Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Nowa

Czy H&M w Gądkach posiada sklep firmowy dla pracowników w nizszyc cenach niz normalnie????

Martin 96

Mam nastepujace pytanie : Czy H&M zatrudnia ludzi z Kalisza badz czy jest mozliwy dojazd z tego Miasta

Ghytf
@Martin 96

Z Kalisza? Człowieku Ty chcesz do roboty 3 godziny jechać w jedną stronę?

shop
@Martin 96

Próbuj przez agencje pracy tymczasowej może ci się uda to co mi wiadomo to autobus był nawet z konina

TenKtoNicNieRobil

Siema! Z czystej ciekawości śledzę wpisy na forum i naprawdę nie mogę wyjść z podziwu. Jako że swoją 'przygodę' z H&M zakończyłem już jakiś czas temu to mam jednak takie świeże spojrzenie na obraz tego co się tam dzieje. Mam wielu znajomych, którzy nadal tam pracują, jak już wcześniej wspomniałem, od czasu do czasu zaglądam tutaj, czytam wypowiedzi pracowników i tych, którzy nadal pracują i tych odchodzących, przychodzących. Jedno mogę napisać i zdecydowana większość z Was na pewno się ze mną zgodzi, większość wypowiedzi pisana jest przez osoby sfrustrowane, które budują swoją opinię na temat firmy przez pryzmat niepowodzeń i porażek na płaszczyźnie zawodowej. Ja zawsze podkreślałem że praca w tym DC jest dla osób młodych, nie mających większych zobowiązań, dla których praca w H&M jest taką pracą na dzień dobry, dzięki której można zasmakować co to znaczy zacząć zarabiać, która może uczyć gospodarności etc. NIE JEST to praca dla ludzi, którzy mają domy na utrzymaniu, rodziny i inne zobowiązania- na litość boską! Nie! Ktoś wspomniał wcześniej że jest to praca dla osób bez życiowych aspiracji- i tak i nie. Nie mam prawa kategoryzować, ale patrząc na innych przez pryzmat tych kilku lat przepracowanych w H&M niestety muszę się zgodzić, że niektórzy mają pewne przerosty ambicji, a to do niczego dobrego nie prowadzi bo ambicje wielkie, a obowiązki jakie wykonują nieadekwatne do tego co siedzi w głowie- to tak bardzo kolokwialnie napisane. Byłem pracownikiem takim jak większość z Was, pracowałem na szczeblu podstawowym, ale umiałem wyciągnąć pewne wnioski, spostrzeżenia i myślę że w porę udało mi się to załapać :) Pierwsze wzmianki o tym że szykują się zmiany można było zauważyć jeszcze w 2013/ 2014 roku kiedy nastąpiła ISTNA REWOLUCJA na niektórych działach, gdzie były pewnego rodzaju jak to ładnie niektórzy mówili przetasowania, a miało to na celu przygotowanie pracowników do możliwości pracy na wielu działach, żeby ludzie załapali na czym polega specyfika pracy i jak działa magazyn- nie było to dobrym rozwiązaniem, ale już wtedy można było zauważyć że szykują się pewne zmiany. Teraz przyjęcia są wstrzymane, jest mnóstwo naszych przyjaciół z Ukrainy (sic!) i to kolejny aspekt, który sygnalizuje że DC w Gądkach chyli się ku upadkowi, niestety. Nie dajcie się zwieść! Żaden lider prawdy Wam nie powie i to nie dlatego że nie może poruszać tego tematu, ale dlatego że liderzy sami nic nie wiedzą ba! nawet managment wiele nie wie. Mądrzy ludzie już odchodzą, a pamiętajcie im bliżej końca tym trudniej będzie Wam odejść! Wiem o czym mówię, uwierzcie mi :) Nie są to z palca wyssane informacje, osoby które wiedzą o czym piszę to wiedzą i mają pojęcie co może się wydarzyć, ale co mnie cieszy ogromnie, przygotowują się do tego. Tutaj już nie można pisać o tym jakie są warunki płacy, pracy i współpracy, ale o tym czy w ogóle warto. Zawsze szanowałem sobie kontakt ze współpracownikami, z wieloma przyjaźnię się po dziś dzień dlatego ciężko mi patrzeć na to jak marnują swoje życie w takim zakładzie pracy gdy teraz mają naprawdę inne możliwości rozwoju, zarobkowania i samej pracy. Grunt to się przełamać. W czasach kiedy mnóstwo zakładów pracy stawia na innowacje, w czasach kiedy firmy chcą pozyskać pracownika, H&M staje daleko w tyle w zestawieniu z innymi zakładami pracy. Kiedyś jeszcze poleciłbym podjęcie pracy w H&M, dzisiaj mając rozeznanie na rynku pracy nie mogę jej polecić, ale najlepszym recenzentem jest pracownik, a na tym forum no cóż... mądry człowiek wie :) BYWAJCIE! MOCY WAM ŻYCZĘ!

AuuuuAuuuu
@TenKtoNicNieRobil

Mądrze napisane! Masz rację, już teraz można zauważyć że coś jest na rzeczy! Też odchodzę w najbliższym czasie z tej firmy bo po sześciu latach, które tutaj przepracowałem czuję się tak jakbym stał w miejscu. Tylko praca, praca, praca, życie prywatne sprowadza się do spotykania się ze znajomymi... z pracy, to męczące, wkurzające i frustrujące. Pracuję na transferze zm. A, ludzie niby spoko, względnie okej, ale dłużej tak już nie wytrzymam! Na jakiej zmianie pracowałeś? Może ciebie kojarzę, podaj mi swoje namiary jeśli możesz bo chętnie pogadałbym z tobą prywatnie.

Łukasz

Jakie są stawki dla początkujących i ile można wyciągnąć na miesiąc?

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
xxd

jakie są widełki na socjalne ?

La la la

Słyszeliście coś o wiosennej wyprzedaży???

Jo
@La la la

Nie, ale chętnie usłyszę/przeczytam ;p Pozdroo

nowa

Mam pytanko,przyjmuje agencja work do pracy????

Klaudia
@nowa

Jest dzisiaj szkolenie na nocną zmiane na 22 kto jedzie na szkolenie pierwszy raz pisać

Argon
@Klaudia

PISAC! Co to, rozkaz jakis? Kurde, ani przecinkow, ani kropek, kij wie, kiedy jedno zdanie konczysz,a kiedy zaczynasz drugie. Ty sie o cos pytasz? Czy co? Analfabetow nie przyjmuja do pracy.

Klaudia
@Argon

Koleś spadaj analfabeta to ty nie chcesz nie pisz i już i nie (usunięte przez administratora) mnie nara

Pracownik były

Tak to prawda teraz się pracuje po 3-4 dni w tyg bo jest mało zamówień. Jeśli chodzi wam o opinię na temat tego pracodawcy szczerą to jeśli chodzi o pracę nie jest ona złą pracą, duże naciski na normy , ale praca sama w sobie jest prosta, jednak no ściemniać na pewno tam nie będziecie. Nie raz nie ma czasu iść do łazienki jak komuś zależy wyrobić normę. Liderzy nie którzy są przyjaźni, pomogą, innych nawet nie ma co prosić o pomoc. Pracowałem tam dwa lata ale odchodząc poczułem wielką ulgę. Człowiek tam pracujący nie ma życia, prawie każdy weekend pracujący przeważnie niedziele, można zapomnieć o weekendzie, czasie dla siebie , dla rodziny. Są kary za nieprzychodzenie do pracy. Zarobić dobrze można tylko wtedy gdy chodzisz w każdy weekend a teraz nawet już setek nie ma ,w niedzielę do pracy, w tygodniu wolne. Poza domem 10-12 h. Pracując tam byłem ciągle zmęczony senny nie miałem na nic ochoty miałem wręcz doła, trzeba uważac bo można się tak zaplątać w sidła tej firmy że wycisną cie jak cytryne, tak że zapominasz że istnieją inne sprawy poza h&m. W dodatku latem w autobusach klima nie działa, zimą zimno, na halach zimno, ludzie ciągle chorzy, w alejkach śmierdzi potem gdy ludzie przechodzą, no warunki nie są najlepsze a latem znów idzie zdechnąć z ciepła, alarmy i ewakuacje w nocy w środku mrozów. Nie mając innego wyboru pracowałem tam ale jeśli macie inne możliwości skorzystajcie z nich bo nic dobrego nie przyniesie wam ta praca. Pozdrawiam

booking

Czy wie ktoś Kiedy będzie wypłata w tym miesiącu ? :)

booking
@booking

W piątek

Julek

Kiedy będzie renta? W piątek?

PP

Inwestycje ??To chyba żart.Co to dla nich.jakos nie ma dla nich problemu przeniesienie shopa gdzieś na koniec świata to i z resztą nie będzie problemu.po co mają zatrudniać 3000 osób jak mogą np 1000 .Te oszczędność w porównaniu do inwestycji - sami się zastanówcie.blizej granicy niemieckiej a przecież głównie to ich obsługujemy.zobaczcie ile kasy idzie na malowanie ścian gdzie w zeszłym roku dopiero co odnawiali i na to nie idzie Kasa ?? No nitki czerwonej się komuś zachciało.zobaczymy jakie podwyżki będą.pewnie takie że ta nic czerwona będzie nam przypominać jak wejdziemy jak tu związać koniec z końcem przez cały miesiąc.

@PP

Każdy z nas ma swoje racje... Przekonamy się o tym co będzie naprawdę w 2018 roku, proszę tylko o jedno-nie popadajmy w paranoje... Polak zawsze narzekał i będzie narzekać na swoją pracę i zarobki...

@adam

Skoro nie narzekasz na zarobki to zapewne zwykłym pracownikiem nie jesteś.chyba tu nikt nie zaprzeczy że u nas pensje nie za duże i trzeba sporo wysiłku aby przeżyć z rodziną przez cały miesiąc.Siedzac na stołku widzi się wszystko inaczej.

@PP

Niestety mam dla Ciebie smutną wiadomość. Jestem zwykłym szarakiem i po pracy ciagne jeszcze drugi etat. Pracuje już ponad 20 lat i znam bolączki ludzi w wielu firmach. Podstawową jest kasa i jej wieczny niedosyt... Echhhh szkoda słów na to wszystko....

@adam

Sam sobie odpowiedziałeś ,może dla ciebie to jest ok że musisz ciągnąć drugi etat ale w normalnej firmie o takiej renomie zarobki powinny być takie aby żyć na normalnym poziomie a nie z roboty lecieć do innej a gdzie tu rodziną i własne życie..Jak byś przeżył z tej pensji to byś wiedział z dziećmi lub przyjaciółmi .Czy to jest co powinniśmy chwalić w firmie ??? Naprawdę czerwona niteczka tu nic nie pomoże ,bez sensu te błazeństwa i test .Śmiechu warte.

Pick pack

No chyba jasno było powiedziane na mitingu - 2018 i po Gądkach.Jak ktoś tego nie zrozumiał to niech się łudzi.Bedzie Śląsk z mniejszą ilością pracowników to po co Gądki.Shop gdzieś już teraz wywalają i czas na oszczędności na online.

@Pick pack

Ludzie nie siejcie fermentu. Czy gdyby chcieli zakończyć działalność robiliby w Gądkach takie inwestycje? pomyślcie chociaż trochę...

She

Jakie inwestycje?

@She

A nowe lokalizacje pickowe to nic?

była

Odnośnie PITa, czy ktoś, kto pracował na zlecenie przez tam jakiś czas już dostał? Czy w jakiejś kolejności to wysyłają czy jak?

dc zamknięte

No i wszystko jasne. Gądki się kończą. Nie będzie już magazynu. Od dawna nie rekrutują. Umowę mi przedłużyli tylko na czas określony a dawali zawsze na czas nieokreślony. Kumpeli na macierzyńskim nie przedłużyli umowy Gadki game over. Nadal jednak zakłamanie i nie mówienie prawdy przez szefostwo rządzi

Zdenek z Europy
@dc zamknięte

A chorobowego ile macie w Polandzie?

@dc zamknięte

Co do umów na czas określony - od stycznia zmieniły się przepisy kodeksu pracy. Polecam lekturę a potem sianie fermentu...

dog
@dc zamknięte

chcialam zapytac ile zarabiacie w tej firmie

nowa

Cześć, chciałabym aplikować na kierownika działu w h&m, jakie zarobki i warunki pracy? :)

,,,,,,,,
@nowa

grup lider to nie kierownik tylko brygadzista. Zarabia za dużo - różnica pomiędzy pracownikiem a brygadzistą powinna być 30% a nie ponad 100 %. Kierownikiem działu jest menager .

hgjfg
@,,,,,,,,

a co należy do ich obowiązków?

Świeżak

Czy ktoś dostał już PIT? Czy firma wysyła na ostatnią chwilę?

@Świeżak

Wg przepisów do końca lutego. W każdym razie ja dzisiaj dostałem

Pracownicy
@Świeżak

Ja dostałam w czwartek

Gunit

witam czy orientuje się ktos o której godzinie jedzie autobus do h&m z eonda Rataje na popołudnie?

Buchara

Brevik z Kościana szuka sąsiada :)

vit

czy to prawda że teraz jest mało pracy i w grafiku są tylko 3 dni pracy w tygodniu ?

nowa

Mam pytanie czy agencja work przyjmuje do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 482.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 419, z czego 67 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 256 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.