Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

_

uniknęlibyśmy tego gdybyśmy czytali więcej Szekspira, starożytna ta historia nie odegrałaby i nie powtórzyła między nami, z nami w rolach głównych ..szlachetnych ale tragicznych ..popękanych ..niedojrzałych - a zatem kolejny raz widzieliśmy, jak przed poważnym konfliktem w pracy i wzajemnym interpersonalnym ostrzałem rewolwerowców ..mogło uchronić nas chociażby ..te 6-7 podstawowych pozycji z absolutnego rdzenia kanonu historii literatury europejskiej - dostępnych jako od-chamiający zestaw ratunkowy wielokrotnej potrzeby. skoro my byliśmy niedojrzali - to kim byliście wy? -8. pasażer Nostromo.. "Piąty pasażer HM-u" kasowy hit. Marcin Dorociński w roli lidera Zbyszka, który przyszedł tu już jako leader i trafia na Goods-in. Tam zakochuje się i traci przez to pracę, "przyjaciół" oraz namiar na dobrego dealera koksu. Bierze się w garść, zatrudnia przez agencję i machając kartonami od szippingu po rampę T5 próbuje odnaleźć swoją wybrankę, jednocześnie dostając się pod czułą kontrolę dużo starszej od siebie.. Ehm: sytuację komplikuje pojawienie się przysłanego tu z samej góry z groźnie połyskliwym nader skąpym pobłyskiem siwizny nad czołem - nowego haemowskiego menadżera. W tej roli Wiesław Wojnar.. 'Zwijanie mapy I' ..chronologicznie jest to część druga, gdzie bohaterowie się poznają i mamy to pokazane w szczegółach - pierwszych wzruszeń, pierwszych wzajemnych podkablowań, pierwszych zdziwień gdy ktoś przez kilka dni zamigotał "przyjaciel - Wróg w ch..! - a nie, jednak to był przyjaciel." "Zwijanie zakładu II "-najostrzejsza, najbrutalniejsza część cyklu, po projekcji której w Gdyni doszło do zamieszek. Reż. Patryk Vega bądź Władysław Pasikowski

Rajder

Trzeba mieć nos długi aż do Ułan Bator :)

BOOB

Smutek ogarnia mnie wielki, kiedy widzę niektórych męki. Liderzy niczym cienie snują się po hali, a ludzie się kitrają jakby się czegoś bali. H&M upada, jak upada jego elita, niestety to informacja niekryta.

Gajowy

latoś z filozofii był tak wcześnie, że graficiarze nie dojechali

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
carter

dla nich rusek to rusek :) kalosz to kalosz :) tanie sterowce tania historia :)

Tomasz Musielak

.Fartownych dla mnie i przyzwoitych, że zawsze mogłem liczyć na nich - przyjaciół z pracy, to co że szefów ale przede wszystkim sympatycznych współpracowników - wrobiła moim zdaniem .. jeśli dobrze skalibrowałem tą nową zdal-telepatyczną moc ..wrobiła ich w to mówiąc nieprawdę w szerokim porozumieniu grupa kablująca na co najmniej dwie strony kierunków wstążek kabla (zresztą Ja jestem taki sam, bo przyłapałem się nieraz że tego samego dnia kameleon charakteru, wielki gasnący wciąż neon-detektor sumienia: tego samego dnia przed przerwą u siebie na hali przy biureczku koszul hm trochę uszczypliwie jakby, milcząco lub raczej nie -aluzje czynię do moich liderów; a na pewno niewybredne, wszyscy znamy mój jakby wiejski polot co nierzadko jest jeno przeciągiem przez stodołę ; a potem, jeszcze tego samego dnia- po obiadku, niestety nieraz się przyłapałem, i tu kabluję na SIEBIE: jestem, jakoś tak się złożyło- jestem Już przy biurku mojej firmy nie mniej, a może nawet bardziej pokrytym widzialną we innym paśmie aurą ludzkiego zmęczenia: :i tam już bez pardonu, stary sojusz - jechanie po prostu, byle po kim po Hm-owskich liderach, bez nienawiści - ale to takie nasze święto jakby pogańskie, wszystkich agencji - ..z tego co widziałem po sobie i innych, dziwny efekt ale Wy macie jakby odpowiedzialność zbiorową, losowo - niewcelowaną w nikogo .. tak mi się wydaje, że wiele osób które nie są pewne czy koszulka nie zniekształca twarzy.. stosuje odpowiedzialność zbiorową na wszystkich liderach z Hm-u ..za tych paru, co się kiedyś lubili tu znęcać - a i Oni coś, jeśli mnie oczy nie mylą, prawie już do ostatka wyginęli - Oj, pogubiłem się we własnych zdaniach - ale to mi się nie zdarzyło od wielu lat, więc widzicie Jakie Święto -i jak tu dla was do oporu drę rudę we skale charakteru odkrytą rdzawą żyłę szczerości - niedopowiedzianą tu między wyrazami prawdę, co ją wszyscy wiedzą i każdy widzi jak równo tu wyłożyłem, pewnikiem choć nie wszystko sam jeszcze przyuważyłem. Wywróżone ludzkie dzieje z twarzy, tak łatwych czasem do przeczytania - naturalną mocą, po prostu ja byłem tak często chory jako dziecko na te drogi oddechowe że mnie czasami przez półrocze więcej nie było niż byłem - no to i sporo zastrzyków mnie ominęło, po których nam dzieciom z rocznika '79 po okrągłym stole siadały moce, i wyłączało się widzenie "wzorów elektromagnetycznych" sunących nocami po ścianach - we takie szlaczki, skrolle; koledzy niektórzy też to widzieli, krążki pod chmurami widziałem tylko ja; raz było szczepienie w szkole i po tym zastrzyku przestałem widzieć i jedno i drugie, a wiele lat później - już sam w to nie wierzyłem, dopóki parę lat temu nie przeczytałem w necie że był gość który widywał dokładnie to samo co ja - a więc jednak, jesteśmy sztucznie tu zawężani. Wy nawet nie wiecie co to jest, uwierzyliście że tylko istnieją literki, czarne na białym, że tylko to jest - a nie, Moc też istnieje.

➪ ø

wszyscy wiedzą, że uprzejmość rodzi się tam wśród nieuprzejmych, wielkość i stal we najmniejszym i choć mała osoba, to jako góra ze stali idzie dziewczyna, co chcę patrzeć na Inną ją się oko ima - i stale moją aktywność patrzenia się na inne laski mi ta osoba zakłóca, przez to że urodą swoją wyrywa mój wzrok spod mojej kontroli - choć to osoba chyba ze dwa razy mniejsza ode mnie, to co z tego gdy Jej wola Jest ze stali -i przez olbrzyma niby góra przejdzie, olbrzyma większego od siebie skała woli Jej obali. Do takich doszedł Ja żech wniosków, iż tu nawet dużo mniejsze ode mnie osoby płci pięknej to miłe i szlachetne w sercach, ale też i naprawdę super-groźne, a przybrane we godność człowieka maszyny: T-300 ..ja bym, jakże szowinistycznie, to oceniał. "to co tam wokół mnie odpier..ili gdy jak zwykle robiłem to co wychodzi mi najlepiej, - udawałem zagubione dziecko we mgle, które szuka swojej pomarańczy .. Ale nie ci skazani, jak zwykle - wystawieni do wiatru w ,.u. przez swoją grupę .. Sitwę? -Ławicę symbiotyzującą z ławicami księgujących .. najgorsi są Ci oni, ci poplecznicy - ci co zawsze im się gęba śmieje, ino z oczu "jakby ciepłem nie wieje" Oni nigdy nie powiedzą "Ty, Tomek - wkurwiasz mnie." A przecież w domu i powiedzą 4x w każdą niedzielę "tak głośno nie mówi się w bloku, bo tu sąsiedzi nie muszą słyszeć każdego twojego słowa" Jo żech bardzo szlachetnie sprzedał żech tu prawie wszystkich swojich przyjaciół, do ostatka ..se tylko zostawiłem tych paru co to się gdzieś w knieje życia nadawali .. a reszte żech sprzedał, - i tych co nie chciałech żech też żech sprzedał ..żech sprzedał niechcący, -ich tylko chciołech udawać że ich sprzedam a Nich bym nie sprzedał, - ino po co jak oni jedni wkładali tu swoje serca we myśli, pragnienia i złą oszukańczą wolę, podszytą uśmiechem ..Sitwy, a nie - przepraszam, nadsymbiotyzyjącej ławicy drapieżnych, jadowitych dwu-kablujących plastikujących obustronnych, ze występującymi w ich sferze taśmo-wind danymi obecnymi ławicami księgujących, wyruszających w poszukiwaniu żeru niezbędnego pokarmu klateczek, gdy podjeżdża winda a chętnych 'koleżanek' więcej niż pokarmu Wtedy rywalizacja może przerodzić się w dziwnie brzmiącą kłótnię, gdyby nie dyskretna domniemana ochrona ..gwarantujących uznanie plastikujących z ławicy nad-drapieżnych ..zapewne gdzie indziej podobne potworzyły się sojusze, których ja nie rozumiem ..są sprytniejsze ode mnie. Mnie to trochę wkurwia, bo przez to osoby szlachetne, skromne, dobrze plastikujące - zagubione tu pomiędzy setami, bez choćby drobnych ławic ..nie potworzyły na czas własnych stad, nie zawiązała się symbioza z ławicami księgujących Te skromne, dobrze pracujące osoby - widzę, po przeniesieniu tu z Tamtej hali masowo ..poznikały z rafy. Więc co to za debil tak tu urządził te zasady pracy, jakiś jełop kurde tej, niedouczony - że zmieniają się ludzie całkiem, zupełnie nowe osoby ..inne, wcześniej nieznane agencje ..ba, nawet kraje - - i wszystkie są inne postacie, inne kartony, inne hasła i rutyny-.. to konflikty są ciągle te same, i głupie niepotrzebne kłótnie porządnych po obu stronach, uczciwych spracowanych ludzi - którym puszczają nerwy o byle co ..jak i mnie - bo tak tu wszystko jakoś jest na opak, że im kto bardziej oszukuje, i w swojej pracy i w komentowaniu pracy innych, wręcz - powiedziałbym: Budowaniu narracji ..na temat cudzej pracy ..im kto mniej starannie pracuje, a donosi na poczciwszych od siebie - tym tu dłużej ciągnie, i mu łatwiej jest. A ten co wykona swą robotę szybciej bądź lepiej, na końcu ..dostanie za to jeszcze - wiadomo, w D.. i on będzie miał bardziej pod wiatr za to, a nie z wiatrem. Wszystko na opak tu jest, pomyślane chyba przez kogoś, nie wiem - może na narkotykach, że praca na wielu działach promuje oszczędzanie energii u tych mniej pracowitych, a kto zrobi jakoś tam bardziej schludnie - szybciej, oj ku... szybciej tu schudnie.

tchórz, taki jak każdy..

Sam sobie dałem plusa, tu powyżej -a za chwilę sprawdzę, czy można dać dwa w tym z kolei poście. Wstyd mi za Was młodzi rodacy, ile krwi i potu za Was wylano- ja widziałem i mi opowiedzieli Ci co z ich żył się lało, a Wy nie dość że nic sobą nie reprezentujecie poza kolażem wycinanki motywów z filmów, nic tam nie kopiecie w kopalniach swoich charakterów na poziomach trudnych, brudnych i niebezpiecznych - zaś potem sami z siebie niezadowoleni pomimo dwóch kilo makijażu ..wyżywacie się nie tylko na braciach, ale nawet i - siostrach zza granicy. Niemcy się zjednoczyli z wielu państw, a Słowian rozbili na drobne kraje. Taka prawda - - ale nie, Ty idź idź, - kabluj ..włącz sobie tefałenik. I tylko potem, wiedz - hen w dekad dal, świeczka na Twym grobie płomień będzie miała chybotliwy, i gasnący coś często. Wprawdzie tu między nami nie awansowałem, za to zupełnie nieoczekiwanie, zauważyłem to przed tygodniem, od uważnej lektury dziesiątek tysięcy wizjerzeń ludzkich twarzy - wzrosła moja zdolność jasnowidzenia oraz wysysania ludzkich myśli ze studni jaźni w oczach -- 2,3-krotnie ..tak Pan Bóg odpłacił mi, że w obliczu 200+ ataków na mnie ze strony obywateli którym więcej pomogłem niż wziąłem, ja ni razu nie odpowiedziałem nienawiścią, i nikomu źle nie życzyłem dłużej niż ..- trochę tam. Jak tu przetrwałem? (-zresztą, z takim strasznym ryjem ..co nie łudźmy się - może tym razem bez dramatu - ale też jakimś wielkim ułatwieniem nie było) We ludzkie oko wpada ziarno nienawiści, i ono tam z czasem zakiełkuje, wypuści łodygę, itd. A we moje oko tyż tak samo wpadnie ziarno nienawiści, i ląduje obok drugiego; ale ono nigdy nie zakiełkuje łe, a bo ja nienormalny - może Tej dlatego, moc przyszła do mnie - nie do Ciebie? ja nie wiem. Jak by z tego wynikało, niedaleko pada paranormalny od nienormalnego. Na horyzoncie lat czasy ciągłych ewakuacji, że tak ehm.. sny wspomnę. kup ryż, Mariolka; najlepiej całą szafę. Tacy fałszywi, zdradliwi - oni przyjaciół tego samego pokroju co sami, mają -takie typki plum plum z tratwy najrychlej się ześlizną, niż ci których jednak pomocna ta dłoń przytrzyma; dłoń strudzona, pusta i biedna - ale to ona pierwsza się wyciągnie; dłoń bogacza wtenczas dzierżyć będzie uchwyt walizki. Taka rada - ale nie, ty biegnij, w bankomacie zobacz ile masz na koncie pieniędzy wymyślanych we komputerkach przez takich sprytnych lujów, co po nich idę ..zasypując po drodze świat łanami dotąd nie słyszanych teorii [ unikaj sztucznych słodzików, łeb przyspieszy i Tobie ] Tytus de Zoo jaki sprytny tej, kurde - wręcz błyskotliwy był ..w porównaniu z dzisiejszą młodzieżą. Kto zaprzeczy niech pierwszy niuchnie 2-Sorta !..

σ≥° ω ⿺ ⿻ ①☆

chciałem nakablować że nasi goście zza krainy - mówię tu o paniach, gdyż chłopaków przysyłają nam tu dziwnych wymieszanych z rodzynkami, ziemniaki ze śliwkami -a śliwek jakby mniej, za to gdy już jakąś wynajdziesz to jej nie dorównasz. No więc chciałem nakablować, że te panie jak tu jechały do naszego kraju w podróż, to do walizek zabrały nie tylko inne, nie widziane u nas stroje - ale też kulturę, nie jakąś tam szumną etykietę Norwegów przy stole; ani prasłowiańską ..ludową- ale zwykłą taką jakąś kur..wal Udzką, między-ludzką ..A nasze panie zostawiają w domach - ja wiem, że nie wszystkie, ale może połowa, no prawie ..42.36 procent ..tamte jechały daleko, więc do bagażu spakowały również osobno obok wyprasowanej koszuli Kulturę, - którą wyniosły ze swojego ogniska rodzinnego, tradycji pokoleń i tego najlepszego, co mieli w swym kraju - tu go reprezentować, nie tylko zarobić, przyjechali. A my jak reprezentujemy nasz kraj, ongi słynący z pomocy ludom będącym w potrzebie - niektóre panie to nadają się widzę bez testów na strażniczki do Guantanamo, taka w nich chęć znęcenia się nad kimś, choćby ukąszeniami obraźliwych myśli ze żmij oczu. -Nasi ludzie zostawiają kulturę w domu, we izbie - bo po co do pracy brać, zresztą - w sumie fakt, jak tam same żmije, i normalni poodpadali, porządni uczciwi i pracowici - a zostały jak nieprzetrzebione stada, właśnie żmije i kable obrotowo-dwustronne ..ze wiecznie przyklejonym uśmiechem, a jedna do drugiej śmiało odwrócone plecami bo ta żmija i ta wie że tamta żmija, a żmija po co żmiję by kąsiła - za to nie wiem gdzie znikły wszystkie te szlachetne, porządne Uczciwe panie z poprzedniej com robił tam hali, ci co staranniejsi byli zawsze na koniec mniej mieli, oni na najgorszych wychodzili, a oszuści się śmiali - dziś ci dobrzy odeszli, nie duszą się już w stężeniu tlenu nadającym się do gazetki "Skandale" .. lepszy może ich los - niż tu wśród wiecznej fety girland nienawiści, gdzie tylko takie bestie jak my mogą czuć się bezpiecznie, i pływamy tu niby w rzece stado piranii, a każdy na stołówce jakąś niegroźną umie zrobić minę, jak prawdziwy drapieżnik co podstępem walczy zawczasu jeszcze przed rozpoczęciem jakichś zmagań. Słabi tu odpadli, porządni odeszli - zostały ławice ostrozębnych, i ci zagubieni między nich niby ssaki z innego wymiaru, tacy jak ja co nie mieli wyboru. ---------- Wiadomo tej, że z paniami z Ukrainy chodzi mi głównie o osoby nie z tego najmłodszego pokolenia - bo wiadomo że jest to samo co u nas - genetyczna modyfikacja sumień pokoleń, dziś młode cizie mają wiele aplikacji w smartfonach, a niewiele wartości w swoich charakterach - przynajmniej w porównaniu do dziewczyn z mojego rocznika, dziś porządnych wkraczających w dorosłość jest ponad dwa razy mniej. Soruńcia jeśli to okrutnie brzmi, miło byłoby słodzić lecz prawdę trza pisać. Wy młodzi nie wiecie - już tak się daliście ogłupić, wy młodzi nie rozumiecie - że ludzie z pokolenia przed wami mieli dwa razy więcej klasy, a Ci co przed nimi tlili - to ho, ho ... ! ! nawet ja bym nie umiał opowiedzieć, nie przystaję formatem. jak dyskietka 3,5 do 5,25 -albo gorzej. Obserwuję tu, jak Wy się między sobą zachowujecie, niby jakiś mikro-biolog co wietrzy Nobla, bo odkrył nieznaną, niesamowitą światu ..kolonię super-agresywnych mrówek. Między nimi, dziwne seledynowe chrząszcze - idą nietykalni, pancerzem czystej co dnia karty kalendarza. ----------- Ja tu jeszcze profesurę z tego zrobię, kiedy w końcu odkryję wyjaśnię i prześledzę, jak to jest że budynek stoi pusty, cichy przez święta ..zaprasza - zaś przychodzą ludzie i nawzajem, tu sobie sami jedni drugim - a następnego dnia, odwrotnie drudzy pierwszym: urządzają Vietnam czy wojskową jednostkę karną. 3 osobom ufam po 20 miesiącach wśród 1500 luda. . - ładny mi k.... wynik. -Niech o tym napiszą w DC-news ..w sumie też, daje to jakiś obraz naszego centrum. Ale i tak jest w miarę coraz lepiej, i pomału ku dobremu - z biegiem lat i zmian rodzaju świateł mijania w oczach; odkąd tu przybyłem, a następnie przyznacie, sumiennie każdego po wielokroć wk

nikita

cześć, firma H&M przeprowadza rekrutację na liderów w Grodzisku Mazowieckim.Czy możecie mi przyblizyć jakie są warunki finansowe,socjalne, jakie obowiązki itp.?chciałabym wiedzieć czy warto podejmować współpracę.dzięki.

Ciekawość

We wtorek ( 2 maja) pracuje jakikolwiek dzial na nocnej zmianie? Czy tylko pierwsza i druga?

@Ciekawość

tylko pierwsza i druga zmiana. trzecia zmiana idzie 3 maja na nockę :))

Sumienny Pracownik

To prawda że w tym roku będą podwyżki 450 zł brutto ? Podobno firma chce zatrzymać pracowników w ten sposób bo coraz więcej osób odchodzi stąd, jednak nie wiem czy to prawda. Jeżeli tak to ta firma jak dla mnie będzie wtedy pracodawcą numer 1 !

Zenek
@Sumienny Pracownik

Co roku jest mowa o wielkich podwyżkach, bo niby chcą zatrzymać pracowników, a później kończy się na 50 do 100 zł brutto.

Lifer

Turlała się baba w okularach aż parowało

ktos
@Lifer

Spojrz na siebie kretynie . Bo jak ciebie wiek dogoni ,to nie bedziesz się turlał tylko pełzał jak szczur ! Przestańcie obrazać ludzi którzy naprawdę duzo robią ! Pamietajcie jak jej zabraknie ,to dopiero bedziecie kwiczeć ! A grafiki podpisuje trojca ! Wasz kochany Roberciki co najchętniej by zagnał was do roboty w każdą niedzielę i sobotę .A sam siedział w domu i nic nie robił . Jak myślicie dlaczego zalozył związki ? Ile zrobił dla was ? A ta przydupska jego tylko zionie jadem nastepny nierób ! tatułazy od groma chodzi i nic nie robi !

Dziki dzik
@ktos

Kto ma tych tatuaży od groma ?

miki
@Dziki dzik

Sylwia W.a kto niby inny

Była S..............
@ktos

Nasz kochany Robercie jest zawsze w pracy. A Ewa jeździ i załatwia wolne dla innych- Pan z biedronki i walczy o pielęgniarki. Solidarność jest w firmie od 9 lat i godziła się na wszystko co pracodawca chciał. Robert jest od 3 lat i widać zmiany, zaczynają liderzy być inni. A jak nie to są zwalniani. Ewa to powinna już dawno w domu siedzieć i króliki hodować, a nie straszyć w tv.

Pani precz

Wczoraj jakąś baba chodziła po hali i wciskala jakieś naklejki. Czy ona jest niepoważna, grafiki podpisuje a mówi że będą wolne niedziele. Precz z obludą.

@Pani precz

ta baba to Ewa ze związków. widać że krótko pracujesz jak jej nie znasz.

@kacha

Pracuję w tej firmie juz 10 lat i pamiętam Tę babe bardzo dobrze. Wtedy nie mogła normy w piku wyrobić a teraz wielka pani. Podpisuje grafiki a walczy tylko o swoje panie - Dorota na nocki nie chodzi ! Danusia ciepła posadka, Renia - szkoda pisać. W domu siedzieć wnuki bawić a nie ludziom mieszać w głowach.

ciekawska
@kacha

A ja myślałam że ta osoba o której piszesz juz nie pracuje? ale wnuków nie bawi bo z tego co mi sie wydaje to ich jeszcze nie ma

Marzanna

Związkowcy szacują, że szykowany na 2 maja protest obejmie łącznie ok. 300 jednostek sklepowych, a także centrum dystrybucyjne sieci Amazon we Wrocławiu oraz centrum H&M w Gądkach pod Poznaniem. - W proteście wezmą udział nie tylko pracownicy należący do związku. Zgłaszają się dla nas również pracownicy sklepów, w których nie działają organizacje związkowe - mówi nam Bujara. Ktoś coś wie o proteście w H&M ?

aaa

Nie wiecie czy nasz przewspaniały H&M da nam zarobić parę złotych dodatkowo? Może jakieś nadgodziny? Przydałoby się móc dorobić. Chociaż chyba znam odpowiedź...na wszystkim teraz oszczędzamy. Tak jeszcze nie było.

pfff...

h&m czy ty czytałeś tą petycję? o 1 zmianie nic tam nie było napisane tylko zmianę godzin na 2 i 3 zmianie. A przerwa nadal będzie trwać pół godziny.... Była propozycja ze 2 zmiana ma się zaczynać o 14:00-22:15 i 3 zmiana od 22:00-6:00. Czyli szybciej zaczynasz i szybciej kończysz pracę. Czy to jest takie trudne do zrozumienia?

Płatny transport do miejsca zatrudnienia to bardzo europejskie.

Zm A

W końcu ktoś pomyślał o zmianie godzin pracy. Petycja to dobry pomysł, może zaczną się liczyć z głosem pracowników H&M

h&m
@Zm A

Tak walczycie o zmianę godzin pracy a to niesie za sobą krótszą przerwę a jak to wprowadzą to będziecie narzekać że nie zdążyliście zjeść na kantynie. Pamiętajcie że ustawowo przerwa należy się 15 minutowa i w innych zakładach pracy taka jest - jeżeli przy tych kolejkach na kantynie zdążysz w 15 minut to gratuluję. Czy Wam przeszkadza to że sobie siedzicie pół godziny na kantynie i odpoczniecie choć trochę w trakcie pracy ? Bo mi nie. Poza tym kiedy kończę pracę o 14:15 udaje mi się uniknąć korków na ulicach - bo Ci co skończyli o 14 już przejechali a Ci co kończą o 15 jeszcze nie wyszli z pracy... mam szansę bez większych utrudnień na drodze dojechać do domu

xxx
@h&m

No i jakoś w innych firmach 15 minut wystarcza. Może zniknie kantyna i to wstrętne żarcie. Pewnie od tego świństwa myślisz tylko o sobie. Skoro masz problem z korkami zawsze możesz z własnej woli posiedzieć na parkingu i wyjechać później. Wyobraź sobie że dla niektórych to 15 minut żeby wcześniej wyjść z pracy ma znaczenie.

On
@h&m

Gdzie ty mieszkasz? Ja.jadę do domu ponad godzinę i te 15 min to dla mnie dużo

`````````

Anonimowo każdy taki mądry. Podpisuj się swoim nazwiskiem Stephenie :)

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.