Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Porucznik

Witam jeśli ktoś z DC w Gąskach chce dorobić do pensji nasza firma oferuje skup makulatury po preferencyjnych cenach. W przypadku większych ilości możliwy odbiór u klienta. Zapraszamy, kontakt priv.

Hej mogę namiary do kadry

Pracownik magazynowy H&M Grodzisk Maz

Witam Szanowni Państwo , Odradzam osobom które planują podjąć pracę w Centrum Dystrybucyjnym H&M w Chlebni k. Grodziska Mazowieckiego przea agencję pracy tymczasowej. Powód jest dosyć prosty - wiadomo agencje pracy tymczaowej traktują pracowników jako tylko i wyłącznie - maszynki do nabijania pieniędzy. W oczach agencji po za wyżej wymienionym argumentem - człowiek nic nie jest wart. Dają od 14 do 15 PLN brutto na godzinę i do tego umowę umowę zlecenia. Uważam że te warunki zatrudnienia przez agencje są upokarzające i nie adekwatne do dosyć nie lekkiej pracy na magazynie. Dlatego też odradzam raz jeszcze podejmowania pracy przez agencje. Ale zrobicie jak uważacie - każdy ma wolny wybór. Natomiast jeżeli są osoby które chciałyby podjąć pracę w firmie H&M i poważnie o tym myślą - to polecam podjąć pracę bezpośrednio przez firmę H&M. - aplikować można za pomocą portalu - pracuj.pl / bądź bezpośrednio przez stronę internetową H&M - rekrutacja nie jest aż tak bardzo skomplikowana. Jeżeli konuś naprawdę zależy to przypuszczam że osoby rekrutujące to dostrzegą i dadzą szansę na podjęcie pracy. Praca bezpośrednio przez firmę jest korzystna - bo daje stabilne zatrudnienie poprzez dawanie umów o pracę na początek na okres próbny - trzy miesieczną. Wiadomo kokosów dużych nie dają i taką trzeba mieć świadomość. Praca jest również w soboty i z czasem w niedziele. Niestety soboty i niedziele nie są płatne bo dni są do odbioru. Tak więc są takie plusy i minusy. Ale mimo to uważam że jest więcej tych plusów niż minusów. Atmosfera pracy - Ok. Gorąco polecam i życzę powodzenia. Z poważaniem Bogumił

ori
@Pracownik magazynowy H&M Grodzisk Maz

Potwierdzam w całej rozciągłości.

zainteresowany

Witam, Mozna przyjać sie jeszcze do pracy bezposrednio przez HM czy pozostaje juz tylko agencja?

Zmiażdżony
@zainteresowany

Zainteresowany radzę żebyś nie był zainteresowany

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
gall

Proszę państwa ten H&M to jedno wielkie (usunięte przez administratora) sam tam pracowałem .Najgorsza jest agencja Biznes Partner tam pracują idioci wiara taka fałszywa .A Leadery z Biznesu to szkoda gadać to jedna wielka klika szczególnie ci z działu Pick -Pack , jedna Leaderka z tej agencji ma pracę po znajomości .

Ewela

Czy jest ktos kto pracuje lub wybiera sie do pracy do Chlebni na magazyn przez Work Service? Pozdrawiam :)

Głodny Janusz

W odpowiedzi na to, że agencja podbija normy. Robią, bo mają za to płacone. Gdyby pracownicy H&M mieli za to jakąś premię to też byłoby inaczej. Po rozmowach z wypalonymi pracą H&M-owcami wiem, że robią tylko normę, bo po co więcej? To się tyczy bookingu, a dokładniej składających. Co do księgujących są też takie, które robią na górkę, a nikt im tu wyrzutów nie robi. A tak poza tym to pozdro Grażyna i Miłosz i cały Work Service!

Eustachy

Zamiast dowiadywać się co dzieje się w Gądka czytamy o dziurze zabitej dechami

Mazowiecki
@Eustachy

Tylko że w dziurze zabitej dechami zarabiają 2600 + 250 zł a w Wielkim Mieście GĄDKACH .. :)

Eustachy
@Mazowiecki

Bo biedę trzeba wspierać. Nikt tam nie chce pracować

Taka sobie ja

Z tego co mi się wydaje to są opinie o hm Gądki więc nie wiem na Ch.... Grodzisk tu pisze...

Ggggh
@Taka sobie ja

A (usunięte przez administratora) cie to obchodzi.????

Bonifacy & H&M Grodzisk Mazowiecki
@Taka sobie ja

Grodzisk pisze dlatego, że od blisko miesiąca jeżeli nie wiesz to funkcjonuje drugi magazyn H&M w Chlebni k Grodziska Maz. Tak więc jeżeli pracuje bezpośrednio przez firmę H&M w nowo powstałym Centrum Dysttrybucyjnym to mam prawo tu pisać. Nie martw się , bo nie ma za bardzo o co :-) - Dla każdego na tym forum starczy miejsca aby napisać swoją opinie o pracy w H&M czy to w Gądkach czy w Grodzisku . Ps. A po za tym też mi się wydaje , że co niektórzy pracownicy z Gądek są ciekawi jak wygląda praca i opinia pracowników z Grodziska na temat pracy i vice- vers'a :-). Tak więc jeszcze raz podkreślam nie ma co się rozczulać nad kto pisze i skąd ale raczej nad tym aby to były prawdziwe z życia wzięte opinie o pracy w H&M a nie jakieś dobre albo złe bajki :-)

Bogumił H&M Grodzisk Maz

Hm Grodzisk Maz pensja za sierpien juz jest.

Mariola

Ludzie...pensje przelali. Dobze ze juz dzisiaj. Od dwuch dni okres mam a na podpaski nie bylo i z domu sie ruszyc nie moglam. Tera w koncu kupie. Bo mnie juz krew zalewala.

Marysia grodzisk maz

2590 brutto podobno sa ludzie co mają wiecej. -zadne to pieniadze netto na reke

Yolo

Baśka, ja już tak miałam chyba dwa miechy temu. Sporo osób dostało kasę dzień później niż reszta. Też mnie to denerwuje tym bardziej, że nigdy wcześniej takich obsuw nie było, a to już druga obsuwa w przeciągu dwóch miesięcy. Firma ma nas najwyrazniej gdzies, a co tam, taka jałmużna to robole niech siedzą i czekają w niepewności. A co tam, pieniądze na wyprawkę szkolną, po co mamy dzieciom kupić wyprawkę bez nerwów że na wyprawkę kasa dojdzie na czas.

Baśka

Jezu pieniążki nie wpłynęły co ja dzisiaj wieczorem dzieciom do jedzenia dam o matko....Żyje tak z miesiąca na miesiąc zawsze pieniążki regularnie wpływały na konto a teraz co się stało ? Nic trzeba pożyczać od rodziny na życie ;-(

Yolo

Renta miala byc dzisiaj i jak nie bylo tak nie ma

Xxx

Pracuje w nowo powstalym magazynie w Grodzisku I powiem jedno praca super ludzie tez no I mega fajna atmosfera ???? Osoby ktore potrafia tylko oczerniac I wypisywac glupoty powinny w koncu zajac sie praca.

Laura

Czy jest tuna ktos. Kto wie kiedy bedzie wyplata ??

Co z ta wplata ?

lidia

to wy nie macie stałej daty wypłaty????? jak to jest ???? ile wychodzidzie na miesiąc z wypłatą?Pytam,bo chcę się zatrudnić w h&m

ola
@lidia

tylko nie do HM , chyba że chcesz spędzać tam cały czas za nędzne grosze

Pracownik00

ktorego wyplata?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.