Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Anka

Czy ktoś coś o podwyżkach wie ?

Hh
@Anka

Tez jestem ciekawa

zdziwoiny
@Anka

jakich podwyzkach?

Niewolnica Izaura

Nasza kochany pracodawca zatroszczył się o swoich liderów, maja duży wentylator na łosiowni. Jeszcze im automatu z zimnymi napojami ( pepsi , fanta, ... ) brakuje. Wielkie ukłony dla menagera za pomysły. Pracownicy w takie upały powinni mieć normy o 30 % zmniejszone w takie upały i dwie dodatkowe przerwy po 10 minut.

Leonsio
@Niewolnica Izaura

+ 150 zł dodatku i piwo i po co przerwy po 10 min proponuje po 30 min .Za to biurowcy nie narzekają i owoce i klimatyzacja.....jebany ZZ za co okradacie pracowników podjuszanie i podpuszczanie ? Zacznijcie coś robić A nie podpuszczac nas A potem (usunięte przez administratora) schować w klimatyzowanym biurze .Patałachy

@Niewolnica Izaura

Dodatkowe przerwy nie są potrzebne, ale norma mogłaby być trochę obniżona.

packer
@Niewolnica Izaura

Nie pomyślałaś że ten wentylator nie jest dla liderów tylko dla nas ??? Jest odwrócony w stronę packu tak samo jak na P, a łosiownia to chyba jedyne bezpieczne miejsce gdzie może stać bo wszędzie poza nią jeżdżą wózki. Ludzie myślcie racjonalnie a nie oczerniajcie innych...

Videl
@Niewolnica Izaura

Niebawem będą przemycać Pepsi z Amazona :)))

Białysz

Znowu wprowadzają zakaz pedałowania

Work Nervice

Agencja ktora nagania ofiary do tego miejsca uzywa w ogłoszeniach slow o pracy w przyjaznym zespole i coś o wynagrodzeniu. Jesli niewiele ponad dyche netto jest nazywane wynagrodzeniem to ja sie pytam jak nazywać zasilek z opieki spolecznej??? buahauauuaha!!! No ale jesli ktoś woli napisać referat na temat braków w j3banym automacie a nic na temat płacy to sorry buahauahaaaa!!!! Po prostu Bangladesz, blaszanka z klima która nie wyrabia w masie dopychanej kolejnymi naiwnymi buahauahahaaaahaha!!!

Patatajyhahah
@Work Nervice

Dla pracownika najwazniejsze jest wynagrodzenie. A ten cały HR bullshit, to sobie mogą wkręcić w swą cudną tęczową kiszkę.

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Kkkk

Czy ktos sie orientuje kiedy wyrownaja delegacje z holandii?

Czysta prawda

(usunięte przez administratora) oszusty był rabat 3 za 2 nienaliczyli mi i zamiast 48 zł muszę zapłacić 63, wkurwienie mega, jabac h&m

Tajemniczy Obserwator
@Czysta prawda

Aby skorzystać z oferty "3 za 2" należy spełnić pewne warunki. Niemniej mogła zdarzyć się jakaś obsuwa online, wtedy należy kontaktować się z Obsługą Klienta.

zaniepokojona

macie wypłatę?

Niepokojony
@zaniepokojona

A niby mają płacić za przysypanie nad fejsem?

Boża krówka

Świeczki zapachowe cieszą się rosnącym zainteresowaniem he he he he he

Rambambam
@Boża krówka

Przypomniała się pewna pani, która zawsze po wdrapaniu się na pokład autobusu jadącego do pracy, rozpoczynała dawać znać o swojej obecności pytaniem: Co tutaj tak śmierdzi? :) Była w tym trochę męcząca. Nawet przewoźnik nie zechciał udzielić odpowiedzi. Jak by nie patrzeć mija się wiele wiosek po trasie ;)

Znajoma pracuje tam już ponad rok i nie narzeka. Zatrudniona przez agencje, prośby o urlop albo wolny dzień są zawsze rozpatrywane przychylnie. Z każdym idzie się dogadać wszystko zależy od naszego podejścia.

Zrospaczona

Dokładnie tak jest, pracownicy h&m tylko narzekają i nic nie robią.Dostali takie duże podwyżki i jeszcze źle. Kawa co 3 godz i obgadywanie koleżanek. Obiad macie prawie za darmo, dojazd , socjal, chorobowe kiedy przyjdzie ochota i co wy jeszcze chcecie ???

niemen

bardzo wielu pomocnych ludzi

sprobuje

A w jakiej agencji jestes? Tez tam chce

Zdegustowany

Konkretnie. Kwota. Nie abstrakcja. Ile masz teraz? Takie głodne kawałki o wysokich podwyżkach, to sobie piszcie na pośladkach w stolycy. Ale nie tutaj.

Wierus

A wyjścia na miasto nie ma bo bielizniarki ciągle w praniu

Afro

Taśma nie chciała szybciej (usunięte przez administratora) i pani była niedobra :)

Byznesmen

Jak się wam tak nie podoba, to pojedziemy z całym tym cyrkiem na Ukrainę. Ludzie są tam bardziej ugodowi, tańsi i trawi ich głód sukcesu. Już jakiś czas temu szwedzki ambasador powiedział, że projekt "H&M Ukraine" to awangarda kolejnych przesunięć kapitałowych do wschodniego sąsiada.

Szeryf z Bullerbyn
@Byznesmen

W Szwecji trzeba uważać na klejnoty ;)

trybik w maszynie

Ostrzeżenie dla osób chcących zacząć pracę w H&M. Jeśli nie będziecie mieć szczęścia trafić na dział z wydajną klimatyzacją tj. Booking i wylądujecie np. na Expedycji to będziecie mieli namiastkę tego jak czuli się niewolnicy na plantacji trzciny cukrowej. Nawet wody butelkowanej ci pożałują i dadzą tylko 0,5l na całą zmianę. Niektórzy liderzy zwrócą ci uwagę gdy będziesz chciał wziąć drugą-współczucia i wstydu trzeba nie mieć żeby tak powiedzieć. . Na hali duchota i temperatura jak w szklarni albo saunie (pocą się nawet powieki). Co prawda jest wprowadzona dodatkowa przerwa z lodami (których do wszystkich nie starcza choć każdy brał po jednym) ale to za mało powinny być dwie. Na starej kantynie było dziś gorąco jak w piekle, klimatyzacja nie włączona choć obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie w czasie przerwy chłodnych pomieszczeń przy takich temperaturach. Przyszedł mi na myśl taki program "Kryptonim szef" - ciekawe czy ktoś z zarządu tej firmy zgodziłby się wziąć w nim udział. Jeden zakład a jedni mają za te same pieniądze utworzone znośne warunki pracy a inni muszą pracować w warunkach bliskich omdlenia. Zainstalowanie skutecznej klimatyzacji to za duży wydatek ? a potem zdziwienie, że ludzie odchodzą nawet studenci często nie są w stanie przepracować całego miesiąca. To nie jest praca to katorga Polacy nie są przyzwyczajeni do takich temperatur.

Dziuzeppe
@trybik w maszynie

Czy zima czy lato, zawsze panuje chaos i swojactwo.

@trybik w maszynie

Na nockach też by się przydała dodatkowa przerwa... :)

Sin City Citizen

Jedna z większych pomyłek jakie popełniłem w ostatnich latach, to podpisanie umowy na okres próbny z firmą H&M. Wiedziałem, że zarobki pozostawiają wiele do życzenia, ale nie spodziewałem się zatrudnienia polegającego na przyswajaniu przypadkowo rozrzucanej sieczki i poczucia zmęczenia materiału zamiast pracy. Koszmar zmarnowanych trzech miesięcy jest przykrym doświadczeniem. Nie reflektuję na więcej.

Zosia Samosia

Czy to prawda, że studenci zatrudnieni bezpośrednio przez H&M mogą liczyć na jakieś dodatki z tytułu nauki w czasie pracy? Coś takiego mi się obiło o uszy i wolę się upewnić.

Harrison Volt
@Zosia Samosia

Teraz wszystkich będą podejrzewać. I nawet pieroga więcej bez indeksu.

bhp

TEMPERATURA W MIEJSCU PRACY W OKRESIE LETNIM termometr (źródło: office.microsoft.com) W obowiązującym prawodawstwie nie określono najwyższej temperatury, jaka jest dopuszczalna w pomieszczeniach pracy. Wynika to z faktu, że na odczucie temperatury otoczenia, reakcje fizjologiczne a co za tym idzie i możliwość wykonywania pracy wpływ mają: ruch i wilgotność powietrza, stopień zaaklimatyzowania do otaczających warunków, rodzaj źródła ciepła (punktowe, ogólne ciepło w pomieszczeniu), metabolizm (rodzaj/ ciężkość wykonywanej pracy). Kryterium klasyfikacji środowiska termicznego do obszaru mikroklimatu gorącego jest wartość wskaźnika PMV (przewidywana ocena średnia) w zakresie powyżej +2,0. Obciążenie termiczne w mikroklimacie gorącym określa się za pomocą wskaźnika WBGT wyrażonego w stopniach Celsjusza (0C). Wartości tego wskaźnika nie mogą przekraczać w ciągu 8-godzinnego dobowego wymiaru czasu pracy wartości dopuszczalnych podanych w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 listopada 2002 r. w sprawie najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy (Dz. U. Nr 217, poz. 1833, z 2009 r. Nr 105, poz. 873 z późniejszymi zmianami). Obliczenia w/w wskaźników może dokonać jedynie laboratorium dysponujące specjalistycznym miernikiem. Po wykonaniu pomiarów warunków mikroklimatycznych możliwe jest określenie dopuszczalnego czasu trwania pracy w określonych warunkach, a co za tym idzie i przerw w pracy. W przypadkach, gdy praca wykonywana jest w pomieszczeniach, w których temperatura spowodowana procesami technologicznymi jest stale wyższa niż 300C pracodawca ma obowiązek zapewnienia klimatyzowanych pomieszczeń do wypoczynku pracowników (rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy Dz. U. z 2003r. Nr 169, poz. 1650, z późniejszymi zmianami). Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz.U. Nr 60, poz. 279) nakłada na pracodawcę kolejne obowiązki: 1 - w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 250C, 2 - przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia powyżej 250C 3 - na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 280C pracodawca zapewnia pracownikom napoje w ilości zaspokajającej potrzeby pracowników, a w przypadku opisanym w punkcie 1 – napoje wzbogacone w sole mineralne i witaminy. W przypadku złego samopoczucia spowodowanego upałami, powinno się wszystkie dolegliwości (duszności, zasłabnięcia itp.) zgłaszać służbom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo i higienę pracy w zakładzie lub do pracodawcy. Zdarzenia takie powinny być następnie sygnalizowane lekarzowi sprawującemu profilaktyczną opiekę nad pracownikami. Zgodnie z zapisami Kodeksu pracy osoba kierująca pracownikami ma obowiązek wykonania zaleceń lekarza sprawującego profilaktyczna opiekę zdrowotną nad pracownikami (art. 212, pkt. 6) a pracownik stosować się do wskazań lekarskich (art. 211 pkt 5).

Hm

Czy zgadza wam sie kasa wyplaty za holandie?

ula

Jaka jest stawka godzinowa brutto w agencji?

Mixadance

w

niestety nie

Misiu
@w

Chyba już dziś nie bedzie

jest

Misiu
@anonymous

Ja nie mam :(

A.

Ponad 700 ludzi na zmianie, na hali duchota, a w przyszłym tygodniu mają być jeszcze większe upały. Kiepsko to widzę.

Ciekawa

A ten przystojny blondyn, team lider ze zwrotów bodajże, ktoś się orientuje, jak się nazywa? ^^

Zaj.ebana rynna
@Ciekawa

Janek mistrz zajebanej rynny!

Buldog rosyjski
@Zaj.ebana rynna

Po co o takie rzeczy się pytacie, chyba swego życia nie macie. Chcecie znać liderów nazwiska A mi się cieszy potem miska.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 481.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.