podatek ? Przestacie narzekać i weżcie się za robotę .
Co zrobicie gdy zacznie się przekształcać i zacznie zwalniać ludzi ? coooo ? Kuroniówka ! powodzenia
Karolina 2017-04-06 11:44
Czy ktoś wie coś o wyprzedaży? Czy będzie i ewentualnie kiedy?
Kowal 2017-04-06 16:47
Czy ktoś wie jaki jest numer rekrutacyjny do randstadu? Jeśli tak byłabym wdzięczna za podanie
Zaciekawiona 2017-04-07 14:26
Witam
Czy ktoś zdradzi ile zarabia dorada sprzedaży? w sklepie na pół etatu? jest to stała pensja czy pojawiają się również premie?
Pozdrawiam!
Kowala 2017-04-08 17:23
Ponawiam pytanie. Czy ktoś wie jaki jest numer rekrutacyjny do randstad? Chciałabym pracować w hm przez te agencje
........ :( 2017-04-09 15:13
co to za nowa afera z wózkami pikowymi ?
wózki są uszkodzone nie powinny być w produkcji, co na to nasz sip zakładowy .
znowu nic nie widzi nasza Dorota
Rafal 2017-04-11 11:08
Poszukuje transportu z Poznania, okolice Rataj do Gądek H&M najlepiej os. Oświecenia bo na tym osiedlu mieszkam.
Oczywiście mogę dojechać do jakiegoś miejsca, wiem że dużo ludzi zabiera się z ronda rataje z przystanku autobusowego. Może znacie kogoś kto ma miejsce w samochodzie na jedna osobę.
Jak coś piszcie na ten adrez: turafalnapisal@wp.pl
expedycja 2017-04-12 10:28
a może ktoś za liderów exp się weżnie. kawki na bookingu przez pół dnia, rozmowy przy biurku, a najlepsze ze tam również talenty są tegoroczne. a nie powinny wdrażać się w system?a nie przesiadywać. no expedycja ludzie wy latacie za normami dla takich nie robów.
gdzie sie zgłasza takie nie róbstwo? nie mam nic do nikogo, ale jeśli rozmowa trwa 3 godziny przy kawce na hali to jednak gruba przesada.
albo spacerki z rączkami z tyłu. weźcie się do pracy pomóżcie pikować a nie spacerniaki sobie robicie przez 8 godzin.
tylko liderzy tak mogą...pracownik przy wodzie ma zwracaną uwagę. jak pije pięć minut.
ZOŚKA 2017-04-12 21:37
ACH TA AGATKA I JEJ RYCERZ W ---- HA HA , ALBO PRACA ALBO MIŁOŚĆ
Pracownik ciążowy 2017-04-13 14:19
Miło, że firma wysyła pocztą słodki upominek na Święta :)
Ze swojej strony dziękuję ;)
Natka 2017-04-13 18:24
Dzień dobry!!! Chciałabym zapytać się, czy przy kasie można pokazać telefon ze screenem karty klubowicza ,czy tylko przy pomocy aplikacji H&M ??

Z góry Dziękuje!!!
Natka 2017-04-13 18:25

Z góry Dziękuje!!!
adam 2017-04-14 14:51
A ja wśród fali tego marudzenia i hejtu życzę wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych wśród najbliższych - i - moi drodzy - usmiechajmy się do siebie ☺
aaaaa 2017-04-15 04:03
No i znowu do roboty trzeba się szykować
///// ... 2017-04-20 15:43
Praca w h&m nie jest zła, można normy wyrobić.
Szkoda że mamy aż dwa wolne weekendy w maju.
STEPHEN KING 2017-04-21 18:18
"Czasem człowiek sądzi,że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś ,dzięki komu dowiaduję się , że ta studnia nie ma jednak dna." STEPHEN KING

Z Pozdrowieniami dla R.G. z KOMPROMITACJI PRACY
Irenka 2017-04-21 18:30
Podobno pobierał nauki od NAJMĄDRZEJSZEJ ;) z Solidarności E.CH.

pozd dla chorych i ociemniałych :)
Renata Z 2017-04-21 18:58
Czytam te ataki na Konfrderacje i zaczynam rozumieć ze warto się do nich zapisać. Bo Solidarność to nie związki zawodowe które powinny bronić pracowników. Są dobre w pobieraniu PiS u a rząd ma i tak dawne uklasy w tyłku. Miały być wolne niedziele i co?
STEPHEN KING 2017-04-21 19:36
OOOOOO witaj S.W jak miło że piszesz dawno nie byłaś AKTYWNA ;D
STEPHEN KING 2017-04-21 19:41
NO pobierał w końcu dał jej dyplom w podziękowaniu ( do wglądu w gablocie ) a że czasem nauka idzie w las to na to nie ma wpływu uczący :p
````````` 2017-04-21 21:15
Anonimowo każdy taki mądry. Podpisuj się swoim nazwiskiem Stephenie :)

Zm A 2017-04-24 00:29
W końcu ktoś pomyślał o zmianie godzin pracy. Petycja to dobry pomysł, może zaczną się liczyć z głosem pracowników H&M
0987654321 2017-04-24 09:24
Płatny transport do miejsca zatrudnienia to bardzo europejskie.
h&m 2017-04-24 14:07
Tak walczycie o zmianę godzin pracy a to niesie za sobą krótszą przerwę a jak to wprowadzą to będziecie narzekać że nie zdążyliście zjeść na kantynie. Pamiętajcie że ustawowo przerwa należy się 15 minutowa i w innych zakładach pracy taka jest - jeżeli przy tych kolejkach na kantynie zdążysz w 15 minut to gratuluję.
Czy Wam przeszkadza to że sobie siedzicie pół godziny na kantynie i odpoczniecie choć trochę w trakcie pracy ? Bo mi nie.

Poza tym kiedy kończę pracę o 14:15 udaje mi się uniknąć korków na ulicach - bo Ci co skończyli o 14 już przejechali a Ci co kończą o 15 jeszcze nie wyszli z pracy... mam szansę bez większych utrudnień na drodze dojechać do domu
xxx 2017-04-24 17:54
No i jakoś w innych firmach 15 minut wystarcza. Może zniknie kantyna i to wstrętne żarcie. Pewnie od tego świństwa myślisz tylko o sobie.
Skoro masz problem z korkami zawsze możesz z własnej woli posiedzieć na parkingu i wyjechać później.
Wyobraź sobie że dla niektórych to 15 minut żeby wcześniej wyjść z pracy ma znaczenie.
On 2017-04-24 21:29
Gdzie ty mieszkasz? Ja.jadę do domu ponad godzinę i te 15 min to dla mnie dużo
pfff... 2017-04-25 12:02
h&m czy ty czytałeś tą petycję? o 1 zmianie nic tam nie było napisane tylko zmianę godzin na 2 i 3 zmianie. A przerwa nadal będzie trwać pół godziny.... Była propozycja ze 2 zmiana ma się zaczynać o 14:00-22:15 i 3 zmiana od 22:00-6:00. Czyli szybciej zaczynasz i szybciej kończysz pracę. Czy to jest takie trudne do zrozumienia?
aaa 2017-04-27 15:58
Nie wiecie czy nasz przewspaniały H&M da nam zarobić parę złotych dodatkowo? Może jakieś nadgodziny? Przydałoby się móc dorobić. Chociaż chyba znam odpowiedź...na wszystkim teraz oszczędzamy. Tak jeszcze nie było.
Marzanna 2017-04-28 11:57
Związkowcy szacują, że szykowany na 2 maja protest obejmie łącznie ok. 300 jednostek sklepowych, a także centrum dystrybucyjne sieci Amazon we Wrocławiu oraz centrum H&M w Gądkach pod Poznaniem. - W proteście wezmą udział nie tylko pracownicy należący do związku. Zgłaszają się dla nas również pracownicy sklepów, w których nie działają organizacje związkowe - mówi nam Bujara.
Ktoś coś wie o proteście w H&M ?
Pani precz 2017-04-29 10:13
Wczoraj jakąś baba chodziła po hali i wciskala jakieś naklejki. Czy ona jest niepoważna, grafiki podpisuje a mówi że będą wolne niedziele. Precz z obludą.
kacha 2017-04-29 16:06
ta baba to Ewa ze związków. widać że krótko pracujesz jak jej nie znasz.
mrówka 2017-04-29 20:06
Ale winni są ludzie. Dlaczego? Pomyślcie sami, przecież im więcej ONI wymagają tym więcej ludzie robią. Kosztem jakości no ale w HM najważniejsza jest ilość a nie jakość.
Zostaw swoją opinię o H&M Hennes & Mauritz - Gądki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&M Hennes & Mauritz