logo H&M Hennes & Mauritz

Gądki

Opinie o H&M Hennes & Mauritz

eliza 2016-12-22 08:14:55
ha ha
tak chodził Robercik, chodził..ale szybko uciekł jak każdy zaczął mu mówić że co mają podpisać skoro grafików nie ma.

i to nie związki Wam załatwiły 1 listopada. a Rozmowa z Iwoną. może niech wypowiadją się osoby co wiedzą co się w firmie dzieje.

taki przystojny ten Robercik ze tak my w tyłeczek wchodzicie?
wchodźcie ale mówcie prawdę
Michał 2016-12-22 11:10:53
Niestety firma nie przyjazna pracownikom,fikcja ten ges i te bzdurne ustalenia.Cala kadra HR chce mieć po prostu wyniki dobre po ankiecie a nie zależy im wcale aby się cos zmieniło i naprawdę ludziom pracowało się lepiej.Taka pokazówka.Glosujci 4 lub 5 pk bo to jest na plus - bajki !! I Totalne sugerowano jak ludzi mają oddawać głos.Z ustaleń grafiki mamy mieć dwa tygodnie wczesniej.To czy termin dla menagera i HR nie skończył się juz 17 grudnia bo to powinien być ostatni dzień w którym powinniśmy otrzymać grafiki.Ale przecież oni mogą się nie wywiązywac !! Im nikt fedbeckow lub follow upków nie wystawi.Obłóda i zakłamanie.Ciekawe jak my jako pracownicy byśmy nie zrobili czegoś na czas i na pick paku nie spikowali albo zwrotu nie przyjeli w terminie.Te teksty musimy pracowac w weekendy,chcemy byc konkurencyjni z terminami dla klinta a gdzie terminy dla nas ! Tu juz nie trzeba byc konkurencgyjnym !To jest dla Was fedbeck wielkie głowy,chociaż zapewne za chwile zostanie usunięty bo bo uwłacza panom i władcą.
do konfederacji pracy gądki 2016-12-22 14:13:40
Grafiki na styczeń 2017 nie zostały podpisane przez Przewodniczącego Organizacji Zakładowej Konfederacja Pracy w H&M w Gądkach. Zaproponowane zmiany nie zostały uwzględnione .

brawo Robert. znów kolejny post... brak słów.. znów walczysz o jedną zmianę? walczysz w cudzysłowu...Bo ostatnio niby też walczyłeś o 1 listopada. wziąłeś to na siebie...a fakty są inne.

jeśli tak będziesz robił, nie wróży Ci to dobrze....
k.......a m 2016-12-22 23:46:38
Nie zapominajcie że każdy wpis nie jest anonimowy, do gowork.pl ma wgląd pracodawca i wie kto co wpisuje. Radzę się zastanowić !!!
smutna :( 2016-12-22 23:50:54
Widzę że te same osoby atakowały kiedyś Ewę bo u niej były zapisane, wypisały się i zapisały się do Roberta i teraz jego atakują.
Nie powinien was nikt bronić, wtedy oczy by wam się otworzyły.
Żal mi was :(

///// nnn 2016-12-23 00:01:03
żeby nie związki zawodowe to byś zarabiała 1850 zł a nie 2248 zł. masz prawie 400 zł więcej , to dzięki istniejącym związkom zawodowym - Solidarności i Konfederacji Pracy.
nie wspomnę o bonusach za nadgodziny.
eliza 2016-12-23 07:50:00
powiadasz że to tylko dzięki związkom? oki zobaczymy czy menadżerowie to potwierdzą....
może dzięki związkom tez mamy obiady za 2.5?
może dzięki związkom mamy weekendy pracujące?
może dzięki związkom mamy coś jeszcze?
może dzięki związkom mamy jestem tutaj?
o czym zapomniałam?
adam 2016-12-23 12:58:49
Anonimowo każdy taki odważny i wypisuje swoje mądrości a jak co to czego to .... :)
Zdrowych i Wesołych i Dużo Rozumu życzę bo większość tego ostatniego nie ma :(
była pracownica :) 2016-12-23 13:19:28
Nie dziwi mnie to że w hm w Gądkach tak źle jest, mądrych i myślących pracowników jest tam bardzo mało.
kosmaty 2016-12-23 15:38:31
no i widzisz... niby ktoś nie ma racji, ale argumentów na to nie ma.

fakt nikt w sieci nie jest anonimowy
szczerość czy w tej firmie można nim być?

po za tym o zarobach oficjalnie się nie mówi. podpisywałeś taki świstek hehehe

ale skoro Robert uważa ze podwyżki są dlatego ze on jest to chyba po stopach trzeba go całować :)
zdrowych i wesołych

ciekawe czy jurto Roberta spotkam w pracy by mu podziękować co dla nas robi... szkoda ze dziś go nie widziałem
2016-12-23 18:13:42
W h&m gadki Ukraina jest najgorsza kradną śniadania ludzie nie macie co jeść tacy biedni jesteście żeby kraść jedzenie masakra jakaś nadal niech Ukrainę zatrudniają porazka jakas . Zal na tą firmę
lusi .. 2016-12-23 19:13:11
Kosmaty nie pij więcej albo zmień alkohol na sklepowy , piszesz totalne bzdury.
Dajcie już spokój bo źle się o tych złych wpisów .
kosmaty 2016-12-23 19:24:22
przynajmniej wiem ze jakaś głupia czyta te posty i odpisuje hahaha

umówisz sie ze mna ?
lusi .. 2016-12-23 19:38:02
z debila..i się nie umawiam :) :) :)
kosmaty 2016-12-24 08:05:56
lusi lusi żałuj

a teraz poważnie swoje miłej pracy w pracy gdzie nie ma pracy...chodzisz i musisz ściemniać zamaist w domu coś przygotować...ech logika H&M ale za to zarcie darmo bedzie
Ann 2016-12-26 09:28:43
Czy zatrudniają w tej firmie Ukraińców, przez jaka agencja? Pozdrawiam
Bartek- ROBOT 2016-12-26 15:02:18
Do zobaczenia w środę na drugiej zmianie. Bartek
smutna 2016-12-30 10:37:06
Od stycznia miały być wolne niedziele tak nas zapewniała pani Ewa z Solidarności i .. ?
Znowu oszustwo, ciekawe po co były jej potrzebne nasze pesele.
Marta 2016-12-30 15:24:03
Hej Michale,masz całkowitą racje.Co mnie obchodzą związki ,jak ja do nich nie należę.Niech grafiki robia wczesniej aby wszyscy którzy muszą mieli czas na analizę.Ale po co się wywiązywac z terminów jak można zwalić winę na Roberta czy Ewę.Może klientom tez niech tłumaczą ze terminy zwrotów długie bo dużo pracy a to pracownicy chorzy i inne wymysły.Napewno ich to zainteresuje ! Moze warto te grafiki robic wczesniej i wywiązywac sie z obiecanego dwutygodniowego terminu.Moze na luty juz powinny byc zrobione aby do nas trafiły na czas.Jednak dla HR jestesmy mało ważni a dla menagera to juz wcale.
Co nas trzyma w tej firmie,warto sie zastanowic.Urlopów letnich nie masz latem tylko we wrzesniu,ja tak mam,weekendy pracujace najgorsze te niedziele, a gdzie tu czas dla dzieci -moj syn ma 10 lat i nawet nie moge z nim wyjechac bo we wrzesniu idzie do szkoly.Inni by powiedzieli ,ale zarobisz kupisz mu co chcesz jednak to tez nie jest prawdą bo płaca słaba.No moze to ze masz zapewniony dojazd to jest plus ale jade ponad 1 godzine wiec czas poza domem to juz ponad 10 godzin a w tej chwili wszystkie firmy na uboczu zapewniaja dojazd.Jedyn plus to wyprzedaze czy zniszka w sklepie lub dofinansowanie do obiadow ale czy my po to pracujemy ,czy to jest to co nam zastąpi rodzine , czynnik motywujący ??!!Chyba nie !! Fitnes czy lekarzy to juz tez norma w innych firmach.Bardzo sie zastanawiam nad zmianą pracy bo juz nawet taki drobiazg jak grafiki sprawiają problem aby były na czas i jak tu coś zaplanowac .Napiszcie proszę co Was trzyma w tej firmi ,tylko proszę nie takie bzdury jak atmosfera , mili ludzke bo tym rodziny nie wyzywisz
Ula 2017-01-02 18:19:35
Witam cholera czy niemoga byc lepsze te grafiki w sobate w niedzielę do pracy i nocki nadodatek a w tygodniu wolne kiedy czas na rodzine z tego co slyszalam jest w. pracy coraz gorzej zamiast robic żeby pracownicy czuli sie dobrze w każdej pracy to jak na złość robicie nic sobie nierobicie z ludzi wiem ze jak sie niepodoba to droga wolna ale pracujemy żeby w życiu bylo lzej i dzieci mialy lepsze życie pomyscie troche bo kazdy chcę dla rodzinny jak najlepiej!
nowy rok 2017-01-02 20:37:23
Ja życzę nam w tym nowym roku aby menadżerowie zaczęli pracować w weekendy, żeby ta banda która zajmuje biura też zaczęła pracować w weekendy. Życzę też abyśmy my pracownicy jak najszybciej żegnali się z tymi wyzyskiwaczami. Życzę lepszych zarobków i pracy gdzie docenia się (chociażby finansowo) drugiego człowieka. W H&M już nawet Ukraina nie chce pracować. Wiedzą że są firmy w których można zarobić kasę. Tu jest syf i jeszcze raz syf. Chyba wszyscy się tu już zasiedzieli, czas na zmiany nas roboli ale i całego szefostwa. Wierzę że w nowym roku zjednoczymy się i pokażemy że czas zakończyć pomiatanie nami.
Ola 2017-01-02 20:43:53
Szampany na bookingu otwierają,słyszałam jak liderzy gadali.Wiece może o co chodzi,podobno kogoś sie pozbyli.
Ares 2017-01-05 16:30:49
Ile dni się pracuje ? Ile idzie zarobić na miesiąc ?
Dinka 2017-01-05 17:10:57
Ciężka ta praca ? Nie chodzi mi o ludzi
nieudacznicy a nie pracodawca 2017-01-06 18:17:20
Ci którzy jutro zaczynają na pierwszej zmianie weźcie dodatkowe gacie. Na nocce była mroźnia na bookingu. Bhp temperaturę pomierzyło i ....na tym się skończyło. Temperatura spadała. Na wypłatach się oszczędza, na jestem tutaj się oszczędza, na godnych warunkach się oszczędza. Menadżera tego centrum zachęcam do złożenia wypowiedzenia. Mimo wszystko fajnie że liderzy chociaż herbatę zorganizowali. Jutro będzie dramat z temp.
bulinka 2017-01-07 12:50:27
Temperatura jest niska na hali,dzwoniłam do Ewy powiedziała mi że zimą jest zimno mam nie narzekać.
W chłodniach jest cały czas na minusie i nie narzekają - ręce opadają :(
Picker 2017-01-08 23:29:10
Doszły mnie słuchy, że Adecco odchodzi ze zmiany A na B, ktoś coś wie na ten temat? Potwierdzone informacje?
Ursa 2017-01-09 09:53:57
Hej. Co sądzicie o naszej kuchni. Jedzenie co raz gorsze. Obsługa się obija. Sytem wbijania kart ciągle pada.

No dobra widzę jeden a raczej dwa plusy. Pani w czarnych włosach ma piękny usmiech i oczy. Oraz blondyneczka w krótkich włosach z tatuażem . Tez jest przyjemną osobą.
Ekspedycja 2017-01-10 12:41:54
To co się odpi.....a na Ekspedycji przechodzi ludzkie pojęcie. Tak fatalnego zarządzania nie było nigdy. Marzena kto pozwala żeby była liderem? Jaki menadżer tacy liderzy.
Bbbb 2017-01-10 14:59:22
Tak. Od 15.
Picker 2017-01-11 02:43:01
A coś wiadomo. dlaczego odchodzą? Dużo spoko ludzi tam jest...
bzyk 2017-01-11 13:24:01
Nie, ale w końcu na bookingu jej nie ma. Najgorszy lider i glr od dawna. Wszyscy się zastanawiali jak ktoś ją tak długo tolerował. Brak jakichkolwiek umiejętności
pracownikkk 2017-01-11 14:04:32
oo moj Bożęęę...... pracuje tam dwa lata i wciaz sie zastanawiam co tam robie . po prostu ze wszystkim coraz gorzej nie do wytrzymania to nieeróbstwo liderów . noo i do tego jescze ukraina i ukrainki na stanowiskach kierowniczych . moze jeszcze tim LIDERKAMI zostana ?? jak sadzicie
Tomasz 2017-01-11 14:38:43
hahaa ale by była JAZDAAAA kto wie zreszta !! na zmianie c w progresie sa juz koordynatorkami czy jak to nazwac raczej "przyduu kami " lidera zreszta szanowny tim lider to je zmienia po prostu jak rekawiczki raz ta raz tamta a teraz tą ostatnia zastapił UKRAINKAMIII ! żAlll
smutna 2017-01-11 18:31:23
To wyszło jak pani z Solidarności zbierała podpisy, magazyny I centra logistyczne I tak miały w niedziele pracować. Po co taka obłuda I zakłamanie.
wiki 2017-01-11 19:14:28
I zapewnia, że nie ma mowy o zakazie sprzedaży w internecie - kupujący w niedzielę złożą zamówienie, a sprzedawca będzie mógł jeszcze tego samego dnia spakować towar. Bujara tłumaczy też, że magazyny i centra dystrybucyjne nie będą zablokowane - muszą pracować w niedzielę, by w poniedziałek towar dotarł do sklepów.

Była pracownica 2017-01-11 21:14:00
Beczycie w tym HłaMie a praca się sama nie znajdzie, szukajcie jak znajdziecie i w końcu będzie szczęśliwi albo też narzekać będziecie w następnej firmie, zwolnijcie się kto wam każe w HM siedzieć szukać pracy leniuchy...
Anonimka 2017-01-12 09:39:15
Hej wszystkim :-)
Chciałabym zacząć pracę na magazynie w gądkach tylko różne pogłoski chodzą :-/ powie mi ktoś jak tam jest na prawdę? :-)
Iba 2017-01-12 09:46:37
Liderka z pack serwisu zmiana B ma faceta?
olo 2017-01-12 12:07:22
Omijaj Hm szerokim łukiem nie polecam :( Chcesz pracować bez przerwy i w święta i weekendy i w chaosie i z niskim zarobkiem to gratuluje tej pracy :) i jak masz aspiracje to nie HM nie dają studentom wolnego na szkolę tragedia....
Kcb 2017-01-12 19:23:55
Dziewczyna, pracuje w kuchni. Na rannej dzisiejszej zmianie. Blondyna. Krótkie włosy. Zna ją ktoś? Jak ma na imię? Nie wiem jak zagadać.
EWCIA 2017-01-12 22:56:47
Planowanie pracy w sobotę i niedziele pokazało że to jest zły pomysł. Pracownicy magazynu nie maja już nic do stracenia, pozostaje iść na L-4.
Zobaczymy czy góra zacznie myśleć !!!
Dziwi mnie dlaczego grafiki nie są uzgadniane ze związkami zawodowymi.
Miały być wolne niedziele od stycznia 2017 tak nas zapewniała Ewa, okazało się że Solidarność walczy nadal o pracowników handlu ale dla pracowników magazynowych nić nie zrobi bo ma ich gdzieś.
Wielka szkoda, podpisy były zbierane ciekawe po co :(

lol 2017-01-13 14:16:54
Lepiej żeby te pracowite ukrainki były liderkami niż chłopy którzy mają ponad 20 lat wciąż mieszkają z rodzicami a ich dziewczyny musza im prać gacie.
Dzik 2017-01-14 08:01:47
No niewiem czy takie pracowite . Co przechodze kolo nich gdzie maja obszar to tylko jakies pogawedki z panami Liderami a zwlaszcza z jednym. No ale jak mowisz beda sie nadawac ddo tej fuchy tak jak pozostali liderzy i inni koordynatorzy.
Dgjjjjjj 2017-01-16 12:34:08
Lider z Kościana znowu chce się gdzieś odbić :)
GL 2017-01-16 16:19:29
W tedy, kiedy zawsze przychodzi :D
ajkon2 2017-01-16 23:31:43
kiedyś wypierniczal z roboty bo mial za malo kukuryku :)))
zmiana A 2017-01-17 12:06:01
Jakie mamy ubezbieczenie oprócz dodatkowej "compensy" ?
lidzia 2017-01-17 16:14:12
Chyba w maju tego roku są wybory na Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy, w końcu Dorota pójdzie na zasłużony odpoczynek. Działała na niekorzyść pracowników, czas na zmiany.
adam 2017-01-18 06:22:17
Tylko nie wiadomo czy jako koleżanka Ewy nie pozostanie dalej SIP-em...
Zostaw swoją opinię o H&M Hennes & Mauritz - Gądki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H&M Hennes & Mauritz